Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecký trénink » Postěžujme si ;)

Postěžujme si ;)

Nalezené položky: 2804 První Předchozí | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | Další Poslední
avatar

Praha

Celkem 8004,86 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:49:31 (2012)

Pavla T. žena 20.10.2014 13:04:42

>> bjerndi, 20. 10. 2014 10:59:45

Mně to přijde legrační rozčilovat se nad výkony jiných a nad jejich nedostatečnými pokroky. Co je komu do toho? Ať si každý běhá, jak chce, ne? Nebo máš pocit, že by „se to mělo řešit“?

Motto: "Vím, že když si dobře zaběhám - nebo ani ne dobře, ale když si prostě jen zaběhám - budu mít lepší den." A. K.
avatar

Postrizin

Celkem 41 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:30 (2011)
půlmaraton: 1:13:56 (2011)
maraton: 2:39:32 (2011)

SlavoK muž 20.10.2014 13:08:05

>> Pavla T., 20. 10. 2014 13:04:42

Presne takhle jsem to mel napsat Pavli, ale jak mam chripku, tak jsem vic popudlivej a napsal jsem to jinak. :-)

avatar

bjerndi muž 20.10.2014 13:23:39

>> SlavoK, 20. 10. 2014 12:53:51

sem Ti slapl na kuri oko nebo co ? Snaha prijit na to kde je chyba, proc se dal a dal zhorsujeme je snad spatna vec ? Nebo se jen musime chvalit a poplacavat jak delame vse dobre ? Mimochodem moje ambice nejsou ve sportu mirit k profikum, ale to snad znamena, ze se nemame pravo s Akadem vyjadrit k tomu stavu ktery tady je a pojmenovat ho ( alespon podle naseho nazoru ). To snad vysvetluje i otazku … co je komu do toho ? Mne je treba lito a celkem me mrzi jak jde reprezentacni uroven dolu. NEschopnost se aspon nominovat na ME, MS o tom jasne vypovida, ale nic mi vlastne do toho neni, proc za takovy vykony dal treneri berou prachy, jezdi se vsude mozne po svete za soustredenim a pokroky zadny…

avatar

Praha

Celkem 5280 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:39:17 (2013)
půlmaraton: 1:27:15 (2014)
maraton: 3:10:06 (2010)

Tommo muž 20.10.2014 13:58:30

>> bjerndi, 20. 10. 2014 12:44:42

A ještě bych tak úplně nesouhlasil s tvým hodnocením, že jsou na tom čeští vytrvalci špatně či dokonce katastrofálně ve srovnání s minulostí. Pokud se nemýlím, tak letos či loni padly české rekordy (nebo časy blízké rekordům) na 1500m, 3000m (Holuša) a 5000m (Maki). Prostě se jen projevuje specializace na ty distance, kde je relativně větší šance prorazit ve srovnání s konkurencí… a mezi takové tratě desítka, 1/2 a maraton rozhodně nepatří…

Motto: When the heart is ungoverned by reason, charlatans have powerful tools to deceive
avatar

Postrizin

Celkem 41 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:30 (2011)
půlmaraton: 1:13:56 (2011)
maraton: 2:39:32 (2011)

SlavoK muž 20.10.2014 14:46:06

>> bjerndi, 20. 10. 2014 13:23:39

Priznam se, ze o tom kolik statnich penez nas stoji treneri a vytrvalci nic nevim. Ja je beru proste jako bezce – kluky kteri maji stejne hobby jako ja. Nekteri maji vic talentu a/nebo behu venuji vic zdroju vseho druhu, nezli ja a tak jsou rychlejsi. A nekteri maji min talentu/zdroju nez ja a tak jsou pomalejsi.

avatar

Praha/Zlín

Celkem 4528,24 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:08 (2014)
půlmaraton: 1:23:37 (2014)
maraton: 3:56:07 (2022)

J0SE muž 20.10.2014 15:13:56

Beru to úplně stejně a sám se snažím maximálně zlepšit v rámci svého talentu a dalších možností (čas, peníze, …) co mám k dispozici.

A jinak jak zde již několikrát zaznělo:

Podle mě je lepší (z finančního hlediska) kopat první ligu u nás než běhat maratón pod 2:10.

avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 20.10.2014 15:20:26

>> bjerndi, 20. 10. 2014 13:23:39

Lenze to je len take teoretizovanie. Pricin je velmi vela. Niektore ste pomenovali – motivacia a velmi vysoka kuknurencia, ktora utiekla o dva svetadiely dalej, nez to bolo v 70. a 80. rokoch (BTW, nechcem tu nikomu krivdit, ale po obdobi Zatopka a podstatne slabsieho Jureka, Kantorka a Chudomela, sme tu mali medzi polkou 50tych rokoch a polkou 70-tych tiez viac menej suchoty na dlhych tratiach – nepisem o stredných kde sa objavili talenty európskeho az svetového kalibru). Takze obrovsky problem sa presadit v konkurencii, kde kazdy co i len trosku lepsie dotovany zavod je vymetany haldou vychodoafricanov. Ktory profik ma chut byt kazdy tyzden na 6. az 12. mieste niekolko minut za vitazom? A ako sa inak uzivit, ak nezavodi? Ale to je problem kazdeho v hlave a jeho vnutornej motivacii.

Podstatny je problem koncepcnej prace s mladezou – kazdy ziak/dorastenec, co ma ake-take predpoklady na atletiku a zhodou okolnosti si ju vyberie (co je samo o sebe celkom rarita – na dovody sa chodte pozriet na zakladne skoly a hodiny TV), ma rychlostne predpoklady na pracu na spickovej urovni na dlhych tratiach, je u nas vyhlaseny bud za sprintera alebo za strednotratiara v lepsom pripade. To by problem nebol, keby takto nezostal zafixovany (najma vo svojej hlave) az do tridsiatky, ci skoncenia kariery. V detstve mu treneri vtlkaju do hlavy, ze ked sa prebehne 10km v kuse, tak si „pokazi“ rychlost, no a ked 20ke zbada, ze so 46–47s stvrtkou nie je ziadny sprinter, tak spravi zufaly vpad na 800vku a divi sa, preco sa moce okolo 1:48, aj ked drie (zas vo svojej hlave) ako mezek. Nedojde mu, ze to jeho drenie je len iluzia a ze 15km fartlek je pre vyspelého strednotratia­ra/vytrvalca len lahky trening medzi tazkymi dnami. Prenho to je zahul, lebo nikdy ho ako mladeznika ani nenapadlo, ze 20 a viac km dni su normálnou sucastou relativne lahkej pripravy. Videl som to stovky raz so slusnymi talentami na sportovych skolach, ich zacyklenych tréneroch a to mrhanie potenciálom je tak evidentne, ze to az boli.

Ono nie je problem najst vhodny somatotyp so slusnymi danostami na beh na dlhe trate. Problem je najst motivovaného jedinca a ked uz taky je, aby sa nedostal do ruk typického drvica talentov. Najprv si treba vychovat trenerov, vyhodit im z hlavy podivne koncepcie a prezitky, potom sa mozme bavit o nejakom programe. Ale to sa zas vraciame ku financiam. Z coho zaplatit tych trenerov, kto ich ma skolit a najma, ako to cele zdovodnit, ako obhajitelnu investiciu.

Dnes, ked vidíme slusneho vytrvalca, jedna sa skor o nadsenca, ktory s tym este nesekol a z nejakého podivného masochisticko-sebaklamneho dovodu pokracuje v tom, co je donquijotsky boj od samého pociatku. Naozaj si myslim, ze tito chlapci a damy si nezasluzia nejaku nasu kritiku. Nikomu nic neslubovali a skoro nikdy nic od nas (statu) nedostali (na druhu stranu, ved preco by aj mali dostat? Podporovat sa ma zo statneho mladez, dospeli by si sami mali na seba zarobit a ked to nedokazu, tak su amateri v pravom zmysle slova).

avatar

Postrizin

Celkem 41 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:30 (2011)
půlmaraton: 1:13:56 (2011)
maraton: 2:39:32 (2011)

SlavoK muž 20.10.2014 15:47:03

>> Mato, 20. 10. 2014 15:20:26

Z toho mi Mato ale vychazi jedine – treneri maji averzi vuci dlouhym tratim a nemaji zajem na ne trenovat. Jinak to nema zmysel, protoze v dnesni dobe si kdokoliv kdo ma zajem muze zjistit o principech atletickeho treninku vic nez potrebuje.

Pak treba zas prijde dalsi generace a opet se budou nasinci alespon kvalifikovat na vsechny dlouhe discipliny. :)

avatar

Celkem 630 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:28:04 (2013)
maraton: 3:14:22 (2012)

tatakona muž 20.10.2014 15:50:23

Mě jen udivuje proč někdo řeší jak běhají ostatní. Jaký má pro mě osobně přínos, když nějaký reprezentant ČR zaběhne výkon na úrovni světové špičky? Jaký má pro mě osobně přínos, když hokejová reprezentace vyhraje MS? Bude se mi běhat lépe nebo radostněji? Možná v případě fotbalu nebo hokeje je nějaký ekonomický přínos při výrazném úspěchu, ale u ostatních sportů? Přitáhne úspěch více dětí ke sportu? Fajn, to ale přeci stejně záleží na rodičích, na to nepotřebují reprezentační vzo­ry.

Motto: I just felt like runnin'
avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 20.10.2014 16:12:42

>> SlavoK, 20. 10. 2014 15:47:03

Nehovorme hned o averzii. Nazvime to, ze mame v oboch krajinach mnozstvo capov-zahradnikov.

A s informáciami o tréningu to mas ako s informáciami vseobecne – problem nie je v ich nedostatku, ale v ich prebytku, pricom obrovske mnozstvo je mylných, neuplnych a citatelov vedie k nespravnym zaverom. Ono v samotnom tréningu/sportovej priprave sa k nicomu novému za posledných 40 rokov nedoslo. Z dielcich poznatkov o fungovani niektorých podnetov sa vsak odchylilo od toho podstatného – rozvoj vseobecneho na ukor úzkej specializacie, ktora nema ziaden dlhodobejsi zmysel bez uplneho rozvoja toho prveho. Ale to len na ukazku na milion zdrojov „ako trenuju najlepsi“, pricom tu malu nasobilku a roky drilov akosi ti treneri najlepsich zabudaju zdoraznovat.

Ked uz teda hladate priciny, aj ked mne osobne to zily netrha, ci nejaky Kocourek, Homolac, alebo Maki bezia 13:10, 14:45, alebo 2:09, aj keby som im to doprial. Ako sa hovori, chlieb pre to lacnejsi nebude a rano aj tak vstanem a pojdem si zabehat :)

avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 20.10.2014 16:30:41

Zneuzijem vlakno na jeho povodny ucel, k osobnym povzdychom, namiesto riesenia koncepcie priprav iných (ak teda dovolite).

Celkom poctivo som sa pripravil na zavod, absolvoval som seriu pripravnych pretekov, dobru kilometraz a povedal som si, ze by som tym mohol skoncit etapu výkonnostného behania. Forma nebola oslniva, ale slusna a mal som pocit, ze by som, pri dobrych podmienkach a slusnych súperoch, mohol atakovat osobak. Dokonca som si zakazal pozerat sa na hodinky pocas behu a bezat podla vnútorného chronometra, ktory mam slusne nastaveny. No, ako to byva, desat dni pred pretekmi som zacal pokasliavat, postupne som sa zahlienoval, az to preslo do tuberackeho kasla. Este vikend pred dnom D som bezal pripravny kros – nic extra, ale s náskokom som zvitazil v priemernom vykone na mna. Vsak mam este tyzden na doladenie a doliecenie sa. Kasel vsak neustal a kedze som nemal teplotu, ani ine príznaky okrem kasla a hlienov, tak som zotrval v plane, kedze moc iných moznosti som uz z roznych dovodov nemal. Ako na potvoru na zavode boli podmienky na svetovy rekord, bezvetrie, pod mrakom 12–14 stupnov, dokonca aj jeden velmi konzistentny super s chronometrickym tempom, co sa predo mna dostal na 6ke a potom som ho videl az v cieli. Telo vsak nespolupracovalo, vsetko bolo namahave, upracovane, bolave – skratka to neslo. Inokedy by som po desiatke zabalil v podobnom stave, ale kedze som sa na to dal a bol to posledny merany pretek na rovine, tak som bojoval a rval sa s tym (telom). Nakoniec som strhany dobehol v mojom 3., ci 4. najlepsom case na 1/2M. Inokedy by som bol spokojny „vzhladom na podmienky“ (typicka vyhovorka), takto mi zostala taka horka chut v ustach. Bol to vsak jeden z najbolavejsich pretekov, ake som kedy odbehol. Tak, mam este dva krosy na splachnutie horkosti, chcelo by to vsak nejaky zazracny prutik na vycistenie pluc. Poznate taky?

avatar

Tachlovice

Celkem 7759,5 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:24 (2015)
půlmaraton: 1:23:23 (2015)
maraton: 3:17:32 (2015)

kaz67 muž 20.10.2014 17:19:21

ahoj,

to mi mrzí, že ti to nedopadlo, pohybuju se tu s tebou 3roky a mám nastaveno: já se ptám a ty mi radíš (a to dobře, s ničím se moc nepářeš 8-O )takže radu pro tebe prostě bohužel nemám , snad jen: bojuj,

a třeba se z toho dostaneš uplně z jiné strany, třebas tě tvé dítě překvapí a nakonec nedostane dvojku s chování , vyhraješ ve sportce nebo Slovensko zruší euro, a to také potěší :-D měj se pokud možno fajn

Motto: hrozně rád běhám
avatar

Postrizin

Celkem 41 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:30 (2011)
půlmaraton: 1:13:56 (2011)
maraton: 2:39:32 (2011)

SlavoK muž 20.10.2014 21:53:47

>> Mato, 20. 10. 2014 16:30:41

Skoda toho Mato, ale aspon bola celkovo dobra sezona, nemal si vsetky zeliezka len v tomto jednom kosiku.

Ja som minuly vikend dopadol tiez nie moc dobre, i ked trochu inak. Po nic moc sezone som sa ako tak rozbehal az v septembri. Kosice MMM uz bol taky moj standard a zaroven prvy poriadny trenink tohto roku. Tak som si chcel este pridat dalsi maraton v Stromovke ako bonus na zaver sezony. Z MMM som sa zregeneroval rychlo a na dalsi maraton som uz citil stupajucu formu. Ale predbehla ju chripka. Dve noci som sa ju snazil vypotit, v sobotu som sa rozbehol celkom v pohode. Krasne som sa schovaval v skupine 6 ludi, ktori ako by si naplanovali, ze budu drzat akurat moje tempo. Ale neslo to, ked uz na 5tom km som sa musel do tempa nutit a sustredit sa na dychanie, radsej som si vystupil, este chvilu klusal a po 17km to zabalil. Nastastie, i tak som zbytok dna trpel jak ma z chripky boleli klby, zuby a tak… Nechcem vediet co by bolo kebyze to bezim nadoraz.

avatar

Akad.25 muž 20.10.2014 22:28:20

Pavla T. žena Dnes 13:04:42 >> bjerndi, 20. 10. 2014 10:59:45

Mně to přijde legrační rozčilovat se nad výkony jiných a nad jejich nedostatečnými pokroky. Co je komu do toho? Ať si každý běhá, jak chce, ne? Nebo máš pocit, že by „se to mělo řešit“? P.S. omlouvám se že jsem svým individuál,názorem u mnohých aktivoval ,resp.nechtěl aktivovat ty až negativní či trapné reakce jen na projevení mého či mnohých chápavějších a vstícnějších pro jemnější a pozitivnější cítění s výkonnost.běháním u nás..jen ty reakce více než cynické a egoistické u některých mě udivují a ukazují na neschopnost sdílet, akceptovat či přijmout i třeba trochu odlišný názor druhých aktivně běhajících,a trousit jen trapná slova,zlobu,cy­nismus …lhostejnost/tak typická pro tuto generaci i gen.předchozí/ a slabost či neschopnost i jen normálně o tomto názoru..rech polemizovat a netahat tam hned emoce a tlaky, a oprostit se třeba někdy či jinak od svých mnohých stránek egoismu až cynismu..prosím…ne­tušil jsem jak málo je teto pointě schopno běhajích hobíků aj.běžců rozumně naslouchat a přidat se ,insuficience lidské sportovní sounáležitosti apod…a z toho je mi smutno ..a fakt mnohých i líto…a bojím se toho ,kdybych někdy či někde při závodech či běhu padl…resp.chcí­pl,tak bych měl obavy,že by mě tyto typy lidí tam nechali asi ležet......či z nezájmu i přeskočili a šli dál nebo blbě civěli na ..lidsky divnou situaci…toto je mé osobní přirovnání k názoru a necitlivosti,nechá­pavosti a nedostatek jakesi sportovní vznosnosti.. aj.pozitivních etických atributu…prostě to tam těm lidičkám a teto generaci chybí…promiňte mi to,ale lepe a citlivě slušně už to neumím … a je mi až zle z duše…a mrzí mě,že jsem tímto tematem oslovil ty nesprávné…to bylo špatně, a jen to ukazuje na zapatlané zrcadlo kulturnosti naší sportovní společ… ale aspoň to bylo k něčemu dobré a vím u mnohých o koho jde…a nechci či snad už nebudu muset nějak z popudu vznětlivých na jejich ataky reagovat…za to mi to nestojí ..mnozí mě znají..znali z dob aktivního běhání, ano… stěmi mi stojí o těchto věcech diskutovat, tříbit názory a bavit se o všem i o běhání,ra­dostech i bolístkách běhání apod. proto se na závěr omlouvám,že jsem si dovolil toto těžší tema dát na toto vlákno..už to neudělám a tato témata budu raději tříbit s fajn lidmi při běhání či na závodech.. ale takhle už ne,škoda plýtvání energií a nostalgick.vzpo­mínkami na lidi,kterým mnozí nešahají ani…dost s tímto… sbohem…

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 21.10.2014 08:37:56

>> Akad.25, 20. 10. 2014 22:28:20

Je vsak rozdiel niekoho kritizovat a nerealisticky transponovat vlastne nezrealizovane tuzby do niekoho, koho nepozname (najma jeho zivotnu situaciu) a na druhej strane sa iba aktivne zaujimat o jeho progres a ako sa mu dari (s výhodou podania pomocnej ruky, ak mozem). Medzi týmito dvoma pristupmi je rozdiel ako medzi nocou a dnom a obavam sa, ze napriek Tvojej deklaracii, skor sa budes radit k tej prvej skupine. Alebo kolkokrat si nezistne pomohol sucasnym vytrvalcom, zaujimal si sa aktivne o ich progres a ponukol im svoju podporu? Ak sa mylim, tak sa dopredu ospravedlnujem.

Ja som patril tiez k tym, co si robili obraz z vysledkov a obcasnych rozhovorov nasich predných bezcov a bezkyn. Prislo mi, ze furt iba fnukaju a stale nieco od niekoho chcu, pripadne sa vyhovaraju, z akých dovodov to neslo. V mnohých pripadoch som sa nemylil, ale parkrat som situaciu zle odhadol. Stacilo ponuknut pomocnu ruku, zaujimat sa, co mozem urobit a vypocut si cloveka. Mnohi to maju naozaj tazke a pre beh obetuju vsetko, aj ked v zivote to nikdy nemali lahke. Pritom netreba vela, staci pomoct aj s drobnostou (v nasich ociach).

Stale som vsak toho nazoru, ze stat nema co podporovat dospelých, ti by sa mali uzivit sami a naopak, prispiet zvazu z vlastnych zarobkov za to, ze ich zvaz podporoval ako mladeznikov.

avatar

Sloviensko

rudo muž 21.10.2014 09:09:33

>> Mato, 20. 10. 2014 16:30:41

mas eukalyptovy olej?

mozes ho vyliat do sprchy a ta horuca para to ho dostane do pluc

alebo ho polievat na radiator

tiez v noci mozem si dat pod krk namocenu vreckovku

ale mozu z toho stipat oci alebo bolet hlava

inak leto prec uz mozno klesol vit D v tele skus brat 5000 jednotiek denne musi byt D3

ja teraz trenujem s mentolovym cukrikom, tak to akosi otvori a uvolni

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

bjerndi muž 21.10.2014 09:22:20

za sebe bych to teda uzavřel, že rozhodně nejde o nějaké moje nezrealizované tužby. Mně prostě mrzí, že tu kvalitu tady moc nemáme a nepřijde mi špatný o tom mluvit. Když Němci selhali na fotbalovém EURU tuším 2000, když přijeli domů, čekali na ně fanoušci s náppisama ( My jsme Němci a Vy ne :)) ) Nicméně ten propadák vedl k zcela novému systému, práci s trenéry, s mládeží atd…no a výsledek se dá říct byl vidět už za pár let se zlatou tečkou na letošním MS. Nemyslím si, že máme horší talenty než třeba v Itálii, Francii nebo i Polsku, přesto to zatím nejde, doufám, že se to časem změní a nemyslím si, že problém je pokud se o tom mluví

avatar

Praha

Celkem 6561 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:19 (2010)
půlmaraton: 1:19:57 (2011)
maraton: 2:46:06 (2011)

zombice muž 21.10.2014 10:44:52

>> Mato, 20. 10. 2014 16:30:41

Teda ty jsi smolař.. Sleduju to tu občas po očku a byl jsem zvědavý na co se připravuješ. Trochu mi to připomíná tvojí přípravu na podzimní maraton tuším ve Florencii, kterou ti pak ukončila ta neopatrná řidička :-/ Já si v podobných situacích říkám, že je holt svět vyrovnanej a trochu té smůly vyvažuje rodinné štěstí :-) Tak ať tě holky doma nezlobí a pořádně tě proženou, když už jim nebudeš tolik utíkat ven :-D

avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 21.10.2014 10:54:37

>> zombice, 21. 10. 2014 10:44:52

Vsak ja si az tak nestazujem, len som si povzdychol. Narozdiel od tej situacie z pred rokov, tu som aspon mohol bezat, umiestnil som sa a zly cas to tiez nebol na moje pomery. Po pravde? Bola to ulava mat to za sebou, ziaden smutok, takze vsetko je ako malo byt, aj ked – vzdy by mohlo byt aj lepsie, ze ano.

avatar

Praha

Celkem 8004,86 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:49:31 (2012)

Pavla T. žena 21.10.2014 14:17:57

>> Akad.25, 20. 10. 2014 22:28:20

Zdá se mi, že máš asi nějaký problém, rozhodně si to bereš příliš osobně. Z jakého důvodu mě (a další, kteří měli jiný názor než ty, ale mě jsi citoval) osočuješ ze zloby, egoismu a cynismu, a řadíš mě k těm, kteří by padlého běžce „překročili a nechali chcípnout“? Vždyť mě vůbec neznáš, nevíš o mě vůbec nic. A to ještě o sobě samém prohlašuješ, jak jsi citlivý a slušný. Máš nějaké divné pojetí citlivosti a slušnosti. Tvůj příspěvek je podle mého názoru jediný, který tady nezvládl normální diskusi s lidmi jiného názoru.

Motto: "Vím, že když si dobře zaběhám - nebo ani ne dobře, ale když si prostě jen zaběhám - budu mít lepší den." A. K.
avatar

Praha

Celkem 5280 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:39:17 (2013)
půlmaraton: 1:27:15 (2014)
maraton: 3:10:06 (2010)

Tommo muž 21.10.2014 15:40:01

>> Pavla T., 21. 10. 2014 14:17:57

palec nahoru…

Motto: When the heart is ungoverned by reason, charlatans have powerful tools to deceive
avatar

Praha

Celkem 8004,86 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:49:31 (2012)

Pavla T. žena 21.10.2014 15:49:51

>> Tommo, 21. 10. 2014 15:40:01

dík ;-)

Motto: "Vím, že když si dobře zaběhám - nebo ani ne dobře, ale když si prostě jen zaběhám - budu mít lepší den." A. K.
avatar

Čelákovice

Celkem 22125,06 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:39:50 (2011)
půlmaraton: 1:32:39 (2011)
maraton: 3:23:50 (2011)

Láďa S. muž 21.10.2014 16:03:50

>> Tommo, 21. 10. 2014 15:40:01

takže přežije?

Motto: Teprve se zabíhám...
avatar

Praha

Celkem 8004,86 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:49:31 (2012)

Pavla T. žena 21.10.2014 16:28:06

>> Láďa S., 21. 10. 2014 16:03:50

Vypadá to tak, ale je to boj :-D

tebe to sundávání klobouků a zvedání palců apod. vždycky probudí z komentátorské­ho spánku

Motto: "Vím, že když si dobře zaběhám - nebo ani ne dobře, ale když si prostě jen zaběhám - budu mít lepší den." A. K.
avatar

Čelákovice

Celkem 22125,06 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:39:50 (2011)
půlmaraton: 1:32:39 (2011)
maraton: 3:23:50 (2011)

Láďa S. muž 21.10.2014 16:55:04

>> Pavla T., 21. 10. 2014 16:28:06

:-D to je pravda, nevím proč mi ty převody gest do slov tak leží v žaludku

Nicméně taky souhlasím s tvým předchozím příspěvkem – na ty zvláštní monology Akada se ani nedalo reagovat, je to tak podivný, nepřerušený tok myšlenek, že spíš vycítíš nějaký obecný postoj autora, než co jiného. Pozoruhodná je hlavní myšlenka – on a jeho staří kamarádi ještě stáli za to, „my dnes“, ať už jde o kohokoliv, jsme jiní – horší.

Motto: Teprve se zabíhám...
avatar

Praha

Celkem 5280 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:39:17 (2013)
půlmaraton: 1:27:15 (2014)
maraton: 3:10:06 (2010)

Tommo muž 21.10.2014 16:57:24

>> Láďa S., 21. 10. 2014 16:55:04

palec nahoru ;-)

Motto: When the heart is ungoverned by reason, charlatans have powerful tools to deceive
avatar

bjerndi muž 21.10.2014 17:03:52

To si myslím, že Tondovi křivdíte. Možná říká věci bez obalu, možná nelíbivě, ale rozhodně není nepřející a nějakej morous. Dobře se s ním běhá i pokecá a nemá problém poradit. Při troše nadsázky bych řekl, že poté co by Tě na dráze vyklepl by Ti poradil s tréninkem, ale prosím ať z toho nevznikne flame

avatar

Prachatice

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:41:01 (2011)

wagi muž 21.10.2014 18:20:01

>> bjerndi, 21. 10. 2014 17:03:52

No ty máš to štěstí že ho znáš ale co ty ostatní?Já nechtěl reagovat vzhledem k jeho věku a proto že to co napsal vyznělo doufám trochu jinak jak to bylo pochopeno.Ale píše že si někoho váží a v posledním příspěvku který vytečkoval naznačil že někdo někomu nesahá ani po kotníky.A to jen proto že kdysi to bylo jiné či jinak.Jako by si dnec prckové stěžovali že už všichni neplácají bábovičky na písku ale chodí třeba na houpačku nebo si hrají s tabletem.

avatar

Žilina u Kladna

Celkem 9586,35 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:54:55 (2015)
půlmaraton: 2:06:38 (2015)
maraton: 5:22:48 (2012)

Pohoda žena 21.10.2014 19:05:04

Celé mi to tak nějak připomíná oblíbenou mantru „to za našich mladých let nebývalo“…

Motto: Jak pokračujeme v životě,poznáváme meze svých schopností. S.Freud
avatar

Akad.25 muž 21.10.2014 19:45:18

Bjerndy…Tobě díky..však Ty víš…a co ti druzí?? zkus jim to za mně ještě třeba lépe a polopatě vysvětlit,že skutečně nepochopili tu vyřčenou mnou POINTU tematu a ne nějaký můj mindrák…v teto oblasti a k kolegům či tomuto našemu běhání mám jen to pozitivní..ale jsem ochoten přijmout fakt ,že mě neznáte i to,že jste nejen jiní a jiný pohled na tema tzn.i jiný názor ale netřepejte proboha něco jiného..dyť to vlákno k tomu je ..tříbit a sdělovat názory ,podněty ,postřehy z naší oblasti,ale VY TAM MNOZI TAHATE SVE OSOBNI PUPINKY/skryty nesouhlas,vytky a svou tr.ego sebestřednost…fak­t..promiňte,a­le připusťte i tuto sebekritiku a chyby i ty Pavlo..bylo to dost nevhodné..sorry,a nebylo to ani patřičné..lidičky brzděte v teto vlně…a znají mě třeba lidi jako P.Kanovský,Mi­lan,M.Nosek..i J­.Sequent, třeba i Jar.Kocourek,a třeba můj dobrý známý běžec…Ondra Němec..aj.s těmi jsme běhali,závodi­li,soutěžili.­.a prožívali i těch skromně blbých dobách totáče tu správnou sportovní euforii z běhu,závodů,sou­těžení a našich úspěchů…a to že jsem to a některé trošku ostřeji ocejchoval tím sebestředným egoismem?? prostě mi ten jejich projev tak přišel,…proč mnozí nedokážou prostě normálně říct…má sice pravdu ale proč se o tot tak zajímá?? proč a o co mu jde??kdo to je a co nám sděluje????co nám vlastně chce sdělit??? zkusit se nad tím trošku zamyslet a pokusit se pochopit tu myšlenku a moje názorové cítění???probo­ha..je to tak těžké či složité..??? ja nejsem váš nepřítel,ja jsem jeden z Vás a dělám ten sport rád,hrozně rád ,potřebuji jej,je potřeba tyto lidi k tomuto sportu a mít tím k sobě blíž,umět třeba i takhle prožívat chvilky radosti,naplnění svého života,pozitivních emocí a lidské soudržnosti a vzrustající kulturnosti lidí…a posilování svých morálně volních vlastností,které nás posouvají v životě někam dál…i v tom je ten pozitiv.smysl žití-sportování…a to i také bylo součástí ..dílčí mého skromného sdělení,schované v teto POINTÉ…skutečně,tak proč ze mně a z tematu tak elegantního děláte ..ze mě trageda???ach BOŽE..P.S. jinak ty chlape ..Mildo-Bjerndy moc díky za podporu,poznal jsi a víš ,o co nejen mě jde a proč jsem se nebál to sdělit naší běžec.společ…a dostal jsem jen hašte

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
Nalezené položky: 2804 První Předchozí | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.