Běžecké tabulky
18762 závodů
257306 závodníků
1380611 záznamů
257306 závodníků
1380611 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Palestra Kbelská 10, 02.03.2019, Praha - Kbely
věkový průměr závodníků: 45.3 let |
nejmladší závodník: Dingová Anna (2006) |
nejstarší závodník: Culka Václav (1935) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen | čas | klub▼ | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sládek Augustín | 1957 | 00:45:21 | ŽK Žilina | 119 | |
2. | Labíková Veronika | 1994 | 00:57:13 | ŽIŽKOVKA BOROHRÁDEK | 51 | |
3. | Říha Vladimír | 1955 | 00:58:23 | Žebrák | 46 | |
4. | Bradáč Jiří | 1982 | 00:40:13 | Žďár nad Sázavou | 153 | |
5. | Kouba Radek | 1976 | 00:49:35 | Žatec | 92 | |
6. | Seidl Jan | 1986 | 00:38:04 | Žatec | 167 | |
7. | Šmejc Jan | 1990 | 00:53:24 | Žatec | 70 | |
8. | Klouček Martin | 1971 | 00:49:46 | Žatec | 90 | |
9. | Plašilová Lenka | 1975 | 01:06:45 | Znojmo | 28 | |
10. | Zapletal Pavel | 1982 | 00:48:35 | Zlaté Hory | 98 | |
11. | Kováříková Veronika | 1972 | 01:05:52 | Zeleneč | 29 | |
12. | Frydrych Tomáš | 1977 | 00:38:05 | Zábřeh | 167 | |
13. | Ondruch Adam | 1990 | 00:37:56 | X-TRAIL Orlová | 167 | |
14. | Maceška Otakar | 1981 | 00:39:10 | Witte bike team | 159 | |
15. | Jakubczak Konrád | 1979 | 00:42:54 | Warszawa | 137 | |
16. | Adamec Radek | 1991 | 00:36:07 | Vyškov | 180 | |
17. | Pertzian Michal | 1970 | 00:55:00 | VU SZ | 62 | |
18. | Otáhal Jakub | 1977 | 00:45:33 | VTŽ Chomutov | 118 | |
19. | Ištvánek Michal | 1981 | 00:56:57 | Vlašim | 52 | |
20. | Šimek Ondřej | 1984 | 00:47:12 | VK Blesk | 107 | |
21. | Krbcová Jiřina | 1985 | 00:54:30 | Vížina | 64 | |
22. | Andresová Jana | 1984 | 01:07:47 | Vinoř notors team | 26 | |
23. | Makovec Pavel | 1987 | 01:03:21 | Vinoř notors team | 34 | |
24. | Zítek Michal | 1984 | 00:52:50 | Vinoř notors team | 73 | |
25. | Trostová Simona | 1987 | 00:52:44 | Vinoř notors team | 73 | |
26. | Štefan Václav | 1984 | 00:39:39 | Vinoř notors team | 156 | |
27. | Ginzel Petr | 1972 | 00:40:30 | Vinohradské Šlapky | 151 | |
28. | Beneš Vladimír | 1969 | 00:41:30 | Veterán VK | 145 | |
29. | Harnoš Petr | 1986 | 00:38:01 | Veselí nad Moravou | 167 | |
30. | Borůvka Milan | 1978 | 00:49:05 | VENDAVO CZ | 95 | |
31. | Waciakowski Zdeňka | 1979 | 01:03:33 | Veltrusy | 32 | |
32. | Hrabánek Vojtěch | 1975 | 00:45:03 | Velký Osek | 122 | |
33. | Strejčková Anna | 1990 | 00:49:11 | Velký Osek | 94 | |
34. | Vladyka Jaromír | 1956 | 01:04:37 | Velké Popovice | 31 | |
35. | Šturala Jiří | 1988 | 00:43:14 | Velké Karlovice | 135 | |
36. | Friesinger Petr | 1967 | 01:00:16 | Veleň | 40 | |
37. | Maryška Miloš | 1981 | 00:36:25 | Varnsdorf | 178 | |
38. | Hanzl Radko | 1961 | 00:47:56 | V Lukách | 102 | |
39. | Teplý Ondřej | 1978 | 00:40:52 | Úvaly | 149 | |
40. | Ekrtová Jaroslava | 1974 | 00:51:26 | Ústí nad Labem | 80 | |
41. | Řezníček Filip | 1974 | 00:42:56 | Ústí nad Labem | 137 | |
42. | Šulc Miroslav | 1955 | 00:52:26 | Ústí nad Labem | 74 | |
43. | Rožánková Tereza | 1978 | 00:49:50 | Ústí nad Labem | 89 | |
44. | Haasová Monika | 1974 | 00:56:29 | Ústí nad Labem | 54 | |
45. | Eichler Ivo | 1961 | 00:41:03 | USK Praha | 147 | |
46. | Procházka Jiří | 1988 | 00:55:37 | USK Praha | 59 | |
47. | Hanzlová Radka | 1994 | 00:37:42 | USK Praha | 169 | |
48. | Štros David | 2000 | 00:36:11 | USK Praha | 180 | |
49. | Uxa Tomáš | 1965 | 00:49:19 | URT Beroun | 93 | |
50. | Drozd Michal | 1977 | 00:52:26 | Uranie | 74 | |
51. | Szász Petr | 1954 | 00:47:31 | Ultrasport Sokolov | 106 | |
52. | Hazlbauer Jan | 1981 | 00:48:07 | Ukradený širáci | 102 | |
53. | Sailer Radek | 1975 | 00:46:17 | ujezd.net | 113 | |
54. | Vidim Tomáš | 1971 | 00:41:57 | Újezd nad Lesy | 142 | |
55. | Špale Jan | 1996 | 00:46:31 | UCEEB | 112 | |
56. | Seifert Michal | 1989 | 00:45:27 | Tým AS 3 | 119 | |
57. | Okrouhlík Michal | 1987 | 00:50:50 | Tuklaty | 83 | |
58. | Procházková Alena | 1982 | 00:49:54 | Tuchoraz | 88 | |
59. | Babicová Eva | 1988 | 00:42:15 | TTC Český Brod (Praha 9 - Dolní Počernice) | 141 | |
60. | Matouš Petr | 1949 | 00:56:16 | TT Talín | 55 | |
61. | Kalinová Erika | 1989 | 00:56:43 | Třemošnice | 53 | |
62. | Kalina Pavel | 1986 | 00:48:39 | Třemošnice | 98 | |
63. | Miklánek Tomáš | 1986 | 00:42:48 | Trnava | 138 | |
64. | Sládeček David | 1978 | 00:40:59 | TRISPORTTEAM | 148 | |
65. | Kotěšovcová Anna | 1996 | 00:45:50 | TriSki Horní Počernice | 116 | |
66. | Dubec Jan | 1984 | 00:37:00 | Triexpert | 174 | |
67. | Dražan Jaroslav | 1981 | 00:38:37 | Triatlon Team Příbram | 163 | |
68. | Šubrtová Renata | 1969 | 00:53:50 | Triatlon Team Měchenice | 68 | |
69. | Hejna Marek | 1980 | 00:43:58 | Triatlon Praha Háje | 130 | |
70. | Švejdarová Šárka | 2002 | 00:57:37 | Triatlet Karlovy Vary | 49 | |
71. | Švejdar Slávek | 1971 | 00:36:44 | Triatlet Karlovy Vary | 175 | |
72. | Pribičinová Simona | 1971 | 00:56:53 | Triatlet Karlovy Vary | 52 | |
73. | Pribičin Ludvík | 1970 | 00:44:56 | Triatlet Karlovy Vary | 122 | |
74. | Černý Aleš | 1964 | 00:46:30 | Tri club Dobruška | 112 | |
75. | Holasová Jarmila | 1954 | 00:58:28 | Traged Team Praha | 45 | |
76. | Kostlivý Miroslav | 1955 | 00:50:59 | Traged Team Praha | 81 | |
77. | Holas Jaromír | 1952 | 01:00:35 | Traged Team Praha | 39 | |
78. | Otava Tomáš | 1981 | 00:48:39 | Traged Team | 98 | |
79. | Slovák Tomáš | 1969 | 00:43:13 | Traged Team | 135 | |
80. | Mašek Pavel | 1974 | 00:44:46 | TKD Třebíč | 124 | |
81. | Kyselý Petr | 1964 | 00:49:27 | TJ Zduchovice | 92 | |
82. | Brzobohatý Miroslav | 1963 | 00:49:38 | TJ Vitana Byšice | 92 | |
83. | Čurda Jiří | 1972 | 00:48:32 | TJ Sokol Suchdol | 99 | |
84. | Petrů Michal | 1991 | 00:50:17 | TJ Sokol Sruhařov | 86 | |
85. | Linhart František | 1982 | 00:45:26 | TJ Sokol Pražský | 119 | |
86. | Slavík Honza | 1982 | 00:47:07 | TJ Sokol I. Smíchov | 108 | |
87. | McCollumová Tereza | 1975 | 00:55:06 | TJ Sokol I Smichov | 61 | |
88. | Balada Roman | 1967 | 01:10:46 | TJ Sokol Deštné v Orlických horách | 22 | |
89. | Schoval František | 1988 | 00:33:30 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 199 | |
90. | Stýblová Bára | 1999 | 00:38:38 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 162 | |
91. | Andrlová Veronika | 1990 | 00:39:45 | TJ Dukla Praha | 155 | |
92. | Sehnal Adrien | 1953 | 00:46:27 | TJ Dukla Praha | 112 | |
93. | Čermák Lukáš | 1993 | 00:41:26 | TJ Dukla Praha | 145 | |
94. | Vích Damián | 1998 | 00:32:25 | TJ Dukla Praha | 211 | |
95. | Konečný Michael | 1983 | 00:39:38 | TJ Sokol Žižkov | 156 | |
96. | Čepelka Oldřich | 1948 | 01:03:12 | TIMA Liberec | 34 | |
97. | Budská Helena | 1972 | 01:01:01 | TIGI-SHU | 38 | |
98. | Pecina David | 1974 | 00:34:12 | Test Eleven Team | 193 | |
99. | Ladányi Petra | 1978 | 00:45:21 | Teplička | 119 | |
100. | Ladányi Martin | 1977 | 00:45:19 | Teplička | 121 |