Prosím přihlašte se!

Kohut vyhrál Mizuno sedmičku v Brně

behej.com | 09.11.2013 | přečteno: 1892×

Více než pět stovek běžců si přišlo v sobotu zazávodit na brněnské výstaviště, kde se konal poslední letošní díl seriálu Mizuno Running Cup (MRC). Čtyři okruhy zdolal nejrychleji Jan Kohut v čase 21:32 a o 12 sekund porazil Roberta Míče. Třetí a s odstupem skončil ultrarychlík Dan Orálek (22:15). Katka Kriegelová s Velkých Losin si bezpečně doběhla pro vítězství v ženách (24:23). CELKOVÉ VÝSLEDKY

Komentáře (Celkem 10)

Nalezené položky: 11 První Předchozí | 1 | Další Poslední

behej.com 09.11.2013 19:03:31

Více než pět stovek běžců si přišlo v sobotu zazávodit na brněnské výstaviště, kde se konal poslední letošní díl seriálu Mizuno Running Cup (MRC). Čtyři okruhy zdolal nejrychleji Jan Kohut v čase 31:32 a o 12 sekund porazil Roberta Míče. Třetí a s odstupem skončil ultrarychlík Dan Orálek (22:15). Katka Kriegelová s Velkých Losin si bezpečně doběhla pro vítězství v ženách (24:23). CELKOVÉ VÝSLEDKY />Odkaz na článek

Celkem 10672,18 km
Minulý měsíc 12,4 km
10 km: 0:45:02 (2014)
půlmaraton: 1:41:12 (2014)
maraton: 3:56:52 (2012)

RoobertG muž 09.11.2013 19:42:10

V článku je uveden chybně čas vítěze, pravděpodobně má být uveden čas 21:32.

milan muž 09.11.2013 20:00:55

To se opravdu nepovedlo,s časem 27:02 minut jsem byl 81. v celkovém pořadí. :))

Brno

Celkem 19689 km
10 km: 0:34:24 (2014)
půlmaraton: 1:17:52 (2016)

mulisak muž 10.11.2013 11:48:22

Pěkný závod, organizace a zázemí bezva, 0 Kč startovné, jen ta trasa se nepovedla. Mnoho ostrých zatáček a snad už od 2. kola to byl doslovný slalom mezi pomalejšími. Oba problémy by vyřešil delší okruh s využitím obrovské plochy celého výstaviště.

Vzhledem k trase se mi dosažené trasy zdají moc rychlé, bylo to celých 7 km podle vašich GPS? Toto už není výtka, protože málokterý závod mimo dráhu má deklarovanou vzdálenost.

Motto: KISS (Keep it simple, stupid) in both running and programming

Celkem 27228,99 km

jm1 muž 10.11.2013 12:03:30

Běželi jsme 2, na jednom garminu 6.80, na druhém 7.01 ⇒ asi bylo.

Praha/Zlín

Celkem 4528,24 km
10 km: 0:37:08 (2014)
půlmaraton: 1:23:37 (2014)
maraton: 3:56:07 (2022)

J0SE muž 10.11.2013 14:21:18

Mně naměřil Polar 6.79 (kola 1.69, 1.69, 1.7 a 1.7).

Petr Kaňovský muž 10.11.2013 16:08:46

Mně Garmin naměřil 7,03 km hlavní běh a 2,04 km lidový.

Motto: Jestliže poběžíš, neklopýtneš. :-)

Praha

Celkem 7881,3 km
10 km: 0:39:33 (2014)
půlmaraton: 1:28:26 (2014)
maraton: 3:21:53 (2014)

ped7g muž 10.11.2013 16:42:43

Endomondo v telefonu SGS3 6,6km, premereni na mapy.cz 1740–1750m (zalezi jak presne jsem trefil tu velkou obratku pred cilem), takze verim tomu ze to bylo 7km ±1%. V tech ostrych zakrutach mne prekvapilo jak malo to „klopi“ ostatni bezci a kolik sily davaji do zmeny smeru pres kotniky misto toho aby nechali pracovat vahu hrudniku a tahli jen smerem vpred.

hezky sis rozlozil tempo, po startu kdyz jsem te predbihal jsem chvilku premyslel na jake tempo asi bezis, tipoval jsem neco kolem 4:00 nebo mirne pod, a ja chtel otestovat kolik vydrzim v 3:50, tak jsem letel splasene dal, jinak bych se asi povesil za tebe… :) (a v konecnem vysledku bych asi udelal lip, ale ted mam aspon lepsi predstavu jak na tom jsem)

Motto: Pain is temporary, quitting lasts forever.

Brno

Petr Kaňovský muž 10.11.2013 18:28:31

Koukám teď na to – po 1.kole jsi měl náskok 21s, po 2 kolech náskok 24s, po třech kolech už jen 2s a nakonec jsem byl před Tebou o 22s. Má velká výhoda je, že se vesměs nenechám tempem ostatních běžců ovlivnit a běžím si od začátku „své“.

Praha

ped7g muž 11.11.2013 03:30:14

ja behavam vetsinou zavody pocitove „na pohodu s rezervou“, po prvni tretine zavodu zjistim ze to je „na pohodu bez rezervy“ a posledni tretinu uz nejak silou vule doklepu za cenu mirneho zpomaleni… ;-) Ale taky nemam problemy s tim, ze by mne dav strhl k tempu ktere nechci. Jen jsem tentokrat zkusil umyslne nesmyslne tempo, protoze jsem tipoval ze na udrzeni 3. mista v cupu bych musel mit prumer pod 3:40/km, co je tak o 2–3 tridy jinde nez co beham kdyz jsem zdravy (ted mam problem s kolenem)… Tak jsem zkousel jestli se nestane zazrak. A nic. :-D Vlastne jsem spokojeny ze jsem v tom tretim kole zpomalil jen tak malo a dokazal se jeste trochu vzpamatovat a dobehnout v obvyklem tempu.

Brno

milan muž 11.11.2013 06:44:59

Trať se mě letos líbila ještě o něco méně než vloni. Areál je velký s dostatečným množstvím širokých komunikací a oni nás vyženou na periferii neupravené odstavné plochy. Chápu snahu pořadatele nepřekážet běžeckou akcí ostatním návštěvníkům, ale jednak je závod součástí výstavy a před polednem zas tolik lidí v areálu nebylo. Pokud by startovalo všech 800 přihlášených zájemců (523 klasifiko­vaných), tak je od druhého kola trať zcela ucpána. Místy ani ne třímetrový koridor je nedostatečný.

Vloni jsem tempo přepálil a dost se v závěru vytrápil, letos sice pomaleji, ale o to rovnoměrněji: 6:40, 43, 48, 51.

Pěkná běžecká akce, bohužel pokud bude pokračovat sestupný trend Sportlife (40 % propad výstavní plochy a návštěvníků), tak bude příští připomínat spíš předrevoluční burzu u nového divadla.