Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

KUCHAŘKA: Houbovka se štercem

Pavlína Hanušová | 12.09.2007 | přečteno: 18217×

„Matičko, kolik šťouchů do kucmouchu?“ „Pět dceruško pět, s pánem bohem jeď“ Šterc je kucmouch! Nevíte ani, co je kucmouch? Jsou to obyčejné škubánky. Jsou desítky způsobů jak upravit houby. Není snad na světě kuchyně, ve které by se lesní, divoce rostoucí plodnice využívaly tak hojně jako u nás.

Chceš číst dále?

Celý článek je pouze pro předplatitele časopisu Běhej. Předplatné začíná již na 282 Kč. Pokud jím jste, patrně nejste přihlášeni. Je také možné, že Váš přihlašovací účet není propojen s předplatným. To jednoduše učiníte zde. V případě potíží nás kontaktujte na casopis@behej.com.