Běžecké tabulky
18754 závodů
257277 závodníků
1380318 záznamů
257277 závodníků
1380318 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Běh rodným krajem Emila Zátopka, 16.09.2017, Kopřivnice - Rožnov pod Radhoštěm
věkový průměr závodníků: 47.8 let |
nejmladší závodník: Keller Michal (2015) |
nejstarší závodník: Engliš Jiří (1938) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno▼ | narozen | čas | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Židlík Lubomír | 1969 | 01:25:48 | Frenštát pod Radhoštěm | 181 | |
2. | Žárský Martin | 1982 | 01:43:24 | Štramberk | 125 | |
3. | Zetocha Petr | 1975 | 01:44:50 | Vidče | 119 | |
4. | Zeman Zdenek | 1968 | 02:25:14 | Všechovice | 34 | |
5. | Zbořilová Ivana | 1982 | 01:40:17 | BK SAK Ložiska Karviná | 136 | |
6. | Zátopek Stanislav | 1972 | 01:41:30 | AKEZ Kopřivnice | 132 | |
7. | Zátopek Jiří | 1960 | 01:39:42 | X AIR Ostrava | 138 | |
8. | Zábranský Milan | 1986 | 01:45:57 | Kopřivnice | 114 | |
9. | Weigert Miloslav | 1959 | 01:39:15 | Palkovice | 140 | |
10. | Vrobel Miroslav | 1961 | 01:39:10 | MK Kopřivnice | 141 | |
11. | Vrága Zdeněk | 1958 | 01:48:46 | Rožnov pod Radhoštěm | 107 | |
12. | Vostrý Tomáš | 1983 | 01:53:26 | 92 | ||
13. | Volný Petr | 1979 | 01:43:01 | TJ Gumárny Zubří | 126 | |
14. | Vinklárek Jiří | 1961 | 01:42:36 | Rožnov pod Radhoštěm | 128 | |
15. | Vidlička Petr | 1990 | 01:43:51 | NMZ | 122 | |
16. | Vévodová Martina | 1990 | 01:32:05 | AK Perná | 163 | |
17. | Veselý Matěj | 2001 | 01:48:06 | Triatlon Titán Frenštát | 109 | |
18. | Vernarský Jaroslav | 1967 | 02:00:49 | Atletika Slezan Frýdek Místek | 75 | |
19. | Vendl Ladislav | 1979 | 02:15:33 | Karolinka | 45 | |
20. | Vašutová Veronika | 1988 | 02:01:41 | Rožnov pod Radhoštěm | 74 | |
21. | Vacek Petr | 1976 | 01:50:45 | Ostrava | 99 | |
22. | Tretera Marek | 1980 | 01:37:15 | Rožnov pod Radhoštěm | 147 | |
23. | Tomaj David | 1976 | 01:49:24 | SKK Moravský Krumlov | 105 | |
24. | Thunová Martina | 1986 | 02:52:25 | Rožnov pod Radhoštěm | 21 | |
25. | Švrček Jiří | 1953 | 02:36:20 | Ostrava | 27 | |
26. | Švondrk Aleš | 1973 | 02:02:49 | Štramberk | 68 | |
27. | Štěpánová Lenka | 1987 | 02:14:43 | :-) / OSTRAVA | 47 | |
28. | Šotolová Jana | 1982 | 02:02:25 | pošta Jablůnka | 71 | |
29. | Šlosar Vítězslav | 1976 | 02:02:47 | 70 | ||
30. | Škrobák Petr | 2001 | 01:43:49 | Zubří | 123 | |
31. | Škrobák Petr | 1972 | 01:49:32 | Zubří | 104 | |
32. | Šindelek Vladan | 1967 | 01:25:57 | Pržno | 180 | |
33. | Šindelek Daniel | 1965 | 01:30:51 | Atletika Frýdek-Místek | 168 | |
34. | Šimurda Jan | 1999 | 02:19:21 | Zašová | 40 | |
35. | Šimíček Tomáš | 1990 | 01:56:44 | Rožnov pod Radhoštěm | 85 | |
36. | Szebesta Pavel | 1968 | 01:36:11 | Dresy Buřík Orlová | 151 | |
37. | Sýkora Pavel | 1981 | 01:47:44 | Štramberk | 110 | |
38. | Svoboda Tomáš | 1970 | 01:29:17 | Všechovice | 173 | |
39. | Svak Václav | 1954 | 01:52:34 | Balus Olomouc | 94 | |
40. | Supík Tomáš | 1988 | 02:02:49 | 69 | ||
41. | Suchánek Lukáš | 1979 | 02:04:03 | KHB Radegast | 65 | |
42. | Stocker Kamil | 1986 | 01:49:56 | Team Lightbike | 102 | |
43. | Staněk Petr | 1974 | 01:49:48 | AK Kroměříž | 103 | |
44. | Stacha Jan | 1970 | 02:11:10 | 52 | ||
45. | Sochor Milan | 1978 | 01:33:54 | Nový Jičín | 158 | |
46. | Smrčka Miloš | 1954 | 01:26:18 | BK Říčany | 179 | |
47. | Slobodová Irena | 1961 | 02:24:57 | Matka bratří v triku | 34 | |
48. | Slíva Pavel | 1971 | 01:55:53 | Pomalé šípy Kopřivnice | 86 | |
49. | Sivek Jaroslav | 1989 | 01:43:22 | Loučka | 125 | |
50. | Schneider Vojtěch | 1994 | 01:29:37 | Erholng team Bolatice | 171 | |
51. | Selešová Mária | 1978 | 01:44:41 | Partnerské město Bánovce nad Bebravou | 120 | |
52. | Sedláček Josef | 1970 | 01:23:45 | AK Kroměříž | 189 | |
53. | Říha Pavel | 1977 | 01:36:07 | Frýdlant n. O. | 152 | |
54. | Řezníček Pavel | 1971 | 01:40:53 | Vidče | 135 | |
55. | Rys Rudolf | 1991 | 02:01:44 | Stolní tenis club Holešov | 73 | |
56. | Rys Oldřich | 1960 | 02:11:02 | Kopřivnice | 52 | |
57. | Rys Jaromír | 1964 | 02:12:03 | 50 | ||
58. | Rusek Pavel | 1984 | 01:55:12 | Hodslavice | 89 | |
59. | Richterová Věra | 1968 | 02:02:27 | Kateřinice | 71 | |
60. | Richter Libor | 1962 | 01:54:59 | Kateřinice | 90 | |
61. | Raška Radek | 1976 | 01:45:30 | Veřovice | 115 | |
62. | Raindl Pavel | 1981 | 01:42:35 | Hranice | 128 | |
63. | Pšenica Miroslav | 1980 | 01:39:07 | Rožnov pod Radhoštěm | 141 | |
64. | Prouza Robert | 1977 | 01:34:41 | Frenštát | 156 | |
65. | Procházka Václav | 1945 | 02:05:15 | MK Seitl Ostrava | 62 | |
66. | Polzer Radim | 1974 | 02:10:20 | Ostrava-Jih | 54 | |
67. | Polášková Kateřina | 1977 | 02:09:55 | TJ Trnávka | 55 | |
68. | Pokluda Jiří | 1979 | 01:41:42 | PJR Frenštát pod Radhoštěm | 132 | |
69. | Poduška Josef | 1962 | 01:31:17 | TJ Sokol Unhošť | 165 | |
70. | Podpera Tomáš | 1986 | 01:25:06 | Trenčín | 182 | |
71. | Podlucký Miroslav | 1973 | 01:43:02 | 126 | ||
72. | Podlucký Kristián | 1997 | 01:41:12 | 133 | ||
73. | Píchal Tomáš | 1960 | 01:38:07 | Růžďka | 145 | |
74. | Pietrzyk Vratislav | 1976 | 01:41:12 | Věpolí | 133 | |
75. | Pietrzyk Rostislav | 1977 | 01:37:57 | F.M.T. GROUP | 145 | |
76. | Pfneisl Lukáš | 1981 | 01:39:54 | 137 | ||
77. | Petřek Libor | 1971 | 01:36:25 | TJ Gumárny Zubří | 151 | |
78. | Petroušová Lenka | 1972 | 02:12:44 | Klimkovice | 50 | |
79. | Perůtková Šárka | 1975 | 02:17:57 | Studénka | 41 | |
80. | Palacký Ondřej | 1981 | 01:44:47 | Hranice | 119 | |
81. | Orság Josef | 1964 | 02:02:27 | Kopřivnice | 71 | |
82. | Orlitová Darina | 1978 | 02:16:35 | Loučka u Nového Jičína | 45 | |
83. | Ondruchová Marika | 1982 | 02:01:47 | Valašská Bystřice | 73 | |
84. | Novotný Aleš | 1985 | 01:38:11 | Frenštát p.R. | 144 | |
85. | Novotná Martina | 1988 | 01:38:56 | Brusné | 141 | |
86. | Novák Václav | 1968 | 02:30:35 | Zubří | 30 | |
87. | Nevrlý Václav | 1980 | 02:17:39 | Kopřivnice | 41 | |
88. | Neuwirth Denis | 1994 | 01:49:26 | LBK Kopřivnice | 104 | |
89. | Neuwirth Alexandr | 1955 | 01:38:19 | MK Kopřivnice | 144 | |
90. | Návrat Pavel | 1952 | 02:02:40 | Moira Strakonice | 70 | |
91. | Navařík Martin | 1982 | 01:34:35 | X-AIR Ostarva | 156 | |
92. | Mündleinová Tereza | 1984 | 02:33:27 | 29 | ||
93. | Mráz Jan | 1977 | 01:33:32 | Ostrava | 160 | |
94. | Místecký Eduard | 1952 | 02:21:04 | TJ Sokol Bynina | 37 | |
95. | Milich Marek | 1989 | 01:44:03 | Štramberk | 122 | |
96. | Miléř Petr | 1963 | 01:49:49 | Zlín | 102 | |
97. | Mikula Jozef | 1963 | 02:10:56 | KRÝGL MIKULŮVKA | 53 | |
98. | Mikešková Gabriela | 1978 | 02:08:42 | 56 | ||
99. | Mikala David | 1982 | 01:59:47 | Štramberk | 79 | |
100. | Mičola Daniel | 1998 | 01:53:14 | Rožnov pod Radhoštěm | 94 |