Běžecké tabulky
18734 závodů
256485 závodníků
1376357 záznamů
256485 závodníků
1376357 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Svatováclavský běh, Blažovice, 28.09.2012, Blažovice u Brna
věkový průměr závodníků: 54.3 let |
nejmladší závodník: Halešová Simona (1999) |
nejstarší závodník: Hána Květoslav (1937) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen | čas▼ | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cáhel Pavel | 1938 | 01:18:13 | Sokol Brno | 23 | |
2. | Jirásková Věra | 1955 | 01:18:09 | Prdlavka SSSR Modřice | 23 | |
3. | Kroupová Pavla | 1965 | 01:17:35 | Brno | 24 | |
4. | Kubík Josef | 1938 | 01:15:35 | Adamov - Ptačina | 25 | |
5. | Roučka Rudolf | 1939 | 01:10:26 | Junior Holíč | 30 | |
6. | Machala Jaroslav | 1938 | 01:09:52 | Sokol Veselí nad Mor. | 30 | |
7. | Krestová Denisa | 1994 | 01:09:26 | Zetor Brno | 31 | |
8. | Hrubý Milan | 1938 | 01:07:13 | ASK Blansko | 34 | |
9. | Dražan Libor | 1960 | 01:06:51 | Sokol Kuničky | 34 | |
10. | Antonnová Zdeňka | 1981 | 01:06:25 | Lišov | 35 | |
11. | Cupalová Eva | 1947 | 01:06:19 | Sokol Bučovice | 36 | |
12. | Vondrušková Jana | 1982 | 01:06:18 | 36 | ||
13. | Mikušová Martina | 1967 | 01:05:27 | Zetor Brno | 36 | |
14. | Ellingerová Dana | 1938 | 01:05:15 | Brno | 38 | |
15. | Zavadilová Božena | 1980 | 01:05:10 | Jablonica | 38 | |
16. | Řezáčová Marie | 1988 | 01:04:49 | Orel Blažovice | 38 | |
17. | Hromádková Petra | 1982 | 01:04:37 | Blansko | 39 | |
18. | Rašner Tomáš | 1969 | 01:04:03 | KVS Náměšť n/H | 40 | |
19. | Šíchová Radka | 1980 | 01:03:57 | Brno | 40 | |
20. | Doudová Silvie | 1979 | 01:03:53 | Brno | 41 | |
21. | Hrozová Milena | 1953 | 01:03:48 | LRS Vyškov | 41 | |
22. | Hána Květoslav | 1937 | 01:03:10 | Veselí n. Moravou | 42 | |
23. | Kubík Radomír | 1964 | 01:02:51 | Triatlon klub Brno | 43 | |
24. | Kubínek František | 1958 | 01:02:33 | SpSbVévoda Orel Blažovice | 44 | |
25. | Ježová Martina | 1975 | 01:02:05 | Brno | 44 | |
26. | Kociánová Marie | 1946 | 01:02:02 | Křenovice | 44 | |
27. | Pelc Vít | 1967 | 01:01:50 | Ozzy Brno | 46 | |
28. | Michálková Eva | 1987 | 01:01:43 | Třinec | 46 | |
29. | Marek Ivan | 1977 | 01:01:34 | Slavkov | 46 | |
30. | Skočovský Roman | 1963 | 01:01:27 | Velatice | 47 | |
31. | Holý Josef | 1941 | 01:01:09 | Orel Židenice | 47 | |
32. | Březina Petr | 1950 | 01:00:50 | Brno | 48 | |
33. | Vlasák Ota | 1968 | 01:00:41 | Šmeral Brno | 49 | |
34. | Sedláček Pavel | 1953 | 01:00:33 | Prdlavka SSSR Modřice | 49 | |
35. | Šiška David | 1981 | 01:00:24 | Hrušovany u Brna | 49 | |
36. | Haleš Peter | 1971 | 01:00:11 | Borský Svätý Jur | 51 | |
37. | Halešová Simona | 1999 | 01:00:11 | Borský Svätý Jur | 51 | |
38. | Kalová Jana | 1966 | 00:59:59 | AP Brno | 51 | |
39. | Stříbrný Rostislav | 1952 | 00:59:37 | AC Moravská Slávia Brno | 52 | |
40. | Krejčíř Jan | 1980 | 00:59:34 | Brno | 53 | |
41. | Nosková Kristýna | 1988 | 00:59:30 | Slavkov | 53 | |
42. | Polák Stanislav | 1956 | 00:59:29 | Brno | 54 | |
43. | Zitová Iva | 1959 | 00:59:21 | Brno | 54 | |
44. | Kopeček Ivan | 1949 | 00:59:21 | Moravská Slávia Brno | 54 | |
45. | Ratajský František | 1946 | 00:59:06 | 55 | ||
46. | Volavá Ivana | 1964 | 00:58:56 | Barnex Sport Brno | 55 | |
47. | Sláma Vladimír | 1954 | 00:58:48 | MARVAN TEAM | 56 | |
48. | Březinová Renata | 1975 | 00:58:47 | Brno | 56 | |
49. | Barták Jan | 1990 | 00:58:36 | Kobylnice | 57 | |
50. | Kašová Hana | 1954 | 00:58:34 | Barnex Sport Brno | 57 | |
51. | Novotný Jan | 1954 | 00:58:17 | Triatlon klub Brno | 57 | |
52. | Kubalec Vít | 1988 | 00:58:14 | Blažovice | 58 | |
53. | Ježek Přemysl | 1982 | 00:58:08 | AC Slovan Liberec | 59 | |
54. | Cetkovský Vladimír | 1945 | 00:58:04 | ARC Brno | 59 | |
55. | Dvořáčková Dagmar | 1950 | 00:57:56 | TK Brno | 60 | |
56. | Paulík Petr | 1971 | 00:57:50 | Blažovice | 60 | |
57. | Lenhart David | 1979 | 00:57:40 | Brno | 60 | |
58. | Štrajt Jiří | 1944 | 00:57:31 | AK Drnovice | 62 | |
59. | Kurková Martina | 1963 | 00:57:15 | Štěpánkovice Běhat nás baví | 62 | |
60. | Štěpánová Lenka | 1993 | 00:56:37 | VSK Univerzita Brno | 63 | |
61. | Nešpor Martin | 1973 | 00:56:36 | Brno | 64 | |
62. | Kroupa Jiří | 1959 | 00:56:35 | Brno | 64 | |
63. | Andrysík Karel | 1974 | 00:56:28 | Brno | 64 | |
64. | Michálek Juraj | 1982 | 00:56:21 | Brno | 65 | |
65. | Hrabinová Marcela | 1971 | 00:56:18 | Zlín | 65 | |
66. | Paseková Tereza | 1982 | 00:55:57 | MABRUK | 66 | |
67. | Pešáková Mirka | 1985 | 00:55:32 | Tetčice | 68 | |
68. | Klimešová Jana | 1963 | 00:55:31 | SBK Wiki Kyjov | 68 | |
69. | Jaskulka Martin | 1968 | 00:55:27 | AK Tišnov | 68 | |
70. | Novotný Ondřej | 1973 | 00:55:23 | 68 | ||
71. | Kubalec Martin | 1992 | 00:55:22 | Blažovice | 69 | |
72. | Skoták Jiří | 1964 | 00:55:21 | FiaSko Morava | 69 | |
73. | Ubrová Veronika | 1978 | 00:55:21 | Brno | 69 | |
74. | Krieg Petr | 1949 | 00:55:16 | BMT Brno | 70 | |
75. | Šoumal Vladimír | 1980 | 00:55:10 | Brno | 70 | |
76. | Novák Vladimír | 1954 | 00:55:04 | BKCS | 71 | |
77. | Janíková Gabriela | 1966 | 00:54:59 | Malacky | 72 | |
78. | Hronek Jaroslav | 1991 | 00:54:57 | Orel Obřany | 72 | |
79. | Petišková Lenka | 1973 | 00:54:50 | SOKOL Jaroměř | 72 | |
80. | Kobliha Milan | 1957 | 00:54:50 | LRS Vyškov | 73 | |
81. | Dvořáková Eva | 1955 | 00:54:41 | Fosa Prostějov | 73 | |
82. | Juránek Stanislav | 1956 | 00:54:35 | UNI Brno - Orel Židenice | 73 | |
83. | Vlasák Bohdan | 1961 | 00:54:32 | TJ Blažovice | 74 | |
84. | Prčík Antonín | 1955 | 00:54:30 | Město Hodonín | 75 | |
85. | Macháček Martin | 1955 | 00:54:26 | RC Brno | 75 | |
86. | Frank Pavel | 1947 | 00:54:20 | Sokol Holubice | 76 | |
87. | Hajossy Miroslav | 1946 | 00:54:11 | Koválov | 76 | |
88. | Šitková Terezie | 1992 | 00:54:04 | AK Drnovice | 76 | |
89. | Šitka Josef | 1986 | 00:54:04 | Drnovice u Vyškova | 77 | |
90. | Zejda Ivo | 1956 | 00:53:51 | AC Moravská Slávia Brno | 78 | |
91. | Smrčková Jana | 1964 | 00:53:49 | Lesní Hluboké | 78 | |
92. | Baťa Jiří | 1960 | 00:53:47 | Brno | 78 | |
93. | Drápal Pavel | 1963 | 00:53:44 | LRS Vyškov | 79 | |
94. | Stráník Aleš | 1950 | 00:53:18 | Blansko | 80 | |
95. | Křehlík Štěpán | 1987 | 00:53:16 | Bory | 80 | |
96. | Karas Karel | 1945 | 00:53:07 | BK Hodonín | 81 | |
97. | Šlancar Lubomír | 1953 | 00:53:03 | ZŠ Nikolčice | 81 | |
98. | Kozel Dušan | 1963 | 00:52:55 | Kroměříž | 82 | |
99. | Kubíček Michal | 1987 | 00:52:54 | Telnice | 83 | |
100. | Kresta Roman | 1965 | 00:52:47 | Zetor Brno | 83 |