Běžecké tabulky
18851 závodů
258627 závodníků
1387282 záznamů
258627 závodníků
1387282 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Rohálovská desítka, 23.02.2013, Prusinovice
věkový průměr závodníků: 50.2 let |
nejmladší závodník: Beshirová Carmen (1998) |
nejstarší závodník: Gaman Jaroslav (1935) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen▼ | čas | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
101. | Večeřa Roman | 1980 | 00:57:03 | Biatlon Prostějov | 142 | |
102. | Novotný Petr | 1980 | 01:13:54 | DTJ Prostějov | 53 | |
103. | Vrba Ivo | 1980 | 00:59:27 | AD Cyklo Brodek | 124 | |
104. | Lachuit Jan | 1980 | 00:55:21 | HANÁCKY Větve | 153 | |
105. | Neradil Svatopluk | 1980 | 00:53:36 | Lišná | 162 | |
106. | Dušková Lenka | 1980 | 00:59:08 | Iscarex Česká Třebová | 128 | |
107. | Fojtík Bronislav | 1980 | 01:01:07 | American Flyers | 115 | |
108. | Gahura Petr | 1979 | 01:10:39 | X-sports Vesani Holešov | 64 | |
109. | Turečková Lenka | 1979 | 01:24:36 | Karpatia | 34 | |
110. | Pánek Libor | 1979 | 01:12:11 | V+P Chropyně | 58 | |
111. | Slavík Jiří | 1979 | 01:01:29 | OD Morava | 112 | |
112. | Mráz Lukáš | 1979 | 01:03:16 | Brno | 99 | |
113. | Nedvídek Pavel | 1979 | 00:58:54 | Vesani.cz | 130 | |
114. | Hrdina Tomáš | 1979 | 00:55:19 | Moravský Krumlov | 153 | |
115. | Peček Tomáš | 1979 | 01:00:03 | Kroměříž | 120 | |
116. | Valenta Libor | 1979 | 01:02:27 | Horka nad Moravou | 105 | |
117. | Dohnal Zdeněk | 1979 | 01:03:53 | Osek nad Bečvou | 96 | |
118. | Slavík Dušan | 1979 | 00:58:04 | OD Morava | 136 | |
119. | Makovička Aleš | 1978 | 01:04:59 | Sernatto Racing Team | 89 | |
120. | Fojtík Radim | 1978 | 00:59:20 | American Flyers | 127 | |
121. | Horák Pavel | 1978 | 00:59:57 | Otrokovice | 120 | |
122. | Pražan Jan | 1978 | 00:59:00 | TRIMILL CykloTeam | 129 | |
123. | Kolařík Miroslav | 1978 | 00:57:12 | Zlín | 140 | |
124. | Petlach Richard | 1978 | 01:00:51 | Bike Triatlon Morkovice | 117 | |
125. | Brada Lukáš | 1978 | 00:58:51 | SK Skaštice | 131 | |
126. | Janalík Jiří | 1978 | 01:03:06 | X-SPORTS | 100 | |
127. | Ondrášová Magdaléna | 1978 | 01:02:54 | Brno | 102 | |
128. | Šrotíř Libor | 1978 | 01:04:03 | KARAT eXtreme Heads | 95 | |
129. | Nuhlíček Václav | 1978 | 01:15:19 | SK Březnice | 48 | |
130. | Ondráček Tomáš | 1977 | 00:46:30 | VSK Universita Brno | 200 | |
131. | Durďák Luděk | 1977 | 00:52:01 | SDH Rohatec | 170 | |
132. | Bitala Václav | 1977 | 00:46:06 | PSK Olymp Praha | 205 | |
133. | Krappmann Marie | 1977 | 01:12:11 | Olomouc | 58 | |
134. | Pernička Michal | 1977 | 01:20:03 | 41 | ||
135. | Vlček Jiří | 1977 | 00:52:08 | Prometal Slavičín | 170 | |
136. | Švecová Simona | 1977 | 01:01:09 | Zlín | 114 | |
137. | Babišta Martin | 1977 | 01:15:41 | 46 | ||
138. | Pastorová Petra | 1977 | 00:51:13 | MK Seitl Ostrava | 174 | |
139. | Šišková Kateřina | 1977 | 01:11:50 | Hlubočky | 59 | |
140. | Světinský Radek | 1977 | 01:18:17 | Zlín | 43 | |
141. | Rozsypal Zbyněk | 1977 | 01:07:08 | Zlín | 77 | |
142. | Havránek Jan | 1977 | 00:55:43 | HARE A.C. | 149 | |
143. | Míka Radan | 1977 | 00:57:16 | Lipník nad Bečvou | 140 | |
144. | Žídek Roman | 1977 | 01:13:31 | Kravaře | 53 | |
145. | Bartík Patrik | 1976 | 00:55:34 | OD Morava | 150 | |
146. | Obručová Kristina | 1976 | 01:06:44 | Kesbuk Otrokovice | 81 | |
147. | Blaha Tomáš | 1976 | 00:48:46 | AK Kroměříž | 185 | |
148. | Palíšková Jarmila | 1976 | 01:01:51 | Přerov | 109 | |
149. | Stehlíková Jitka | 1976 | 01:02:43 | AK Kroměříž | 103 | |
150. | Slatinský Martin | 1976 | 01:11:28 | Chomýž | 61 | |
151. | Dočkalová Věra | 1976 | 01:20:41 | Moravany | 40 | |
152. | Švorčík Petr | 1976 | 00:56:46 | Silný team Uničov | 144 | |
153. | Beňa Marek | 1976 | 00:58:54 | Přerov | 131 | |
154. | Zabloudil Jan | 1976 | 01:08:26 | Přerov | 70 | |
155. | Vrtěl Robert | 1975 | 01:08:13 | Zlín | 72 | |
156. | Nevařil Martin | 1975 | 01:23:37 | KKZ Zlín | 35 | |
157. | Pihar Jan | 1975 | 01:10:49 | KKZ | 63 | |
158. | Dedek Aleš | 1975 | 00:51:47 | AK Kroměříž | 172 | |
159. | Fabián Michal | 1975 | 01:12:28 | KSŘ | 56 | |
160. | Fišer Petr | 1975 | 01:04:42 | KSŘ | 91 | |
161. | Stehlík Radim | 1975 | 00:54:56 | AK Kroměříž | 156 | |
162. | Pumprla Libor | 1975 | 01:08:34 | ASICS Rohálov | 69 | |
163. | Odstrčilík Roman | 1975 | 00:54:30 | TRIATLON Holešov | 158 | |
164. | Schlosserová Daniela | 1975 | 01:12:12 | Zlín | 57 | |
165. | Kučera Petr | 1975 | 00:49:56 | SK Salix Grymov | 180 | |
166. | Fritscher Adam | 1975 | 00:58:11 | TJ Liga 100 Olomouc | 135 | |
167. | Švajda Martin | 1975 | 00:57:01 | MRB Sazovice | 143 | |
168. | Brázdil Daniel | 1975 | 01:04:37 | Liptál | 93 | |
169. | Navrátil Michal | 1974 | 01:15:22 | DRACY | 48 | |
170. | Kovařík Radek | 1974 | 00:59:09 | VDKPlus Holešov | 127 | |
171. | Nábělková Kateřina | 1974 | 01:07:11 | V+P Chropyně | 77 | |
172. | Janků Petr | 1974 | 01:01:08 | TJ Liga 100 Olomouc | 114 | |
173. | Haluzík Marek | 1974 | 00:58:25 | DRACY | 133 | |
174. | Pok Pavel | 1974 | 01:02:52 | DRACY Dřevohostice | 102 | |
175. | Navrátil František | 1974 | 01:15:16 | Žeranky | 49 | |
176. | Gerec Jaroslav | 1974 | 01:04:33 | 05 BK Furča Košice | 93 | |
177. | Vybíral Pavel | 1974 | 01:26:04 | NAPOHODU Sport Team | 33 | |
178. | Neradil Tomáš | 1974 | 00:53:17 | AK Kroměříž | 165 | |
179. | Remeš Jaroslav | 1974 | 01:01:11 | Holešov | 114 | |
180. | Maťa Petr | 1974 | 01:03:00 | Podhostýnští vrchaři | 101 | |
181. | Vích Petr | 1973 | 00:59:25 | Olomouc | 125 | |
182. | Sichálek Tomáš | 1973 | 00:57:11 | HO Holešov | 141 | |
183. | Kamínková Petra | 1973 | 00:53:40 | AK Olomouc | 161 | |
184. | Rytíř Michal | 1973 | 01:02:35 | SK Směr Kroměříž | 104 | |
185. | Kopečný Dušan | 1973 | 01:02:25 | Biatlon Prostějov | 106 | |
186. | Balihar Jiří | 1973 | 01:00:59 | BALINI | 115 | |
187. | Hubáček Josef | 1973 | 00:59:33 | Teaz Otrokovice | 123 | |
188. | Malík Martin | 1973 | 00:54:25 | SFK Holešov | 158 | |
189. | Stoklásek Robert | 1973 | 01:05:03 | RV BK Holešov | 88 | |
190. | Dvořák Miroslav | 1973 | 01:05:11 | Horka nad Moravou | 88 | |
191. | Sehnal Tomáš | 1973 | 00:53:51 | Drásal Holešov | 161 | |
192. | Nábělek Aleš | 1973 | 01:06:39 | TJ Prusinovice | 81 | |
193. | Mikulík Daniel | 1973 | 01:12:10 | Přerov | 58 | |
194. | Korytář Radim | 1973 | 00:59:56 | VSK Vsetín | 121 | |
195. | Mikulecká Marcela | 1973 | 01:03:23 | Sloupnice | 98 | |
196. | Karkoška Petr | 1973 | 00:52:39 | BK SAK Ložiska Karviná | 167 | |
197. | Štěpán Marek | 1972 | 00:55:03 | TJ Sokol Týn nad Bečvou | 154 | |
198. | Baják Marek | 1972 | 00:59:38 | Velké Bílovice | 122 | |
199. | Nepovímová Kateřina | 1972 | 01:23:49 | Čeladná | 35 | |
200. | Ház Stanislav | 1972 | 01:09:34 | Team Kunst | 67 |