Běžecké tabulky
18759 závodů
257293 závodníků
1380403 záznamů
257293 závodníků
1380403 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Pražská běžecká tour VAŠÍ LIGY X (3), 22.02.2020, Praha
věkový průměr závodníků: 43.0 let |
nejmladší závodník: Moravcová Koleta (2001) |
nejstarší závodník: Hlava Milan (1955) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen | čas | klub▼ | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mička Michal | 1987 | 00:40:39 | Žďár | 149 | |
2. | Adamec Radek | 1991 | 00:37:17 | Vyškov | 176 | |
3. | Štěpánková Martina | 1993 | 00:53:45 | Vrchotovy Janovice | 58 | |
4. | Harnoš Petr | 1986 | 00:35:12 | Veselí nad Moravou | 194 | |
5. | Chvátal Vladimír | 1967 | 00:47:14 | Úvaly | 98 | |
6. | Teplý Ondřej | 1978 | 00:42:27 | Úvaly | 140 | |
7. | Hanzlová Radka | 1994 | 00:44:43 | USK Praha | 118 | |
8. | Eichler Ivo | 1961 | 00:42:31 | USK Praha | 139 | |
9. | Přenosil Václav | 1966 | 00:58:54 | Uhlířské Janovice | 37 | |
10. | Losos Radek | 1986 | 00:37:20 | Týn nad Vltavou | 176 | |
11. | Sládeček David | 1978 | 00:41:57 | TRISPORTTEAM | 143 | |
12. | Novotný Jan | 1978 | 00:37:42 | TJ Vodní stavby Praha | 172 | |
13. | Bližňák Vojtěch | 1983 | 00:34:56 | TJ Sokol Praha Královské Vinohrady | 197 | |
14. | Veselý Pavel | 1970 | 00:47:02 | STS Chvojkovice Brod | 100 | |
15. | Kabelka Jiří | 1977 | 00:36:32 | SK Vinohrady | 182 | |
16. | Skalinová Kamila | 1974 | 00:45:29 | SK Babice | 113 | |
17. | Sadílek Luboš | 1978 | 00:52:25 | Sázava | 67 | |
18. | Galuška Jiří | 1988 | 00:45:20 | Salming Running Česká rep | 114 | |
19. | Kačerová Lenka | 1986 | 00:49:29 | Run the world | 84 | |
20. | Kačer Ctibor | 1982 | 00:39:42 | Run the World | 158 | |
21. | Exner Jakub | 1983 | 00:33:29 | PTEAM JIHLAVA | 210 | |
22. | Biňovský Patrik | 1988 | 00:39:26 | Prievidza | 162 | |
23. | Liška David | 1990 | 00:43:04 | Prachatice | 136 | |
24. | Chochol Michael | 1972 | 00:47:58 | Praha 9 | 93 | |
25. | Zichová Jana | 1984 | 00:55:47 | Praha 9 | 46 | |
26. | Bláha Martin | 1962 | 00:48:57 | Praha 8 | 88 | |
27. | Kadlec Jiří | 1981 | 00:39:36 | Praha 6 | 159 | |
28. | Jelínek Tomáš | 1998 | 00:44:09 | Praha 6 | 125 | |
29. | Monge Gustavo | 1967 | 00:44:21 | Praha 6 | 122 | |
30. | Janovský Stanislav | 1960 | 00:54:45 | Praha 4 | 51 | |
31. | Hlava Milan | 1955 | 00:59:28 | Praha 4 | 35 | |
32. | Zajíc Ondřej | 1970 | 00:50:04 | Praha 4 | 78 | |
33. | Kubíček Tomáš | 1989 | 00:47:40 | Praha 11 | 95 | |
34. | Karabinoš Tomáš | 1983 | 00:38:20 | Praha 10 | 169 | |
35. | Jurák Jan | 1981 | 00:44:25 | Praha | 121 | |
36. | Jirásek Tomáš | 1983 | 00:39:30 | Praha | 161 | |
37. | Matoušek David | 1981 | 00:49:16 | Praha | 86 | |
38. | Kubín Jan | 1983 | 00:44:14 | Praha | 123 | |
39. | Chaloupka Zdeněk | 1988 | 00:40:04 | Praha | 155 | |
40. | Rebec Jan | 1979 | 00:46:14 | Praha | 106 | |
41. | Kubínová Zuzana | 1981 | 00:47:24 | Praha | 97 | |
42. | Vábek Jiří | 1981 | 00:43:45 | Praha | 131 | |
43. | Černý Michal | 1984 | 00:49:40 | Poříčany | 82 | |
44. | Mašková Tereza | 1994 | 00:59:50 | Plzeň | 34 | |
45. | Bílý Bohumil | 1982 | 00:49:53 | Plzeň | 78 | |
46. | Mašek Jiří | 1964 | 00:54:52 | Plzeň | 50 | |
47. | Kafková Markéta | 1984 | 00:58:19 | Night Run Team | 39 | |
48. | Kartušek Jan | 1991 | 00:58:54 | NextLevel Pharma | 36 | |
49. | Šmolka Jiři | 1986 | 00:41:24 | Nadace Leontinka | 146 | |
50. | Chrpa Pavel | 1977 | 00:48:58 | Mrač | 87 | |
51. | Mach Pavel | 1965 | 00:45:37 | MK Kladno | 111 | |
52. | Novotná Miroslava | 1985 | 00:45:51 | Městec Králové | 110 | |
53. | Hurych Jakub | 1991 | 00:35:38 | Maraton klub Kladno | 188 | |
54. | Komárek Tomáš | 1988 | 00:53:27 | Křinec | 60 | |
55. | Kluzák Petr | 1961 | 00:50:56 | KPP | 73 | |
56. | Weigel Libor | 1974 | 00:42:49 | Komořany | 137 | |
57. | Muška Lubomír | 1964 | 00:56:32 | Kolovraty | 44 | |
58. | Hušek Radek | 1973 | 00:43:25 | Kly | 134 | |
59. | Širl Jan | 1988 | 00:43:59 | Klubíčko | 127 | |
60. | Preti Veronika | 1981 | 00:46:21 | Kladno | 106 | |
61. | Frey Eduard | 1958 | 00:46:24 | KČT Kralupy nad Vltavou | 104 | |
62. | Suchomelová Helena | 1983 | 00:55:38 | Jdu běhat | 46 | |
63. | Blažek Jaroslav | 1993 | 00:34:30 | Havlíčkova Borová | 202 | |
64. | Mika Tomáš | 1987 | 00:33:08 | H-H Smíchov | 215 | |
65. | Zářecký Miloš | 1961 | 00:50:28 | Dusmen Dolní Chabry, Praha 8 | 76 | |
66. | Dočkálek Libor | 1973 | 00:40:32 | Dobříš | 151 | |
67. | Trbušek René | 1976 | 00:52:37 | Čelákovice | 65 | |
68. | Vopálenský Tomáš | 1972 | 00:42:11 | Cykloservis Pankr | 141 | |
69. | Jiráňová Tamara | 1976 | 00:53:38 | Byšice | 58 | |
70. | Jiřičná Dana | 1969 | 00:44:26 | Bonbon Praha | 120 | |
71. | Filingr Aleš | 1992 | 00:33:26 | BK FC Kadaň | 211 | |
72. | Šnáblová Jana | 1984 | 00:40:12 | Běžecký klub České spořitelny | 153 | |
73. | Benda Pavel | 1992 | 00:39:48 | AK Most | 157 | |
74. | Dvořák Radek | 1978 | 00:38:50 | AC Na Slatince | 166 | |
75. | Šneberger Jan | 1985 | 00:32:43 | AC Falcon Rokycany | 220 | |
76. | Matulová Laura | 1984 | 00:40:22 | AC Česká Lípa | 153 | |
77. | Náplava Martin | 1978 | 00:43:55 | 2. mr | 129 | |
78. | Králová Jitka | 1975 | 00:54:43 | 52 | ||
79. | Drahoš Marián | 1987 | 00:49:34 | 83 | ||
80. | Fidrichová Lucie | 1982 | 00:54:26 | 54 | ||
81. | Sedlecký Radek | 1976 | 00:43:56 | 128 | ||
82. | Kůrka Marek | 1980 | 00:47:34 | 96 | ||
83. | Štětka Petr | 1975 | 00:39:27 | 161 | ||
84. | Slavětínský Martin | 1986 | 00:48:13 | 92 | ||
85. | Mosiurczáková Jana | 1974 | 00:52:50 | 64 | ||
86. | Gogulinský Dmitrij | 1985 | 00:44:09 | 126 | ||
87. | Vaneková Lenka | 1993 | 00:53:30 | 59 | ||
88. | Lukeš Miloslav | 1975 | 00:46:52 | 102 | ||
89. | Pekař Martin | 1991 | 00:35:28 | 191 | ||
90. | Poláková Martina | 1991 | 00:51:55 | 69 | ||
91. | Wotnau Jason | 1976 | 00:45:35 | 112 | ||
92. | Žebra František | 1982 | 00:47:07 | 99 | ||
93. | Hřebcová Petra | 1989 | 00:57:43 | 40 | ||
94. | Skoumal Milan | 1988 | 00:55:33 | 47 | ||
95. | Vavrečka Martin | 1991 | 00:37:27 | 174 | ||
96. | Tribučková Veronika | 1985 | 00:51:10 | 72 | ||
97. | Dreier Helena | 1979 | 00:45:25 | 114 | ||
98. | Kubíčková (Celbová) Petra | 1988 | 00:45:54 | 108 | ||
99. | Juránek Jiří | 1974 | 00:52:52 | 63 | ||
100. | Holan Vojtěch | 1977 | 00:51:49 | 69 |