Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Pro webmastery » Nepřehlednost hlavní stránky

Nepřehlednost hlavní stránky

Nalezené položky: 33 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
avatar

Celkem 3543 km
Minulý měsíc 0 km
maraton: 3:13:04 (2004)

ED muž 28.01.2008 14:21:13

přesně! šak to taky nedělám – ani já, překvapivě, nemakám zadarmo, a proto se reklamy neštítím. jsem rád že masová homepage umožňuje spoustu dalších, méně masových věcí. ((ale ten kalendář narozenin je fakt na dvě věci :lol: )) mnoho zdaru, dámy a pánové!

avatar

Praha

Celkem 6176,6 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:41:15 (2009)
půlmaraton: 1:34:00 (2005)
maraton: 3:23:32 (2006)

Radek Narovec muž 28.01.2008 15:09:40

kalendář narozenin není kalendář narozenin, ale kalendář. Narozenin, historických událostí, termínů různých sportovních veletrhů, zajímavého pořadu v TV atd atd. To, že nyní není naplněn, je věc druhá. Ale můžu vám garantovat, že za rok bude naplněn k prasknutí a nikdo si již nevzpomene, že někdy v lednu byl poloprázdný. Ostatně stejně jako jiné prvky projektu, i kalendář je otevřen pro všechny. Máte-li co přidat, pošlete nám na redakce@behej.com podklady. Jestli se někomu nezdají narozeniny menších či větších osobností, je to jeho věc. Já si je připomenu velmi rád a rád dotyčnému pošlu krátkou zprávičku. Když díky behej.com získáte pocit, že na vás myslí více lidí, budu rád dvojnásobně. Nechceme být anonymní web.

avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 29.01.2008 08:49:52

Radku, netreba byt hned defenzivny. Najhorsou odozvou pre Vas by bola lahostajnost, ci ziadna odozva. Nemozes cakat, ze po kazdej pozitivnej zmene, ci kroku Ti pride zaplava dakovnych listov. Ono to tak v zivote byva, ze ludia sa ozvu, az ked ich nieco tlaci. Na tomto vlakne sa ozvali ti, ktorych tlacil ten novy design.

Nalezené položky: 33 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.