Běžecké tabulky
18759 závodů
257293 závodníků
1380421 záznamů
257293 závodníků
1380421 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Palestra Kbelská 10, 02.03.2019, Praha - Kbely
věkový průměr závodníků: 45.3 let |
nejmladší závodník: Dingová Anna (2006) |
nejstarší závodník: Culka Václav (1935) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen | čas▼ | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šustová Marie | 1964 | 01:25:00 | 15 | ||
2. | Požgayová Jana | 1955 | 01:21:45 | Bonbon Praha | 16 | |
3. | Culka Václav | 1935 | 01:17:08 | Nové Město nad Metují | 18 | |
4. | Vacková Alena | 1951 | 01:16:50 | Praha 8 | 18 | |
5. | Demidova Yelena | 1989 | 01:16:06 | 18 | ||
6. | Švecová Karolína | 1983 | 01:15:30 | LK Lokomotiva | 19 | |
7. | Kaisler František | 1940 | 01:13:45 | Ski Jizera | 20 | |
8. | Volf Petr | 1977 | 01:13:18 | 20 | ||
9. | Šiml Jan | 1938 | 01:13:13 | 20 | ||
10. | Samková Lenka | 1981 | 01:12:57 | 20 | ||
11. | Domorád Miroslav | 1973 | 01:12:44 | 20 | ||
12. | Kališ Jaroslav | 1954 | 01:12:35 | 20 | ||
13. | Lončáková Lenka | 1971 | 01:12:01 | MP Praha | 21 | |
14. | Kremlíková Zuzana | 1981 | 01:11:48 | 22 | ||
15. | Březina Petr | 1946 | 01:11:25 | SABZO Praha | 22 | |
16. | Vršecká Michala | 1983 | 01:11:23 | 22 | ||
17. | Líkařová Ilona | 1963 | 01:11:11 | 22 | ||
18. | Kliková Eva | 1966 | 01:11:03 | 22 | ||
19. | Hadynová Lucie | 1991 | 01:10:56 | Běžecký klub České spořitelny | 22 | |
20. | Rajtr Jiří | 1958 | 01:10:53 | 22 | ||
21. | Balada Roman | 1967 | 01:10:46 | TJ Sokol Deštné v Orlických horách | 22 | |
22. | Doskočilová Kateřina | 1991 | 01:10:42 | 22 | ||
23. | Sedlecká Kamila | 1987 | 01:10:41 | Praha | 22 | |
24. | Šultysová Lucie | 1996 | 01:10:02 | 23 | ||
25. | Čimborová Martina | 1982 | 01:10:00 | Rungo pro ženy | 24 | |
26. | Wiener Antonín | 1956 | 01:09:52 | Praha 5 | 24 | |
27. | Groh Stanislav | 1946 | 01:09:43 | AC Vrchlabí | 24 | |
28. | Vařecha Radek | 1974 | 01:09:26 | 24 | ||
29. | Bartošová Milada | 1953 | 01:08:57 | Příbram | 24 | |
30. | Mydlilová Jana | 1991 | 01:08:48 | 25 | ||
31. | Šídlová Marcela | 1976 | 01:08:43 | 25 | ||
32. | Chmelinová Andrea | 1980 | 01:08:36 | Bratislava | 25 | |
33. | Kulhavý Vladislav | 1963 | 01:08:34 | BKČS | 25 | |
34. | Blecha Vladislav | 1964 | 01:08:32 | Líbeznice | 25 | |
35. | Smižanský Josef | 1978 | 01:08:16 | Praha 8 | 25 | |
36. | Behenská Eva | 1970 | 01:08:13 | 25 | ||
37. | Kocian Luděk | 1942 | 01:07:50 | AVC Praha | 26 | |
38. | Andresová Jana | 1984 | 01:07:47 | Vinoř notors team | 26 | |
39. | Rezková Blanka | 1965 | 01:07:41 | 26 | ||
40. | Karas Josef | 1951 | 01:07:40 | Ostrava | 26 | |
41. | Berger Pavel | 1968 | 01:07:39 | Praha 9 Kbely | 26 | |
42. | Včelák Petr | 1983 | 01:07:34 | 26 | ||
43. | Marešová Květoslava | 1997 | 01:07:29 | 26 | ||
44. | Petráčková Kristýna | 1996 | 01:07:27 | 26 | ||
45. | Francová Kateřina | 1976 | 01:07:15 | 27 | ||
46. | Ptáček Ondřej | 1983 | 01:07:10 | MPO | 27 | |
47. | Kafková Ivana | 1962 | 01:07:04 | Praha 9 | 27 | |
48. | Rennerová Ivana | 1975 | 01:07:01 | 27 | ||
49. | Peřt Milan | 1979 | 01:06:55 | CRIF CZ | 28 | |
50. | Nejedlá Eliška | 1981 | 01:06:48 | 28 | ||
51. | Plašilová Lenka | 1975 | 01:06:45 | Znojmo | 28 | |
52. | Maňáková Anna | 1999 | 01:06:44 | 28 | ||
53. | Toběrná Katarína | 1980 | 01:06:30 | 28 | ||
54. | Žeková Pavlína | 1985 | 01:06:17 | 28 | ||
55. | Vojtěchová Lenka | 1965 | 01:06:02 | Běžecký klub ČS | 28 | |
56. | Halounová Lenka | 1994 | 01:06:00 | 29 | ||
57. | Vondráček Jan | 1991 | 01:05:58 | 29 | ||
58. | Kováříková Veronika | 1972 | 01:05:52 | Zeleneč | 29 | |
59. | Chyská Gabriela | 1994 | 01:05:46 | 29 | ||
60. | Merenusová Pavlína | 1976 | 01:05:42 | 29 | ||
61. | Nejedlá Hana | 1976 | 01:05:19 | Praha Satalice | 30 | |
62. | Berounský Pavel | 1956 | 01:05:08 | LTC Houštka Stará Boleslav | 30 | |
63. | Schejbalová Eva | 1984 | 01:05:04 | Prague | 30 | |
64. | Hofman Vít | 1992 | 01:05:03 | Nové Strašecí | 30 | |
65. | Koloc Pavel | 1965 | 01:04:59 | AC Total Zero | 30 | |
66. | Hlava Milan | 1955 | 01:04:54 | Praha 4 | 30 | |
67. | Siegelova Klara | 1988 | 01:04:52 | Praha | 30 | |
68. | Smetka Tomáš | 1990 | 01:04:47 | Pilulka Athletic Team | 30 | |
69. | Vladyka Jaromír | 1956 | 01:04:37 | Velké Popovice | 31 | |
70. | Kozubek Petr | 1972 | 01:04:36 | Praha 3 | 31 | |
71. | Grygarová Šárka | 1981 | 01:04:35 | 31 | ||
72. | Charvát Josef | 1976 | 01:04:32 | 32 | ||
73. | Bártová Marie | 1993 | 01:04:29 | 32 | ||
74. | Hauptová Kateřina | 1977 | 01:04:20 | 32 | ||
75. | Pucholt Miroslav | 1951 | 01:04:14 | SABZO | 32 | |
76. | Weber Miroslav | 1965 | 01:04:11 | Běžecký klub České spořitelny | 32 | |
77. | Řeháčková Adéla | 1988 | 01:03:57 | 32 | ||
78. | Plhák Martin | 1990 | 01:03:53 | Mohelnice | 32 | |
79. | Maňák Jan | 1971 | 01:03:53 | 32 | ||
80. | Chmelík Tomáš | 1982 | 01:03:52 | 607 | 32 | |
81. | Macková Martina | 1970 | 01:03:38 | 32 | ||
82. | Rumlová Alena | 1991 | 01:03:35 | SK Choroši | 32 | |
83. | Waciakowski Zdeňka | 1979 | 01:03:33 | Veltrusy | 32 | |
84. | Volfová Martina | 1975 | 01:03:33 | Brandýs nad Labem | 33 | |
85. | Doskočil Zdeněk | 1989 | 01:03:33 | BAK Bechyně | 33 | |
86. | Novotný Jaroslav | 1955 | 01:03:29 | TEP Trutnov | 34 | |
87. | Šída Jan | 1990 | 01:03:24 | AC Kachna, Blšany | 34 | |
88. | Makovec Pavel | 1987 | 01:03:21 | Vinoř notors team | 34 | |
89. | Chmelová Iva | 1962 | 01:03:13 | Červená Řečice | 34 | |
90. | Čepelka Oldřich | 1948 | 01:03:12 | TIMA Liberec | 34 | |
91. | Bečvář Jiří | 1978 | 01:03:10 | 34 | ||
92. | Mazourková Ilona | 1976 | 01:03:07 | Praha | 34 | |
93. | Klementová Růžena | 1982 | 01:02:56 | 34 | ||
94. | Líbal Lukáš | 1989 | 01:02:53 | 34 | ||
95. | Pechačová Veronika | 1978 | 01:02:48 | 34 | ||
96. | Kalvodová Eva | 1976 | 01:02:38 | 35 | ||
97. | Beneš David | 1971 | 01:02:29 | Praha | 35 | |
98. | Pikal Karel | 1949 | 01:02:26 | SK Haná Náměšť na Hané | 35 | |
99. | Remeňová Katka | 1979 | 01:02:15 | 36 | ||
100. | Hrubá Šárka | 1977 | 01:02:12 | Praha 8 | 36 |