Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní » Zajímavosti, novinky, výkony z české i světové atletiky

Zajímavosti, novinky, výkony z české i světové atletiky

Nalezené položky: 3109 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další Poslední
avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 23.08.2011 10:06:58

>> makoshark, 22. 08. 2011 18:22:14

Ak ratas odstupenie zo zavodu pre vazne zdravotne problemy (bakterialna infekcia brusnej dutiny z najspinavsej vody na svete) na MS 2007 v XC v Mombase, ako prehru, tak potom prehral 1× v zivote na 12km krose. Potom bezal este na snehu v Britanii v 2010 a tam uz zacalo jeho zranenie, kvoli ktoremu 2 roky stal. Inak vyhral dohromady viac ako 30 krosov, z toho 10× MS, kde je najvacsia konkurencia zo VSETKYCH bezeckych disciplin…

Na desiatke mali vsetci bezci sveta prilezitost ho 12× porazit od roku 2003. Nikomu sa to nepodarilo. Nemyslis, ze 12× nie je dost prilezitosti? Osobne si myslim, ze by bol blazon, keby dobrovolne chcel tuto seriu ukoncit, kebyze nevie, ze moze vyhrat. Je to momentalne spolu s Gebrselassiem najdlhsia seria neporazitelnosti na 10km na drahe. Gebre prehral po 8-mich rokoch na MS 2001 v Edmontone s Charlesom Kamathim a Mezgebuom. Snad sa nestane to iste Bekelemu…

Podla mna Farah pride na MS uz za zenitom sezony – jeho superi (aspon niektori) si dufam uvedomili, ze hlavna bitka este len pride. Zatial co on kraloval na mitingoch v Europe, ini sa tak nanajvys testovali a smerovali formu ku koncu leta. Toto je vsak viac moj pocit a tak trochu aj prianie, ako logicky zaver.

BTW, Rupp nezabehol cas okolo 12:55 len preto, ze mal smolu v poslednom zavode. Aj on, aj jeho trener, ci Farah tvrdia, ze medzi nimi velky rozdiel nie je. Musim priznat, ze nedrzim ani jednemu – vlastne nikomu od Salazara, lebo ich aktivity a „doplnky“ su velmi pochybne.

avatar

makoshark muž 25.08.2011 18:01:12

Tak ty spekulace o Asafovi Powellovi se potvrdili, nenastoupí. Takže stovka skutečně nakonec bude asi nuda s „pomalým“ Boltem. http://www.theage.com.au/…5-1jcfj.html

Tím pádem běžeckých disciplín, kde není jasný vítěz (aspoň mužských), zase ubylo. 100m,200m-Bolt,400m-pravděpodobně Kirani James, 800m-Rudisha, 1500m-Silas Kiplagat; tzn. sprinty a střední tratě jsou skoro jasné, překážky a dlouhé tratě jsou otevřené.

avatar

makoshark muž 25.08.2011 20:18:19

Ty oficiální analýzy IAAF disciplín na MS nejsou tak kvalitní a odborné, jak člověk zjistí, když čte o něčem, co sleduje obzvlášť pozorně. Podle analýzy ženských 400m překážek (http://daegu2011.iaaf.org/…tDetail.aspx?…) „Hejnova, fourth in last year's European Championships, given her SDL victories in Oslo and Paris cannot be discounted but it is more likely the threat from that Area will be led by Russia's Barcelona gold medallist Natalya Antyukh and Vanya Stambolova of Bulgaria who have recorded marks of 53.75 and 53.68 this year.“

Tu větu napsal někdo, kdo Zuzanu Hejnovou očividně vůbec nesleduje. Natalja Anťuchová ani Vanja Stambolovová rozhodně nebudou větší favoritky na umístění než Hejnová (autor si asi nevšiml, kde Anťuchová letošní rekord běžela a kde všichni ruští atleti rekordy záhadně běhají). Hejnová se každým rokem plynule zlepšuje a má v průběhu sezóny stabilní formu, jediný výpadek byl bohužel loni na ME. Soupeřky Zuzany budou jen Spencerová a Demusová. A u té první je podle mě i naděje, že by ji případnou medaili v dohledné době za doping zas odebrali, takže šance na medaili pro Hejnovou je velká.

avatar

Brno

Celkem 19689 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:24 (2014)
půlmaraton: 1:17:52 (2016)

mulisak muž 26.08.2011 20:35:31

V závodě na 10 000m na univerziádě to závodník z Ruska napálil a nakonec na to doplatil, v posledním kole doslova klopýtal a ani nedoklopýtal, to je nejhorší sen každého běžce:

http://japanrunningnews.blogspot.com/…s-10000.html

Video ze závodu po kliknutí na obrázek v článku.

Motto: KISS (Keep it simple, stupid) in both running and programming
avatar

makoshark muž 27.08.2011 09:52:36

>> mulisak, 26. 08. 2011 20:35:31

Tak to je hodně velká škoda, ale zároveň dost těžko pochopitelné u tak určitě zkušeného závodníka. Viděl jsem odstoupení na osmistovce z prvního místa na začátku poslední rovinky, ale to byla jiná úroveň. Možná nikdy nezávodil v tak vysoké vlhkosti vzduchu. Je otázka, jestli odstoupil, že už to vážně nešlo, nebo „jen“ proto, že ztratil šanci na vítězství.

Jinak dnešní desítka žen na MS snad bude vypadat úplně jinak. Meselech Melkamuová bude fungovat asi jako Tadese v mužích a bude to táhnout a ve finiši v posledním kole se rozhodne mezi Vivian Cheruiyotovou a Meseret Defarovou. Bronz by mohl zbýt na Melkamuovou, jednu z dalších dvou Keňanek nebo teoreticky i na Shalane Flanaganovou z USA.

Rozbíhá se taky Denisa Rosolová. Je v rozběhu se Sanyou Richardsovou a Sherickou Williamsovou a hádám, že postupovat budou první tři. Program je tady: http://daegu2011.iaaf.org/…sByDate.aspx

avatar

Sloviensko

rudo muž 28.08.2011 00:41:37

na webe prenos z MS nazivo :

http://linkupvideos.com/track2.html

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Sloviensko

rudo muž 28.08.2011 01:27:40

to co zatial predviedli KEN baby je neuveritelne taka super dominacia (M+10) teraz este aj ETH baby, kedsyi super dominantne vyzeraju ako druha liga.

komentatori na webopvom prenose kecali nieco o trenigovych tabpotoch KEN, ako nebehali zavody ale len trenovali, ale nik nevie co tam robili a ako trenovali a co bolo tohto roku ine, zmenil sa trenigivy system alebo to jednoducho bolo tvrde zameranie na MS a nezavodenie o $$$ pocas sezony ?

Budem sledovat co sa bude objavovat v e-klebetach ak niekto na nieco narazi prosim sem s tym.

Bude teraz velmi zaujimave ako to bude vyzerat medzi chlapmi, bude KEN rovnako dominatna ako medzi babami ?

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

makoshark muž 28.08.2011 10:08:56

>> rudo, 28. 08. 2011 01:27:40

Maraton jsem neviděl, ale desítka byl hlavně od druhé poloviny opravdu úžasný závod. Takovou dokonalou spolupráci Keňanek jsem nečekal, až mi bylo Meselech Melkamuové líto.

Etiopanky mají smůlu, že jim chybí Tiruneš Dibabaová a Meseret Defarová neměla svůj den. Jsem zvědavý na pětku žen, jak ji Keňanky zvládnou, ale myslím, že tady už to kompletní sbírka medailí nebude. Vivian Cheruiyotová má formu, že asi double získá, ale další medaile už by mohla brát Etiopie. Meseret Defar už snad na tom bude líp a pak tam bude Sentayehu Ejiguová, tyhle dvě keňské tempo udrží a mají silnější finiš než Keňanky- s jedinou výjimkou Vivian Cheruiyotové, ta asi bude neporazitelná (všiml jsem si dobře, že se před startem desítky ještě bavila a fotila s Boltem a ten jí pak popřál hodně štěstí?)

V mužských bězích Keňani podle mě zaberou celou bednu jen na steeplu, na pětce a desítce takoví favoriti nebudou. U maratonu těžko říct; ale jestli budou stejně dobře spolupracovat.. nicméně Etiopie tam má Gebremariama. Na 800 i 1500m bude Keňa zlato brát taky, ale takováhle spolupráce tam není možná a na další medaile tam bude spousta dalších favoritů. Možná stříbro na 1500 s velkou pravděpodobností může získat další Keňan (Asbel Kiprop).

avatar

makoshark muž 28.08.2011 10:11:55

A za chvíli konečně přijde desítka mužů s Bekelem. Když jsem včera viděl Meseret Defarovou, tak jsem si hned na něj vzpomněl – aby nedopadl stejně. Rozhodně tohle bude asi nejslabší keňský běh a může se stát, že na Keňu nezbyde medaile žádná.

avatar

Sloviensko

rudo muž 28.08.2011 10:16:35

vsetky 3 KEN baby postupili na 3k steaple.

na chodeckej 20k sa ukazal nezmysel snahy o dvistart 20/50 nielen u Mateja ale zhorelo aj cele australske druzstvo, kde 2 chodci mali planovany dvostart

Rusi maju specializovany tim na 20 a iny specializovany tim na 50 a zrejme to tak robi aj Cina a ine krajiny hoci som neporovnaval stratovne listiny meno po mene

francuz Diniz ma ovela viac rozumu a na 20km vobec nestartoval hoci pocas sezony chodil neuveritlene rychle casy na 10 a 5 km

Matejovi osobaky na 3,5 a 10km vobec nepomahaju.

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Sloviensko

rudo muž 28.08.2011 10:54:58

Rosolova 400m postupuje zo 4 miesta, Wiliams JAM startujuca o drahu pred nou vyrobila v prvej polovici behu zo 7 m drahoveho handicapu sand 20–30 metrovu priepastnu medzeru agresivnym startom

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Veselá

Celkem 122 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:19 (2011)
půlmaraton: 1:37:17 (2011)

Gery muž 28.08.2011 13:04:12

Tak tomu říkám finiš… (MS2011-Tegu-10000m muži)

Kdo tipoval vítěze..? :-D

Motto: Když nemůžeš - ještě desetkrát můžeš..
avatar

makoshark muž 28.08.2011 13:31:35

Naprosto příšerná režie finále, nejlepší běžec poslední doby odstoupuje a řežie se vůbec neobtěžuje nám to ukázat, vůbec nevíme, kdy se začal Kenenisa propadat, kdy odstoupil. Místo toho jsme viděli, jak se tváří trenéři a kamarádi vítězky v dálce, jak ona si jde a bere vlajku, jaký je výraz (ne)spokojenosti druhé Kučerenkové. Už jsem se bál, že místo desítky pustí i přímý přenos vítězného kolečka Reesové. Pak pouštěli úvodní pokusy v disku.

Bohužel to je tím, že se MS pořádá v zemích bez většího vztahu k atletice, pořadatelé a všichni tam jsou naprosto nekompetentní:-((((

avatar

makoshark muž 28.08.2011 13:37:16

>> Gery, 28. 08. 2011 13:04:12

Já o něm nikdy neslyšel a je mi teda trochu Faraha líto. Měl životní šanci a mám tušení, že takovou šanci už nikdy nedostane. Teď bude chtít jít na pětku, ale tam to bude další stříbro, prohraje zas ve finiši s Lagatem. Příští rok na OH pevně doufám už bude ready Bekele. Jsem rád, že aspoň bronz bral Merga.

Jinak jsem doufal, že bude mít Maťo pravdu a Kenenisa Bekele nedá ostatním nárok, ale splnilo se bohužel to, co jsem čekal – že v průběhu odstoupí. Říkal po závodě, že ještě nevylučuje pětku, ale kdo mu na ní teď bude věřit?

avatar

makoshark muž 28.08.2011 13:38:23

>> makoshark, 28. 08. 2011 13:31:35

A nutno přiznat, že naši komentátoři jsou taky slabý průměr. Dusík má nějaké znalosti ze sprintu a existuje pro něj jen 100m, ale jinak je to bída s nouzí. Nějakou úroveň to mělo, když spolukomentoval Tomáš Dvořák. Měli by zas někoho pozvat. Pokud vím, tak třeba v UK většinou komentuje někdo jako Steve Cram a Steve Ovett.

avatar

Staré Ždánice

10 km: 0:39:10 (2014)
půlmaraton: 1:35:29 (2012)

shaby muž 28.08.2011 14:07:32

>> makoshark, 28. 08. 2011 13:31:35

Promiň, ty tady nadáváš na režii, ale myslíš, že je zajímavější pro diváky koukat jak někdo odstupuje ze závodu na desítce něž na finále (poslední pokusy) dálky? Posledních tuším 4–5 kol ukázali celých, tam se to rozhodovalo a tam to teprv bylo zajímavý, takže zrovna v tomhle případě bych na režii moc nenadával…

avatar

makoshark muž 28.08.2011 14:17:50

>> shaby, 28. 08. 2011 14:07:32

Kdyby odstupoval třeba Matt Tegenkamp z USA, tak to možná nikoho nezajímá, ale on neodstupoval jen tak NĚKDO. Doufám, že si jsi vědom, že odstupoval Kenenisa Bekele.

Desítka vždy byla významnější disciplína než dálka, ale ať klidně ukazují poslední pokusy. Ale proč po každém skoku nemůžou hned přepnout na dráhu? Proč musíme koukat do publika na výrazy trenérů, proč koukáme, jak závodnice stojí před rozběžištěm a minutu čeká, než se rozeběhne ke skoku? Proč se musíme dívat na to, jak si jde vítězka pro vlajku? Proč ukazují živě asi druhé nebo třetí pokusy diskařek, když budou další čtyři, tři? K desítce se režie dostala, když už byl Bekele dávno pryč a ve vedoucí skupině zbylo posledních cca 8 závodníků, takže bych neřekl, že se tam nic nedělo.

avatar

Slaný

Celkem 3535 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:30:08 (2010)
maraton: 3:37:21 (2010)

EdCable muž 28.08.2011 14:38:59

>> makoshark, 28. 08. 2011 14:17:50

Jsi proste z bezecke planety a mas posunute vnimani dulezitosti oproti vetsine divaku, pro ktere se rezie primarne dela. Z hlediska bezneho divaka se opravdu nic zajimaveho na desitce nedelo – vzdyt kdyz prepli tak tam porad jeste bylo 8 chlapu bojujicich o medaile po umornych „xy“ minutach.

Motto: "Sometimes, I guess there just aren't enough rocks."
avatar

maraton: 3:01:36 (2011)

Luboš Brabec muž 28.08.2011 15:01:54

>> EdCable, 28. 08. 2011 14:38:59

Na druhé straně, pokus dvanácté Litevky v disku rovněž nebyl extra zajímavý :-)

avatar

Veselá

Celkem 122 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:19 (2011)
půlmaraton: 1:37:17 (2011)

Gery muž 28.08.2011 20:55:40

>> makoshark, 28. 08. 2011 13:37:16

Nevím proč, ale Farahovi jsem moc nefandil.. Spíš mě štve ten Bekele. Ale to je život a asi se opravdu šetří na pětku. Tam to vidím ale na toho Faraha..

A co říkáte na Bolta?

Motto: Když nemůžeš - ještě desetkrát můžeš..
avatar

makoshark muž 28.08.2011 21:54:05

>> Gery, 28. 08. 2011 20:55:40

Já jsem Farahovi docela fandil, byl několik let těsně pod hranicí světové extratřídy, jezdil často trénovat do skromných podmínek do Keni, což ne hodně západních běžců snese, nakonec se přestěhoval z Anglie do Oregonu, změnil trenéra a trénink a začalo to skvěle klapat, byl najednou neporazitelný, udělali na něj enormní tlak a nakonec prohrál v nejhorší okamžik s víceméně neznámým běžcem. Přál bych mu, aby mu aspoň ta pětka vyšla, ale tam to zase vidím spíš na Bernarda Lagata.

Bekele musel (pokud ne už v posledních týdnech, tak aspoň těsně před startem) vědět, že to nejspíš nezvládne a nedokončí. Asi se jen tak testoval a fungoval hlavně jako zastrašení soupeřů, podpora pro etiopský tým. Pokud nastoupí na pětku a vůbec projde rozběhem, tak bude podle mě fungovat stejně, jen aby pomohl krajanům a nedokončí, evidentně na to v současnosti nemá. Ještě sliboval organizátorům Bruselského mítinku (http://www.diamondleague-brussels.com/…ssels-again/?…), že přijede na jejich desítku, ale evidentně mu schází víc než dva týdny na získání formy a do Bruselu taky nepojede.

Bolt na sebe strhl víc pozornosti, než kdyby nudně bez velkých časů vyhrál:) (a nebo možná proti Blakeovi ne a on to věděl)

avatar

Sloviensko

rudo muž 29.08.2011 01:13:32

anglicky comentar nebol tiez nic moc, nadavaki na reziu, ospravedlnovali sa ze neukazju beh ale usilovne komentovali vsetky nezmysli keby aspon zvukov udrzovali informacie o behu

to nebolo dialka aleboi beh

to bolo atletika alebo divaci atletika alebo funkcionari a vsetky ostatne volovony co tam ukazovali

zaujimave ze ked sa dobehlo tak zrazu nemuseli ukazovat divakov a funkcionarov ale ukazovali tie nezmyselne saskoviny co tam etiopci predvadzali

Farha v zaverecnej rovinke stratil frekvenciu kroku udrzal dlzku

podla toho ako top ukazovala kamera by som odhadol ze v zavere zakial Fraha spravil 10 krokov etiopec spravil 11 krokov a Farah prave prehral o tie chybajuce kroky, ako ho zacal dobuiehat poslednych 150 metrov

trening krokovej frekvencie odolnost nervovej sustavy v unave

Bolt si mohol vsimnut ze je protivietor a tak mala sanca na rekord, mohol startovat opatrnejsie najrychlejsia bleda tvar 4 miesto, zatial najlepsie bezecke umiestnenie ?

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Brno

Celkem 19689 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:24 (2014)
půlmaraton: 1:17:52 (2016)

mulisak muž 29.08.2011 14:43:18

Přenos byl mizerný, ale divíte se. Z pohledu nezaujatého díváka to byl další nudný závod 9600m + 400m sprint. Farah podle mě nastoupil moc brzy nebo v posledním kole dobře nerozložil síly, závěrečná stovka je ještě hodně dlouhá, tím víc, když běží na prvním místě. Druhý běžec je ve výhodě, má před sebou běžící cíl a psychologickou výhodou. Keňané tradičně zklamali, když naladili na národní kvalifikaci ve vysoké nadmořské výšce, kdy běželi 27:30–27:40 a teď prakticky to stejné. Krásné, jak nakonec nic nevyšlo podle předpokladů (stovka – Bolt, desítka – Farah, Bekele).

Zajímavá byla závěrečná disciplína desetiboje – patnáctistovka, při které ti svalnatější sice vypadali při běhu jako běžečtí hobíci, což je logické vzhledem k orientaci desetiboje na sprint, silové a technické disciplíny, ale pro nezaujatého diváka měla větší náboj než 10 000m.

Motto: KISS (Keep it simple, stupid) in both running and programming
avatar

makoshark muž 29.08.2011 18:59:03

>> rudo, 29. 08. 2011 01:13:32

Podle mě tahle schopnost ještě krátkodobě zabrat v únavě je jedno z hlavních zlepšení Faraha. Když se podíváš na pár předchozíš let, tak často se udržel s vedoucí skupinou až do zvonění, ale nejlepší pak rozběhli poslední kolo za 54s a Farah nebyl schopen reagovat. Teď je z něj najednou jeden z nejlepších finišmanů.

Čtvrté místo bělocha na stovce ve finále MS tu hodně dlouho nebylo, to je velký úspěch. Ale i když vezmeme v potaz, že se Lemaitre ještě bude zlepšovat, tak stejně za rok bude složení ve finále OH vypadat asi úplně jinak. Bude tam Bolt, Powell, Gay, další Jamajčani a Američani v lepší formě a Lemaitre bude rád vůbec za účast ve finále. Specializace na dvoustovku pro něj může být mnohem perspektivnější, tam bývá úroveň slabší a dvakrát toho využil běloch Kenteris- vyhrál OH 2000 a MS 2001 na dvoustovce (i když ve zlaté éře řeckého dopingu). Nebo si vezměme Itala Pietra Meneu, co držel světový rekord 19.72 na 200m 17 let!

>> mulisak, 29. 08. 2011 14:43:18

Vypadá to ze záznamu, že nejvíc zabral 350–250m před cílem, pak to trochu uvolnil a pak znova zabral 100m před cílem, ale 50m před už dotuhnul. Podle mě to takhle rozložil proto, aby demotivoval – když soupeři uvidí, že 250m před cílem už má náskok 15 metrů, tak ztratí motivaci ho stíhat. Jeilamovi jsem ručně na stopkách změřil poslední kolo za 52.59s, na někoho s takovým finišem by podle mě Farahovi nepomohlo nic. Nebo aspoň nic, co by se dalo vymyslet v posledních 600m, Jeilama by musel utahat v rychlejším tempu během závodu a běžet pod 27.

avatar

Praha 4

10 km: 0:39:23 (2012)
půlmaraton: 1:28:34 (2012)
maraton: 3:08:00 (2012)

Zdeněk68 muž 29.08.2011 19:29:31

>> makoshark, 29. 08. 2011 18:59:03

Souhlasím, poslední kolo udělal Jeilan pod 53 sekund, to se nedá konkurovat (vždyť to byl čas v rozbězích žen na 400m!). Podle mě si byl vědom, že musí zaskočit za Bekeleho, asi slíbili, že Etiopie přiveze medaily z běhu na ostatních tratích jim ji berou Keňané.

Ten závěrečný sprint byl prostě uchvatný.

Všimli jste si jaký měla styl běhu v maratonu žen, druhá Jeptoová? Je vidět když má člověk formu tak na stylu nezáleží

avatar

Brno

Celkem 19689 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:24 (2014)
půlmaraton: 1:17:52 (2016)

mulisak muž 29.08.2011 21:24:39

>> Zdeněk68, 29. 08. 2011 19:29:31

Nesouhlasím s tvrzením že posledním 400m Jeilana za 53 sekund se nedá konkurovat. Úsek od 9600 – 9900 m měl jasně nejrychlejší Farah a mohl bych tvrdit, že 300m za tolik a tolik se nedá konkurovat. Přepálit se dá i dvoustovka a pak rychlost dramaticky klesá. Na poslední šedesátce Farah ztratil několik metrů. Vypadá to, že Farah je explozívnější a Jeilan silovější sprinter. Tipuji, že dvoustovku by vyhrál Farah a čtyřstovku Jeilan a že jejich příští vzájemný souboj skončí obráceně.

Motto: KISS (Keep it simple, stupid) in both running and programming
avatar

Brno

Celkem 19689 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:24 (2014)
půlmaraton: 1:17:52 (2016)

mulisak muž 30.08.2011 00:01:19

Mimochodem, tady Haile začal sprintoval odhadem 550 m před cílem, prudce zrychlil, ale pak byl od pohledu uvolněnější, kontroloval a neběžel na maximum.

Motto: KISS (Keep it simple, stupid) in both running and programming
avatar

Sloviensko

rudo muž 30.08.2011 00:12:51

Lamaitre je vynimocny aj tym ze beha akoby stabilne pod 10,0

doteraz to sem tam s odretymi usami alebo rucnym meranim niekto dal raz za zivot a bolo, ale on je stabilny pod 10

Jeho 4 miesto je zaujimave nielen hitoricky ako 100 metrov

ale teraz na tychto MS zatial najlepsie miesto belocha v akomkolvek behu u muzov

u zien si musim skontrolovat vysledky zo vcera.

co sa tyka strategie Faraha – suhlasim ze to bolo psychicky demotivacne a cudoval som sa ze sa ten etipocan nakoniec vzchopil a rozbehol uz som tomu neveril. Frah zrejme pozuil to najlepsie co mohol

dalsia vec co sa tyka supera co vie dat posledne kolo pod 53 je mozna snaha o krutejsie tempo cely zavod alebo aspon posledne 2–3 km, ktovie ako by to bolo cele dopadlo, mozno by Farah bol aj bez medaily ?

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Sloviensko

rudo muž 30.08.2011 00:13:40

Emil si raz nacvicil 800 sprint a vsetkych tym poplietol

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

maraton: 3:01:36 (2011)

Luboš Brabec muž 30.08.2011 07:44:33

Asi zatím nejbizarnějším momentem vytrvaleckých závodů v Tegu byla diskvalifikace Dire Tune z Etiopie při ženském maratonu.

Naprosto školácká chyba: vzala láhev s pitím mimo občerstvovačku a byla diskvalifikovaná. U tak zkušené závodnice (mj. vítězka Bostonu) je to zarážející…

Nalezené položky: 3109 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.