Běžecké tabulky
18934 závodů
259992 závodníků
1394224 záznamů
259992 závodníků
1394224 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Night Run Liptovský Mikuláš, 09.07.2022, Liptovský Mikuláš
věkový průměr závodníků: 39.9 let |
nejmladší závodník: Kráľ Hugo (2007) |
nejstarší závodník: Dudek Augustín (1949) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno▲ | narozen | čas | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Augustiňák Jozef | 1979 | 00:46:48 | 97 | ||
2. | Bakoš Pavol | 1994 | 00:33:08 | Chlebnice | 206 | |
3. | Ballon Richard | 2006 | 00:47:07 | 95 | ||
4. | Bayer Martin | 1993 | 00:37:49 | 161 | ||
5. | Bellay Ján | 1982 | 00:41:11 | Skalica | 139 | |
6. | Belopotocký Jozef | 1971 | 00:52:57 | Obec Liptovské Kľačany | 56 | |
7. | Belopotocky Marek | 1983 | 00:48:30 | 88 | ||
8. | Belopotocký Peter | 1975 | 00:51:11 | Samorost | 71 | |
9. | Ben Peretz Zuzana | 1976 | 00:52:18 | Košice | 62 | |
10. | Benko Peter | 1982 | 00:35:58 | Liptovský Mikuláš | 176 | |
11. | Bergmann Peter | 1987 | 00:52:26 | 60 | ||
12. | Beťko Pavel | 1992 | 00:37:39 | Mimo | 165 | |
13. | Bobrovčan Matúš | 1991 | 00:56:31 | 41 | ||
14. | Bolek Andrej | 1997 | 00:44:25 | 112 | ||
15. | Borovička Jaroslav | 1978 | 00:43:03 | 125 | ||
16. | Brziaková Jessica | 2003 | 00:51:39 | 67 | ||
17. | Brzósková Lucie | 1981 | 01:01:13 | 30 | ||
18. | Čellárová Veronika | 2002 | 00:43:35 | Trian ŠK UMB Banská Bystrica | 121 | |
19. | Červeňák Michal | 1992 | 00:35:29 | Michalovce | 182 | |
20. | Čuj Pavol | 1995 | 00:43:51 | 116 | ||
21. | Devečková Mária | 1987 | 01:00:50 | USMEJ SA NA MŇA | 31 | |
22. | Dráb Sebastián | 2005 | 00:46:04 | 103 | ||
23. | Dubašák Jozef | 1977 | 00:34:58 | AK STEEPLE POPRAD | 188 | |
24. | Dudak Richard | 1980 | 00:53:41 | 51 | ||
25. | Dudek Augustín | 1949 | 00:53:37 | Bobrovec | 52 | |
26. | Duong Daniel | 1986 | 00:43:18 | Ružomberok | 123 | |
27. | Ďurica Andrej | 1989 | 00:43:00 | 126 | ||
28. | Faber Anton | 1977 | 00:51:40 | 66 | ||
29. | Fáberová Miroslava | 1977 | 00:45:25 | 107 | ||
30. | Fáberová Monika | 2000 | 00:46:44 | 100 | ||
31. | Fatková Jitka | 1976 | 00:49:20 | 81 | ||
32. | Fejerčák Marián | 1982 | 00:42:23 | 131 | ||
33. | Gad Miroslav | 1983 | 00:34:43 | Liptovský Mikuláš | 191 | |
34. | Gajdoš Marek | 1990 | 00:57:20 | 36 | ||
35. | Gajdošová Vladimíra | 1999 | 01:12:33 | 21 | ||
36. | Gonczol Gabriel | 1963 | 00:48:19 | NWT Liptov | 89 | |
37. | Gondová Miriam | 1992 | 00:51:20 | Intersport Lm | 70 | |
38. | Hanula Jaroslav | 1972 | 00:46:50 | Intersport Ružomberok | 96 | |
39. | Hatala Martin | 1974 | 00:35:47 | 178 | ||
40. | Hatvanik Roman | 1982 | 00:51:39 | Hasiči Rožňava | 67 | |
41. | Hlaučo Peter | 1984 | 00:37:46 | Žilina | 163 | |
42. | Holeczy Pavol | 1979 | 00:44:07 | BMSC Bratislava | 114 | |
43. | Horňáková Lenka | 1985 | 00:43:43 | 119 | ||
44. | Hromjak Imrich | 1977 | 00:40:42 | Poprad | 143 | |
45. | Hybenová Katka | 1978 | 00:48:41 | LM TRAINING CENTRUM | 86 | |
46. | Janeková Lenka | 1978 | 00:51:47 | Bánská Bystrica | 65 | |
47. | Jurčo Miroslav | 1978 | 00:42:03 | Liptovský Hrádok | 136 | |
48. | Kéri Pavol | 1976 | 00:48:46 | Liptovský Mikuláš | 85 | |
49. | Kertesz René | 1972 | 00:52:25 | 61 | ||
50. | Klepáč Mario | 1982 | 00:52:46 | Liptovský Mikuláš | 58 | |
51. | Klimčík Šimon | 1993 | 00:36:19 | LM TRAINING CENTRE | 174 | |
52. | Klimčíková Ivana | 1995 | 00:56:47 | 39 | ||
53. | Kögelová Katarína | 1979 | 00:53:58 | 51 | ||
54. | Kossuth Robert | 1976 | 00:51:08 | Intersport | 72 | |
55. | Kossuth Zuzana | 1975 | 00:48:18 | Sportby | 90 | |
56. | Kráľ Hugo | 2007 | 00:44:08 | 114 | ||
57. | Kubovčík Michal | 1999 | 00:32:05 | Atletický club Kriváň Liptovský Mikuláš | 217 | |
58. | Kullová Jana | 1986 | 00:55:22 | 47 | ||
59. | Kunáková Andrea | 1983 | 00:50:58 | 73 | ||
60. | Kviatkovský Peter | 1983 | 00:34:16 | Stredisko CIMIC a PSYOPS | 195 | |
61. | Mackovič Viliam | 1959 | 00:49:15 | Prešov | 82 | |
62. | Madliak Jozef | 1963 | 00:44:36 | SLOVEKON Vlachy | 111 | |
63. | Majerčíková Diana | 1999 | 00:55:32 | 45 | ||
64. | Marčičiak Lukaš | 2000 | 00:37:57 | Martin | 159 | |
65. | Marčičiak Vladimír | 1970 | 00:40:22 | SPP Martin | 145 | |
66. | Maťko Tomáš | 1992 | 00:37:52 | Liptovský Mikuláš | 160 | |
67. | Matuš Viktor | 1962 | 00:49:42 | 78 | ||
68. | Mlynčeková Slavka | 1975 | 00:42:06 | 135 | ||
69. | Moravčík Jaroslav | 1997 | 00:41:08 | 141 | ||
70. | Mores Milan | 1991 | 00:47:10 | 94 | ||
71. | Moresová Magdaléna | 1976 | 00:56:44 | 40 | ||
72. | Mudroň Martin | 1990 | 00:51:49 | 64 | ||
73. | Nemčík Lukáš | 1993 | 00:37:10 | LK Metropol KE | 168 | |
74. | Nosko Peter | 1981 | 00:47:32 | Rozbeháme Liptovský Mikuláš | 93 | |
75. | Onufrák Eva | 1974 | 00:55:43 | Liptovský Mikuláš | 44 | |
76. | Onufrak Miroslav | 2003 | 00:50:25 | 75 | ||
77. | Orolin Pavol | 1995 | 00:32:40 | KSt Spišské Bystré | 211 | |
78. | Oško Milan | 1993 | 00:45:59 | 104 | ||
79. | Patayová Alžbeta | 1979 | 00:54:24 | Esš Teacherrunners Lm | 49 | |
80. | Paull Michal | 1997 | 00:46:05 | 103 | ||
81. | Pavlíček Dominik | 1995 | 00:38:58 | Adamsport / Malinô Skialp Team | 152 | |
82. | Pecina Jozef | 1979 | 00:44:52 | Trnava | 109 | |
83. | Pekar Ľubomír | 1968 | 00:51:38 | 68 | ||
84. | Pida Tomáš | 1994 | 00:50:56 | GUMBALL | 74 | |
85. | Porubiak Marek | 1976 | 00:49:23 | Telekom Running Team | 80 | |
86. | Pukluš Martin | 1988 | 00:50:18 | Spišská Nová Ves | 76 | |
87. | Repa Matúš | 1995 | 00:36:42 | Ekonomická univerzita v Bratislave | 171 | |
88. | Sahajda Tibor | 1990 | 00:30:33 | BMSC Bratislava | 230 | |
89. | Serdel Pavel | 1956 | 00:46:44 | Liptovský Mikuláš | 101 | |
90. | Schreiber Pavel | 1973 | 00:53:14 | DHZ Liptovský Hrádok | 55 | |
91. | Sivulka Martin | 1985 | 00:52:46 | Jagermaister | 57 | |
92. | Skubík Ján | 1979 | 00:38:25 | Liptovský Mikuláš | 155 | |
93. | Slota Erik | 1994 | 00:40:12 | Studničky | 147 | |
94. | Spankova Andrea | 1976 | 00:52:29 | 59 | ||
95. | Stanová Karina | 1997 | 00:42:30 | 130 | ||
96. | Stanovský Jakub | 1997 | 00:46:44 | 99 | ||
97. | Staroň Miroslav | 1976 | 00:43:48 | Liptovský Mikuláš | 117 | |
98. | Stofko Erik | 1982 | 00:43:27 | 122 | ||
99. | Šikula Andrej | 1979 | 00:57:14 | Partners Group SK | 37 | |
100. | Šípka Jaroslav | 1989 | 00:56:35 | Východná | 41 |