Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
RSS

Závody

   
Datum ▲     Jméno Výsledky Místo Délky
8
24.08.2016 středa
Triexpert Cup Popůvky 7,9 km
25.08.2016 čtvrtek
Pekelná třináctka - ZRUŠENO Dobrošov nad Náchodem 13/9 km
Běh na Červenou Horu Štěchovice 3,7 km
26.08.2016 pátek
Běh na Vysoký kámen Jihlava Pávov 10,4 km
27.08.2016 sobota
Trmická desítka za Přemyslem Oráčem Trmice 10 km
Běh Plzeňské teplárenské kolem Boleveckých rybníků Plzeň 3-5 km
Vísecká desítka Vísky u Letovic 9,05 km
Půlmaraton Moravským krasem Blansko 21,1 km a kratší
Lipovská desítka Lipov 10 km
Běžíme na hrad Kunětická hora hrad Kunětická hora/Pardubice 5/15 km
Zahaj školní rok pětkou Úvaly u Prahy 5 km
Koko kros - Kozlanský kopeček Kozlany u Vyškova 5 km
Chotýšanský kopcovák Chotýšany, okr. Benešov
Parkmaraton Krásná Lípa 42,2km
Chodovská vlečka Chodov 10 km
Běh na Spálov Tanvald 18.6 km
Běh Zlončickou roklí Zlončice, okr. Mělník 7-21 km
Night Run 2016 - Plzeň Plzeň 5/10 km
Běh hostince Pod Radnicí Vrané nad Vltavou 5 km
Výprachtice - Buková hora Výprachtice 7,5 km
Běžecký mítink Bohuňovice Bohuňovice 6,1/12,2 km
Běh Kozojedským údolím Kozojedy u Kostelce nČl 10 km
Kácovský běh Kácov 19,3 km
28.08.2016 neděle
Hlinecký půlmaraton Hlinsko v Č. 21,1 km / 8 km
Rychnov classic marathon Rychnov nad Kněžnou 42,2 km
Běh Teplickými skalami Teplice nad Metují 11 km
360°CHALLENGE Chrudim 6 km
Rychnovský půlmaraton Rychnov nad Kněžnou 21,1 km
Aktovkový běh (štafeta + 5km + 10km) Prostějov 5/10km
Štafetový závod dvojic na 10 km Praha - Hostivař 10 km
Den sportu - Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy 1/3/9 km,
Kolínská 10 Kolín 10 km
Rakovnická patnáctka Rakovník 15 km
Eleven Karlštejnská devítka Karlštejn 9 km
La Sportiva Teplický půlmaraton Teplice 12/21km
30.08.2016 úterý
Žvahov- Dívčí hrady- Ivův běh Praha 5 - Žvahov 3,7 km
31.08.2016 středa
Loap PBT VAŠÍ LIGY (9) Praha 5/10 km
325. Malá cena Monaka Slatiňany 10 km
Triexpert Cup - hodinovka Brno 1 hodina
Pomethujská pohodovka - ZRUŠENO Náchod 12,3/19,3 km
9
01.09.2016 čtvrtek
Běh Modřanskou roklí Praha 12 - Modřany 4 km
02.09.2016 pátek
Alejemi v Kněžicích Kněžice 9,3 km
Beskydská sedmička Frenštát pod Radhoštěm 87 km
03.09.2016 sobota
Gladiator race - Pevnost Josefov Jaroměř 10 km
Neon Night Run Praha 6 5 Km
Velká cena Čelákovic v běhu hodinovém Stará Boleslav hodinovka
Ultralabák Děčín 25/52 Km
Žampach - Pepř Jílové u Prahy - Žampach 10 km
Běh do vrchu Osek - Dlouhá Louka Osek 5 km
Rychtářská 12° Brná u Ústí nad Labem 12 km a 2 x 6 km
Běh zámeckou zahradou Lysá nad Labem 2,07/8,28 km
ČEZ Jizerská 50 Run Bedřichov 12/23/50 km
Běh Broumovskými stěnami Police nad Metují, Pěkov - Hony, cíl v Machovské Lhotě 25 km
360°CHALLENGE Praha 6 km
Strážný nahoru a dolů Dolní Dobrouč 7,25/12 km
2 míle s úsměvem Self-Transcendence Race Praha, park Stromovka Královská obora 2 míle (3,2 km)
Lupenická 12 Lupenice 12 km
Lovochemie Preol desítka okolo komína Lovosice 10 km
Gigathlon Czech Republic 2016 Lipno nad Vltavou
Kosířské žiganec Drahanovice 5/10 km
2 míle s úsměvem Self-Transcendence Race U Tescomy 244, Zlín 2 míle (3,2 km)
Baroko maraton Plasy 10/21/42 km
Česká pojišťovna RunTour Ostrava Ostrava 5/10 km
Zbraslavská Závist Praha - Zbraslav 3,5 km
04.09.2016 neděle
Podčerchovský kros Chodov 7,5 km
Kájovská desítka Kájov, Petráškův Dvůr 10 km
Běh na Lahti Děčín 4,9/9,8 km
MH maraton Beroun 42,2km
Prostějovský městský běh Prostějov 10 km
Příčovský kros Příčovy 4,7 km
Chrudimská Pernštejn desítka Chrudim 10 km
Běháme pro děti Praha 100m - 5km
06.09.2016 úterý
Kros Oty Pachmanna Praha - Krčský les 4,4 km
Brněnská běžecká tour VAŠÍ LIGY (4) Brno - Pisárky 5/10 km
07.09.2016 středa
VitaSport dvanáctiminutovka Krupka, okr. Teplice 12 minut
S kopečka do kopečka Olomouc 7,75 km
Liberecká pětka Liberec 5 km
Opavská míle Opava 1,6 km
Tartanová hodinovka Ligy 100 Praha Praha 1 hod.
Běžecká tour Vaší Ligy (5) - Plzeň Plzeň 5/10 km
GP vytrvalců Kamenného Újezda Kamenný Újezd 10 km a kratší
Vítkovská 10 Praha 3 10 km
149 Kondiční běh na Kuňku Pardubice 10,3 km
Wenger Czech Adventure Race Sušice 450 km
Triexpert Cup Brno - Pisárky 6 km
Běh na Senovou Šumperk 4 km
08.09.2016 čtvrtek
Okresní přebor na dráze Stříbro 3 000 m
Večerní běh Nová Včelnice 5 km
09.09.2016 pátek
Přespolní běh v Řásné Řásná Telč 9,6 km
10.09.2016 sobota
Telnický Kecky Telnice 1/3,5/6,5km
Strojařská desítka Zlín 10 km
Mini Adventure Race Sušice 150 km
Brněnská pětadvacítka Brno 25 km
KROKUDY čtvrt-maraton Litoměřice 10,5 km
Blanenská desítka Blansko 10 km
Dvě míle Josefa Odložila Jeseník 3,2/6,4 km
Run-Up Olomouc Olomouc cca 150 m + 420 schodů
Kladrubská pětka Kladruby u Střibra 5 km
Kladenský maratón Kladno 42,2 km
Běh k Mohyle Hanče a Vrbaty Špindlerův Mlýn 9 km
Běh Pivního sanatoria Praha - Radotín 3,2 km
Kladrubská pětka Kladruby u Střibra 5 km
Birell Grand Prix Praha Praha 10 km
Běh okolo Soliska Zubří 0,15 - 9km
Běh upřímných srdcí Ústí nad Labem 5 km
Precheza desítka okolo komína Přerov 10 km
Běh Kovohutěmi Lhota u Příbramě 12,3 km
běh kolem světa Třeboň 11,7 km
Royal Bay Posvícenecký koláč Studenec 6 km-M,3 km Ž
Rallye Sudety Teplice nad Metují 113/60/33 km
Běh Chuchelnou Chuchelná 15 km
Běh babím létem Praha 6, Divoká Šárka 0,2/0,7 km
11.09.2016 neděle
Benešovský Minimaraton Benešov 4 km
Jihlavský půlmaraton Jihlava 21,1km
Horský běh do vrchu Jablonné - Jamné - Suchý vrch Jablonné nad Orlicí 10,1 km
Běh městem Mladá Boleslav 2/10/21km
Běh maminek a hospodyněk Benešov 0,65 km
Abertamský kros Abertamy 8 km
Benešovká Juniorka Benešov 0,15 - 1 km
Silniční běh Meziměstím Meziměstí 10 km
Listonošův krpál Jarov (Praha - západ) 2,88 km
Plzeňský kardioběh Plzeň-Roudná 2/6 km
O lukavický kahan Lukavice u Chrudimi 3,5-7 km
Ostravský maraton Ostrava 42,2 km
Benešovská Desítka Benešov 10 km
14.09.2016 středa
Běh Anny Marie Praha 6,6 km
Běh energetiků Třebíč Borovina 5,6 km
Okolo Lováku Šumperk 7,3 km
16.09.2016 pátek
Jihlavská hodinovka Jihlava 1 hod.
Podzimní běh Bažantnicí Duchcov Ž 3,14/ M 5,94 km
17.09.2016 sobota
Kocelovice-Hornosín-Kocelovice Kocelovice 7 km
Litovelská nealkoholická čtrnáctka Litovel 14 km
Ralská desítka Mimoň 10 km
Podzimní běh Heřmanův Městec Heřmanův Městec 5/10 km
Mladé Běchovice Praha - Běchovice 0,05 - 1,3 km
Craft RUNGO běh brněnskou zoo Brno 7 km
O pohár Restaurace ABC (Branická hospůdka) Praha - Braník 4 km
RunTurnov behemsvetem turnov 12 km
Monacký maratón Slatiňany 42,195 km
Líbeznický koloběh Líbeznice 10 km
Běh Klatovskou kolonádou Klatovy 6/4,5km
SOREX 1/2 Maratón Dobříš 21km
Nepoliská pětka Nepolisy 5,3 km
Radim v pohybu Radim u Kolína 5/10 km
Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem Ústí nad Labem 21,1 km
Běh rodným krajem Emila Zátopka Kopřivnice - Rožnov pod Radhoštěm 22,3 km
Velvarský maraton, aneb Velvarská desítka Velvary 10 km
Kašperský běh Kašperské Hory 10/20 km
1.český maratón Dobříš 42 km
Česká pojišťovna RunTour Brno Brno 5/10 km
Brněnský masakr Brno 63 km
B:GROUP Havlíčkobrodský půlmaraton Havlíčkův Brod 21,1 km
Urban Challenge Praha 5 km
Běh kolem Domácího vrchu Kraslice 9 km
Babický Trail 1/4 Maraton Babice u Říčan 10,5 km
18.09.2016 neděle
11 km Prahou 11 Praha 11 11 km
PoHodová devítka Velká Bíteš 9 km
Běh pro Střížák Ústí nad Labem 6,9 km
KTRC Ještěd Liberec 21/9 km
Běh Kolem tří rybníků Bečov nad Teplou 6,73 km
Přes desenské kopce Desná 12 km
O Ztracenou podkovu Dobronín 5 km
Hvězdná desítka Praha 6 10 km
Eleven půlmaraton Český ráj Branžež, Český ráj 21 km/ 11 km
21.09.2016 středa
Geofyzikální běh Praha 4 - Krčský les 5,8 km
Kros AZ Ekothermu Šumperk 8,5 km
Brněnské memoriály Brno 1 hod
Loap PBT VAŠÍ LIGY (10) Praha 5/10 km
326. Malá cena Monaka Slatiňany 10 km
Liberecká pětka Liberec 5 km