Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Informace o tabulkách

Informace o tabulkách
foto: behej.com

behej.com | 11.12.2008 | přečteno: 78256×

Tyto tabulky obsahují výkony všech českých a slovenských běžců na vzdálenost maraton (42,2km), půlmaratón (21,1km) a 10km mimo dráhu. Také jsou zde zařazeny běhy jiných distancí, tzv. žebříčkové závody. To jsou vybrané závody většího regionálního významu v Čechách nebo na Slovensku.

Půlmaratony a desítky se evidují od roku 2008, maratony od roku 2006. Kdo by chtěl doplnit i své starší maratony (42,2km), stačí nám napsat, vše doplníme.

Všechny výkony jsou také obodovány do žebříčku. Body se vypočítávají automaticky, je zohledněn čas vítěze a počet účastníků. Bodují se všechny zahraniční závody a všechny české a slovenské s více než 50 běžci v cíli. Do žebříčku se sčítá pouze osm nejlépe obodovaných závodů za posledních 12 měsíců.

Snažíme se sledovat všechny významné domácí i zahraniční závody, pokud poběžíte něco, o čem nevíme (maraton, půlmaraton, desítka), napište, vložíme.

Váš tabulkář

Mirek Hasal tabulky@behej.com