Běžecké tabulky
18792 závodů
257790 závodníků
1383015 záznamů
257790 závodníků
1383015 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Běhej lesy Karlštejn 13 km, 15.08.2020, Bubovice
věkový průměr závodníků: 40.9 let |
nejmladší závodník: Anděl Jakub (2010) |
nejstarší závodník: Němec Luboš (1944) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen | čas | klub▼ | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pernicová Markéta | 1972 | 01:31:29 | Zubří | 75 | |
2. | Toupal Václav | 1974 | 01:25:02 | Znosim | 98 | |
3. | Simota Jan | 1978 | 01:14:10 | Zlatníky - Hodkovice | 137 | |
4. | Florian Tomáš | 1979 | 01:05:08 | Zewl Gang | 166 | |
5. | Šimková Nela | 1985 | 01:34:11 | Vyškov | 68 | |
6. | Polonský Tomáš | 1984 | 01:01:33 | Vrchlabí | 178 | |
7. | Brchel Jan | 1983 | 01:01:04 | Vrané nad Vltavou | 179 | |
8. | Kubiasová Kateřina | 1978 | 01:02:53 | Vlčkovice | 172 | |
9. | Krbec Drahomír | 1960 | 01:11:57 | Vížina | 144 | |
10. | Zítek Michal | 1984 | 01:29:23 | Vinoř notors team | 82 | |
11. | Tichý Marcel | 1976 | 01:09:19 | Varín | 152 | |
12. | Bečvářová Marcela | 1971 | 01:21:38 | Union Cheb | 109 | |
13. | Beran Luboš | 1975 | 01:35:07 | UDH | 65 | |
14. | Duchek Josef | 1975 | 01:23:17 | Tukohontas | 103 | |
15. | Lubovská Štěpánka | 1991 | 01:34:41 | Třista60 | 67 | |
16. | Pruša Michal | 1993 | 01:05:03 | Třebíč | 166 | |
17. | Vyskočil Marek | 1996 | 01:27:13 | Trokavec | 90 | |
18. | Kermietová Veronika | 1992 | 01:15:50 | Triatlon team Trnava | 129 | |
19. | Kroužek Jan | 1976 | 01:51:38 | Total Vital | 33 | |
20. | Vokurka Radek | 1988 | 01:19:06 | Top Running | 118 | |
21. | Poživilová Olga | 1971 | 01:25:43 | TJ Zentiva | 95 | |
22. | Fajfrlíková Ladislava | 1969 | 01:14:12 | TJ UNION PLZEŇ | 136 | |
23. | Šimkova Tereza | 1989 | 01:24:54 | TJ Služátky | 98 | |
24. | Ambrožová Iva | 1979 | 01:18:32 | TJ Krutec | 120 | |
25. | Prokeš Dušan | 1970 | 01:01:59 | Tj DNT Kadaň | 175 | |
26. | Vondráček Petr | 1985 | 01:14:26 | Těžkotonážní srny | 135 | |
27. | Vedral Ladislav | 1972 | 01:14:49 | team CGI 7 | 133 | |
28. | Čajčíková Jolana | 1990 | 01:38:26 | Team Cajcik | 58 | |
29. | Dirbák Tomáš | 1991 | 01:04:43 | Šumperk | 167 | |
30. | Benda Jiří | 1977 | 01:22:54 | Štoky | 105 | |
31. | Šlehůbr Coňková Iveta | 1974 | 01:25:55 | Šneci v běhu | 95 | |
32. | Sýkora Jiří | 1959 | 01:58:50 | Šneci v běhu | 25 | |
33. | Kindlová Petra | 1982 | 01:40:04 | Šneci v běhu | 53 | |
34. | Němcová Soňa | 1978 | 01:18:51 | Šneci v běhu | 119 | |
35. | Vogelová Anna | 1991 | 01:35:35 | Šneci | 64 | |
36. | Hanousek Martin | 1969 | 01:09:15 | SYCONIX | 153 | |
37. | Veselá Klára | 1987 | 01:48:26 | Stopom k zdraviu | 38 | |
38. | Macháček Tomáš | 1989 | 01:22:03 | SRTG Kolín / Pečky | 107 | |
39. | Belej Tomáš | 1979 | 01:29:02 | SRTG Chomutov | 83 | |
40. | Randa Lukáš | 1982 | 01:25:52 | Sport Eden Beroun | 95 | |
41. | Polonská Eliška | 2007 | 01:10:27 | Spartak Vrchlabí | 148 | |
42. | Svobodová Tereza | 1999 | 01:05:27 | Spartak Praha 4 | 164 | |
43. | Nový Petr | 1989 | 01:10:15 | Sokol SG Plzeň - Petřín | 150 | |
44. | Kotas Jindřich | 1984 | 01:14:40 | Soběchleby | 135 | |
45. | Vaněk Petr | 1973 | 01:24:10 | Slavkov | 101 | |
46. | Konečný Zdeněk | 1984 | 01:19:57 | Slaný | 116 | |
47. | Giesel Libor | 1973 | 01:02:51 | SKP Šumperk | 173 | |
48. | Trnka Jiří | 1963 | 01:33:44 | SKP České Budějovice | 69 | |
49. | Weidlich Tomáš | 1973 | 01:05:56 | Sk Univerzita Pardubice | 163 | |
50. | Zaoralová Sylvie | 1995 | 01:39:51 | SK Stanislavice | 54 | |
51. | Janásková Dana | 1979 | 01:29:59 | SK Kulich | 79 | |
52. | Hrochová Zdeňka | 1964 | 01:58:55 | SK Jupol | 25 | |
53. | Novák Michal | 1976 | 01:15:03 | SK Aritma Praha | 132 | |
54. | Michálek Martin | 1978 | 01:05:48 | SK Alpaka Vyškov | 163 | |
55. | Danešová Martina | 1987 | 01:16:34 | Sázava | 126 | |
56. | Hrstka Pavel | 1971 | 01:17:19 | S tebou me baví beh | 124 | |
57. | Kuchyňka Ondřej | 1985 | 01:13:22 | RYCHLA ROPA | 140 | |
58. | Kyselová Sylva | 1973 | 01:36:55 | Rungo pro ženy | 60 | |
59. | Rodáková Mária | 1965 | 01:15:19 | RUN FOR FUN | 132 | |
60. | Pavlátová Lucie | 1987 | 01:37:27 | Rozběháme Česko | 60 | |
61. | Bochenková Martina | 1987 | 01:06:43 | Rolníci | 160 | |
62. | Synek Jiří | 1974 | 01:01:43 | Rohozec Amulet Team | 177 | |
63. | Königová Lucie | 1986 | 01:16:41 | Rehasport Team | 126 | |
64. | Plevko Tomáš | 1989 | 01:28:27 | Red Hat | 85 | |
65. | Bartoň Jakub | 2000 | 01:18:54 | Rebut | 119 | |
66. | Jedlička Jindřich | 1971 | 01:13:42 | Pumpa Plzeň | 138 | |
67. | Kejíková Ivona | 1992 | 01:19:30 | Ptení | 117 | |
68. | Dvořáková Zuzana | 1981 | 01:27:37 | PSKO | 88 | |
69. | Humplík Patrik | 1975 | 01:12:34 | Prušánky | 142 | |
70. | Indra Marek | 1972 | 01:04:22 | Prostějov | 169 | |
71. | Port Jan | 1972 | 01:29:03 | Proboštov badminton z.s. | 83 | |
72. | Křížová Klára | 1968 | 01:47:00 | Pražské lamy | 39 | |
73. | Najser Jan | 1980 | 01:18:48 | Praha 9 | 119 | |
74. | Kadlec Jakub | 1985 | 01:13:03 | Praha 9 | 141 | |
75. | Hofman Adam | 1991 | 01:52:14 | Praha 9 | 32 | |
76. | Krupička Jan | 1979 | 01:21:03 | Praha 9 | 111 | |
77. | Sklenářová Petra | 1968 | 01:44:47 | Praha 8 | 44 | |
78. | Hnyk Jan | 1977 | 01:26:36 | Praha 5 | 92 | |
79. | Opplová Veronika | 1994 | 01:40:23 | Praha 5 | 53 | |
80. | Karadi Milan | 1960 | 01:34:37 | Praha 5 | 67 | |
81. | Faltysová Andrea | 1992 | 01:49:26 | Praha 4 | 36 | |
82. | Melč Antonín | 1978 | 01:13:36 | Praha 14 | 139 | |
83. | Bodečková Karolina | 1980 | 01:23:11 | Praha 10 | 104 | |
84. | Frodl Martin | 1989 | 01:27:37 | Praha - Velká Chuchle | 88 | |
85. | Hofman Jiří | 1986 | 00:56:22 | Praha | 200 | |
86. | Korimová Kamila | 1990 | 01:44:24 | Praha | 46 | |
87. | Drbohlav Vojtěch | 1991 | 01:09:27 | Praha | 152 | |
88. | Sklenář Tomáš | 1967 | 01:44:46 | Praha | 44 | |
89. | Jandíková Barbora | 1968 | 01:17:51 | Praha | 122 | |
90. | Šrámek Jiří | 1986 | 01:03:42 | Praha | 170 | |
91. | Tejkal Martin | 1984 | 01:20:14 | Praha | 114 | |
92. | Šperková Lenka | 1988 | 01:32:07 | Praha | 74 | |
93. | Brodik Martin | 1984 | 01:05:00 | Praha | 166 | |
94. | Borovcová Suzanne | 1999 | 01:13:30 | Praha | 139 | |
95. | Trnková Natálie | 1997 | 01:17:16 | Praha | 124 | |
96. | Šrámek Petr | 1979 | 01:16:25 | POINTPARK PROPERTIES | 127 | |
97. | Jelenová Ivana | 1973 | 02:05:59 | Plzeň Bory | 20 | |
98. | Kremsa Petr | 1978 | 01:26:34 | Plzeň | 92 | |
99. | Král Václav | 1983 | 01:08:15 | Plzeň | 156 | |
100. | Zapletal Karel | 1982 | 01:12:41 | Plzeň | 142 |