Běžecké tabulky
18762 závodů
257306 závodníků
1380611 záznamů
257306 závodníků
1380611 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Pardubický vinařský půlmaraton, 19.04.2008, Pardubice
věkový průměr závodníků: 56.4 let |
nejmladší závodník: Šroubek Vlastimil (1992) |
nejstarší závodník: Tomášek František (1925) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno▼ | narozen | čas | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
201. | Růžička Pavel | 1966 | 01:51:53 | Ústí nad Labem | ||
202. | Rucklová Ivana | 1964 | 01:55:34 | Praha 4 | ||
203. | Roubíček Radovan | 1965 | 01:51:01 | Praha 4 | ||
204. | Roubíček Milan | 1955 | 01:46:53 | Aces Team Karlovy Vary | ||
205. | Rosenberger Luboš | 1962 | 01:31:49 | Sokol atletika Kolín | ||
206. | Ročňáková Miloslava | 1945 | 01:53:52 | M team Zvole | ||
207. | Ringel Matouš | 1985 | 01:48:34 | Broumov | ||
208. | Richter Pavel | 1969 | 02:13:47 | Varnsdorf | ||
209. | Repaň Pavel | 1973 | 01:21:13 | X-AIR Ostrava | ||
210. | Rendl Josef | 1976 | 01:20:20 | Triexpert | ||
211. | Remeš Michal | 1977 | 01:43:13 | Lázně Bohdaneč | ||
212. | Razým Jan | 1957 | 01:25:09 | Iscarex Česká Třebová | ||
213. | Rataj Ladislav | 1973 | 01:41:08 | Praha | ||
214. | Rákosník Luboš | 1974 | 01:27:36 | Jihočeský klub maratonců České Budějovice | ||
215. | Pur Václav | 1955 | 01:30:20 | Šumperk | ||
216. | Příhodová Radka | 1975 | 02:08:51 | Pardubice | ||
217. | Příhodová Kateřina | 1980 | 01:57:56 | SK Úplný amatér | ||
218. | Průša Jiří | 1981 | 01:35:41 | Praha 9 | ||
219. | Proněk Stanislav | 1945 | 01:52:14 | Liga 100 Hradec Králové | ||
220. | Prokop Jan | 1972 | 01:26:54 | Kerteam | ||
221. | Procházka Tomáš | 1990 | 02:11:04 | Praha | ||
222. | Procházka Michal | 1977 | 01:24:16 | Vysoké Mýto | ||
223. | Procházka Marek | 1974 | 01:19:11 | Šumperk | ||
224. | Preiszler Aleš | 1987 | 01:36:32 | Praha | ||
225. | Pražák Adam | 1978 | 01:25:08 | SKUŠ Praha | ||
226. | Poživilová Olga | 1971 | 01:46:15 | TJ Zentiva | ||
227. | Požgayová Jana | 1955 | 02:16:09 | Bonbon Praha | ||
228. | Pospíchal Jaromír | 1959 | 01:39:46 | Sokol Nížkov | ||
229. | Pomšár Miroslav | 1975 | 01:42:13 | Lysá nad Labem | ||
230. | Pomikálek Josef | 1975 | 01:28:02 | Atletický klub Hořice | ||
231. | Polívka Vladimír | 1976 | 01:49:32 | Splašená lokomotiva Chlumec | ||
232. | Polesný Martin | 1980 | 01:44:37 | SK Olds Liberec | ||
233. | Polenský Josef | 1957 | 02:02:23 | Kutná Hora | ||
234. | Polanský Petr | 1956 | 01:26:47 | SK OMT | ||
235. | Polák Přemysl | 1954 | 01:40:07 | Ostrov nad Oslavou | ||
236. | Polák Jozef | 1960 | 01:19:36 | OU Húl | ||
237. | Pokorová Jaroslava | 1972 | 01:34:28 | SC Marathon Plzeň | ||
238. | Pokorný František | 1959 | 02:08:07 | Brno | ||
239. | Pokorný Aleš | 1977 | 01:43:55 | Praha | ||
240. | Podžorný Ervin | 1941 | 01:36:40 | Český Těšín | ||
241. | Podroužek Dušan | 1974 | 01:10:02 | AC Slovan Liberec | ||
242. | Podešva Pavel | 1949 | 01:34:19 | DUKO Rýmařov | ||
243. | Plíšek Miroslav | 1957 | 02:28:33 | Hecíři | ||
244. | Plíšek Jaroslav | 1972 | 01:43:34 | Pardubice | ||
245. | Pleskač Bohumír | 1954 | 01:49:41 | Liga 100 Hradec Králové | ||
246. | Plavec Vítězslav | 1980 | 01:31:08 | Bohouš Heřmanův Městec | ||
247. | Plavcová Eva | 1983 | 02:12:28 | Heřmanův Městec | ||
248. | Plaček Tomáš | 1963 | 01:44:07 | ASK Děčín | ||
249. | Pitter Vladimír | 1950 | 01:29:05 | CYKLO-MIPI Pardubice | ||
250. | Pirk Tomáš | 1973 | 01:22:16 | Lékařský Triklub Praha | ||
251. | Pilný Martin | 1985 | 01:42:30 | Chrudim | ||
252. | Pillar Ladislav | 1952 | 01:25:19 | Tatran Lomnice nad Lužnicí | ||
253. | Petříková Irena | 1983 | 01:22:29 | AHA Vyškov | ||
254. | Petržílek Zdeněk | 1955 | 01:47:54 | KRB Chrudim | ||
255. | Petr Tomáš | 1970 | 01:17:45 | SK OMT Pardubice | ||
256. | Pešák Radovan | 1963 | 01:51:47 | SK Srch | ||
257. | Penniger Jan | 1969 | 01:51:18 | Praha 8 | ||
258. | Pelíšek Michael | 1980 | 01:41:52 | JRCP | ||
259. | Pejpal Jiří | 1934 | 01:59:20 | LIGA 100 Praha | ||
260. | Pejcha Ondřej | 1984 | 01:58:41 | Brno | ||
261. | Pechová Pavlína | 1981 | 01:54:52 | Liga 100 Olomouc | ||
262. | Pechková Jana | 1985 | 01:31:40 | Maratonstav Úpice | ||
263. | Pechek Petr | 1983 | 01:07:37 | Maratonstav Úpice | ||
264. | Pechek František | 1953 | 01:20:22 | TJ Maratonstav Úpice | ||
265. | Pavlík Jiří | 1977 | 01:42:38 | Vyškov | ||
266. | Pavlíček František | 1958 | 01:41:42 | Soběslav | ||
267. | Pavlacký Jan | 1977 | 01:32:05 | Praha | ||
268. | Patočka Petr | 1963 | 01:21:17 | Barnex Sport Brno | ||
269. | Patková Jitka | 1960 | 01:54:57 | TJ Zentiva | ||
270. | Patík Pavel | 1970 | 01:39:13 | Pardubice | ||
271. | Patera Miroslav | 1963 | 01:26:59 | BK Louny | ||
272. | Paroulek Jaroslav | 1970 | 01:32:23 | SKP Nymburk | ||
273. | Parnica Tomáš | 1980 | 01:18:54 | AK Most | ||
274. | Papoušek Antonín | 1963 | 01:37:15 | Hrdlořezy | ||
275. | Pánek Jiří | 1963 | 01:47:29 | Spinning Sokolov | ||
276. | Pachmann Otakar | 1944 | 02:11:16 | SABZO Praha | ||
277. | Ožana Václav | 1964 | 01:15:20 | AO Nové Město na Moravě | ||
278. | Ovphlová Eva | 1947 | 02:01:15 | Bučovice | ||
279. | Otava Miroslav | 1962 | 01:42:30 | Traged Team | ||
280. | Orzadala Jindřich | 1949 | 02:00:45 | Havířov | ||
281. | Oršový Zdeněk | 1961 | 01:42:23 | SBK WIKY Kyjov | ||
282. | Orlich Petr | 1961 | 01:18:50 | CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí | ||
283. | Orálek Daniel | 1970 | 01:08:07 | Behejbrno.com | ||
284. | Oplištil Sáva | 1967 | 01:39:15 | ŠKOFIN TÝM A | ||
285. | Ondráček Zdeněk | 1974 | 01:36:16 | Kladno | ||
286. | Ondráček Tomáš | 1977 | 01:10:11 | VSK Universita Brno | ||
287. | Nožka Jiří | 1963 | 01:24:57 | Dino sport Ivančice | ||
288. | Novotný Zdeněk | 1972 | 01:34:39 | Loko OB Pardubice | ||
289. | Novotný Richard | 1974 | 02:03:50 | Kladno | ||
290. | Novotný Oldřich | 1958 | 01:44:06 | Hradec Králové | ||
291. | Novotný Martin | 1966 | 02:27:35 | okr. Ústí nad Orlicí | ||
292. | Novotný Jiří | 1960 | 01:22:44 | FEL Praha | ||
293. | Novotná Jitka | 1985 | 01:53:21 | |||
294. | Novohradský David | 1978 | 01:34:01 | Praha | ||
295. | Nováková Lucie | 1975 | 01:44:05 | ISLA Pardubice | ||
296. | Novák Pavel | 1981 | 01:27:45 | KRB Chrudim | ||
297. | Novák Lukáš | 1982 | 01:26:19 | AC Saké Kateřinky | ||
298. | Novák Lubomír | 1958 | 01:29:01 | TTC Brno | ||
299. | Novák Jaromír | 1962 | 02:15:58 | Most | ||
300. | Novák František | 1974 | 01:31:08 | BK Louny |