Běžecké tabulky
18813 závodů
257868 závodníků
1383361 záznamů
257868 závodníků
1383361 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Konopišťská desítka, 16.06.2013, Benešov
věkový průměr závodníků: 50.3 let |
nejmladší závodník: Škvor Daniel (1996) |
nejstarší závodník: Kučera Otakar (1945) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen | čas▼ | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
101. | Kellner Jan | 1982 | 00:40:30 | KELLNER - ŽABOVÁ | 151 | |
102. | Poborská Helena | 1978 | 00:40:15 | Kerteam | 153 | |
103. | Oberlander Jan | 1975 | 00:40:12 | Sokol Senohraby | 154 | |
104. | Němec Jiří | 1948 | 00:40:07 | SKP Praha | 155 | |
105. | Scheu Harald | 1969 | 00:40:02 | Praha 3 | 157 | |
106. | Šibravová Lenka | 1982 | 00:39:25 | Kerteam/Hvězda Pardubice | 159 | |
107. | Kašpar Michal | 1976 | 00:39:14 | RS Vlašim | 161 | |
108. | Šimek Pavel | 1971 | 00:39:08 | Praha | 162 | |
109. | Lajdová Tereza | 1993 | 00:38:56 | Astra Praha | 164 | |
110. | Veselý Petr | 1973 | 00:38:38 | Plzeň | 165 | |
111. | Proskovec Ondřej | 1988 | 00:38:30 | Čerčany | 167 | |
112. | Kasík Konstantin | 1978 | 00:38:22 | VP Tábor | 169 | |
113. | Vicari Jaromír | 1977 | 00:38:10 | SK Babice/Trailpoint | 170 | |
114. | Schovánek Petr | 1965 | 00:38:00 | Praha 4 | 171 | |
115. | Pelantová Lucie | 1986 | 00:37:59 | USK Praha | 172 | |
116. | Jakeš Jan | 1988 | 00:37:54 | Tábor | 174 | |
117. | Korous Martin | 1974 | 00:37:47 | VS Tábor | 175 | |
118. | Hostička Jan | 1979 | 00:37:36 | Dejvice | 177 | |
119. | Holík Michal | 1990 | 00:37:15 | Praha 4 | 179 | |
120. | Jirásek Marek | 1973 | 00:36:42 | TJ Sokol Kbely | 182 | |
121. | Kabelka Jiří | 1977 | 00:36:34 | SK Vinohrady | 185 | |
122. | Homola Jáchym | 1976 | 00:36:04 | České Budějovice | 190 | |
123. | Kupidlovský Daniel | 1976 | 00:36:03 | Praha | 191 | |
124. | Jánošík Rudolf | 1971 | 00:35:51 | Spartak Vlašim | 194 | |
125. | Erbs Dušan | 1979 | 00:35:25 | AC Pardubice | 198 | |
126. | Beran Tomáš | 1985 | 00:35:01 | A. C. Sparta Praha | 202 | |
127. | Sojka Miroslav | 1975 | 00:34:54 | Loko Trutnov | 204 | |
128. | Wallenfels Jiří | 1972 | 00:34:17 | TJ Sokol Královské Vinohrady | 210 | |
129. | Pokorný Matyáš | 1988 | 00:33:59 | Benešov | 214 | |
130. | Brychta Jiří | 1974 | 00:33:37 | TJ Nové Město na Moravě | 218 |