Běžecké tabulky
18882 závodů
258911 závodníků
1389047 záznamů
258911 závodníků
1389047 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Běh kolem Hejtmanu, 13.10.2018, Chlum u Třeboně
věkový průměr závodníků: 46.6 let |
nejmladší závodník: Vejsada Tomáš (2007) |
nejstarší závodník: Šoustar Lubomír (1941) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen | čas | klub▲ | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krejcar Pavel | 1984 | 00:45:13 | 121 | ||
2. | Matouš Pavel | 1989 | 00:43:43 | 136 | ||
3. | Janovský Jiří | 1985 | 00:43:51 | 135 | ||
4. | Pánková Gabriela | 1998 | 00:54:19 | 63 | ||
5. | Klečacký Dušan | 1973 | 00:53:12 | 72 | ||
6. | Vojč Pavel | 1980 | 00:43:19 | 140 | ||
7. | Dušek Vladimír | 1996 | 00:53:53 | 67 | ||
8. | Štryncl Martin | 1989 | 00:40:59 | 158 | ||
9. | Litchfield Simon | 1982 | 00:46:14 | 113 | ||
10. | Augstenová Petra | 1982 | 00:40:32 | 161 | ||
11. | Ryšlavý Květoslav | 1971 | 00:45:18 | 120 | ||
12. | Hála Lubomír | 1981 | 00:56:25 | 53 | ||
13. | Vítek Jaroslav | 1989 | 00:50:56 | 83 | ||
14. | Plachý Miloš | 1946 | 01:03:05 | 35 | ||
15. | Smržková Lucie | 1991 | 00:58:05 | 46 | ||
16. | Rážová Olga | 1976 | 00:55:31 | 56 | ||
17. | Dudák Zdenek | 1981 | 00:42:29 | 145 | ||
18. | Klímová Hana | 2001 | 00:54:21 | 63 | ||
19. | Vejsada Tomáš | 2007 | 01:07:41 | 28 | ||
20. | Hanžl Richard | 1967 | 00:43:28 | 139 | ||
21. | Stárková Dominika | 1997 | 00:54:01 | 64 | ||
22. | Šlechta Jaroslav | 1978 | 00:49:34 | 91 | ||
23. | Pleštilová Lucie | 1988 | 00:46:57 | 106 | ||
24. | Klečacká Helena | 1978 | 01:04:25 | 33 | ||
25. | Maršálek Martin | 1993 | 00:52:59 | 73 | ||
26. | Zámiš Jaroslav | 1994 | 00:43:12 | 142 | ||
27. | Borská Martina | 1984 | 00:58:05 | 45 | ||
28. | Šteflíček Martin | 1975 | 00:46:35 | 109 | ||
29. | Jamrik Miroslav | 1957 | 00:49:47 | 89 | ||
30. | Lomský Tomáš | 1984 | 00:39:12 | 170 | ||
31. | Turek Josef | 1989 | 00:46:08 | 114 | ||
32. | Novotný Pavel | 1967 | 00:40:40 | Sepekov | 161 | |
33. | Nekuža Miloš | 1991 | 00:37:58 | AC TEPO Kladno | 180 | |
34. | Tupá Eva | 1986 | 00:46:46 | Adamov | 107 | |
35. | Štěpáník Pavel | 1992 | 00:34:54 | AK Škoda Plzeň | 214 | |
36. | Ardamicová Radka | 1981 | 00:58:34 | ARDY TEAM | 45 | |
37. | Ardamica David | 2001 | 00:43:36 | ARDY TEAM | 138 | |
38. | Cílek Tomáš | 1999 | 00:44:15 | ASK Slavia Praha | 129 | |
39. | Zrno Vladimír | 1953 | 00:44:09 | Banes Pacov | 131 | |
40. | Vavreček Miroslav | 1963 | 00:43:35 | Bechyně | 139 | |
41. | Píšek Jaroslav | 1990 | 00:37:03 | Boršov nad Vltavou | 192 | |
42. | Švamberk Jan | 1970 | 00:47:53 | Boršov nad Vltavou | 102 | |
43. | Valenta Petr | 1979 | 00:46:34 | Budyně | 109 | |
44. | Tůma Jaroslav | 1963 | 00:44:33 | Cyklo Jiřička | 125 | |
45. | Stříhavka Jindřich | 2000 | 00:36:26 | Czech K.T. | 200 | |
46. | Vejsada Marek | 1972 | 01:07:42 | Č Budějovice | 28 | |
47. | Matoušová Jitka | 1973 | 00:56:34 | České Budějovice | 52 | |
48. | Strusková Martina | 1974 | 01:03:00 | České Budějovice | 36 | |
49. | Tomášová Gabriela | 1969 | 00:43:57 | České Budějovice | 133 | |
50. | Černý Martin | 1975 | 00:56:57 | České Budějovice | 49 | |
51. | Pechová Jaroslava | 1982 | 00:52:29 | České Budějovice | 75 | |
52. | Chrt Karel | 1969 | 00:49:21 | České Budějovice | 91 | |
53. | Chrtová Lucie | 1976 | 01:01:02 | České Budějovice | 41 | |
54. | Žáčková Irma | 1976 | 01:06:13 | ČESKOSLOVENSKÝ BĚHNY | 30 | |
55. | Kůrka Tomáš | 1986 | 00:45:22 | Čkyně | 118 | |
56. | Bauer Václav | 1978 | 00:36:11 | Děti Kletě | 204 | |
57. | Hommer Roman | 1965 | 00:37:42 | Děti Kleti | 183 | |
58. | Klabeček Josef | 1985 | 00:53:24 | FAKT TŘEBOŇ | 70 | |
59. | Kandl Martin | 1983 | 00:56:37 | FAKT TŘEBOŇ | 50 | |
60. | Mikeš Pavel | 1965 | 00:51:53 | Farnost Křemže | 79 | |
61. | Mašek Zdeněk | 1980 | 00:41:42 | Fitness 14 | 152 | |
62. | Langhans Jan | 1977 | 00:44:01 | Grónský klub | 133 | |
63. | Chrt Tomáš | 1975 | 00:48:02 | Horní Stropnice | 101 | |
64. | Ardamica David | 1976 | 00:41:02 | ht team sport | 156 | |
65. | Vaněk Jan | 1977 | 00:44:20 | Chlumčany | 127 | |
66. | Pojsl Jan | 1972 | 00:42:05 | Intelis Písek | 149 | |
67. | Gazda Martin | 1968 | 00:48:52 | Jihočeský klub maratonců | 94 | |
68. | Vogelová Alena | 1973 | 00:50:51 | Jihočeský klub maratonců | 84 | |
69. | Dokulilová Ludmila | 1962 | 00:44:21 | Jihočeský klub maratonců | 127 | |
70. | Pazour Milan | 1965 | 00:44:43 | Jindřichův Hradec | 124 | |
71. | Košina Martin | 1992 | 00:45:37 | Jiskra Třeboň | 117 | |
72. | Svoboda Václav | 1949 | 00:53:16 | JKM ČB | 72 | |
73. | Cílek Miroslav | 1965 | 00:51:58 | KTP Tábor | 77 | |
74. | Šoustar Lubomír | 1941 | 01:02:00 | KÚ České Budějovice | 39 | |
75. | Havlík Miloš | 1958 | 00:43:22 | Kunžak | 140 | |
76. | Máchová Nikola | 1997 | 00:48:29 | Ledenice | 97 | |
77. | Doležálek Zdeněk | 1955 | 00:46:11 | Liga 2000 Tábor | 113 | |
78. | Boháč Karel | 1947 | 00:51:57 | Liga 2000 Tábor | 78 | |
79. | Mašek Jiří | 1972 | 00:54:22 | Lišov | 62 | |
80. | Zákostelecký František | 1955 | 00:48:11 | Litvínovice | 99 | |
81. | Brulík Pavel | 1977 | 00:49:15 | Longrun České Budějovice | 93 | |
82. | Chmelík Martin | 1965 | 00:46:19 | LTC Poděbrady | 112 | |
83. | Mach Milan | 1967 | 00:56:14 | MACHTRI PRACHATICE | 54 | |
84. | Křižan Ondřej | 1984 | 00:52:02 | Masostroj Chlum | 77 | |
85. | Klosse Jiří | 1970 | 00:53:46 | Nemocnice Krumlov | 67 | |
86. | Kovář Milan | 1974 | 00:41:50 | Nová Bystřice | 150 | |
87. | Souček Milan | 1977 | 00:37:07 | OMG BLUE SHARKS | 191 | |
88. | Vorlová Dana | 1962 | 00:54:00 | ORlando Bananas | 65 | |
89. | Valter Pavel | 1975 | 00:53:40 | Orlando Bananas CK | 69 | |
90. | Nováček Petr | 1972 | 00:51:46 | Pardál | 79 | |
91. | Zoderer Josef | 1952 | 00:45:21 | PIM RC | 119 | |
92. | Zodererová Václava | 1961 | 00:55:03 | PIM RC | 59 | |
93. | Prokeš Jan | 2003 | 00:48:02 | PLAVECKÝ KLUB JINDŘ. HRADEC | 100 | |
94. | Aleš Emanuel | 1976 | 00:48:37 | Plnej pupek CB | 96 | |
95. | Outlá Šárka | 1977 | 00:52:41 | PLNEJ PUPEK s.r.o. | 75 | |
96. | Hájek Tomáš | 2000 | 00:44:11 | Pteam | 130 | |
97. | Sýkora Tomáš | 1977 | 00:47:14 | RC Partizan Beograd | 105 | |
98. | Klečacká Marie | 1981 | 01:04:25 | Rozběháme Soběslav | 32 | |
99. | Bartošová Květoslava | 1965 | 00:55:31 | RSM x ROJ ŽST Ústí nad Labem | 57 | |
100. | Klimeš Petr | 1980 | 00:37:23 | SDH Třísov | 185 |