Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní » Co jíst před závodem?

Co jíst před závodem?

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Ostrava

Mokro muž 24.07.2008 14:39:24

Přátelé, můžete mi prosím někdo poradit…řekněme, že závod (10 km, půl maraton) se poběží kolem poledne, co bych měl ráno do sebe naházet? Díky za odpověď!

avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 24.07.2008 16:18:04

Prohledej si ještě téma týkající se výživy, ale hlavní je jíst, na co jsi aspoň trochu zvyklý. Musli, ovoce, celozrnné pečivo s medem nebo se šunkou, je toho spousta. :) Ale jestli je start řekněme ve 12 a snídáš třeba v 8, tak bych ještě něco (musli tyčinka, banány, apod.) snědl dopoledne, dostat hlad během závodu je dost na nic…

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Brno (Újezd u Brna)

Celkem 12770 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:33:41 (2009)
maraton: 3:40:27 (2007)
avatar

Praha 4

Celkem 3067 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:44:00 (2008)
půlmaraton: 1:40:52 (2007)
maraton: 3:36:00 (2008)

jirka.strang muž 25.07.2008 08:17:17

Mám taky jednu radu.....brácha se živil dlouhým TT a dost při závodech zvracel…tak s trenérem dávali dokupy jídelníček …a pro mě dost šok…doporučení znělo, snídej vajíčka.....jedno jak.....( většinou míchaná ), já před závoden snídám cornflakes, nebo vajíčka:), no a tak 30 min před startem 1/2, nebo celýho tyčinku.

J

Motto: když nemůžeš běžet tak jdi, když už nemůžeš jít tak lez, když už nemůžeš ani lézt, tak se klidně i plaz, jen to nikdy nevzdávej!Dean:)
avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 25.07.2008 09:41:00

Vajcia su OK, pokial si ich nespravis prilis mastne- to sa dlho travi. Take vajicko na makko (na hnilicko) je velmi lahko stravitelne a z traviaceho traktu je prec za par hodin. Neboli by vsak mojou potravinou prveho vyberu pred zavodom. Celozrnne vyrobky by som par hodin pred startom, opacne od bezneho odporucania, vynechal, lebo obsahuju privela vlakniny, ktora sa za a) dlhsie travi, b) nafukuje, c) sposobuje zvyseny pohyb criev a tym padom nezelane zastavky na zachode, ked sa to prave nehodi. Ked pecivo, tak pred zavodom biele a musli by som nejedol vobec, to iste plati pre ovocie (snad s vynimkou bananu). Ryza je fajn, ryzova kasa je OK, pripadne nejake energeticke tycinky. Maso (ako aj dietna sunka, kura a pod) si nechaj po zavodoch- nepomoze Ti nijako v pokryti energetickej potreby a iba zatazi traviaci trakt. Naviac po zavodoch Ti v kombinacii s ryzou, bramborami, ci inymi sacharidmi pomoze v regeneracii svalov.

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.