Běžecké tabulky

8892 závodů
116600 závodníků
498733 záznamů

Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)

casomira

Hervis 1/2Maraton Praha, 27.03.2010, Praha

pohlaví:
národnost:
od do  
věkový průměr závodníků: 40.7 let
nejmladší závodník: Hunčovský Tomáš (1994)
nejstarší závodník: Culka Václav (1935)
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu
# jméno narozen čas klub▼ poznámka body
1. Götthans Tomáš 1973 02:26:37 Žebrák 30
2. Joklík Miroslav 1974 02:14:37 Žebrák 45
3. Pálenský Milan 1977 01:37:52 Žďár nad Sázavou 137
4. Ryska Pavel 1944 02:03:55 Žatec 65
5. Šramko Kamil 1968 01:30:15 Zvolen 155
6. Kopřiva David 1979 01:33:33 Zvole 148
7. Straka Jiří 1977 01:32:11 Zvole 150
8. Zíka Milan 1972 01:59:52 ZUKEN DIE HAXEN 75
9. Mareš Martin 1963 01:56:29 Zruč- Senec 85
10. Vostrý Šimon 1978 01:58:31 ZOOM Extreme Running 79
11. Škrleta Pavel 1968 01:43:58 ZOO Kamenice nad Lipou 122
12. Šílený Vladislav 1956 01:39:23 ZLIV 133
13. Vaněk Pavel 1978 01:53:23 Zlín 94
14. Hrabal Gustav 1957 01:51:31 Zlín 99
15. Soudil Václav 1985 01:47:56 Zlín 110
16. Cícha Martin 1973 01:56:39 Zlín 84
17. Man Libor 1957 02:02:49 Zlín 67
18. Polášek Tomáš 1982 01:54:10 Zlín 91
19. Zapletal Petr 1963 01:41:10 Zlaté Hory 128
20. Zatloukal Tomáš 1970 02:32:18 Zdiby 25
21. Duba Vladimír 1964 01:38:51 Zbýšov 135
22. Frühauf Jiljí 1975 01:39:12 Zbraslav 133
23. Spousta Tomáš 1992 01:37:26 Zbiroh 138
24. Palásthy Jozef 1987 01:37:57 Závažná Poruba 136
25. Bednář Petr 1980 01:43:46 Zábřeh 123
26. Adam Jan 1972 01:58:32 Záběhlice 79
27. Koplík Martin 1984 02:27:18 X-sports Vesani Holešov 29
28. Rouček Petr 1981 01:29:09 X TERRA Děčín 157
29. Koldovský Martin 1977 01:47:51 www.undo8.com 110
30. Hasal Miroslav 1965 01:30:08 www.behej.com 155
31. Narovec Radek 1973 01:37:47 www.behej.com 138
32. Kostovič Petr 1962 01:49:45 www.behej.com 105
33. Vavruška Petr 1979 01:32:26 WITTE NEJDEK 150
34. Maceška Otakar 1981 01:34:09 Witte bike team 146
35. Suchopár Martin 1968 01:42:12 Witte bike team 126
36. Šilhan Jiří 1976 01:40:12 Witte bike team 131
37. Krůdl Jiří 1978 02:09:38 Witte bike team 53
38. Stowasser Filip 1983 01:55:06 Witte bike team 89
39. Dubský Petr 1977 02:03:09 Wikov 67
40. Strnad Richard 1974 01:36:29 Vyškov 140
41. Plhal Jiří 1979 01:42:16 Vyškov 126
42. Ledvina Štěpán 1988 01:39:03 Vyšehrad Praha 133
43. Motal Petr 1971 01:57:08 VÚ 1837 Chrudim 83
44. Otáhal Jakub 1977 01:48:42 VTŽ Chomutov 109
45. Večeřa František 1948 01:51:45 VTŽ Chomutov 98
46. Balatka Tomáš 1980 01:47:24 Všechlapy 112
47. Kohut Jan 1985 01:14:49 VSK Univezita Brno 189
48. Borek Aleš 1977 01:14:44 VSK Univerzita Brno 190
49. Fojtík Dušan 1973 01:24:49 Vsetín 167
50. Smolík Filip 1982 01:35:18 Vsetín 143
51. Čada Libor 1970 02:13:13 Vsetín 47
52. Břoušek Petr 1982 01:59:52 Vsetín 75
53. Korous Martin 1974 01:18:39 VS Tábor 181
54. Kratochvíl Zdeněk 1963 01:38:22 VS Tábor 136
55. Březina Vlastimil 1967 01:57:06 Vs Kadaň 83
56. Stránský Luděk 1967 01:51:08 Vrchlabí 101
57. Kosek Luboš 1979 01:38:10 Vrchlabí 136
58. Malec Petr 1987 02:08:11 Vrbno pod Pradědem 55
59. Večeřa Martin 1979 02:03:47 Vratimov 65
60. Buda Peter 1982 01:34:12 Vranovice 146
61. Bouška Pavel 1974 01:51:03 Vrané nad Vltavou 101
62. Kasík Konstantin 1978 01:26:55 VP Tábor 162
63. Markup Michal 1986 01:18:17 Vošis Praha 181
64. Urban Radek 1961 02:36:27 VOST 23
65. Horák Petr 1971 01:52:10 Vodafone 97
66. Ctibor Jiří 1974 01:52:08 Vlkančice 98
67. Janka Jiří 1948 02:15:16 Vlčák Kraslice 44
68. Batista Radek 1964 02:05:23 VK Slavia Praha 61
69. Štamfest Miloslav 1965 01:34:15 VK Neratovice 146
70. Petrlík Radek 1965 02:03:51 VK LYSÁ NAD LABEM 65
71. Heinige Pavel 1975 01:47:47 VK Blesk Praha 110
72. Krbec Drahomír 1960 01:55:58 Vížina 86
73. Kubr Josef 1977 02:13:22 VINOŘ 46
74. Noll Marek 1974 01:36:15 Vinohrady 141
75. Ginzel Petr 1972 01:55:54 Vinohradské Šlapky 86
76. Vondrák Zbyněk 1975 01:19:52 Vinařství Vondrák Mělník 177
77. Jurčík Pavel 1965 01:27:20 Vinary Přerov 161
78. Heidu Rudolf 1990 02:00:54 VIGGEN PREKLADY 72
79. Kouba Josef 1979 01:56:33 Vídeň 85
80. Šimečka Peter 1956 02:00:30 Vídeň 74
81. Kolařík Michal 1979 01:27:30 VFK Bened 161
82. Jánský Vítězslav 1984 01:53:05 VEV-VA VYŠKOV 94
83. Endl Martin 1981 01:38:08 Větřkovice 136
84. Králíček Martin 1976 02:05:23 Vestec 61
85. Doseděl Marek 1988 02:05:19 Veslaři Slavia Praha 61
86. Šembera Lubomír 1963 02:17:44 Veslaři Bohemians Praha 41
87. Havel Aleš 1969 01:25:41 Veslaři Bohemians 165
88. Našků Petr 1975 02:07:48 Veselí nad Moravou 56
89. Hadrava Milan 1989 01:53:22 Veselí nad Lužnicí 94
90. Dudek Karel 1985 01:56:03 Vertical Čáslav 86
91. Julínek Simon 1972 01:48:00 Venango Hovorčovice 110
92. Bezpalec Pavel 1973 01:55:00 VENANGO 89
93. Berdich Jiří 1951 01:52:36 VENANGO 96
94. Svoboda Míla 1978 01:45:30 Velointest Bike Club 117
95. Pevný Tomáš 1979 01:34:58 VELOINTEST 144
96. Svoboda Tomáš 1982 01:43:52 VELO Dvořák 123
97. Gottfried Petr 1977 01:53:06 Velké Přílepy 94
98. Král Zdeněk 1968 01:27:30 Velké Přílepy 161
99. Kuník Marcel 1969 02:05:07 Velké Přílepy 62
100. Vladyka Jaromír 1956 02:19:17 Velké Popovice 39
101. Hess Jiří 1948 02:19:38 Velká Hraštice 39
102. Doležal Ondřej 1978 01:52:55 Velká Dobrá 95
103. Jedlička Miloslav 1986 01:33:25 Velká Bystřice 148
104. Pisarčík Tomáš 1963 01:31:27 Velká Bíteš 152
105. Bittner Jan 1975 01:47:00 VEL-VA Vyškov 113
106. Kryštof Ondřej 1976 02:00:54 VEL-VA Vyškov 72
107. Netrval Marek 1974 01:33:37 Vejprnice 147
108. Svačinka Aleš 1974 01:41:49 Varnsdorf 128
109. Pinďák Petr 1983 01:15:58 Varnsdorf 187
110. Šimek Jan 1971 01:43:15 Varnsdorf 123
111. Maryška Miloš 1981 01:29:32 Varnsdorf 156
112. Richter Pavel 1969 02:00:38 Varnsdorf 73
113. Janeček Petr 1984 01:44:21 Vamberk 120
114. Sláčala Petr 1952 02:02:57 Valtice 67
115. Pavlis Antonín 1986 01:45:40 Valkeřice 117
116. Kubíček Michal 1973 01:29:24 Valdice 156
117. Procházka Libor 1982 01:51:56 Valachiarun 98
118. Pirkl Václav 1980 02:04:20 VÁKLAV A KÍŤA 63
119. Klejna Pavel 1969 02:23:21 VAG-I-noviny Bystré 33
120. Hruška Pavel 1977 01:48:05 Václavice 110
121. Bil Jaroslav 1959 01:48:50 VA Vyškov 107
122. Zdeněk Libor 1966 01:57:08 UZ Škoda Plzeň 83
123. Rejda Jan 1970 01:28:41 UW Rugby Pardubice 158
124. Renčko Andrej 1984 02:20:14 UVL Košice 37
125. Hrdina Vilém 1956 01:31:57 Úvaly 151
126. Teplý Ondřej 1978 01:27:59 Úvaly 160
127. Adamec Josef 1981 01:43:57 Ústí nad Orlicí 122
128. Novák Jaroslav 1962 01:48:44 Ústí nad Labem - Brná 107
129. Nikolič Petr 1976 01:48:05 Ústí nad Labem 110
130. Řezáč Luděk 1971 01:57:08 Ústí nad Labem 83
131. Šulc Miroslav 1955 01:29:24 Ústí nad Labem 156
132. Vakrčka Pavel 1964 01:35:49 Ústí nad Labem 142
133. Sládek Pavel 1975 01:54:01 Ústí nad Labem 92
134. Šupita Michal 1971 01:31:17 Ústí nad Labem 153
135. Dycka Petr 1982 02:31:56 Ústí nad Labem 26
136. Hnízdil Jan 1971 01:38:27 USK Ústí nad Labem 135
137. Špiláček Dominik 1983 01:37:15 USK Praha 138
138. Kolář Martin 1980 01:47:50 Úsilné u Č. Budějovic 110
139. Kopec Bohuslav 1973 02:03:35 US Embassy - Amateurs 66
140. Paleček Dušan 1957 01:43:35 US Embassy - Amateurs 123
141. Kůtek Milan 1969 01:33:32 Union Cheb 148
142. Stehlík Jiří 1974 01:22:31 Union Cheb 172
143. Chocholouš Vít 1964 01:38:17 Ultrasport Sokolov 136
144. Szász Petr 1954 01:37:23 Ultrasport Sokolov 138
145. Glumbík Karel 1977 02:02:19 Újezdeček 68
146. Lechner Jan 1958 01:52:01 Uhřice 98
147. Grusz Filip 1984 02:03:14 Uhlířské Janovice 66
148. Lukeš Eduard 1972 01:46:15 Úderná Volyně 116
149. Rendl Jan 1981 01:40:12 TÜV SÜD CZECH 131
150. Machuta Jakub 1984 01:46:35 TÜV SÜD CZECH 114
151. Hnilica Jan 1979 02:24:07 TÜV SÜD CZECH 33
152. Doubrava Michal 1982 01:53:49 TÜV SÜD CZECH 93
153. Thoř Luděk 1983 02:10:25 Turnov 51
154. Firych Zdeněk 1977 01:16:57 TURBO Chotěboř 184
155. Slomek Martin 1953 01:55:52 Turas Praha 86
156. Kupčo Radim 1972 01:50:17 Tupesy 102
157. Kučera Michal 1985 01:42:15 Tuchlovice 126
158. Ševčík Pavel 1976 01:45:25 TTK Klatovy 117
159. Novák Radek 1971 01:38:59 TTC Olomouc 134
160. Konečný Jaroslav 1969 02:00:13 TTC Brno 75
161. Rezek Lukáš 1986 01:39:20 TT Nový věk Trusnov 133
162. Hejnyš Daniel 1977 01:25:00 Tsunami 99 167
163. Laur Zbyněk 1962 01:44:01 TSK Praha 121
164. Cupek Jiří 1970 01:45:16 Třinec 118
165. Olexa Jiří 1967 01:25:33 Třemošnice 165
166. Dolejš Radek 1975 01:47:41 Třemošná 111
167. Pfauser Pavel 1978 02:11:08 Třeboň 50
168. Mejzlík Petr 1959 01:52:06 Třebíč TJ Spartak 98
169. Matějek Jaromír 1971 02:26:33 Třebíč 30
170. Šimeček Jakub 1984 01:54:50 Třebíč 90
171. Fišer Jan 1982 01:49:39 Třebechovice pod Orebem 105
172. Jelínek Petr 1982 01:39:56 True Winners 131
173. Polívka Jiří 1954 02:10:54 TRT REMCHING 50
174. Tecl Jan 1958 01:38:11 Troubsko 136
175. Svoboda Jiří 1966 01:29:03 Trisport Team 158
176. Holeček Petr 1961 01:50:46 Trisport Team 101
177. Frinta Jakub 1978 01:27:14 Trisport Team 161
178. Štěpánek František 1974 01:45:58 Trisport Team 116
179. Procházka Radislav 1970 01:20:42 TriSK České Budějovice 176
180. Šimůnek Rostislav 1968 01:34:07 TriSK České Budějovice 146
181. Koranda David 1983 01:29:25 TriSK České Budějovice 156
182. Bednář Tomáš 1980 01:21:12 Triexpert Team 175
183. Rendl Josef 1976 01:22:38 Triexpert 172
184. Škoda Milan 1979 01:42:53 Triexpert 125
185. Polák Miloš 1979 01:45:02 Tribejci 119
186. Krejčí Ivo 1957 01:43:19 Triatlon Uničov 123
187. Sedláček Pavel 1953 02:01:10 Triatlon Brno 71
188. Švejdar Slávek 1971 01:18:33 Triatlet Karlovy Vary 181
189. Kopřiva Petr 1981 01:19:26 Triathlon Inportline Team 178
190. Žoha Jan 1988 01:56:07 Tri Ski Horní počernice 86
191. Lánský Rudolf 1948 02:12:19 Tri club Dobruška 49
192. Neděla Tomáš 1971 01:33:29 Trhový Štěpánov 148
193. Panáček Alex 1968 01:36:31 Trhové Sviny 140
194. Valko Marek 1975 02:39:15 Trask solution 22
195. Černohorský Karel 1978 02:16:53 Trask solution 42
196. Kostlivý Radim 1989 02:02:01 Traged Team Praha 70
197. Holas Jaromír 1952 01:52:33 Traged Team Praha 96
198. Vošvrda Petr 1984 01:37:52 Tragéd Team Litvínov 137
199. Běhounek Rostislav 1962 02:09:07 Traged Team Dřínov 54
200. Koula Miroslav 1978 02:11:42 Traged Team 50
201. Tomeš Rostislav 1960 01:59:41 Traged Team 76
202. Otava Miroslav 1962 01:46:11 Traged Team 116
203. Hanuš Jan 1976 01:56:09 Traged Team 85
204. Kopecký Pavel 1967 01:36:11 Traged Team 141
205. Janů Luboš 1971 01:26:04 Traged Team 164
206. Žváček Ondřej 1975 01:36:55 Torpédo Radlice 140
207. Bubeníček Roman 1979 01:30:10 Torpédo Radlice 155
208. Krajčík Erik 1984 02:28:42 Topoľčany 27
209. Valacsay Roman 1980 02:04:27 Tomasov 63
210. Vrbiak Tomáš 1981 02:00:22 TOM A LUCY 74
211. Tůma Zdeněk 1960 01:51:26 TO BANIK 99
212. Bartoš Petr 1978 01:45:06 TK Slavia VŠ Plzeň 119
213. Pešan Jan 1974 01:38:27 TK Novis Praha 135
214. Butzke Petr 1959 01:49:23 TJ Zentiva 106
215. Schonmann Michal 1972 02:01:38 TJ TOČNÁ 70
216. Dvořák Patrik 1979 01:59:22 TJ Tatran Kostelec nad Č.Lesy 76
217. Paták Jan 1989 01:24:26 TJ Sušice 168
218. Krčmář Petr 1958 01:28:16 TJ Sušice 159
219. Soukup Karel 1978 01:32:26 TJ Spartak Vlašim 150
220. Března Jiří 1966 01:50:00 TJ Spartak Třebíč 104
221. Mareš Ladislav 1974 01:52:35 TJ Sparta Podluhy 96
222. Kuldásek Milan 1958 01:55:49 TJ Sokol Vysoký Újezd 86
223. Dolejš Jan 1949 01:59:21 TJ Sokol Unhošť 76
224. Vrba Ondřej 1984 01:25:48 TJ Sokol Studenec 165
225. Vaněk Martin 1984 01:14:42 TJ Sokol Stodůlky Praha 190
226. Tichý Štěpán 1977 01:55:32 TJ Sokol Semín 88
227. Fišer Jiří 1967 01:32:46 TJ SOKOL ŘÍKOV 149
228. Baláž Ján 1962 02:05:52 TJ Sokol Nepolisy 60
229. Kozák Miloslav 1965 01:28:04 TJ Sokol MB 160
230. Šebek Eduard 1949 01:55:02 TJ Sokol Libiš 89
231. Wallenfels Jiří 1972 01:13:39 TJ Sokol Královské Vinohrady 194
232. Jirásek Marek 1973 01:26:48 TJ Sokol Kbely 163
233. Poslt Jiří 1979 01:59:57 TJ Sokol Jezbiny 75
234. Vosáhlo Pavel 1972 02:12:01 TJ Sokol Jezbiny 49
235. Lidický Václav 1977 02:11:35 TJ Sokol Červený Újezd 50
236. Nemšák Miroslav 1969 01:27:31 TJ Sokol Černovír 161
237. Svoboda Václav 1972 02:07:58 TJ Sokol Blatná 56
238. Málek Jaroslav 1976 01:43:22 TJ Sokol Bezděkov 123
239. Macka Radek 1981 01:54:08 TJ Slovan Luhačovice 92
240. Zahradník Jan 1956 01:38:29 TJ Slavoj Čáslav 135
241. Koďous Petr 1980 01:44:59 TJ Praha Háje 119
242. Bican Stanislav 1979 01:30:35 TJ Packa Praha 153
243. Šmíd Jiří 1984 01:21:50 TJ Neratovice 173
244. Hunčovský Tomáš 1994 01:37:10 TJ Neratovice 138
245. Rejzek Jiří 1975 01:45:30 TJ Medový Újezd 117
246. Lanta Jiří 1944 01:58:20 TJ Maratonstav Úpice 79
247. Janata Milan 1985 01:14:07 TJ Maratonstav Úpice 191
248. Mach Václav 1955 01:26:59 TJ Maratonstav Úpice 162
249. Pechek František 1953 01:23:18 TJ Maratonstav Úpice 170
250. Fiala Jaroslav 1941 02:13:41 TJ Maratonstav Úpice 46
251. Špáta Vladimír 1975 01:40:35 TJ Lužany 130
252. Dvorník Robert 1967 01:46:28 TJ Ludkovice 114
253. Talaš Milan 1961 01:50:36 TJ Ludkovice 102
254. Žižka Jan 1975 02:32:59 TJ Lokomotiva Sedlčany 25
255. Zeman Václav 1943 01:54:02 TJ Liga 100 Praha 92
256. Kerner Zdeněk 1935 02:21:09 TJ Liga 100 Praha 36
257. Holan Martin 1963 01:38:30 TJ Liga 100 Praha 135
258. Gryc František 1960 02:03:36 TJ Liga 100 Olomouc 66
259. Spurný Josef 1952 02:17:45 TJ Liga 100 40
260. Fafejta Václav 1973 01:28:46 TJ Liga 100 158
261. Španihel Josef 1950 01:32:42 TJ Liga 100 150
262. Šmakal Pavel 1948 02:07:02 TJ Klečůvka 58
263. Kovařík Štěpán 1969 01:38:51 TJ Kavárna 135
264. Janota Jan 1968 01:50:12 TJ Kavárna 102
265. Cimprich Petr 1970 01:53:23 TJ Kavárna 94
266. Stránský Petr 1978 01:42:31 TJ Kafky 126
267. Moravec Lukáš 1983 01:59:05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 77
268. Tichý František 1966 01:14:57 TJ CHS Turbo Chotěboř 189
269. Hepnar Tomáš 1978 02:11:44 TJ Chojkovice Brod 49
270. Pražák Petr 1971 01:27:03 TJ Doksy 162
271. Horňák Antonín 1944 02:08:11 TJ Dobřany 55
272. Pech Petr 1968 02:06:11 TJ Dlouhá Třebová 59
273. Wažik Jiří 1980 01:58:51 TJ Darkovice 77
274. Salinger Tomáš 1981 01:45:25 TJ ČZU Praha 117
275. Rákosník Luboš 1974 01:38:50 TJ ČZ Strakonice 135
276. Vlasák Bohdan 1961 02:03:09 TJ Blažovice 67
277. Bednář Zbyněk 1973 01:39:16 Tišnov - Jamné 133
278. Janovský Zdeněk 1965 01:57:06 Tipsport Mlází 83
279. Ženíšek Martin 1970 01:59:06 TIGI-SHU Praha 77
280. Budský Šimon 1970 01:36:20 TIGI-SHU 141
281. Kolář Tomáš 1971 01:37:00 TIGI-SHU 140
282. Motl David 1970 02:00:31 TIGI-SHU 73
283. Všetečka Michal 1975 01:34:51 TIGI SHU 144
284. Cafal Martin 1980 02:54:57 THE CHEMICAL CHEETAHS 16
285. Slezák Daniel 1979 01:29:24 Tesco 156
286. Tér Ivan 1975 02:07:42 TEROVA Bezděkov 57
287. Hendrych Martin 1992 01:41:42 Teplice 128
288. Voth Jiří 1974 01:40:51 Teplice 129
289. Hodina Petr 1971 01:33:14 Teplice 148
290. Škramlík Jiří 1958 02:02:00 Teplice 70
291. Šiška Karel 1971 01:49:27 tenisový klub Hlubočky 106
292. Říha Jaroslav 1953 01:38:15 Tenis-Týnec nad Labem 136
293. Štrof Michal 1973 01:48:58 Tenis Úpice 107
294. Telecký Luděk 1974 01:56:20 Techniserv 85
295. Růžička Milan 1955 01:46:02 Technika Praha 116
296. Mraček Jan 1966 01:30:17 Technika Praha 155
297. Kalčík Josef 1976 02:00:09 TEAM KOLME 75
298. Kujal Vaclav 1963 01:35:08 TEAM GOKU 144
299. Louženský Petr 1977 01:36:27 TDF2010 140
300. Šimek Miroslav 1966 01:33:14 TC Dvořák ČB 148
301. Staněk David 1971 01:19:11 TAX4U 179
302. Dlouhý Luděk 1980 02:29:56 Tatran Sedlčany 27
303. Zavadil Tomáš 1981 01:27:21 Tatran Jablonica 161
304. Mišovič Michal 1977 01:54:38 TAT Martin 90
305. Cerha Robert 1959 02:21:49 Target sport Milovice 35
306. Lafek Petr 1954 02:08:29 Tandemy Kantor 54
307. Vlk Roman 1970 01:45:10 Tampa Bay Prague 118
308. Matějka Milan 1956 01:51:26 Tajfun Turnov 99
309. Košek Milan 1965 01:40:42 Tajfun Turnov 130
310. Hrazdíra Jan 1969 01:51:24 Tajfun team Turnov 99
311. Musil Libor 1970 01:37:12 Tajfun AC 138
312. Macek Petr 1979 01:43:58 Taekwondo SK Pedagog 122
313. Selnar Petr 1974 01:56:50 Tábor 84
314. Schneider Karel 1965 01:46:42 Tábor 114
315. Jakeš Jan 1988 01:20:07 Tábor 177
316. Pokorný Petr 1987 01:31:57 Tábor 151
317. Dvořák Luboš 1973 01:41:31 Tábor 128
318. Reitmajer Jakub 1989 01:51:29 Tábor 99
319. Vanda Ondřej 1984 02:26:38 Tábor 30
320. Petrisko Lukáš 1984 02:07:12 Tábor 57
321. Němec Jaroslav 1984 01:37:51 Tábor 138
322. Agdanský Petr 1980 02:00:48 Tábor 72
323. Pur Václav 1955 01:31:31 Šumperk 152
324. Jurkulák Marian 1973 01:57:53 Šternberk 81
325. Kraus Jiří 1977 01:42:11 Šternberk 126
326. Čečrle Stanislav 1971 01:36:24 Štěpánov 141
327. Vltavský Petr 1978 01:54:29 Štemplovec 90
328. Bouše Adam 1985 02:04:53 Šťáhlavy 62
329. Jiřička Miloš 1975 02:33:47 Špindlerův Mlýn 25
330. Kašík Petr 1968 01:45:39 Šlapanice 117
331. Souček Vít 1977 01:44:35 Škrtiči z východu 120
332. Švec Pavel 1963 02:05:50 ŠKOFIN TÝM B 60
333. Kofroň Martin 1969 02:13:41 ŠKOFIN TÝM B 46
334. Oplištil Sáva 1967 01:36:05 ŠKOFIN TÝM A 142
335. Krupička Petr 1985 01:37:20 ŠKOFIN TÝM A 138
336. Bothe Filip 1978 01:45:39 Škofin Team B 117
337. Kyslinger Martin 1983 01:49:45 Škofin Team A 105
338. Bialeš Daniel 1989 01:38:42 ŠKK Lednické Rovne 135
339. Stieranka Rastislav 1974 01:48:52 ŠKK Dolný Kubín 107
340. Kováčik Martin 1973 02:12:19 ŠKK Dolný Kubín 49
341. Staněk František 1945 01:44:02 ŠK Vyšná Šebastová 121
342. Setunský Oldřich 1948 02:26:51 ŠK Houštka