Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Buď v pohodě! Gadget Elonga udrží stres pod kontrolou

Buď v pohodě! Gadget Elonga udrží stres pod kontrolou
foto: Elonga

behej.com | 05.02.2024 | přečteno: 3264×

Asi znáš mySASY, apku na měření připravenosti na další trénink. Je hlavně pro sporťáky. Pokud jsi fanda dlouhověkosti (longevity), třeba tě zaujme nový projekt stejného týmu zvaný Elonga. Podle nás to je prima věc, teď navíc v akci. Za cenu 1890 Kč koupíš snímač a dostaneš doživotní přístup do apky zdarma (musíš aktivovat do konce února!!!). V objednávce vlož kód BEHEJ máš zdarma i dopravu!

„Díky nejpřesnějšímu měření HRV tzv. spektrální analýzou jsme schopni zachytit aktivitu regenerační i stresové větve CNS (centrálního nervového systému). Ty svojí aktivitou dávají najevo, jak jste ve stresu a jakou máte regeneraci,“ popisuje tým vývojářů mySASY a Elonga.

„Elonga naprosto přesně ví, jak jste zregenerovali, a regeneraci velkou mírou ovlivňuje právě spánek. Můžete tedy na datech vysledovat, kolik hodin spánku je pro vás vhodné, jestli můžete před spaním jíst nebo jestli sklenička před spaním prospívá, nebo naopak.“

Více podrobností najdeš na stránkách zde: https://www.elonga.com/veda

Komentáře (Celkem 0)

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední

behej.com 20.12.2023 09:32:29

Asi znáš mySASY, apku na měření připravenosti na další trénink. Je hlavně pro sporťáky. Pokud jsi fanda dlouhověkosti (longevity), třeba tě zaujme nový projekt stejného týmu zvaný Elonga. Podle nás to je prima věc, teď navíc v akci. Za cenu 1890 Kč koupíš snímač a dostaneš doživotní přístup do apky zdarma (musíš aktivovat do konce roku 2023!!!). V objednávce vlož kód BEHEJ máš zdarma i dopravu!
Odkaz na článek

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.