Běžecké tabulky
18882 závodů
258911 závodníků
1389047 záznamů
258911 závodníků
1389047 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Běh rodným krajem Emila Zátopka, 21.09.2019, Kopřivnice
věkový průměr závodníků: 47.0 let |
nejmladší závodník: Orlitová Tereza (2000) |
nejstarší závodník: Engliš Jiří (1938) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen | čas | klub▼ | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ekl Jan | 1991 | 01:55:23 | Zubří | 102 | |
2. | Ekl Ondřej | 1987 | 01:35:31 | Zubří | 159 | |
3. | Škrobák Petr | 1972 | 01:51:48 | Zubří | 114 | |
4. | Gracla Tomáš | 1987 | 01:50:55 | Zlín | 117 | |
5. | Jašek Jan | 1977 | 01:35:41 | Závišice | 159 | |
6. | Sobotka Jakub | 1968 | 02:08:28 | Zašová | 59 | |
7. | Navařík Martin | 1982 | 01:32:50 | X-AIR Ostarva | 166 | |
8. | Navrátil Radomír | 1989 | 01:53:39 | Vyškov | 108 | |
9. | Hudáková Jitka | 1971 | 01:45:22 | VTJ Blesk Trenčín | 132 | |
10. | Zeman Zdenek | 1968 | 02:34:39 | Všechovice | 29 | |
11. | Kučera Lukáš | 1981 | 01:18:11 | VSK Univerzita Brno - ASC Bučovice | 213 | |
12. | Kučera Martin | 1980 | 01:18:35 | VSK Univerzita Brno | 211 | |
13. | Jeřábek Kamil | 1976 | 02:01:18 | VK Perun Ostrava | 79 | |
14. | Hutyra Libor | 1959 | 02:00:27 | Vidče | 83 | |
15. | Měrka Jan | 1955 | 02:19:29 | Vidče | 41 | |
16. | Jaskula František | 1968 | 02:07:56 | Vidče | 62 | |
17. | Hendrych Petr | 1960 | 01:42:45 | Valašské Meziříčí | 142 | |
18. | Mičkal Jiří | 1978 | 01:44:43 | Valašská Bystřice | 134 | |
19. | Vykydalová Eva | 1962 | 02:43:36 | Úsov | 24 | |
20. | Klimešová Jana | 1970 | 01:36:33 | USK Praha | 155 | |
21. | Podivínský Ladislav | 1961 | 02:13:21 | Uherské Hradiště | 48 | |
22. | Kumiová Jana | 1979 | 02:34:44 | Tygřice | 29 | |
23. | Staňáková Zuzana | 1986 | 02:16:39 | Trenčín | 45 | |
24. | Podpera Tomáš | 1986 | 01:26:02 | Trenčín | 182 | |
25. | Bordovský Tomáš | 1973 | 02:13:05 | TK Příbor | 51 | |
26. | Galaczová Eva | 1996 | 01:38:09 | TJ TŽ Třinec | 151 | |
27. | Polášková Kateřina | 1977 | 01:56:45 | TJ Trnávka | 96 | |
28. | Poduška Josef | 1962 | 01:33:49 | TJ Sokol Unhošť | 163 | |
29. | Místecký Eduard | 1952 | 02:26:59 | TJ Sokol Bynina | 33 | |
30. | Šacl Jiří | 1994 | 01:21:41 | TJ Nové Město n./Mor. | 201 | |
31. | Petřek Libor | 1971 | 01:37:21 | TJ Gumárny Zubří | 154 | |
32. | Hrdinová Martina | 1990 | 01:29:34 | TJ Lokomotiva Břeclav | 172 | |
33. | Kubíček Stanislav | 1959 | 01:50:45 | Tichá | 117 | |
34. | Galko Branislav | 1981 | 01:44:13 | Tatran Bobot | 137 | |
35. | Strakoš Jiří | 1950 | 02:09:29 | Tatra Kopřivnice | 57 | |
36. | Mikala David | 1982 | 01:37:45 | Štramberk | 152 | |
37. | Kelnar Radim | 1980 | 01:56:53 | Štramberk | 95 | |
38. | Švondrk Aleš | 1973 | 02:09:55 | Štramberk | 55 | |
39. | Kocůrek Igor | 1971 | 01:55:43 | Štramberk | 101 | |
40. | Kelnar Vladimíř | 1981 | 01:49:08 | Štramberk | 122 | |
41. | Perůtková Šárka | 1975 | 02:28:02 | Studénka | 32 | |
42. | Rys Rudolf | 1991 | 02:06:10 | Stolní tenis club Holešov | 65 | |
43. | Láznička Petr | 1977 | 01:56:41 | Stěbořice | 97 | |
44. | Vrubl Jaroslav | 1982 | 01:46:51 | Starý Jičín | 127 | |
45. | Mraček Rostislav | 1954 | 02:23:23 | Sokol Rokytnice | 37 | |
46. | Tomaj David | 1976 | 01:54:55 | SKK Moravský Krumlov | 103 | |
47. | Lichý Tomáš | 1994 | 01:14:00 | SK SKIALP Beskydy | 228 | |
48. | Podjukl Vojtěch | 1998 | 01:51:16 | SK Hranice | 116 | |
49. | Schönweitz Jiří | 1978 | 02:05:39 | SCMT | 66 | |
50. | Píchal Tomáš | 1960 | 01:43:00 | Růžďka | 140 | |
51. | Škubal Radek | 1972 | 01:45:58 | RUNNING TEAM ROŽNOV | 130 | |
52. | Hrůzek Drahomír | 1971 | 01:55:15 | Rožnov pod Radhoštěm. | 102 | |
53. | Smetanová Radka | 1969 | 02:23:35 | Rožnov pod Radhoštěm | 36 | |
54. | Mikunda Miloš | 1964 | 01:56:43 | Rožnov pod Radhoštěm | 96 | |
55. | Mičola Daniel | 1998 | 01:27:58 | Rožnov pod Radhoštěm | 176 | |
56. | Kuchyňa Roman | 1974 | 01:48:53 | Rožnov pod Radhoštěm | 123 | |
57. | Talpa Martin | 1981 | 01:57:17 | Rožnov pod Radhoštěm | 92 | |
58. | Denk Filip | 1994 | 01:50:01 | Rožnov pod Radhoštěm | 119 | |
59. | Hlavica Václav | 1966 | 02:00:08 | Rožnov pod Radhoštěm | 84 | |
60. | Linhart Jiří | 1980 | 01:44:40 | Rožnov pod Radhoštěm | 135 | |
61. | Vrága Zdeněk | 1958 | 02:00:33 | Rožnov pod Radhoštěm | 82 | |
62. | Šimíček Tomáš | 1990 | 01:47:26 | Rožnov pod Radhoštěm | 126 | |
63. | Hapalová Iva | 1985 | 02:02:01 | Rožnov pod Radhoštěm | 77 | |
64. | Bílek Pavel | 1970 | 01:57:06 | Rožnov pod Radhoštěm | 93 | |
65. | Tretera Marek | 1980 | 01:27:42 | Rožnov pod Radhoštěm | 178 | |
66. | Linhartová Andrea | 1981 | 01:56:28 | Rožnov pod Radhoštěm | 97 | |
67. | Krutílek František | 1972 | 01:59:14 | Rožnov pod Radhoštěm | 86 | |
68. | Křiva Michal | 1989 | 02:11:24 | Rožnov pod Radhoštěm | 53 | |
69. | Doležal Jiří | 1954 | 02:04:42 | Rožnov pod Radhoštěm | 71 | |
70. | Ambrožová Irena | 1975 | 02:00:34 | RD Rýmařov | 81 | |
71. | Továrková Andrea | 1974 | 02:05:08 | RD Rýmařov | 67 | |
72. | Bitala Václav | 1977 | 01:22:09 | PSK Olymp Praha | 199 | |
73. | Schönweitzová Štěpánka | 1974 | 02:41:53 | Příbor | 26 | |
74. | Slíva Pavel | 1971 | 02:04:09 | Pomalé šípy Kopřivnice | 72 | |
75. | Grill Jiří | 1985 | 02:08:16 | Pomalé šípy Kopřivnice | 60 | |
76. | Antl Jan | 1983 | 01:46:28 | Police nad Metují | 129 | |
77. | Opolka Petr | 1963 | 02:10:31 | Petrovice | 54 | |
78. | Dichťaruk Andrij | 1996 | 01:36:00 | Partnerské město Bánovce nad Bebravou | 158 | |
79. | Janás Pavel | 1987 | 01:45:01 | Ostravice | 133 | |
80. | Nevrlý Adam | 2000 | 02:39:17 | Ostrava-Zábřeh | 26 | |
81. | Mráz Jan | 1977 | 01:36:12 | Ostrava | 156 | |
82. | Lauterbach David | 1977 | 01:38:37 | Ostrava | 150 | |
83. | Lipina Tomáš | 1966 | 01:46:44 | Ostrava | 128 | |
84. | Kovačík Jiří | 1980 | 02:03:41 | Ostrava | 73 | |
85. | Polachová Dana | 1967 | 02:08:03 | Ostrava | 62 | |
86. | Banik Petr | 1966 | 01:55:27 | Ostrava | 101 | |
87. | Marek Miroslav | 1981 | 02:04:44 | Orel Veřovice | 70 | |
88. | Kokošek Oldřich | 1988 | 01:23:54 | Opava Pearl Izumi | 193 | |
89. | Hrubčo Jozef | 1982 | 01:49:02 | ON Semiconductor | 122 | |
90. | Cábová Petra | 1984 | 02:09:06 | Olomouc | 57 | |
91. | Kraus Luboš | 1977 | 01:54:32 | NSP NOVÝ JIČÍN (CZ) | 105 | |
92. | Hrnčíř Martin | 1971 | 01:47:48 | Nový Jičín | 125 | |
93. | Jurča Petr | 1978 | 02:08:27 | Nový Jičín | 60 | |
94. | Jašek Aleš | 1972 | 01:59:21 | Nový Jičín | 85 | |
95. | Stanečka René | 1967 | 02:12:48 | Nový Jičín | 51 | |
96. | Vaněk Petr | 1966 | 01:50:33 | Nový Bydžov | 118 | |
97. | Kopčan Radoslav | 1987 | 01:31:08 | MOTOSHOP MOTORADO TÍM | 169 | |
98. | Štefek Jiří | 1965 | 01:58:12 | Mošnov | 89 | |
99. | Návrat Pavel | 1952 | 02:07:11 | Moira Strakonice | 63 | |
100. | Dvorský Ladislav | 1965 | 01:51:30 | MK Seitl Ostrava | 115 |