Běžecké tabulky
18754 závodů
257277 závodníků
1380318 záznamů
257277 závodníků
1380318 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Enervit - Jesenický maraton, 20.08.2016, Ramzová/sedlo Skřítek
věkový průměr závodníků: 46.2 let |
nejmladší závodník: Plašil Jaroslav (1998) |
nejstarší závodník: Dolejš Jan (1949) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen | čas | klub▼ | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bradáč Jiří | 1982 | 05:09:41 | Žďár nad Sázavou | 102 | |
2. | Moskva Roman | 1975 | 04:26:44 | Žamberk | 148 | |
3. | Ordáň Petr | 1965 | 05:48:43 | Zlaté Hory | 66 | |
4. | Staša Kamil | 1957 | 05:51:39 | Zborovice | 62 | |
5. | Sikora Ondřej | 1977 | 03:53:16 | Zábřeh | 181 | |
6. | Ozorovský Karol | 1976 | 05:25:50 | Zábřeh | 85 | |
7. | Frydrych Tomáš | 1977 | 04:38:56 | Zábřeh | 136 | |
8. | Siročák Petr | 1978 | 05:29:29 | XXX CF | 82 | |
9. | Stoszek Jan | 1976 | 04:37:30 | VZS Ostrava | 137 | |
10. | Krejčiříková Denisa | 1988 | 04:07:40 | VZS Ostrava | 168 | |
11. | Beremlijski Petr | 1976 | 05:53:02 | VZS Ostrava | 61 | |
12. | Březinova Ivana | 1984 | 06:59:29 | Vyškov | 26 | |
13. | Polnar Stanislav | 1976 | 05:01:14 | VÚ 3068 | 111 | |
14. | Komárková Hana | 1987 | 04:57:36 | Vrbno pod Pradědem | 114 | |
15. | Abraham Libor | 1971 | 05:31:11 | Vostrombouch (Holešov) | 78 | |
16. | Bartáková Helena | 1986 | 06:06:06 | Vítovice | 50 | |
17. | Pavelka Ondřej | 1993 | 03:56:16 | Veselí bratři | 177 | |
18. | Koranda Pavel | 1979 | 04:08:06 | Velká Bystřice | 167 | |
19. | Tománek Radek | 1976 | 04:45:33 | VARADERO | 128 | |
20. | Machalský Ondřej | 1987 | 06:34:19 | Valašské Meziříčí | 32 | |
21. | Janík Tomáš | 1968 | 05:19:46 | Ústí nad Labem | 93 | |
22. | Fiala Lukáš | 1985 | 04:26:32 | Uničov | 149 | |
23. | Haška Pavel | 1983 | 05:53:25 | Tučapy | 60 | |
24. | Smyčka Lukáš | 1982 | 05:23:51 | Troubelice | 87 | |
25. | Kopčík Tomáš | 1968 | 03:49:52 | Trnava | 184 | |
26. | Křivohlávek Tomáš | 1995 | 03:40:11 | TJ Šumperk | 197 | |
27. | Dolejš Jan | 1949 | 05:46:45 | TJ Sokol Unhošť | 67 | |
28. | Raclavský Vlastimil | 1955 | 05:48:46 | TJ Liga 100 Olomouc | 66 | |
29. | Urbánková Helena | 1977 | 06:11:30 | TJ Liga 100 Olomouc | 46 | |
30. | Matějíková Jana | 1990 | 04:24:43 | TJ Liga 100 Olomouc | 151 | |
31. | Fritscher Adam | 1975 | 04:10:39 | TJ Liga 100 Olomouc | 165 | |
32. | Gromus Tomáš | 1976 | 03:44:19 | TJ Horal Rýmařov | 190 | |
33. | Liščinský Zdeněk | 1982 | 04:48:18 | Tesla Brno | 123 | |
34. | Kozák Osvald | 1982 | 04:18:49 | Tesla Brno | 158 | |
35. | Kahánek Martin | 1995 | 05:51:15 | TATRA Kořivnice | 63 | |
36. | Klučka Zdeněk | 1976 | 05:24:32 | Šumperk | 85 | |
37. | Klimeš Michal | 1963 | 04:23:51 | Šumperk | 152 | |
38. | Pur Václav | 1955 | 05:05:21 | Šumperk | 105 | |
39. | Pumprla Rostislav | 1985 | 05:07:56 | Šumperk | 103 | |
40. | Vogel Michal | 1976 | 04:20:10 | Šumperk | 156 | |
41. | Maliňák David | 1978 | 04:53:18 | Šumperk | 117 | |
42. | Vaňková Helena | 1985 | 05:28:13 | Šumperk | 82 | |
43. | Kubánková Sylvie | 1989 | 04:39:23 | Šumperk | 135 | |
44. | Mojzík Jaroslav | 1958 | 04:17:45 | Šternberk | 159 | |
45. | Mašlík Michal | 1983 | 04:46:51 | Šternberk | 126 | |
46. | Kliment Pavel | 1966 | 05:30:56 | Šternberk | 81 | |
47. | Nesrstová Kristýna | 1975 | 05:16:53 | Štarnov | 97 | |
48. | Vingrálek Tomáš | 1978 | 06:45:27 | Štarnov | 29 | |
49. | Hampejsová Martina | 1972 | 04:26:21 | ŠNECI na MAX | 149 | |
50. | Horáček David | 1975 | 04:47:16 | Sudislav nad Orlicí | 125 | |
51. | Řehánek David | 1978 | 05:49:20 | StatekSeniors | 64 | |
52. | Jánský Václav | 1989 | 05:14:16 | SRTG Praha | 98 | |
53. | Širc Petr | 1990 | 06:29:30 | SRTG Brno | 35 | |
54. | Fikejs Vladimír | 1957 | 04:26:51 | Sokol Žamberk | 148 | |
55. | Kellner Ondřej | 1983 | 05:30:37 | Slavkov u Brna | 81 | |
56. | Hausvater Karel | 1958 | 04:28:35 | Slávie OB Hradec Králové | 147 | |
57. | Smolka Martin | 1971 | 04:23:16 | SKI-OB Šternberk | 152 | |
58. | Axmann Karel | 1983 | 03:41:09 | SKI-OB Šternberk | 194 | |
59. | Tománek Daniel | 1974 | 03:29:58 | SKI OB Šternberk | 210 | |
60. | Marek Antonín | 1975 | 04:51:49 | SKI OB Šternberk | 119 | |
61. | Hendrychová Zuzana | 1989 | 05:21:37 | SK Žabovřesky | 89 | |
62. | Tomeček Karel | 1983 | 04:49:00 | SK TOMA Olomouc | 123 | |
63. | Holík Mario | 1977 | 04:46:08 | SK Ondřejovsko | 127 | |
64. | Ohanka Tomáš | 1973 | 04:04:57 | SK Nerezín | 171 | |
65. | Holub Pavel | 1973 | 06:07:29 | SIVO Rýmařov | 49 | |
66. | Slezák Václav | 1988 | 05:15:04 | SDH Alojzov | 98 | |
67. | Melotík Zdeněk | 1981 | 06:02:18 | Říčany u Prahy | 52 | |
68. | Chlouba František | 1954 | 05:49:57 | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 64 | |
69. | Odstrčil Lukáš | 1981 | 05:13:13 | Rungo.cz | 99 | |
70. | Baxa Jaromír | 1982 | 05:21:49 | ROB Liberec | 89 | |
71. | Šilar Vilém | 1980 | 04:47:24 | RK Olšina | 125 | |
72. | Fajbiš Petr | 1969 | 04:35:59 | Rekrea Ostravice | 140 | |
73. | Wala Petr | 1971 | 05:18:28 | regioRUN Havířov | 95 | |
74. | Kozlík Otakar | 1959 | 06:32:48 | Radioklub OK1OMY | 34 | |
75. | Diblík Jan | 1985 | 05:04:55 | Racing Olešná | 106 | |
76. | Čech Petr | 1981 | 05:20:58 | PV Solo | 90 | |
77. | Bulín Martin | 1985 | 05:44:09 | Přerov | 71 | |
78. | Glabazňová Jana | 1961 | 05:35:40 | Přátelé OB Opava | 76 | |
79. | Hrušková Lucie | 1978 | 06:27:53 | Prostějov | 37 | |
80. | Grulich Tomáš | 1972 | 05:21:18 | Prostějov | 90 | |
81. | Skribuckij Alexandr | 1991 | 05:12:30 | Prostějov | 100 | |
82. | Němec Hynek | 1984 | 06:42:59 | Prostějov | 30 | |
83. | Kapavík Radim | 1985 | 06:15:53 | Prerov | 43 | |
84. | Kotačka Vít | 1974 | 05:22:53 | Praha 5 | 88 | |
85. | Findeis Lukáš | 1985 | 05:01:51 | Praha 12 | 110 | |
86. | Rod Marek | 1987 | 04:13:29 | Praha | 162 | |
87. | Maňasová Marie | 1962 | 06:40:33 | Praha | 30 | |
88. | Zichová Jana | 1991 | 05:51:43 | Prace | 61 | |
89. | Koráb Jan | 1986 | 05:04:45 | Polička | 107 | |
90. | Hašpl Marcel | 1977 | 04:36:06 | Pohořelice | 139 | |
91. | Fojtíková Hana | 1979 | 05:31:08 | Pasivity Žamberk | 79 | |
92. | Bělohlávek Jiří | 1971 | 05:46:44 | Pardubice | 67 | |
93. | Nešetřil Tomáš | 1968 | 04:58:31 | Pardubice | 112 | |
94. | Cibulka Jiří | 1975 | 04:44:28 | Pardubice | 130 | |
95. | Cíferský Miroslav | 1974 | 04:03:38 | Panter Trnava | 172 | |
96. | Lederer Jan | 1974 | 05:21:05 | Outfish Team | 90 | |
97. | Rigo David | 1983 | 05:22:33 | Ostrava-Poruba | 88 | |
98. | Kocián Jan | 1977 | 04:42:20 | Ostrava | 133 | |
99. | Veselý Antonín | 1976 | 04:18:09 | Ostrava | 158 | |
100. | Wilhelm Petr | 1980 | 05:31:37 | Ostrava | 78 |