Běžecké tabulky
18925 závodů
259955 závodníků
1393922 záznamů
259955 závodníků
1393922 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Českobrodská vánoční desítka, 16.12.2018, Český Brod
věkový průměr závodníků: 49.2 let |
nejmladší závodník: Martínek David (2002) |
nejstarší závodník: Daubner Antonín (1942) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen | čas | klub▲ | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Andrle Tomáš | 1980 | 00:48:11 | 85 | ||
2. | Pokorny Josef | 1947 | 01:00:59 | 39 | ||
3. | Řeháček Martin | 1971 | 00:51:15 | 67 | ||
4. | Novotný Lukáš | 1988 | 00:59:45 | 42 | ||
5. | Fořt Stanislav | 1970 | 00:39:46 | 150 | ||
6. | Pavloušek Robert | 1982 | 00:41:36 | 133 | ||
7. | Volná Milada | 1968 | 00:52:58 | 59 | ||
8. | Peřinka Pavel | 1948 | 01:01:15 | 38 | ||
9. | Durdil Lukáš | 1984 | 00:49:24 | 76 | ||
10. | Čumpelová Kateřina | 1985 | 00:51:16 | 67 | ||
11. | Šimanovský Jiří | 1964 | 00:56:34 | 49 | ||
12. | Leskin Andrei | 1987 | 00:40:19 | 144 | ||
13. | Fabianová Ivana | 1991 | 00:56:14 | 50 | ||
14. | Kurfurst Tomáš | 1986 | 00:46:18 | (Kolín) | 99 | |
15. | Hofman Milan | 1996 | 00:36:14 | (Mlekosrby) | 181 | |
16. | Nekolová Hana | 1977 | 01:09:03 | (Tismice) | 25 | |
17. | Vopařil Tomáš | 1969 | 00:47:02 | (Tuchoraz) | 93 | |
18. | Černý Jiří | 1978 | 00:47:10 | 25. A Český Brod | 91 | |
19. | Bufka Zdeněk | 1957 | 00:41:03 | AC Česká Lípa | 136 | |
20. | Švadlenka Jan | 1986 | 00:34:54 | AC Mladá Boleslav | 197 | |
21. | Videcký Jan | 1985 | 00:35:23 | AC Mladá Boleslav | 191 | |
22. | Vacarda Vladimír | 1959 | 00:43:49 | AC Slovan Liberec | 116 | |
23. | Koloc Pavel | 1965 | 01:04:02 | AC Total Zero | 34 | |
24. | Vaněk Jakub | 1983 | 00:42:08 | Academia Draconica | 126 | |
25. | Doležal Tomáš | 1971 | 00:45:01 | Albit Technologies | 107 | |
26. | Jiránek Tomáš | 1973 | 00:38:54 | Alpina (Mladá Boleslav) | 158 | |
27. | Jisl Václav | 2000 | 00:35:50 | ASB - ZŠ Kounice | 185 | |
28. | Podolák Lukáš | 2002 | 00:38:43 | ASB (Brandýs nad Labem) | 160 | |
29. | Šíp Ondřej | 1990 | 00:38:09 | ASK Slavia Praha | 166 | |
30. | Martínek David | 2002 | 00:37:03 | Atletika Stará Boleslav (Přerov n. L.) | 174 | |
31. | Vinduška Pavel | 1982 | 00:40:07 | Autoservis AWS | 145 | |
32. | Řápek Václav | 1942 | 00:51:11 | AVC Praha | 69 | |
33. | Vokrouhlíková Markéta | 1975 | 00:51:14 | BC - Nová Trojka | 68 | |
34. | Vokrouhlík Vít | 1974 | 00:48:36 | BC - Nová Trojka | 81 | |
35. | Flašková Lenka | 1975 | 01:08:59 | BC Nová trojka (Praha) | 26 | |
36. | Pokorný Miroslav | 1960 | 00:51:09 | Benešov | 70 | |
37. | Chmel Zdeněk | 1962 | 01:06:10 | Běžecký klub České spořitelny | 30 | |
38. | Smrčka Miloš | 1954 | 00:38:20 | BK Říčany | 163 | |
39. | Flaška Jiří | 1973 | 01:00:39 | Bootcamp Nová Trojka | 40 | |
40. | Podolák Karel | 1974 | 00:41:01 | Brandýs nad Labem | 137 | |
41. | Diviš Milan | 1988 | 00:46:51 | Bříství | 96 | |
42. | Šmejkalová Veronika | 1974 | 01:08:41 | Bylany | 27 | |
43. | Rezek Luboš | 1975 | 00:45:55 | CK Vinohradské šlapky (Přehvozdí) | 101 | |
44. | Prchal Pavel | 1959 | 00:42:14 | Cyklosport Kern (Kutná Hora) | 125 | |
45. | Pragrová Lucie | 1987 | 00:51:26 | Čelákovice | 63 | |
46. | Chmelová Iva | 1962 | 01:06:08 | Červená Řečice | 31 | |
47. | Pála Václav | 1975 | 00:56:55 | Český Brod | 47 | |
48. | Skála Radek | 1969 | 00:39:52 | Český Brod | 148 | |
49. | Polčin Miroslav | 1957 | 00:49:09 | Český Brod | 79 | |
50. | Hostička Jan | 1979 | 00:35:41 | Dejvice | 188 | |
51. | Týčová Michala | 1986 | 00:49:13 | Dlouhý Most | 78 | |
52. | Herda Jan | 1983 | 00:38:16 | Dobřichov | 165 | |
53. | Trnková Štěpánka | 1973 | 00:50:28 | DpS Zahradní Město | 73 | |
54. | Mika Tomáš | 1987 | 00:34:09 | H-H Smíchov | 203 | |
55. | Valach David | 1979 | 00:51:21 | Házená Úvaly (Rostoklaty) | 66 | |
56. | Rychecký Tomáš | 1966 | 00:40:25 | HH Smíchov | 143 | |
57. | Matula Michal | 2000 | 00:39:17 | HISPORT Team | 155 | |
58. | Ichman Robert | 1985 | 00:39:22 | Hradec Králové | 153 | |
59. | Nádhera Petr | 1967 | 00:45:32 | Hradec Králové | 105 | |
60. | Nádherová Hana | 1968 | 01:11:51 | Hradec Králové | 23 | |
61. | Pullman Miroslav | 1950 | 00:47:04 | Jablonec nad Nisou | 92 | |
62. | Hába Jan | 1980 | 00:44:24 | Joskatel Team | 113 | |
63. | Šimůnek David | 1983 | 00:47:47 | JOSKATEL Team (Tuchoraz) | 88 | |
64. | Daubner Petr | 1973 | 00:47:24 | Kamenice | 89 | |
65. | Pulkrábek Martin | 1980 | 00:43:01 | Kerteam | 121 | |
66. | Týč Zbyněk | 1965 | 00:48:13 | Klánovice | 85 | |
67. | Kučera Martin | 1983 | 00:43:16 | Kolín | 120 | |
68. | Beránek Milan | 1979 | 00:44:43 | Kostelec nad Černými Lesy | 111 | |
69. | Kluzák Petr | 1961 | 00:53:54 | KPP | 56 | |
70. | Zahrádka Petr | 1975 | 00:36:19 | Lawi stars | 179 | |
71. | Janoušek Libor | 1974 | 00:40:34 | LAWI STARS - GIANT (Praha 10) | 142 | |
72. | Daubner Antonín | 1942 | 01:04:12 | LIGA 100 Praha | 33 | |
73. | Pěkný Jan | 1952 | 00:49:05 | LIGA 100 Praha | 80 | |
74. | Breburdová Hana | 1961 | 00:54:09 | Maraton klub Kladno | 55 | |
75. | Hurych Jakub | 1991 | 00:38:22 | Maraton klub Kladno | 162 | |
76. | Rejholec Josef | 1970 | 00:46:56 | MILVIT Malotice | 94 | |
77. | Jadrníček Tomáš | 1977 | 00:39:39 | Mladá Boleslav | 152 | |
78. | Cibulková Lenka | 1980 | 00:46:09 | Mladá Boleslav | 100 | |
79. | Firman Vlastimil | 1968 | 00:40:59 | Nehvizdy | 138 | |
80. | Hradečný Viktor | 1980 | 00:41:59 | Neratovice | 128 | |
81. | Podoláková Pavla | 1972 | 00:59:25 | Nymburk | 43 | |
82. | Vichera Pavel | 1978 | 00:38:41 | Nymburk | 161 | |
83. | Piňďák Jiří | 1960 | 00:51:53 | Oceloví letci | 63 | |
84. | Bacílková Lenka | 1973 | 00:55:10 | Oceloví letci | 53 | |
85. | Sladký Jan | 1993 | 00:52:26 | Praha | 61 | |
86. | Kupidlovský Daniel | 1976 | 00:36:03 | Praha | 182 | |
87. | Třísková Katarína | 1971 | 00:45:04 | Praha | 106 | |
88. | Prahl Radim | 1974 | 00:40:02 | Praha | 147 | |
89. | Bartošová Lenka | 1978 | 00:50:16 | Praha | 75 | |
90. | Fišerová Dana | 1992 | 01:03:28 | Praha - Radotín | 35 | |
91. | Vlček Bohumil | 1960 | 00:41:41 | Praha 13 | 131 | |
92. | Votoček Ondřej | 1973 | 00:48:35 | Praha 4 | 82 | |
93. | Svátek Lubomír | 1958 | 00:46:26 | Praha 4 | 98 | |
94. | Šťastný Tomáš | 1979 | 00:35:18 | Praha 4 Modřany | 193 | |
95. | Kučera Pavel | 1986 | 00:44:21 | Praha 5 | 114 | |
96. | Štogl Karel | 1973 | 00:46:59 | Praha 5 | 93 | |
97. | Čadil Jan | 1964 | 00:41:10 | Praha 6 | 135 | |
98. | Ondrůšek Libor | 1960 | 00:43:53 | Praha 8 | 115 | |
99. | Sláviková Lujza | 1988 | 00:48:31 | Praha 9 | 83 | |
100. | Svobodová Dana | 1952 | 00:56:45 | Příbram | 47 |