Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Večerní svěrácká 10

Tuto termínovku budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.

Den: 06.06.2015
Místo: Praha, Černý Most, kraj Hlavní město Praha
Ročník: 1
Délka hlavní tratě pro muže a ženy: 5/10 km
Povrch: silnice/asfalt, terén
Popis trati: Běží se dva pětikilometrové okruhy. Částečně po asfaltové cyklostezce (35 %), částečně po lesních a polních cestách(65 %). Trať je rovinatá s jedním krátkým prudkým stoupáním v každém okruhu.
Další závody: Kromě hlavního běhu na 10 km se poběží i závod na 5 km. Vypsané kategorie u obou běhů naleznete v přiložených propozicích.
Další informace o závodě: Kilometry budou značené. Pro závodníky bude připravené občerstvení, pro všechny příchozí pak večerní program. V místě startu sprchy, možnost převlečení a úschovna věcí.
Čas prezentace: 17:00 až 18:15
Místo prezentace: centrum Plechárna, Černý Most
Čas startu: 18:30
Místo startu: centrum Plechárna
Startovné na místě: 150 Kč
Startovné předem: 100 Kč
Odměny: Věcné ceny pro první tři závodníky v kategorii, každý z předem přihlášených dostane originální dárek. Absolutní vítěz získá putovní Zlatý svěrák.
Webové stránky: http://sverak.sk/vecerni-sveracka-10/
Kontakty: Jan Sedláček
Propozice: propozice_vecerni_sveracka_10.pdf
Facebookhttps://www.facebook.com/events/1552152611719641