Běžecké tabulky
18724 závodů
255972 závodníků
1372691 záznamů
255972 závodníků
1372691 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Zlatý maraton Emila Zátopka, 27.07.2016, Praha
věkový průměr závodníků: 52.2 let |
nejmladší závodník: Marat Martin (1994) |
nejstarší závodník: Pejpal Jiří (1934) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen▼ | čas | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Marat Martin | 1994 | 04:21:45 | Milovice | 76 | |
2. | Polák Jiří | 1992 | 03:42:24 | HC Chrudim | 122 | |
3. | Kopecká Sylvie | 1991 | 03:50:31 | Čelákovice | 113 | |
4. | Neumann Martin | 1990 | 03:35:56 | ČVUT fit | 135 | |
5. | Kubánková Sylvie | 1989 | 03:24:52 | Šumperk | 157 | |
6. | Splítek Karel | 1989 | 03:26:47 | Praha | 154 | |
7. | Touška Mirek | 1988 | 03:18:21 | Praha | 167 | |
8. | Žítek Ondřej | 1987 | 03:39:13 | 127 | ||
9. | Pešek Jiří | 1986 | 03:03:25 | Běžecký klub České spořitelny | 195 | |
10. | Smrček Martin | 1986 | 04:07:47 | SKPŠ Praha | 90 | |
11. | Pazdera Lukáš | 1986 | 02:55:34 | Here To Win Team | 210 | |
12. | Koláček Kamil | 1986 | 05:44:25 | 30 | ||
13. | Broža Vojtěch | 1985 | 03:40:00 | 125 | ||
14. | Ichman Robert | 1985 | 03:30:13 | Hradec Králové | 145 | |
15. | Jelínková Jana | 1984 | 04:03:19 | Praha 8 | 96 | |
16. | Volf Jan | 1984 | 04:11:50 | Tisovka | 86 | |
17. | Pacinda Štefan | 1984 | 03:46:23 | 118 | ||
18. | Richter Erik | 1984 | 04:24:48 | 73 | ||
19. | Liška Jan | 1983 | 03:36:22 | Písek | 133 | |
20. | Kubín Jan | 1983 | 03:48:23 | Praha | 116 | |
21. | Hlavička Libor | 1982 | 04:56:54 | 45 | ||
22. | Faronová Jitka | 1982 | 04:18:14 | 78 | ||
23. | Bláha Tomáš | 1981 | 03:52:20 | SC Marathon Plzeň | 111 | |
24. | Marke Milan | 1981 | 03:42:45 | Praha 10 | 122 | |
25. | Vaňura Ondřej | 1981 | 03:34:30 | Sokol Běrunice | 138 | |
26. | Kubínová Zuzana | 1981 | 03:28:53 | Praha | 149 | |
27. | Friček Jan | 1980 | 03:03:24 | Praha 9 | 197 | |
28. | Klégr Šimon | 1979 | 03:13:29 | Praha | 177 | |
29. | Vosická Radka | 1979 | 04:28:19 | Vlašim | 66 | |
30. | Vaněček Michael | 1979 | 03:13:38 | ŠuTri Prachatice | 174 | |
31. | Sedláček Jan | 1978 | 03:30:53 | Hradec Králové | 144 | |
32. | Zelená Jaroslava | 1978 | 04:23:27 | Chudenice | 74 | |
33. | Vrána Miroslav | 1977 | 03:48:28 | Praha 6 | 115 | |
34. | Grosser Tomáš | 1977 | 04:27:32 | Karlovy Vary | 67 | |
35. | Vostrý Miroslav | 1977 | 04:15:57 | MK Kladno | 82 | |
36. | Tomášek Jan | 1976 | 03:32:22 | Praha 5 | 142 | |
37. | Nový Jaroslav | 1976 | 03:26:00 | AK Sokolov | 155 | |
38. | Omrai Jan | 1976 | 03:23:01 | Triatlet Karlovy Vary | 160 | |
39. | Merta Dušan | 1976 | 03:58:38 | SPCHS | 102 | |
40. | Polívka Petr | 1976 | 03:11:14 | Sedlčany | 181 | |
41. | Dvořák Jakub | 1976 | 03:35:41 | Fitness 14 | 136 | |
42. | Hošpes Miloslav | 1975 | 03:31:51 | Statenice | 143 | |
43. | Kunčar David | 1975 | 03:03:21 | Praha 10 | 199 | |
44. | Brunner Radek | 1974 | 02:37:38 | SK Babice | 239 | |
45. | Vaculík Jiří | 1974 | 03:03:29 | SK Apalucha | 193 | |
46. | Kačenka Petr | 1974 | 05:41:00 | Tuchlovice | 31 | |
47. | Odnoha David | 1974 | 04:06:46 | Kosmonosy | 93 | |
48. | Masničáková Blanka | 1974 | 03:33:41 | Olomouc | 140 | |
49. | Satrapa Ondřej | 1974 | 04:10:07 | FC Květinov | 88 | |
50. | Fix Jiří | 1974 | 03:28:52 | SK MAXTRI Liberec | 150 | |
51. | Bernátová Dana | 1974 | 03:58:32 | Olomouc | 103 | |
52. | Nejedlý Petr | 1974 | 03:45:44 | Králův Dvůr | 119 | |
53. | Aujezdský Jaroslav | 1974 | 03:14:04 | Štefko Running Team | 173 | |
54. | Jelínek Oldřich | 1973 | 04:55:30 | Hronov | 47 | |
55. | Moučka Jaroslav | 1973 | 04:47:43 | MK Kladno | 53 | |
56. | Paulusová Michaela | 1973 | 04:34:50 | DJK Weiden | 61 | |
57. | Lochman Jan | 1973 | 03:28:32 | Praha | 151 | |
58. | Bezděka Stanislav | 1973 | 04:58:02 | Praha 10 | 43 | |
59. | Pokorová Jaroslava | 1972 | 04:09:55 | SC Marathon Plzeň | 89 | |
60. | Ledvinka Josef | 1972 | 04:15:55 | Přibyslav | 83 | |
61. | Řízek Marek | 1972 | 04:00:44 | PIM Kings Děčín | 99 | |
62. | Polej Jiří | 1971 | 03:13:38 | Hronov | 175 | |
63. | Doucha Jiří | 1971 | 03:24:12 | Start Náchod | 159 | |
64. | Kincl Jan | 1971 | 03:58:40 | 101 | ||
65. | Kovář Michal | 1971 | 02:45:24 | TJ Sokol Unhošť | 225 | |
66. | Hoffman Stanislav | 1970 | 03:16:16 | 169 | ||
67. | Šrámková Kojecká Johana | 1970 | 04:35:13 | Olomouc | 58 | |
68. | Kubišta Petr | 1970 | 03:18:46 | SC Marathon Plzeň | 166 | |
69. | Kodr Karel | 1970 | 04:43:22 | SR Žižkov | 55 | |
70. | Koller Pavel | 1970 | 04:05:45 | Bezdědice | 94 | |
71. | Molcarová Václava | 1969 | 04:04:54 | JK Salome Kaceřov | 96 | |
72. | Bayerová Lenka | 1968 | 03:39:28 | Spartak Praha 4 | 126 | |
73. | Bubeníček Jiří | 1968 | 03:15:24 | 171 | ||
74. | Vavrochová Monika | 1968 | 04:07:41 | PIM | 92 | |
75. | Šafra Martin | 1967 | 04:22:28 | Praha 4 | 75 | |
76. | Recmanová Eva | 1966 | 04:25:44 | Baboučky | 71 | |
77. | Kubičková Eliška Anna | 1966 | 05:11:27 | SC Marathon Plzeň | 39 | |
78. | Šoltés Jozef | 1966 | 03:38:04 | OU Rokycany | 131 | |
79. | Bolek Rostislav | 1965 | 03:30:10 | Ostrava | 146 | |
80. | Rezek Michal | 1965 | 04:52:29 | Říčany | 49 | |
81. | Honzáková Jiřina | 1965 | 03:53:30 | Břevnov | 109 | |
82. | Kostelecký Ivan | 1964 | 05:22:05 | Moravská Třebová | 36 | |
83. | Jursa Jarda | 1964 | 03:06:48 | Havířov | 188 | |
84. | Ulma Tomáš | 1964 | 04:17:47 | Praha 9 | 79 | |
85. | Linhart Milan | 1964 | 04:45:22 | KBA Grafitec Dobruška | 53 | |
86. | Kyselý Petr | 1964 | 04:25:26 | TJ Zduchovice | 72 | |
87. | Kučera Václav | 1964 | 03:22:36 | Praha | 162 | |
88. | Rauscher Alex | 1963 | 03:30:00 | 147 | ||
89. | Filinger Zbyněk | 1962 | 04:30:57 | SK MAXTRI Liberec | 63 | |
90. | Chmel Zdeněk | 1962 | 03:54:47 | Běžecký klub České spořitelny | 108 | |
91. | Ševinský Jan | 1961 | 03:57:24 | Běžecký klub České spořitelny | 104 | |
92. | Pospíšek Miroslav | 1961 | 04:51:26 | Praha | 50 | |
93. | Mikloš Libor | 1960 | 03:36:20 | Raškovice | 134 | |
94. | Ondrůšek Libor | 1960 | 03:38:49 | Praha 8 | 129 | |
95. | Barbořák Bohuš | 1959 | 04:35:13 | TJ Liga 100 Olomouc | 59 | |
96. | Bělehrádek Pavel | 1958 | 03:56:50 | TJ Čolek | 106 | |
97. | Kucko Miroslav | 1958 | 03:39:12 | Liberec | 128 | |
98. | Bouček Zdeněk | 1956 | 04:49:16 | Velké Meziříčí | 51 | |
99. | Horák Václav | 1956 | 04:30:11 | Libčany | 64 | |
100. | Kuchař Petr | 1951 | 04:27:21 | MK Kladno | 68 |