Běžecké tabulky
18758 závodů
257277 závodníků
1380318 záznamů
257277 závodníků
1380318 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Pardubický vinařský půlmaraton, 19.04.2008, Pardubice
věkový průměr závodníků: 56.4 let |
nejmladší závodník: Šroubek Vlastimil (1992) |
nejstarší závodník: Tomášek František (1925) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno▼ | narozen | čas | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
301. | Nevický Pavel | 1975 | 02:06:09 | Gerontclub | ||
302. | Neuman Jaroslav | 1962 | 01:48:07 | Praha 4 | ||
303. | Nesvadba Jiří | 1974 | 01:29:49 | Praha | ||
304. | Nemšák Miroslav | 1969 | 01:22:31 | TJ Sokol Černovír | ||
305. | Němečková Martina | 1965 | 01:48:44 | SK 4 Dvory České Budějovice | ||
306. | Němec Tomáš | 1979 | 01:49:32 | Mladá Boleslav | ||
307. | Němec Petr | 1981 | 01:47:42 | Pardubice | ||
308. | Němec Jan | 1971 | 01:37:36 | TJ Chvojkovice | ||
309. | Nekuža Jiří | 1951 | 01:48:10 | Sutton Runners Zbyšov | ||
310. | Nekolová Martina | 1968 | 02:00:20 | ČMK | ||
311. | Nejedlý Petr | 1974 | 01:34:51 | Králův Dvůr | ||
312. | Nečas Josef | 1958 | 01:22:09 | Maratonstav Úpice | ||
313. | Nebeský Michal | 1967 | 01:55:31 | Gerontclub | ||
314. | Navrátilová Jeanette | 1965 | 02:13:39 | Přerov | ||
315. | Navrátil Pavel | 1964 | 01:47:26 | Přerov | ||
316. | Našků Petr | 1975 | 01:51:01 | Veselí nad Moravou | ||
317. | Narovec Radek | 1973 | 01:36:23 | www.behej.com | ||
318. | Nakládal Pavel | 1966 | 02:02:26 | Náměšť nad Oslavou | ||
319. | Najser Jan | 1980 | 01:40:54 | Praha 9 | ||
320. | Musil Tomáš | 1973 | 02:00:38 | SK MAXTRI Liberec | ||
321. | Musil Jiří | 1972 | 01:16:06 | Slatiňany | ||
322. | Münsterová Eva | 1977 | 01:31:23 | Moravská Slávia Brno | ||
323. | Moučka Marek | 1975 | 01:34:04 | Znouzectnost | ||
324. | Moučka David | 1975 | 02:06:13 | Kameničky | ||
325. | Motejlek Lubor | 1955 | 01:44:22 | Nymburk | ||
326. | Moravec Kamil | 1980 | 01:41:58 | SK Kysperk | ||
327. | Mocek Tomáš | 1979 | 01:26:16 | AC Pardubice | ||
328. | Miškeřík Jan | 1967 | 01:18:03 | Sokol Lipov | ||
329. | Milt Jiří | 1954 | 01:44:01 | Plzeň | ||
330. | Miler Václav | 1962 | 01:29:45 | Sokol Kolín | ||
331. | Mikulecký Tomáš | 1978 | 02:01:31 | PIM RC Praha | ||
332. | Mikulecká Marcela | 1973 | 01:40:50 | Sloupnice | ||
333. | Mika Tomáš | 1987 | 01:33:11 | H-H Smíchov | ||
334. | Michalik Slavomír | 1968 | 01:30:30 | Kamenice | ||
335. | Michalec Roman | 1965 | 01:23:03 | SP Čelákovice | ||
336. | Mičulka Aleš | 1962 | 01:40:35 | SK Srch | ||
337. | Menger Pavel | 1973 | 01:31:59 | Velké Přílepy | ||
338. | Mecl Karel | 1963 | 01:36:15 | BK Hodonín | ||
339. | Matouš Petr | 1988 | 01:43:10 | Týniště nad Orlicí | ||
340. | Matějka Milan | 1956 | 01:34:55 | Tajfun Turnov | ||
341. | Mašek Zdeněk | 1982 | 01:31:48 | Rožmitál pod Třemšínem | ||
342. | Mastný Martin | 1975 | 01:29:50 | Řevnice | ||
343. | Masopust Jaroslav | 1979 | 01:29:19 | Praha 10 | ||
344. | Masařík Petr | 1966 | 01:51:38 | ČD Bohumín | ||
345. | Maryška Miloš | 1981 | 01:38:29 | Varnsdorf | ||
346. | Martinec Jindřich | 1961 | 01:24:10 | Sokol Radostice | ||
347. | Markup Michal | 1986 | 01:27:09 | Vošis Praha | ||
348. | Marhold Stanislav | 1966 | 01:35:48 | Choceň | ||
349. | Marhold Petr | 1978 | 01:40:29 | Choceň | ||
350. | Marhold Luboš | 1977 | 01:40:44 | Choceň | ||
351. | Mareš Bohumil | 1951 | 01:32:32 | LEAR Brno | ||
352. | Marek František | 1941 | 01:46:58 | SK Hronov | ||
353. | Marek František | 1944 | 01:38:48 | SBD Týn nad Vltavou | ||
354. | Mareček Jan | 1978 | 01:31:04 | Kladiva Pardubice | ||
355. | Manyo Petr | 1965 | 01:52:32 | Praha | ||
356. | Mališová Karla | 1960 | 01:28:54 | USK Praha | ||
357. | Malík Vít | 1969 | 01:21:05 | CEWC Borovany | ||
358. | Majrych Vladimír | 1974 | 01:57:28 | Rychnov nad Kněžnou | ||
359. | Maier Lukáš | 1978 | 01:30:02 | KRB Chrudim | ||
360. | Macháček Jan | 1963 | 02:01:52 | Café Bajer | ||
361. | Máčik Jozef | 1971 | 01:23:30 | Dolný Ohaj | ||
362. | Maceják Pavel | 1968 | 01:37:18 | Aš | ||
363. | Lukášková Zlata | 1968 | 01:37:36 | AC Falcon Rokycany | ||
364. | Ludvík Pavel | 1975 | 01:48:25 | Hradec Králové | ||
365. | Loos Arnošt | 1978 | 01:56:49 | OK BOR | ||
366. | Lísa Miroslav | 1980 | 01:32:51 | Pardubice | ||
367. | Lipták Radim | 1979 | 01:33:08 | Frýdek Místek | ||
368. | Licek Martin | 1971 | 01:29:35 | TT Pardubice | ||
369. | Libra Jiří | 1937 | 01:32:33 | LBC Nové Město nad Metují | ||
370. | Libánský Jiří | 1976 | 01:26:29 | Čelákovice - Sedlčánky | ||
371. | Líbal Drahomír | 1949 | 01:52:02 | SK MAXTRI Liberec | ||
372. | Lev Jan | 1974 | 01:26:27 | Rychnov nad Kněžnou | ||
373. | Leszkow Petr | 1944 | 01:38:29 | MK Hlinsko | ||
374. | Leszkow Josef | 1951 | 01:45:24 | MK Hlinsko | ||
375. | Lepík Milan | 1988 | 02:08:43 | Pardubice | ||
376. | Lelut Jana | 1982 | 01:26:56 | PSK Olymp Praha | ||
377. | Legnavský Leo | 1959 | 01:41:29 | Praha | ||
378. | Ledvinka Lubomír | 1969 | 02:17:35 | Přibyslav | ||
379. | Lauryn Radek | 1976 | 01:45:15 | Pardubice | ||
380. | Lanta Jiří | 1944 | 01:41:19 | TJ Maratonstav Úpice | ||
381. | Lánský Rudolf | 1948 | 01:56:31 | Tri club Dobruška | ||
382. | Landa Jiří | 1977 | 01:27:33 | Kovářov | ||
383. | Laco Martin | 1982 | 01:29:28 | Pardubice | ||
384. | Labík Martin | 1973 | 01:42:54 | Borohrádek | ||
385. | Kužel Václav | 1983 | 01:30:36 | Praha | ||
386. | Kutmon Tomáš | 1974 | 01:33:22 | Praha | ||
387. | Kutil Vladimír | 1963 | 02:24:42 | SKST Nový Lískovec | ||
388. | Kunrt Jaroslav | 1975 | 01:38:26 | SK Dolar Hajnice | ||
389. | Kulhavý David | 1977 | 01:47:02 | AFK Ostřešany | ||
390. | Kukaň František | 1961 | 01:24:51 | GAMA Železná Ruda | ||
391. | Kuhnel David | 1977 | 01:54:39 | Pardubice | ||
392. | Kühn Jiří | 1966 | 01:51:42 | Pardubice | ||
393. | Kučera Zdeněk | 1955 | 01:28:41 | AC Náchod | ||
394. | Kučera Otakar | 1945 | 01:33:16 | Přeštice | ||
395. | Kučera Jaroslav | 1954 | 02:12:14 | Pardubice | ||
396. | Kubrová Dagmar | 1963 | 01:41:37 | Hvězda SKP Pardubice | ||
397. | Kubr Václav | 1955 | 01:30:59 | SKP Pardubice | ||
398. | Kubr Jaroslav | 1990 | 01:49:16 | AC Laura | ||
399. | Kubík Václav | 1983 | 02:11:23 | Karlovy Vary | ||
400. | Kubík Josef | 1938 | 02:12:31 | Adamov - Ptačina |