Běžecké tabulky
18846 závodů
258569 závodníků
1387094 záznamů
258569 závodníků
1387094 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Janské Lázně - Černá hora - MČR v běhu do vrchu, 13.08.2011, Janské Lázně
věkový průměr závodníků: 53.2 let |
nejmladší závodník: Beshirová Carmen (1998) |
nejstarší závodník: Buchar Jan (1933) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen | čas▼ | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
101. | Matěják Josef | 1967 | 00:49:18 | Optimtrade Hradec Králové | 108 | |
102. | Němec Michal | 1980 | 00:49:16 | AKLVK Janské lázně | 108 | |
103. | Pospíšil Antonín | 1960 | 00:49:12 | TJ Tlučná | 109 | |
104. | Flégl Vlastimil | 1986 | 00:49:10 | Vrchlabí | 109 | |
105. | Tomáš Pavel | 1962 | 00:49:04 | Doubravka | 110 | |
106. | Peteříková Vendula | 1989 | 00:49:00 | Slavia Praha | 110 | |
107. | Šrůtek Stanislav | 1958 | 00:48:49 | Maratonstav Úpice | 112 | |
108. | Fejk Lukáš | 1988 | 00:48:44 | Dvůr Králové nad Labem | 112 | |
109. | Kavalír Josef | 1982 | 00:48:28 | SKP Mladá Boleslav | 114 | |
110. | Stančo Ladislav | 1977 | 00:48:27 | Čelákovice | 114 | |
111. | Šulc Luboš | 1976 | 00:48:26 | Pavlišov | 115 | |
112. | Veselý Petr | 1973 | 00:48:25 | Plzeň | 115 | |
113. | Kodýtková Dagmar | 1977 | 00:48:17 | Sokol České Budějovice | 116 | |
114. | Turek Martin | 1980 | 00:48:16 | FBŠ Bohemians Praha | 116 | |
115. | Šlégr Jiří | 1954 | 00:48:15 | Maratonstav Úpice | 117 | |
116. | Pělucha Ivo | 1979 | 00:48:08 | Praha | 118 | |
117. | Schaffer Petr | 1960 | 00:48:00 | Mlýn Janderov | 119 | |
118. | Klos Václav | 1960 | 00:47:49 | Maraton klub Kladno | 119 | |
119. | Plecháč Petr | 1994 | 00:47:47 | Sokol Studenec | 121 | |
120. | Gombita Josef | 1958 | 00:47:43 | Most | 121 | |
121. | Skalický Roman | 1971 | 00:47:42 | Krkonoše Vrchlabí | 122 | |
122. | Šplíchal Jan | 1983 | 00:47:40 | TJ Starkoč | 122 | |
123. | Paulů Blanka | 1954 | 00:47:28 | Maratonstav Úpice | 123 | |
124. | Pechek Vladimír | 1957 | 00:47:19 | Nová Včelnice | 124 | |
125. | Pechek František | 1953 | 00:47:08 | TJ Maratonstav Úpice | 125 | |
126. | Šmíd Michal | 1993 | 00:47:06 | SKI Jilemnice | 125 | |
127. | Vítová Linda | 1993 | 00:46:57 | USK Praha | 127 | |
128. | Hanč Luděk | 1994 | 00:46:53 | SK Nové Město nad Metují | 127 | |
129. | Kaňovský Petr | 1976 | 00:46:40 | AC Moravská Slávia Brno | 129 | |
130. | Pešek Milan | 1960 | 00:46:39 | Dvůr Králové nad Labem | 129 | |
131. | Kaván Lubomír | 1961 | 00:46:23 | Chřibská | 130 | |
132. | Pucholt Tomáš | 1994 | 00:46:22 | TJ Sokol Unhošť | 130 | |
133. | Suchý Jiří | 1976 | 00:46:19 | FEL Praha | 131 | |
134. | Havlíček Ivo | 1966 | 00:46:15 | Lánov Krkonoše | 132 | |
135. | Bolehovský Pavel | 1971 | 00:46:11 | Kerteam | 133 | |
136. | Hodboď Miroslav | 1974 | 00:46:07 | SKP Nymburk | 133 | |
137. | Zikmund Luděk | 1966 | 00:46:03 | Příbram | 134 | |
138. | Skalníková Eva | 1985 | 00:46:02 | SKP Jablonec | 134 | |
139. | Honců Miloslav | 1994 | 00:45:59 | Krkonoše Vrchlabí | 135 | |
140. | Pelant Vojtěch | 1983 | 00:45:47 | EPO Team.cz | 136 | |
141. | Mannová Michaela | 1982 | 00:45:31 | TJ DVŮR KRÁLOVÉ | 138 | |
142. | Vagenknecht Roman | 1975 | 00:45:30 | TJ Maratonstav Úpice | 138 | |
143. | Rončák Jan | 1967 | 00:45:28 | SK Přerov | 139 | |
144. | Veselý Pavel | 1966 | 00:45:22 | HSK H. Rokytnice | 139 | |
145. | Vacarda Vladimír | 1959 | 00:45:11 | AC Slovan Liberec | 141 | |
146. | Ptáček Miloš | 1970 | 00:45:08 | Petrovičky | 141 | |
147. | Karlík Michal | 1964 | 00:45:07 | Loko Trutnov | 142 | |
148. | Mandlíková Lada | 1984 | 00:44:49 | AK Sokolov | 143 | |
149. | Hejkrlík Filip | 1979 | 00:44:41 | SK Spartak Slatiňany | 144 | |
150. | Javůrek Jiří | 1948 | 00:44:35 | Jiskra Horní Maršov | 145 | |
151. | Ševčík Štěpán | 1996 | 00:44:31 | SKI Klub Vysoké | 146 | |
152. | Pechek Tomáš | 1991 | 00:44:29 | Vlásenice | 146 | |
153. | Osoba Martin | 1965 | 00:44:21 | Lokomotiva Meziměstí | 147 | |
154. | Drahotová Anežka | 1995 | 00:44:16 | USK Praha | 148 | |
155. | Herbs Filip | 1992 | 00:44:11 | Krkonoše Vrchlabí | 149 | |
156. | Kuříková Petra | 1991 | 00:44:10 | LIAZ Jablonec | 149 | |
157. | Erlebach David | 1971 | 00:44:07 | Kunčice | 150 | |
158. | Černý Jaroslav | 1986 | 00:44:01 | Loko Trutnov | 151 | |
159. | Uchytil Milan | 1974 | 00:43:59 | Hvězda SKP Pardubice | 152 | |
160. | Janovský Tomáš | 1964 | 00:43:54 | SK Praga | 152 | |
161. | Braniš Pavel | 1969 | 00:43:49 | Příbram | 153 | |
162. | Vrabcová Nývltová Eva | 1986 | 00:43:36 | PSK Olymp Praha | 154 | |
163. | Cink Martin | 1994 | 00:43:33 | AC Pardubice | 155 | |
164. | Švarc Martin | 1994 | 00:43:32 | Olfin Car - Vella Trutnov | 155 | |
165. | Pavlů Roman | 1979 | 00:43:31 | SK Jeseniova | 156 | |
166. | Melišík Jan | 1974 | 00:43:21 | Redpoint Teplice nad Metují | 157 | |
167. | Kupilík Václav | 1985 | 00:43:16 | LK Slovan Karlovy Vary | 158 | |
168. | Rektor Antonín | 1975 | 00:43:13 | Modřany | 158 | |
169. | Metelková Táňa | 1972 | 00:43:11 | SK Týniště nad Orlicí | 159 | |
170. | Beshirová Carmen | 1998 | 00:42:36 | SK Úpice | 162 | |
171. | Herda Jan | 1983 | 00:42:19 | Dobřichov | 164 | |
172. | Malý Jiří | 1980 | 00:42:13 | SKP Nymburk | 164 | |
173. | Fenclová Marta | 1976 | 00:42:12 | AC Pardubice | 165 | |
174. | Schorná Matyášová Pavla | 1980 | 00:42:00 | Mizuno team | 166 | |
175. | Sekyrová Ivana | 1971 | 00:41:23 | AK Sokolov | 169 | |
176. | Šesták Karel | 1971 | 00:41:16 | X-AIR Ostrava | 170 | |
177. | Stránský Aleš | 1960 | 00:40:57 | ISCAREX Č. Třebová | 172 | |
178. | Lajtkep Petr | 1973 | 00:40:56 | AC Slovan Liberec | 172 | |
179. | Stejskal Ladislav | 1977 | 00:40:55 | SK Čtyři Dvory České Budějovice | 173 | |
180. | Čech Jan | 1993 | 00:40:42 | AC Mladá Boleslav | 174 | |
181. | Záveský Filip | 1993 | 00:40:37 | Orel Č. Třebová | 175 | |
182. | Šimůnek Jan | 1982 | 00:40:20 | Iscarex Česká Třebová | 177 | |
183. | Štantejský Michal | 1984 | 00:40:13 | SAC Špindlerův Mlýn | 178 | |
184. | Soukup Radomír | 1968 | 00:40:10 | AC Tábor | 178 | |
185. | Mrázek Jan | 1981 | 00:40:04 | PSK Olymp Praha | 180 | |
186. | Jančík Bořek | 1964 | 00:39:54 | Svartes Hořice | 180 | |
187. | Ježek Přemysl | 1982 | 00:39:48 | AC Slovan Liberec | 182 | |
188. | Čadek Ondřej | 1991 | 00:39:33 | TJ Sokol Unhošť | 183 | |
189. | Voják Martin | 1993 | 00:39:23 | Mílaři Domažlice | 185 | |
190. | Podroužek Dušan | 1974 | 00:38:55 | AC Slovan Liberec | 188 | |
191. | Hanyš Zbyněk | 1985 | 00:38:44 | Iscarex | 191 | |
192. | Frei Martin | 1986 | 00:38:35 | AK Kroměříž | 193 | |
193. | Smrčka Miloš | 1954 | 00:38:33 | BK Říčany | 195 | |
194. | Gerych David | 1977 | 00:37:30 | AK Kroměříž | 201 | |
195. | Kunst Michal | 1980 | 00:37:28 | SK Nové Město nad Metu | 203 | |
196. | Bajza Jakub | 1990 | 00:37:19 | AK Kroměříž | 205 | |
197. | Blaha Tomáš | 1976 | 00:36:44 | AK Kroměříž | 210 | |
198. | Pechek Petr | 1983 | 00:36:27 | Maratonstav Úpice | 213 | |
199. | Pavlišta Vít | 1985 | 00:36:01 | Slovan Liberec | 218 |