Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Lázeňský běh: Nový květnový závod láká na volňásky na B7

Lázeňský běh: Nový květnový závod láká na volňásky na B7
foto: Lázeňský běh

komerční prezentace | 18.03.2024 | přečteno: 2049×

Chceš na vyprodanou Beskydskou sedmičku? Staň se nejrychlejší ženou nebo mužem nejdelšího z běhů v rámci zbrusu nové akce Lázeňský běh, která se uskuteční 18. května v Teplicích nad Bečvou. Čeká tě 25 kilometrů povětšinou v nezpevněném terénu a nastoupáš necelých 1000 metrů. Na tento trailík by to chtělo mít již něco málo naběháno, což o Beskydské 7 to platí čtyřnásobně!

Každá tradice má svůj začátek a my doufáme, že 18. května začneme psát tu naši – „první ročník Lázeňských běhů v Teplicích nad Bečvou“. Název by mohl svádět k představě korzování po lázeňské promenádě a konzumaci místní minerálně-uhličité kyselky. Což samozřejmě v rámci naši běhů nevylučujeme, ale díky „léčivým“ účinkům této minerální vody raději nedoporučujeme.

Lázně Teplice nad Bečvou se nalézají z jedné strany na úpatí zalesněného hřebínku Maleník (479 mnm.) a z druhé podél toku řeky Bečvy. Díky této poloze jsme si pro tebe připravili několik typů závodů s různými povrchy a převýšením. Doufáme, že přilákáme jak milovníky rychlých silničních závodů, tak i běžce na delší vzdálenosti v horském terénu.

Pokud nebudeš mít tepovku v oblacích, můžeš se kochat krásnou přírodou nad Lázněmi v Teplicích nad Bečvou. Garantujeme ti však, že tvoje stehna budou hořet. Postupně ti na webu závodu popíšeme, co tě na trase čeká a nemine. Zatím můžeš dál nabíhat zimní objemy kilometrů!

A pokud se na 25 kiláků necítíš, nabízí se ve stejný den silniční běh kolem řeky Bečvy, rychlých 12 kilometrů s jemným převýšením, neboli do Rybářů a zpět, s minimem zatáček a navigačních záludností. Ideální pro běžce, co si chtějí dát do těla a kopečky nemají v lásce. Poběžíš prostě po cyklostezce kolem řeky Bečvy tam a zpět.

A nezapomeň s sebou vzít rodiče, prarodiče či malé rodinné příslušníky. Ti si mohou v době, kdy ty budeš polykat kilometry v okolí Teplic nad Bečvou, dát pohodový rodinný family RUN. Jedná se o nesoutěžní závod, jehož účastníci mohou běžet nebo se jen tak projít a udělat si pěkné dopoledne s pocitem zdravého pohybu.

Co můžeš dál očekávat? Zázemí lázní, občerstvovací stanice v cíli i na trati, finišerské medaile a tým dobrovolníků, který se ti bude snažit vyjít ve všem vstříc a navodit tu správnou závodní atmosféru.

Občas se víkendové dlouhé výběhy nesetkávají s pochopením rodinných příslušníků. Naše závody jsou součástí akce 471. otevírání lázeňské sezóny, kdy je pro všechny připraven bohatý kulturní program, včetně vystoupení Jiřího Pavlici & Hradišťanu, spousta stánků a zábavy pro děti. Proto doraz s celou rodinou a zažij sportovně-kulturní den v Lázních Teplice nad Bečvou. Těšíme se na tebe!

Registrace na všechny naše závody jsou již spuštěny. Můžeš si přiobjednat funkční tričko a také úrazové pojištění, kdyby se to náhodou zvrtlo. Registrační formulář nalezneš zde: https://www.lazenskybeh.cz/…e-na-zavody/

RENOMIA familyRUN

Nezávodní 4 kilometry podél řeky Bečvy. Tento závod je spíše společenskou událostí určenou pro nejširší veřejnost, včetně rodin s dětmi. Časový limit je nastaven velmi benevolentně a předpokládáme jeho zvládnutí i v konverzačním tempu. Každý, kdo doběhne v časovém limitu, obdrží finišerskou medaili. P.S.: Kočárky povoleny.

H2WORLD bečvaRUN

Zde očekáváme, že se bude již závodit. Dvanáct kilometrů, převážně po asfaltové cyklostezce, podél řeky Bečvy. V osadě Rybáře přeběhnete krásnou lávku přes řeku a vydáte se po druhém břehu zpět do Teplic nad Bečvou. Celá trasa vede podél toku řeky a svádí k představě pouze rovinatého běhu. Cílové stoupání však umí jemně kousnout. Pro nejrychlejší ženu a muže máme připraven víkendový pobyt pro dvě osoby v Lázních Teplice nad Bečvou. Samozřejmě pro každého samostatně.

HAMMER trailRUN

Minimum asfaltu/maximum trailu. Horských dvacet pět kilometrů po lesních cestách nad lázněmi s převýšením přes 900 metrů. Tak trochu jiné lázeňské korzování po místních kopcích nahoru a dolů. Poběžíte po lesních cestách od řeky Bečvy až na vrchol Maleník. Nejrychlejší žena a muž v cíli vyhraje víkendový pobyt pro dvě osoby v Lázních Teplice nad Bečvou a navíc ještě zmíněné startovné na letošní Beskydskou sedmičku.

Komentáře (Celkem 0)

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední

komerce 07.02.2024 18:44:10

Chceš na vyprodanou Beskydskou sedmičku? Staň se nejrychlejší ženou nebo mužem nejdelšího z běhů v rámci zbrusu nové akce Lázeňský běh, která se uskuteční 18. května v Teplicích nad Bečvou. Čeká tě 25 kilometrů povětšinou v nezpevněném terénu a nastoupáš necelých 1000 metrů. Na tento trailík by to chtělo mít již něco málo naběháno, což o Beskydské 7 to platí čtyřnásobně!
Odkaz na článek

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.