Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Pevnost Josefov ožije již druhou zimu

Pevnost Josefov ožije již druhou zimu
foto: Pavel Kratochvíl

tisková zpráva | 12.01.2018 | přečteno: 4416×

Závody Gladiator Race se po celé České republice konají už od roku 2014, a vybudovaly si tak v komunitě překážkových závodníků (OCR) pevnou pozici. 10.2.2018 se vrací Winter Gladiator Race do osvědčené lokality pevnosti Josefov, kde se loni konal premiérový zimní závod.

Účastníky čeká běh na trati dlouhé více než 5 km a zdolání více než 20 překážek. Kromě unikátní atmosféry historické pevnosti, oceňované již v několika předešlých závodech, je čeká nová trať, kdy poběží úseky podzemních chodeb, kam ještě noha závodníka nevkročila, a rovněž nové překážky.

S novou sezónou také bude mít svou premiéru zimní verze dětského závodu Kids Winter Gladiator Race, kdy kromě standartní kategorie Kids I v délce 1 km a 7 překážek nově přibyla i kategorie Kids II na 2 km a 12 překážek.

Běžce, ale především i jejich divácký doprovod pak čeká lepší servis v zázemí arény, kde se setkají s cateringem, prodejem merchandisingu, i stánky partnerů. Např sportovní obuvi Inov-8.

Do kategorií jednotlivců, smíšených párů i družstev je v tuto chvíli registrováno kolem 1000 osob, a kapacita závodu je téměř naplněna. Neseď v zimě za kamny, a staň se i Ty Gladiátorem!

Komentáře (Celkem 0)

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední

tiskovazprava muž 12.01.2018 11:34:31

Závody Gladiator Race se po celé České republice konají už od roku 2014, a vybudovaly si tak v komunitě překážkových závodníků (OCR) pevnou pozici. 10.2.2018 se vrací Winter Gladiator Race do osvědčené lokality pevnosti Josefov, kde se loni konal premiérový zimní závod.
Odkaz na článek

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.