Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Ve Víru kralovali Serbessa a Martincová

Zdeněk Krchák | 25.08.2013 | přečteno: 1725×

Kulatý 60. ročník Malého svrateckého maratonu vyhrál Mulugeta Serbessa (1:50:01), když se na 24. kilometru odpoutal od Dana Orálka. Ten si doběhl pro druhé místo v čase 1:53:08 a třetí skončil s již značným odstupem Tomáš Ondráček (2:01:42). V ženách desáté vítězství získala Ivana Martincová (2:18:57) před Annou Krátkou (2:25:12) a Alenou Krchákovou (2:27:36).

Chceš číst dále?

Celý článek je pouze pro předplatitele časopisu Běhej. Předplatné začíná již na 282 Kč. Pokud jím jste, patrně nejste přihlášeni. Je také možné, že Váš přihlašovací účet není propojen s předplatným. To jednoduše učiníte zde. V případě potíží nás kontaktujte na casopis@behej.com.