Běžecké tabulky

4625 závodů
104388 závodníků
413652 záznamů

Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)

casomira

Hervis 1/2Maraton Praha, 27.03.2010, Praha

pohlaví:
národnost:
od do  
věkový průměr závodníků: 39.7 let
nejmladší závodník: Hunčovský Tomáš (1994)
nejstarší závodník: Kerner Zdeněk (1935)
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu
# jméno narozen čas klub▼ poznámka body
1. Joklík Miroslav 1974 02:14:37 Žebrák 45
2. Götthans Tomáš 1973 02:26:37 Žebrák 30
3. Pálenský Milan 1977 01:37:52 Žďár nad Sázavou 137
4. Ryska Pavel 1944 02:03:55 Žatec 65
5. Šramko Kamil 1968 01:30:15 Zvolen 155
6. Kopřiva David 1979 01:33:33 Zvole 148
7. Straka Jiří 1977 01:32:11 Zvole 150
8. Zíka Milan 1972 01:59:52 ZUKEN DIE HAXEN 75
9. Mareš Martin 1963 01:56:29 Zruč- Senec 85
10. Vostrý Šimon 1978 01:58:31 ZOOM Extreme Running 79
11. Škrleta Pavel 1968 01:43:58 ZOO Kamenice nad Lipou 122
12. Šílený Vladislav 1956 01:39:23 ZLIV 133
13. Hrabal Gustav 1957 01:51:31 Zlín 99
14. Polášek Tomáš 1982 01:54:10 Zlín 91
15. Vaněk Pavel 1978 01:53:23 Zlín 94
16. Soudil Václav 1985 01:47:56 Zlín 110
17. Cícha Martin 1973 01:56:39 Zlín 84
18. Man Libor 1957 02:02:49 Zlín 67
19. Kubišta Petr 1970 01:36:03 Zličín 142
20. Zapletal Petr 1963 01:41:10 Zlaté Hory 128
21. Zatloukal Tomáš 1970 02:32:18 Zdiby 25
22. Duba Vladimír 1964 01:38:51 Zbýšov 135
23. Frühauf Jiljí 1975 01:39:12 Zbraslav 133
24. Spousta Tomáš 1992 01:37:26 Zbiroh 138
25. Palásthy Jozef 1987 01:37:57 Závažná Poruba 136
26. Adam Jan 1972 01:58:32 Záběhlice 79
27. Koplík Martin 1984 02:27:18 X-sports Vesani Holešov 29
28. Rouček Petr 1981 01:29:09 X TERRA Děčín 157
29. Směja Daniel 1980 02:07:02 www.visitostrava.com 58
30. Koldovský Martin 1977 01:47:51 www.undo8.com 110
31. Kostovič Petr 1962 01:49:45 www.behej.com 105
32. Hasal Miroslav 1965 01:30:08 www.behej.com 155
33. Narovec Radek 1973 01:37:47 www.behej.com 138
34. Vavruška Petr 1979 01:32:26 WITTE NEJDEK 150
35. Krůdl Jiří 1978 02:09:38 Witte bike team 53
36. Maceška Otakar 1981 01:34:09 Witte bike team 146
37. Suchopár Martin 1968 01:42:12 Witte bike team 126
38. Šilhan Jiří 1976 01:40:12 Witte bike team 131
39. Stowasser Filip 1983 01:55:06 Witte bike team 89
40. Dubský Petr 1977 02:03:09 Wikov 67
41. Strnad Richard 1974 01:36:29 Vyškov 140
42. Plhal Jiří 1979 01:42:16 Vyškov 126
43. Ledvina Štěpán 1988 01:39:03 Vyšehrad Praha 133
44. Motal Petr 1971 01:57:08 VÚ 1837 Chrudim 83
45. Večeřa František 1948 01:51:45 VTŽ Chomutov 98
46. Otáhal Jakub 1977 01:48:42 VTŽ Chomutov 109
47. Balatka Tomáš 1980 01:47:24 Všechlapy 112
48. Kohut Jan 1985 01:14:49 VSK Univezita Brno 189
49. Borek Aleš 1977 01:14:44 VSK Univerzita Brno 190
50. Břoušek Petr 1982 01:59:52 Vsetín 75
51. Fojtík Dušan 1973 01:24:49 Vsetín 167
52. Čada Libor 1970 02:13:13 Vsetín 47
53. Smolík Filip 1982 01:35:18 Vsetín 143
54. Kratochvíl Zdeněk 1963 01:38:22 VS Tábor 136
55. Korous Martin 1974 01:18:39 VS Tábor 181
56. Březina Vlastimil 1967 01:57:06 Vs Kadaň 83
57. Stránský Luděk 1967 01:51:08 Vrchlabí 101
58. Kosek Luboš 1979 01:38:10 Vrchlabí 136
59. Malec Petr 1987 02:08:11 Vrbno pod Pradědem 55
60. Večeřa Martin 1979 02:03:47 Vratimov 65
61. Buda Peter 1982 01:34:12 Vranovice 146
62. Bouška Pavel 1974 01:51:03 Vrané nad Vltavou 101
63. Kasík Konstantin 1978 01:26:55 VP Tábor 162
64. Markup Michal 1986 01:18:17 Vošis Praha 181
65. Urban Radek 1961 02:36:27 VOST 23
66. Horák Petr 1971 01:52:10 Vodafone 98
67. Ctibor Jiří 1974 01:52:08 Vlkančice 98
68. Janka Jiří 1948 02:15:16 Vlčák Kraslice 44
69. Batista Radek 1964 02:05:23 VK Slavia Praha 61
70. Štamfest Miloslav 1965 01:34:15 VK Neratovice 146
71. Heinige Pavel 1975 01:47:47 VK Blesk Praha 110
72. Krbec Drahomír 1960 01:55:58 Vížina 86
73. Kubr Josef 1977 02:13:22 VINOŘ 46
74. Noll Marek 1974 01:36:15 Vinohrady 141
75. Ginzel Petr 1972 01:55:54 Vinohradské Šlapky 86
76. Vondrák Zbyněk 1975 01:19:52 Vinařství Vondrák Mělník 177
77. Jurčík Pavel 1965 01:27:20 Vinary Přerov 161
78. Heidu Rudolf 1990 02:00:54 VIGGEN PREKLADY 72
79. Kouba Josef 1979 01:56:33 Vídeň 85
80. Šimečka Peter 1956 02:00:30 Vídeň 74
81. Kolařík Michal 1979 01:27:30 VFK Bened 161
82. Jánský Vítězslav 1984 01:53:05 VEV-VA VYŠKOV 94
83. Endl Martin 1981 01:38:08 Větřkovice 136
84. Králíček Martin 1976 02:05:23 Vestec 61
85. Doseděl Marek 1988 02:05:19 Veslaři Slavia Praha 61
86. Šembera Lubomír 1963 02:17:44 Veslaři Bohemians Praha 41
87. Havel Aleš 1969 01:25:41 Veslaři Bohemians 165
88. Našků Petr 1975 02:07:48 Veselí nad Moravou 56
89. Hadrava Milan 1989 01:53:22 Veselí nad Lužnicí 94
90. Dudek Karel 1985 01:56:03 Vertical Čáslav 86
91. Julínek Simon 1972 01:48:00 Venango Hovorčovice 110
92. Berdich Jiří 1951 01:52:36 VENANGO 96
93. Bezpalec Pavel 1973 01:55:00 VENANGO 89
94. Svoboda Míla 1978 01:45:30 Velointest Bike Club 117
95. Pevný Tomáš 1979 01:34:58 VELOINTEST 144
96. Svoboda Tomáš 1982 01:43:52 VELO Dvořák 122
97. Král Zdeněk 1968 01:27:30 Velké Přílepy 161
98. Kuník Marcel 1969 02:05:07 Velké Přílepy 62
99. Gottfried Petr 1977 01:53:06 Velké Přílepy 94
100. Vladyka Jaromír 1956 02:19:17 Velké Popovice 39
101. Hess Jiří 1948 02:19:38 Velká Hraštice 39
102. Doležal Ondřej 1978 01:52:55 Velká Dobrá 95
103. Jedlička Miloslav 1986 01:33:25 Velká Bystřice 148
104. Pisarčík Tomáš 1963 01:31:27 Velká Bíteš 152
105. Bittner Jan 1975 01:47:00 VEL-VA Vyškov 113
106. Kryštof Ondřej 1976 02:00:54 VEL-VA Vyškov 72
107. Netrval Marek 1974 01:33:37 Vejprnice 147
108. Svačinka Aleš 1974 01:41:49 Varnsdorf 127
109. Šimek Jan 1971 01:43:15 Varnsdorf 123
110. Maryška Miloš 1981 01:29:32 Varnsdorf 156
111. Richter Pavel 1969 02:00:38 Varnsdorf 73
112. Pinďák Petr 1983 01:15:58 Varnsdorf 187
113. Janeček Petr 1984 01:44:21 Vamberk 120
114. Sláčala Petr 1952 02:02:57 Valtice 67
115. Pavlis Antonín 1986 01:45:40 Valkeřice 117
116. Kubíček Michal 1973 01:29:24 Valdice 156
117. Procházka Libor 1982 01:51:56 Valachiarun 98
118. Pirkl Václav 1980 02:04:20 VÁKLAV A KÍŤA 63
119. Klejna Pavel 1969 02:23:21 VAG-I-noviny Bystré 33
120. Bil Jaroslav 1959 01:48:50 VA Vyškov 107
121. Zdeněk Libor 1966 01:57:08 UZ Škoda Plzeň 83
122. Rejda Jan 1970 01:28:41 UW Rugby Pardubice 158
123. Renčko Andrej 1984 02:20:14 UVL Košice 37
124. Teplý Ondřej 1978 01:27:59 Úvaly 160
125. Hrdina Vilém 1956 01:31:57 Úvaly 151
126. Adamec Josef 1981 01:43:57 Ústí nad Orlicí 122
127. Sládek Pavel 1975 01:54:01 Ústí nad Labem 92
128. Šulc Miroslav 1955 01:29:24 Ústí nad Labem 156
129. Vakrčka Pavel 1964 01:35:49 Ústí nad Labem 142
130. Dycka Petr 1982 02:31:56 Ústí nad Labem 26
131. Šupita Michal 1971 01:31:17 Ústí nad Labem 153
132. Řezáč Luděk 1971 01:57:08 Ústí nad Labem 83
133. Nikolič Petr 1976 01:48:05 Ústí nad Labem 110
134. Hnízdil Jan 1971 01:38:27 USK Ústí nad Labem 135
135. Špiláček Dominik 1983 01:37:15 USK Praha 138
136. Kolář Martin 1980 01:47:50 Úsilné u Č. Budějovic 110
137. Paleček Dušan 1957 01:43:35 US Embassy - Amateurs 123
138. Kopec Bohuslav 1973 02:03:35 US Embassy - Amateurs 66
139. Kůtek Milan 1969 01:33:32 Union Cheb 148
140. Stehlík Jiří 1974 01:22:31 Union Cheb 172
141. Chocholouš Vít 1964 01:38:17 Ultrasport Sokolov 136
142. Szász Petr 1954 01:37:23 Ultrasport Sokolov 138
143. Glumbík Karel 1977 02:02:19 Újezdeček 68
144. Lechner Jan 1958 01:52:01 Uhřice 98
145. Grusz Filip 1984 02:03:14 Uhlířské Janovice 66
146. Lukeš Eduard 1972 01:46:15 Úderná Volyně 116
147. Hnilica Jan 1979 02:24:07 TÜV SÜD CZECH 33
148. Doubrava Michal 1982 01:53:49 TÜV SÜD CZECH 93
149. Machuta Jakub 1984 01:46:35 TÜV SÜD CZECH 114
150. Rendl Jan 1981 01:40:12 TÜV SÜD CZECH 131
151. Thoř Luděk 1983 02:10:25 Turnov 51
152. Firych Zdeněk 1977 01:16:57 TURBO Chotěboř 184
153. Slomek Martin 1953 01:55:52 Turas Praha 86
154. Kupčo Radim 1972 01:50:17 Tupesy 102
155. Kučera Michal 1985 01:42:15 Tuchlovice 126
156. Ševčík Pavel 1976 01:45:25 TTK Klatovy 117
157. Novák Radek 1971 01:38:59 TTC Olomouc 134
158. Konečný Jaroslav 1969 02:00:13 TTC Brno 75
159. Rezek Lukáš 1986 01:39:20 TT Nový věk Trusnov 133
160. Hejnyš Daniel 1977 01:25:00 Tsunami 99 167
161. Laur Zbyněk 1962 01:44:01 TSK Praha 121
162. Cupek Jiří 1970 01:45:16 Třinec 118
163. Olexa Jiří 1967 01:25:33 Třemošnice 165
164. Dolejš Radek 1975 01:47:41 Třemošná 111
165. Pfauser Pavel 1978 02:11:08 Třeboň 50
166. Mejzlík Petr 1959 01:52:06 Třebíč TJ Spartak 98
167. Šimeček Jakub 1984 01:54:50 Třebíč 90
168. Matějek Jaromír 1971 02:26:33 Třebíč 30
169. Fišer Jan 1982 01:49:39 Třebechovice pod Orebem 105
170. Jelínek Petr 1982 01:39:56 True Winners 131
171. Polívka Jiří 1954 02:10:54 TRT REMCHING 50
172. Tecl Jan 1958 01:38:11 Troubsko 136
173. Holeček Petr 1961 01:50:46 Trisport Team 101
174. Frinta Jakub 1978 01:27:14 Trisport Team 161
175. Januška Jiří 1975 01:55:27 Trisport Team 88
176. Svoboda Jiří 1966 01:29:03 Trisport Team 158
177. Štěpánek František 1974 01:45:58 Trisport Team 116
178. Koranda David 1983 01:29:25 TriSK České Budějovice 156
179. Procházka Radislav 1970 01:20:42 TriSK České Budějovice 176
180. Šimůnek Rostislav 1968 01:34:07 TriSK České Budějovice 146
181. Bednář Tomáš 1980 01:21:12 Triexpert Team 175
182. Rendl Josef 1976 01:22:38 Triexpert 172
183. Škoda Milan 1979 01:42:53 Triexpert 125
184. Polák Miloš 1979 01:45:02 Tribejci 119
185. Krejčí Ivo 1957 01:43:19 Triatlon Uničov 123
186. Sedláček Pavel 1953 02:01:10 Triatlon Brno 71
187. Švejdar Slávek 1971 01:18:33 Triatlet Karlovy Vary 181
188. Kopřiva Petr 1981 01:19:26 Triathlon Inportline Team 178
189. Žoha Jan 1988 01:56:07 Tri Ski Horní počernice 86
190. Lánský Rudolf 1948 02:12:19 Tri club Dobruška 49
191. Neděla Tomáš 1971 01:33:29 Trhový Štěpánov 148
192. Panáček Alex 1968 01:36:31 Trhové Sviny 140
193. Valko Marek 1975 02:39:15 Trask solution 22
194. Černohorský Karel 1978 02:16:53 Trask solution 42
195. Kostlivý Radim 1989 02:02:01 Traged Team Praha 70
196. Holas Jaromír 1952 01:52:33 Traged Team Praha 96
197. Vošvrda Petr 1984 01:37:52 Tragéd Team Litvínov 138
198. Běhounek Rostislav 1962 02:09:07 Traged Team Dřínov 54
199. Janů Luboš 1971 01:26:04 Traged Team 164
200. Kopecký Pavel 1967 01:36:11 Traged Team 141
201. Koula Miroslav 1978 02:11:42 Traged Team 50
202. Tomeš Rostislav 1960 01:59:41 Traged Team 76
203. Otava Miroslav 1962 01:46:11 Traged Team 116
204. Hanuš Jan 1976 01:56:09 Traged Team 85
205. Bubeníček Roman 1979 01:30:10 Torpédo Radlice 155
206. Žváček Ondřej 1975 01:36:55 Torpédo Radlice 140
207. Krajčík Erik 1984 02:28:42 Topoľčany 28
208. Valacsay Roman 1980 02:04:27 Tomasov 63
209. Vrbiak Tomáš 1981 02:00:22 TOM A LUCY 74
210. Tůma Zdeněk 1960 01:51:26 TO BANIK 99
211. Bartoš Petr 1978 01:45:06 TK Slavia VŠ Plzeň 119
212. Pešan Jan 1974 01:38:27 TK Novis Praha 135
213. Butzke Petr 1959 01:49:23 TJ Zentiva 106
214. Schonmann Michal 1972 02:01:38 TJ TOČNÁ 70
215. Dvořák Patrik 1979 01:59:22 TJ Tatran Kostelec nad Č.Lesy 76
216. Krčmář Petr 1958 01:28:16 TJ Sušice 159
217. Paták Jan 1989 01:24:26 TJ Sušice 168
218. Soukup Karel 1978 01:32:26 TJ Spartak Vlašim 150
219. Března Jiří 1966 01:50:00 TJ Spartak Třebíč 104
220. Mareš Ladislav 1974 01:52:35 TJ Sparta Podluhy 96
221. Kuldásek Milan 1958 01:55:49 TJ Sokol Vysoký Újezd 86
222. Dolejš Jan 1949 01:59:21 TJ Sokol Unhošť 76
223. Vrba Ondřej 1984 01:25:48 TJ Sokol Studenec 165
224. Vaněk Martin 1984 01:14:42 TJ Sokol Stodůlky Praha 190
225. Tichý Štěpán 1977 01:55:32 TJ Sokol Semín 88
226. Fišer Jiří 1967 01:32:46 TJ SOKOL ŘÍKOV 149
227. Baláž Ján 1962 02:05:52 TJ Sokol Nepolisy 60
228. Kozák Miloslav 1965 01:28:04 TJ Sokol MB 160
229. Šebek Eduard 1949 01:55:02 TJ Sokol Libiš 89
230. Wallenfels Jiří 1972 01:13:39 TJ Sokol Královské Vinohrady 194
231. Jirásek Marek 1973 01:26:48 TJ Sokol Kbely 163
232. Poslt Jiří 1979 01:59:57 TJ Sokol Jezbiny 75
233. Vosáhlo Pavel 1972 02:12:01 TJ Sokol Jezbiny 49
234. Lidický Václav 1977 02:11:35 TJ Sokol Červený Újezd 50
235. Nemšák Miroslav 1969 01:27:31 TJ Sokol Černovír 161
236. Svoboda Václav 1972 02:07:58 TJ Sokol Blatná 56
237. Málek Jaroslav 1976 01:43:22 TJ Sokol Bezděkov 123
238. Macka Radek 1981 01:54:08 TJ Slovan Luhačovice 92
239. Zahradník Jan 1956 01:38:29 TJ Slavoj Čáslav 135
240. Koďous Petr 1980 01:44:59 TJ Praha Háje 119
241. Bican Stanislav 1979 01:30:35 TJ Packa Praha 153
242. Hunčovský Tomáš 1994 01:37:10 TJ Neratovice 138
243. Šmíd Jiří 1984 01:21:50 TJ Neratovice 173
244. Rejzek Jiří 1975 01:45:30 TJ Medový Újezd 117
245. Lanta Jiří 1944 01:58:20 TJ Maratonstav Úpice 79
246. Fiala Jaroslav 1941 02:13:41 TJ Maratonstav Úpice 46
247. Janata Milan 1985 01:14:07 TJ Maratonstav Úpice 191
248. Mach Václav 1955 01:26:59 TJ Maratonstav Úpice 162
249. Pechek František 1953 01:23:18 TJ Maratonstav Úpice 170
250. Špáta Vladimír 1975 01:40:35 TJ Lužany 130
251. Talaš Milan 1961 01:50:36 TJ Ludkovice 102
252. Dvorník Robert 1967 01:46:28 TJ Ludkovice 114
253. Žižka Jan 1975 02:32:59 TJ Lokomotiva Sedlčany 25
254. Zeman Václav 1943 01:54:02 TJ Liga 100 Praha 92
255. Kerner Zdeněk 1935 02:21:09 TJ Liga 100 Praha 36
256. Holan Martin 1963 01:38:30 TJ Liga 100 Praha 135
257. Gryc František 1960 02:03:36 TJ Liga 100 Olomouc 66
258. Španihel Josef 1950 01:32:42 TJ Liga 100 150
259. Spurný Josef 1952 02:17:45 TJ Liga 100 41
260. Fafejta Václav 1973 01:28:46 TJ Liga 100 158
261. Šmakal Pavel 1948 02:07:02 TJ Klečůvka 58
262. Cimprich Petr 1970 01:53:23 TJ Kavárna 94
263. Kovařík Štěpán 1969 01:38:51 TJ Kavárna 135
264. Janota Jan 1968 01:50:12 TJ Kavárna 102
265. Stránský Petr 1978 01:42:31 TJ Kafky 126
266. Moravec Lukáš 1983 01:59:05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 77
267. Tichý František 1966 01:14:57 TJ CHS Turbo Chotěboř 189
268. Hepnar Tomáš 1978 02:11:44 TJ Chojkovice Brod 50
269. Pražák Petr 1971 01:27:03 TJ Doksy 162
270. Horňák Antonín 1944 02:08:11 TJ Dobřany 55
271. Pech Petr 1968 02:06:11 TJ Dlouhá Třebová 59
272. Wažik Jiří 1980 01:58:51 TJ Darkovice 77
273. Salinger Tomáš 1981 01:45:25 TJ ČZU Praha 117
274. Rákosník Luboš 1974 01:38:50 TJ ČZ Strakonice 135
275. Bednář Zbyněk 1973 01:39:16 Tišnov - Jamné 133
276. Janovský Zdeněk 1965 01:57:06 Tipsport Mlází 83
277. Ženíšek Martin 1970 01:59:06 TIGI-SHU Praha 77
278. Motl David 1970 02:00:31 TIGI-SHU 73
279. Kolář Tomáš 1971 01:37:00 TIGI-SHU 140
280. Budský Šimon 1970 01:36:20 TIGI-SHU 141
281. Všetečka Michal 1975 01:34:51 TIGI SHU 144
282. Cafal Martin 1980 02:54:57 THE CHEMICAL CHEETAHS 16
283. Slezák Daniel 1979 01:29:24 Tesco 156
284. Tér Ivan 1975 02:07:42 TEROVA Bezděkov 57
285. Škramlík Jiří 1958 02:02:00 Teplice 70
286. Hendrych Martin 1992 01:41:42 Teplice 128
287. Voth Jiří 1974 01:40:51 Teplice 129
288. Hodina Petr 1971 01:33:14 Teplice 148
289. Šiška Karel 1971 01:49:27 tenisový klub Hlubočky 106
290. Říha Jaroslav 1953 01:38:15 Tenis-Týnec nad Labem 136
291. Štrof Michal 1973 01:48:58 Tenis Úpice 107
292. Telecký Luděk 1974 01:56:20 Techniserv 85
293. Mraček Jan 1966 01:30:17 Technika Praha 155
294. Růžička Milan 1955 01:46:02 Technika Praha 116
295. Kalčík Josef 1976 02:00:09 TEAM KOLME 75
296. Kujal Vaclav 1963 01:35:08 TEAM GOKU 144
297. Louženský Petr 1977 01:36:27 TDF2010 140
298. Staněk David 1971 01:19:11 TAX4U 179
299. Dlouhý Luděk 1980 02:29:56 Tatran Sedlčany 27
300. Zavadil Tomáš 1981 01:27:21 Tatran Jablonica 161
301. Mišovič Michal 1977 01:54:38 TAT Martin 90
302. Cerha Robert 1959 02:21:49 Target sport Milovice 35
303. Lafek Petr 1954 02:08:29 Tandemy Kantor 54
304. Vlk Roman 1970 01:45:10 Tampa Bay Prague 118
305. Košek Milan 1965 01:40:42 Tajfun Turnov 130
306. Matějka Milan 1956 01:51:26 Tajfun Turnov 99
307. Hrazdíra Jan 1969 01:51:24 Tajfun team Turnov 99
308. Musil Libor 1970 01:37:12 Tajfun AC 138
309. Macek Petr 1979 01:43:58 Taekwondo SK Pedagog 122
310. Reitmajer Jakub 1989 01:51:29 Tábor 99
311. Petrisko Lukáš 1984 02:07:12 Tábor 57
312. Vanda Ondřej 1984 02:26:38 Tábor 30
313. Němec Jaroslav 1984 01:37:51 Tábor 138
314. Selnar Petr 1974 01:56:50 Tábor 84
315. Jakeš Jan 1988 01:20:07 Tábor 177
316. Schneider Karel 1965 01:46:42 Tábor 114
317. Pokorný Petr 1987 01:31:57 Tábor 151
318. Agdanský Petr 1980 02:00:48 Tábor 72
319. Dvořák Luboš 1973 01:41:31 Tábor 128
320. Pur Václav 1955 01:31:31 Šumperk 152
321. Jurkulák Marian 1973 01:57:53 Šternberk 81
322. Kraus Jiří 1977 01:42:11 Šternberk 126
323. Čečrle Stanislav 1971 01:36:24 Štěpánov 141
324. Vltavský Petr 1978 01:54:29 Štemplovec 90
325. Bouše Adam 1985 02:04:53 Šťáhlavy 62
326. Jiřička Miloš 1975 02:33:47 Špindlerův Mlýn 25
327. Kašík Petr 1968 01:45:39 Šlapanice 117
328. Souček Vít 1977 01:44:35 Škrtiči z východu 120
329. Kofroň Martin 1969 02:13:41 ŠKOFIN TÝM B 46
330. Švec Pavel 1963 02:05:50 ŠKOFIN TÝM B 60
331. Studzinski Radim 1981 01:38:40 ŠKOFIN TÝM A 135
332. Oplištil Sáva 1967 01:36:05 ŠKOFIN TÝM A 142
333. Krupička Petr 1985 01:37:20 ŠKOFIN TÝM A 138
334. Bothe Filip 1978 01:45:39 Škofin Team B 117
335. Kyslinger Martin 1983 01:49:45 Škofin Team A 105
336. Bialeš Daniel 1989 01:38:42 ŠKK Lednické Rovne 135
337. Stieranka Rastislav 1974 01:48:52 ŠKK Dolný Kubín 107
338. Kováčik Martin 1973 02:12:19 ŠKK Dolný Kubín 49
339. Staněk František 1945 01:44:02 ŠK Vyšná Šebastová 121
340. Setunský Oldřich 1948 02:26:51 ŠK Houštka 30
341. Baran Miroslav 1972 01:47:47 ŠK Banské 110
342. Voženílek Radim 1962 01:49:46 Šestajovice 105
343. Ficek Jozef 1961 01:51:42 Šamorin 98
344. Řehák Tomáš 1979 01:34:24 Šachový oddíl Jablonné nad Orlicí 146
345. Svoboda Václav 1949 01:42:58 SŽDC České Budějovice 124
346. Erben Jiří 1977 01:54:56 SWAHIL BEER TEAM 89
347. Bodi Ladislav 1951 02:08:12 SVP Košice 55
348. Gallik Peter 1979 01:32:42 Svit 150
349. Říha Jan 1976 02:03:04 Světlo pro svět 3 67
350. Kykal Jan 1984 01:38:51 Svetice 135
351. Moravec Petr 1969 01:53:20 Svetice 94
352. Horký Jan 1977 01:53:09 Svět pod Palmovkou 94
353. Kos Tomáš 1973 01:56:59 Svárov 83
354. Málek Milan 1970 01:37:13 SV Baník Stříbro 138
355. Nekuža Jiří 1951 01:54:20 Sutton Runners Zbyšov 91
356. Vlček Josef 1960 01:52:09 Sušice 98
357. Koláček Zdeněk 1974 02:04:27 Sušice 63
358. Kundrát Pavel 1982 02:00:26 SUPERHEROES 74
359. Šupík Přemysl 1979 02:00:27 SUPERHEROES 74
360. Walla Ladislav 1981 02:18:56 Sudop Praha 39
361. Heller Ota 1978 01:56:02 Sudop Praha 86
362. Meixner František 1976 02:27:40 STS Chvojkovice-Brod 29
363. Nouza Oldřich 1978 02:17:08 STS Chvojkovice Brod 42
364. Čížek Tomáš 1973 01:34:41 STS Chvojkovice Brod 144
365. Spěšný Jiří 1976 01:37:23 STS Chvojkovice Brod 138
366. Červenka Jakub 1976 02:05:31 STS Chvojkovice Brod 61
367. Veselý Miloš 1969 01:50:21 STS Chvojkovice Brod 102
368. Štolba Pavel 1975 02:10:36 STS Chvojkovice Brod 51
369. Tringela Josef 1977 01:52:09 STS Chvojkovice Brod 98
370. Veselý Lukáš 1972 02:36:47 STS Chvojkovice Brod 23
371. Zatloukal Vít 1970 01:51:12 Stružná 100
372. Živný Michal 1963 01:36:06 Stromovka 142
373. Jonáš Karel 1983 01:56:55 Strojon 84
374. Vlach Petr 1951 02:19:13 Stráž p. R. 39
375. Němec Jan 1971 01:37:45 Strašice 138
376. Kadoch Michal 1987 01:31:26 Strakonice 152
377. Kroupa Lukáš 1978 01:43:00 Stopro Bike Team 124
378. Karabinoš Josef 1970 01:55:35 Stěžery 88
379. Vacek Tomáš 1983 01:47:33 Stavmal Klatovy 111
380. Spišák Vojtěch 1980 02:10:26 Stator Košice 51
381. Vargaeštok Karol 1979 01:59:23 Stator Košice 76
382. Žalopa Jurek 1963 01:44:23 Statenice 120
383. Pírek Jan 1981 01:51:26 Staré Ouholice 99
384. Musil Ondřej 1977 01:59:34 Stará Boleslav 76
385. Uchytil Jan 1968 01:29:27 Srbsko 156
386. Hoza Miroslav 1973 01:44:12 SPP 121
387. Matyáš Petr 1968 01:38:15 Spořilov 136
388. Majer Pavel 1976 01:39:20 Spona Teplice 133
389. Leitermann David 1975 01:47:23 Spona Teplice 112
390. Janák Michal 1976 01:39:22 Spona Teplice 133
391. Farda Petr 1973 01:51:46 Spona Teplice 98
392. Kovář Kamil 1967 01:26:42 SPOKATO Sokolov 163
393. Zselezo Pavel 1969 02:00:17 Splav 74
394. Brzák Milan 1973 01:31:29 Splašená lokomotiva 152
395. Findura Miloš 1983 01:32:50 Spišská Nová Ves 148
396. Pánek Jiří 1963 01:46:45 Spinning Sokolov 114
397. Bureš Pavel 1974 01:38:47 SPCHS 135
398. Hosnedl Petr 1972 02:00:05 SPCHS 75
399. Merta Dušan 1976 01:48:17 SPCHS 109
400. Přibyl Miloš 1967 01:34:49 Spartak Sezimovo Ústí 144
401. Kos Vladimír 1965 01:40:17 Spartak Praha 4 131
402. Novák Petr 1973 02:38:27 Spartak Praha 4 22
403. Schovánek Josef 1991 01:28:43 Spartak Praha 4 158
404. Janoušek Václav 1985 01:49:46 Spartak Praha 4 104
405. Šlajs Stanislav 1960 01:51:16 Spartak Praha 4 100
406. Polan Miroslav 1968 01:24:33 Spartak Praha 4 168
407. Valjent Jiří 1962 01:34:16 SP Chodov 146
408. Michalec Roman 1965 01:27:27 SP Čelákovice 161
409. Krmaš Václav 1980 01:27:59 SOOB Rychnov nad Kněžnou 160
410. Jelen Jindřich 1974 01:53:54 Solnice 92
411. Oračko Radek 1977 01:43:06 Sokolov 124
412. Hylas Miloslav 1968 01:36:52 Sokolov 140
413. Odstrčil Radomír 1970 02:20:29 Sokolnice 37
414. Bazal Stanislav 1966 02:00:35 Sokol Zakřany 73
415. Matějček Robert 1983 01:48:06 Sokol Záhoří 110
416. Štěpánek Jan 1973 01:34:16 Sokol Vršovice 146
417. Štěpánek Petr 1975 01:34:16 Sokol Vršovice 146
418. Prachař František 1983 01:49:45 Sokol Vršovice 105
419. Štanc Michal 1979 02:05:32 Sokol Roztoky 61
420. Smolík Antonín 1963 01:47:17 Sokol Přísnotice 113
421. Smolík Jan 1991 01:35:21 Sokol Přísnotice 143
422. Šenk Pavel 1975 01:36:22 Sokol Nusle Praha 141
423. Beneš Martin 1978 02:05:48 SOKOL NUSLE 61
424. Cogan Rudolf 1971 01:15:51 Sokol Nová Paka 187
425. Sysel Martin 1971 02:01:06 Sokol Malá Skála 71
426. Hejzlar Pavel 1972 01:48:58 Sokol Lysá nad labem 107
427. Kormaník Martin 1989 01:27:41 Sokol Ľubotice 161
428. Baloun Milan 1955 01:47:11 Sokol Lípa 113
429. Hodousek Jiří 1975 01:18:14 Sokol Kralovice 182
430. Veselý Milan 1948 01:44:45 Sokol Kolín 120
431. Fořt Martin 1968 01:18:53 Sokol Kolín 180
432. Lhota Petr 1977 01:19:29 Sokol Kolín 178
433. Hrstka Miroslav 1946 01:53:53 Sokol Jesenice 93
434. Wolf Tomáš 1979 01:19:32 Sokol Hoření Paseky 178
435. Kratochvíl Miroslav 1959 01:39:08 Sokol Hlubočepy 133
436. Hegner Lukáš 1981 01:48:37 Sokol Doubravka 109
437. Lagarde Matyáš 1988 02:02:15 Sokol České Budějovice 69
438. Jelšina Milan 1971 02:02:06 Sokol Cítov 70
439. Zacha Zbyněk 1981 01:48:47 SOKOL BRANSOUZE 107
440. Janoušek Milan 1991 01:48:52 Sokol atletika Kolín 107
441. Frelich Martin 1971 01:15:50 Sokol České Budějovice 187
442. Kukol Tomáš 1974 02:17:54 Sob pro výbor dobré vůle 40
443. Mašata Roman 1971 01:28:12 SOB 1 PRO VÝBOR DOBRÉ VŮLE 159
444. Eyberger Martin 1973 02:06:59 SOB 58
445. Dvorský Michal 1968 01:24:39 SMSF Splavsko 167
446. Vodák Jiří 1971 01:54:51 SMART Team Olomouc 89
447. Heger Jiří 1969 01:41:46 SMART team 128
448. Macháček Dušan 1975 02:28:00 Slow Walkers 29
449. Zeman František 1973 02:34:39 Slow Walkers 24
450. Stejskal Vojtěch 1974 01:59:06 SLOVAN VESEC 77
451. Böhm Tomáš 1989 01:26:49 Slezan Opava 162
452. Malysa Ján 1951 01:58:07 Slezan Opava 80
453. Daněk Šimon 1971 01:35:11 SLAVOJ Všetuly 144
454. Žemlička Jan 1973 01:56:51 Slavoj Stará Boleslav 84
455. Doleček František 1943 02:11:47 Slavoj Stará Boleslav 49
456. Pour Svatopluk 1952 01:33:48 Slavoj Obecnice 146
457. Urban Petr 1978 02:04:01 Slavoj Houslice 65
458. Hejtmánek Jan 1951 01:38:51 Slavoj Břevnov 135
459. Šiška Jan 1981 01:34:20 Slavia VŠ Plzeň 146
460. Černý Marek 1976 01:55:17 Slavia VŠ Plzeň 88
461. Zitta Václav 1981 01:44:06 Slavia Praha 121
462. Hubáček Libor 1968 01:44:39 Slavia Most 120
463. Šimek Miroslav 1966 01:33:14 Slavia JU České Budějovice 148
464. Šimečka Jan 1987 01:56:38 Slavia Břežany 84
465. Aster Vladimír 1965 01:46:54 Slaný 113
466. Čabla Adam 1985 01:32:59 Slaný 148
467. Šindler Miroslav 1960 01:40:07 Slaný 131
468. Dolejší Filip 1976 01:46:36 Slaný 114
469. Pražák Adam 1978 01:24:41 SKUŠ Praha 167
470. Špak Zdeněk 1980 01:34:19 SKUL.WEBGARDEN.CZ 146
471. Novák Jan 1971 01:49:45 SKPV 105
472. Studený Pavel 1971 02:20:21 SKPŠ Praha 37
473. Lagarde Martin 1960 02:02:13 SKP UNI Cheb 69
474. Novák Miloslav 1960 02:02:45 SKP UNI Cheb 67
475. Kubr Václav 1955 01:29:41 SKP Pardubice 156
476. Svítil Václav 1959 01:53:20 SKP Olymp 94
477. Hodboď Miroslav 1974 01:23:25 SKP Nymburk 170
478. Malý Jiří 1980 01:19:38 SKP Nymburk 178
479. Pabišta Petr 1968 01:46:07 SKP Most 116
480. Trnka Jiří 1963 01:29:50 SKP České Budějovice 155
481. Nimrichtr Martin 1977 02:00:59 Skorkov 72
482. Kašparec Petr 1962 01:29:08 sklárna AJETO Lindava 157
483. Betlach Miroslav 1963 01:53:57 SKK Kotlářka 92
484. Pross David 1975 01:23:01 SKI Skuhrov 170
485. Loužil Jan 1980 01:44:20 SKI klub Jablonec 120
486. Kaisler František 1940 02:13:38 Ski Jizera 46
487. Trojan Josef 1990 01:34:22 SKI Jilemnice 146
488. Houdek Jan 1973 01:59:16 SKANSKA LOP RUNING TEAM 76
489. Vrták Jozef 1952 01:45:51 Skanska BK Prievidza 117
490. Egner Miroslav 1974 02:24:42 Skanska 32
491. Urban Miroslav 1969 01:30:23 SK Žatec 155
492. Koča Jaroslav 1982 01:44:56 SK Žabovřesky 119
493. Bureš Daniel 1967 01:37:02 SK Vyhlídka Šternberk 139
494. Slavík Viktor 1963 01:38:41 SK VIPRAHLO 135
495. Opolecký Martin 1984 01:25:06 SK Vinohrady 167
496. Vočko Jan 1960 01:46:00 SK VČELNIČNÁ 116
497. Krajča Petr 1980 01:39:05 SK UP Olomouc 133
498. Liška Jan 1974 01:59:46 SK Union Cheb 75
499. Vysoudil Oldřich 1961 01:43:49 SK Temenice 123
500. Kožuch Vít 1978 02:16:09 SK Šela Sport 43
501. Junek Martin 1981 01:55:27 SK Studenec 88
502. Tučan Jindřich 1978 01:16:13 SK Spartak Praha 4 186
503. Horský Jan 1955 02:12:21 SK Sparta Dašice 49
504. Roh Petr 1968 01:45:36 SK Slavošov 117
505. Kočovský Miroslav 1961 01:32:47 SK Slávia Praha Triatlon 149
506. Továrek Marcel 1972 01:37:59 SK Slatina 136
507. Dell Jan 1970 01:45:01 SK Profisport Karlovy Vary 119
508. Šámal Václav 1956 01:59:05 SK PRAGA - OB 77
509. Buřič Jan 1975 02:02:51 SK Plzeň Bolevec 67
510. Matásek Luboš 1984 02:26:14 SK Plzeň Bolevec 30
511. Sedláček Jan 1978 01:25:01 SK Plzeň Bolevec 167
512. Váňa Jaroslav 1979 01:47:41 SK Plzeň Bolevec 111
513. Tůma Radek 1969 01:37:45 SK PČR Pelhřimov 138
514. Slavík Vladimír 1965 01:40:17 SK PARTA 131
515. Polanský Petr 1956 01:31:47 SK OMT 151
516. Pilát Zdeněk 1958 01:35:42 SK Okříšky 142
517. Darebník Martin 1986 02:07:21 SK Nové Město nad Metují 57
518. Krunka Kamil 1986 01:11:38 SK Nové Město nad Metují 205
519. Šebek Dušan 1972 01:36:22 SK Neumětely 141
520. Böhm Jan 1979 01:50:31 SK Neuhaus 102
521. Král Jiří 1978 01:54:41 SK Motol 90
522. Braun Michael 1976 01:47:41 SK MICKA 111
523. Hák Tomáš 1982 01:59:22 SK METEOR Brno 76
524. Vlasák Jiří 1975 01:44:58 SK Městská Policie Kadaň 119
525. Drozd Jindřich 1968 01:56:08 SK Městská Policie Kadaň 85
526. Oppolzer Petr 1948 02:09:05 SK MAXTRI Liberec 54
527. Čechlovský Martin 1965 01:33:31 SK MAXTRI Liberec 148
528. Koupil Miroslav 1955 02:03:57 SK MAXTRI Liberec 65
529. Vykoukal Jaroslav 1965 01:34:41 SK MAXTRI Liberec 144
530. Filinger Zbyněk 1962 01:47:12 SK MAXTRI Liberec 113
531. Knýř Jan 1960 01:37:23 SK MAXTRI Liberec 138
532. Rygál Libor 1962 01:38:10 SK MAXTRI Liberec 136
533. Albrecht Petr 1965 01:37:03 SK MAXTRI Liberec 139
534. Svoboda Petr 1960 01:26:31 SK MAXTRI Liberec 163
535. Líbal Drahomír 1949 02:07:33 SK MAXTRI Liberec 57
536. Svoboda Václav 1990 01:49:31 SK Kytín Rovina 105
537. Ješina Miroslav 1954 01:45:43 SK Kyšperk 117
538. Kaška Josef 1980 01:56:15 SK Kysperk 85
539. Šmatera Petr 1961 01:49:41 SK Kunštát 105
540. Knyttl Jan 1978 01:43:59 SK Kbely 122
541. Ge Evžen a vrána Sára 1954 01:59:56 SK Jizera vodič na 2:00 75
542. Pavlů Roman 1979 01:22:28 SK Jeseniova 172
543. Hajič Václav 1971 02:03:26 SK Chotíkov 66
544. Gregor Petr 1967 01:59:05 SK Chotěboř 77
545. Král Aleš 1978 01:35:30 SK Chotěboř 143
546.