Běžecké tabulky
18851 závodů
258627 závodníků
1387282 záznamů
258627 závodníků
1387282 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Run For Help, 19.05.2019, Poděbrady
věkový průměr závodníků: 40.4 let |
nejmladší závodník: Havelka Adam (2005) |
nejstarší závodník: Dobiáš Ludvík (1946) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno▼ | narozen | čas | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žampachová Barbora | 1984 | 01:24:10 | Kutná Hora | 19 | |
2. | Žaludová Lucie | 1972 | 00:54:06 | Triatlon Mladá Boleslav | 94 | |
3. | Zapletal Petr | 1974 | 00:49:16 | 125 | ||
4. | Zahradníčkova Petra | 1982 | 01:08:05 | 37 | ||
5. | Zahradníček Roman | 1978 | 01:08:05 | MP Praha | 38 | |
6. | Wilkes Marian | 2003 | 00:49:54 | HC Poděbrady | 122 | |
7. | Vyskočil Jakub | 1979 | 01:02:34 | Čáslav | 51 | |
8. | Vyletalová Naďa | 1968 | 01:01:31 | Future Studio Poděbrady | 54 | |
9. | Vyleťal Zbyněk | 1972 | 00:46:33 | HC Sány | 143 | |
10. | Vopolková Zdenka | 1990 | 01:04:39 | SDH Úmonín | 45 | |
11. | Vopařilová Kamila | 1990 | 00:52:29 | Nymburk | 107 | |
12. | Vopařilová Denisa | 1992 | 00:59:55 | Nymburk | 61 | |
13. | Vondruška Pavel | 1973 | 00:53:06 | Žehuň | 100 | |
14. | Volejník Vojtěch | 2003 | 01:09:00 | HC Podběrady | 35 | |
15. | Vokoun David | 1978 | 00:48:44 | Praha | 131 | |
16. | Vlasák Petr | 1996 | 00:41:15 | Studečky | 172 | |
17. | Vinter Tomáš | 1975 | 00:54:13 | Praha | 93 | |
18. | Vinduška Pavel | 1982 | 00:39:07 | Autoservis AWS | 187 | |
19. | Vinduška Michal | 1989 | 00:55:29 | Hamr | 85 | |
20. | Víchová Petra | 1974 | 00:57:39 | Čejkovice | 74 | |
21. | Vídeňská Barbora | 1987 | 00:50:11 | 119 | ||
22. | Vendl Zdenek | 1981 | 00:41:25 | Poděbrady | 172 | |
23. | Vegrichtová Jitka | 1971 | 00:52:54 | 102 | ||
24. | Vaverková Petra | 1976 | 00:59:16 | 63 | ||
25. | Váňová Marcela | 1972 | 00:58:07 | Poděbrady | 72 | |
26. | Váňová Kateřina | 1994 | 01:02:57 | Velký Osek | 50 | |
27. | Váňa Radek | 1971 | 00:43:27 | Poděbrady | 160 | |
28. | Valihrach Lukáš | 1984 | 01:00:53 | 58 | ||
29. | Vacková Alena | 1988 | 00:56:56 | 76 | ||
30. | Urban Dominik | 2001 | 00:48:26 | Poděbrady | 133 | |
31. | Uchytil Matyáš | 1992 | 00:46:26 | SRTG Kolín | 144 | |
32. | Uchytil František | 1960 | 00:51:17 | Myslivost | 113 | |
33. | Tvrdíková Jana | 1987 | 00:58:25 | Kutná Hora | 68 | |
34. | Trunec Arnošt | 1977 | 01:04:18 | 46 | ||
35. | Trpišovský Miroslav | 1965 | 01:01:17 | SK Jakub | 56 | |
36. | Trnková Olga | 1981 | 01:06:12 | Dobré Pole | 41 | |
37. | Toupal Patrik | 2001 | 00:54:17 | HC Poděbrady | 91 | |
38. | Švadlák Petr | 1972 | 00:50:08 | 120 | ||
39. | Štíchová Martina | 1963 | 00:53:04 | Berlín | 100 | |
40. | Štěpanec Tomáš | 1964 | 01:07:54 | Nehvizdy | 38 | |
41. | Šťastný Zděnek | 1972 | 00:51:02 | 115 | ||
42. | Šťastná Petra | 1981 | 00:56:42 | 78 | ||
43. | Šmerhová Petra | 1980 | 00:47:49 | Radim | 137 | |
44. | Škriečka Miloš | 1992 | 01:22:28 | Mladá Boleslav | 19 | |
45. | Šípková Helena | 1967 | 00:57:40 | Chudíř | 74 | |
46. | Šimonek Josef | 1971 | 00:55:00 | 86 | ||
47. | Šimaň Jaromír | 1979 | 00:50:43 | 116 | ||
48. | Šebrle Roman | 1974 | 00:43:57 | Dukla Praha | 157 | |
49. | Ščípa Alfréd | 1985 | 01:10:56 | Jíkev | 31 | |
50. | Sysala Radek | 1974 | 00:48:32 | 131 | ||
51. | Sybera Luděk | 1975 | 00:49:00 | Praha | 128 | |
52. | Svrčina Jiří | 1974 | 00:58:28 | 67 | ||
53. | Suchánek David | 1992 | 00:44:17 | Poděbrady | 156 | |
54. | Suchá Alena | 1982 | 00:59:13 | Tismice | 63 | |
55. | Sixtová Ivana | 1987 | 01:08:20 | Krakovany | 37 | |
56. | Schulz Roman | 1968 | 01:03:35 | 49 | ||
57. | Schlauf Jaroslav | 1974 | 00:51:41 | Benátky nad Jizerou | 110 | |
58. | Sekerová Petra | 1992 | 01:05:36 | Čelákovice | 43 | |
59. | Sajfrt Tomáš | 1975 | 00:47:28 | Poděbrady | 140 | |
60. | Ryčl Luboš | 1982 | 00:46:25 | Rungo.cz | 145 | |
61. | Růžička Václav | 1974 | 00:48:04 | RŮŽA Sport | 135 | |
62. | Růžička Tomáš | 1979 | 00:52:33 | Brno | 106 | |
63. | Rozsívalová Markéta | 1978 | 00:48:00 | Milovice | 135 | |
64. | Roček Tomáš | 1985 | 00:49:38 | Mančice | 124 | |
65. | Richterová Anna | 1980 | 00:58:22 | Poděbrady | 68 | |
66. | Rakušan Vojtěch | 1989 | 00:36:49 | 203 | ||
67. | Radoměřský Jan | 1977 | 00:52:02 | Miskovice | 109 | |
68. | Putorík Jaroslav | 1977 | 00:52:22 | Němčice | 107 | |
69. | Prchal Pavel | 1959 | 00:42:33 | Cyklosport Kern (Kutná Hora) | 165 | |
70. | Polívková Monika | 1971 | 00:56:17 | Český běžecký klub | 80 | |
71. | Polívka Vladimír | 1976 | 00:50:36 | Splašená lokomotiva Chlumec | 118 | |
72. | Poláková Tereza | 1991 | 00:54:16 | Smržovka | 92 | |
73. | Poláček Petr | 1990 | 01:06:08 | 42 | ||
74. | Pokorný Miroslav | 1960 | 00:47:35 | Benešov | 138 | |
75. | Plzák Jakub | 1991 | 00:49:33 | 125 | ||
76. | Plachá Karolína | 1982 | 00:57:51 | Nymburk | 73 | |
77. | Pecková Jana | 1980 | 00:52:48 | Oleška | 103 | |
78. | Pavlíková Tereza | 1977 | 01:08:21 | Šneci v běhu | 36 | |
79. | Pavlík David | 1980 | 00:39:27 | Šneci v pohybu | 183 | |
80. | Paulova Marta | 1981 | 00:58:06 | Kolín | 72 | |
81. | Pátková Jana | 1981 | 00:54:12 | 94 | ||
82. | Pašková Gabriela | 1979 | 00:46:25 | 146 | ||
83. | Pařík Ondřej | 1983 | 00:37:13 | Mizuno | 200 | |
84. | Parusová Jana | 1982 | 01:01:38 | Poděbrady | 53 | |
85. | Papoušek Přemysl | 2001 | 00:56:21 | HC Poděbrady | 80 | |
86. | Pánek Jakub | 2002 | 00:51:40 | HC Poděbrady | 111 | |
87. | Pacourek Martin | 1985 | 00:50:59 | 116 | ||
88. | Obasdin Jan | 1978 | 00:56:04 | 82 | ||
89. | Nováková Veronika | 1993 | 00:52:54 | Poděbrady | 102 | |
90. | Nováková Věra | 1976 | 00:49:10 | 128 | ||
91. | Nováková Lenka | 2002 | 01:07:06 | SDH Písková Lhota | 40 | |
92. | Novák Oldřich | 1981 | 00:43:01 | Opolany Oškobrch | 163 | |
93. | Novák Michal | 1989 | 00:50:23 | Poděbrady | 118 | |
94. | Neuman Jiří | 1966 | 01:00:56 | Pardubice | 57 | |
95. | Neubergová Kateřina | 1975 | 01:01:26 | Magna Team | 55 | |
96. | Nesvadbová Tereza | 1996 | 01:06:21 | Opolany | 40 | |
97. | Nesporý Lukáš | 1991 | 00:37:18 | 197 | ||
98. | Nesládek Luboš | 1982 | 00:56:23 | Kouty | 79 | |
99. | Němečková Lucie | 1972 | 00:58:21 | Poděbrady | 68 | |
100. | Němeček Martin | 1989 | 00:59:13 | Lysá n. L. | 63 |