Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Prosim o pomoc

Prosim o pomoc

Nalezené položky: 8152 První Předchozí | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | Další Poslední
avatar

Sloviensko

rudo muž 14.05.2015 12:29:09

>> Petr Kaňovský, 14. 05. 2015 12:15:58

nene

ale chovanie casti spolocnosti viacmenej ano

jednotlivec sa v tom zmieta ako vie''niekto ide s prudom niekdo proti prudu

niekto na to doplati niekdo si pritom nakradne

clovek ako jedinec si moze v kazdej sitaiciu vybrat svoje osobne spravanie

ale spolocnost ako celok to ma viacmenej urcene

otazka je zaujimavesjioe poostavena takto

kto konkretne urcuje vyvoj v spolocnsoti a kto urcuje dolezite velke zlomove udalosti

cize ak je nieco determinovane odkial to prichadza

kto je ten determinator ???

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Brno

Celkem 80953,24 km
Minulý měsíc 526 km
10 km: 0:37:39 (2014)
půlmaraton: 1:22:19 (2014)
maraton: 2:54:22 (2014)

Petr Kaňovský muž 14.05.2015 12:33:52

>> rudo, 14. 05. 2015 12:29:09

Vypadá to zajímavě, zkus na tu řečnickou otázku i odpovědět. :-)

Ještě k burze: opravdu se nic nezměnilo, když na některých trzích se už více než 80 procent obchodů realizuje plně automatickými příkazy, přičemž je známo, jak jsou nastavené různé stop lossy apod.? Můj názor je, že stačí relativně malé podněty k vyvolání výrazné nerovnováhy, i kvůli tomuto.

Motto: Jestliže poběžíš, neklopýtneš. :-)
avatar

Eymir Gölü

Celkem 3486 km
Minulý měsíc 0 km

Skritek Hugo žena 14.05.2015 12:34:47

Odpoved na jiste otazky je prosta: Iluminati placeni zidovsou lobby :-D

(omlouvam se vsem vazne dislutujicim, ale neslo odolat)

Motto: Petit cheval de manege :-)
avatar

Sloviensko

rudo muž 14.05.2015 22:20:34

>> Petr Kaňovský, 14. 05. 2015 12:33:52

kratkodobe, intraday

ale ak ma cyluks naprikald 144 rokov tak sa ten cyklus nezrusi koli high frequency trading a koli frontrunning orders by big banks cimputers

akurat v tej panike ked v dany den ma byt LOW, bude pad ovela rychlejsi a cena na ktorej sa to malo zastavit moze byt na par sekund alebo minut presvihnuta

kedze to vsetko robis intraday, tak mas pocit ze si vnutry automatickej pracky

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

max39 muž 14.05.2015 22:51:34

Sorry,ze Vam skacem do temy.

Ale semifinale je v kapse :-D .GRATULUJEM!!!

68 je nestarnuca legenda.

A riadne to Steven zapi.Dnes sa na dietu nehra ;-) .

MAX

avatar

Steven 07 muž 14.05.2015 22:55:49

Děkuju všem přispěvatelům, kteří rozvinuli mé téma pochybnosti o reinkarnaci, budu muset přečíst aspoň pětkrát, abych základní myšlenky vstřebal.

Pravdou je, že logické argumenty mne spíše utvrdily v tom, že můj názor, tzn. reinkarnace diskutabilní až nemožné, je výrazně blíže realitě.

Děkuji Maxovi, příteli, že ani poznámkou neprotestoval, že jsem mu zasvinil vlákno:-).

Steven

avatar

Steven 07 muž 14.05.2015 23:01:20

>> max39, 14. 05. 2015 22:51:34

Maxíku, příteli, jsem celý týden na cestách. Neomylně jsem našel hospůdku plnou pravověrných fanoušků s výraznou inteligencí, a věř mi, že jsem si to neskutečně užil.

Předtím jsem byl běhat, to bylo zbytečné....... byla to jízda........ Tvoji radu dnes sa na dietu nehrá:-) jsme vzali opravdu z gruntu.

Krásný pocit, lidi, kteří se už asi nikdy nepotkají, se drží kolem ramen, blahopřejí si a zpívají hymnu. No sem magor no.....

Moc děkuju za gratulaci Maxi:-) pevně věřím, že v dohledné době budu moci v hokeji gratulovat i Tobě.

Steven

avatar

Sloviensko

rudo muž 14.05.2015 23:06:17

>> Steven 07, 14. 05. 2015 22:55:49

a kde si nasiel logicky argument o nemoznosti

ten vypoctovy podvrh z falosnych vstupnych udajov?

tak pracuje predsa rotshildovska veda poslednych 200 rokov

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Steven 07 muž 14.05.2015 23:26:40

Rudo, měla by být určitá matematická pochopitelná relace mezi počtem čekajících na reinkarnaci a již reinkarnovaných. Toto mi prostě čistě z matematického hlediska také nesedí.

Daleko důležitější je to, že jsem se neposunul v logice věci. Bytost potřebuje něco pochopit, co v minulém životě nepochopila. Budiž. Vybere si takové rodiče, kteří mají takové vlastnosti, že umožní, aby si bytost konkrétní problém odžila, bytost si vybere dobu a region.

Pokud má bytost takováto privilegia, o čemž v běhu života pochybuju, nepotřebuje si nic vybírat a ani odžít, protože, aby se v této otázce rozhodla správně, kam se reinkarnovat, tak musí problému, jaksi ex ante rozumět. tudíž je to zbytečné.

Abstrahuji od detailů jak definovat řekněme meziprostor, kde se bytost /duše, nebo řekněme cosi nachází/, abstrahuji od detailů, jak je možné, že může v tomto blíže nedefinovatelném rámci rozhodovat o svém osudu a o naplnění svého poznání, když vlastně základním důvodem reinkarnace je, jak jsem vyrozuměl rozšíření poznání/.

Pak jsou tady další axiomy, které byly, v legraci v diskusi ignorovány, těžko lze reinkarnovat bytost v rámci změny pohlaví, tedy reinkarnace /muž žena a obráceně/, a pak reinkarnace by měly mít vzestupný charakter, to znamená, pokud bych tomu věřil, řešil bych především problémy z bezprostředně minulého života, nikoliv tedy, jak tvrdíš ze životů dávno minulých /zdraj Josef Antonín Zentrich, český léčitel, bylinkář, ezoterik, již bohužel po smrti/.

Takže logických pochybností, čistě namátkou, vyčerpávajícího rozboru nejsem schopen je určitě dostatek.

Steven

avatar

10 km: 0:53:39 (2015)
půlmaraton: 1:56:00 (2015)

gilwen77 žena 14.05.2015 23:28:11

Maxi, bacha! Do Vánoční výzvy se na tvé místo zapsal nějaký stopětikilový buřt. To jsou ale blbé srandičky. Měl by sis to s ním co nejdřív vyřídit!

avatar

max39 muž 14.05.2015 23:30:40

>> Steven 07, 14. 05. 2015 23:01:20

Dakujem.

Zo srdca Vam to prajem.Riadne si to uzi.

A v teme kludne pokracujte.Rad si to precitam.Aj ked pre mna je to len tema na citanie.V sta­tistike nie som doma a na reinkarnaciu neverim.Nejak som dospel k tomu ,ze za vsetko cim som(bol som a budem) môzu len ciny dejuce sa v danej pritomnosti.

MAX

avatar

max39 muž 14.05.2015 23:37:22

>> gilwen77, 14. 05. 2015 23:28:11

Ved ten dostane po budke.Slanina akasi .

MAX

avatar

Steven 07 muž 14.05.2015 23:37:23

Moc přítomného okamžiku:-). Krásná knížka, pokud jsem pod vlivem alkoholu nezkomolil název. Já samozřejmě vím, že nemluvíš o knížce, ale to, co jsi napsal v pěti řádcích, je opravdu důležité.

I já se tím snažím řídit. Není žádné potom, až..... jasně jsou povinnosti. ale je tedˇ:-) právě ted. A nevíš dne ani hodiny, takže neplýtvat....­............:-)

Steven

avatar

Sloviensko

rudo muž 14.05.2015 23:54:18

>> Steven 07, 14. 05. 2015 23:26:40

ked sa urobi matematicky vypocet

do ktoreho sa umyselne (niekedy skuticne z nechapania) zadaju uplne chybne vstuopne parametre a tie su vybrane na zaklade uplne chybnych predpokaldov a pociatocncyh postulatov

tak voibec nezalezi ako presne prebieha samotny vypocet a ako pekne vyzera graf
a aky je ciselny alebo (NE)logocky vysledok

prewtoze sa pocital nezmysel od zaciatku

a ako to ze nevidis cely podvod tej vypoctovej teorie

preco ti nie je jasne jake chybne postulaty a vstupne parametre zobral

sice ich nechce vymenovat lebo tym sa hned odhalil

ale predsa ak nad tym naozaj rozmyslas tak ti to musi buchnut do oci

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Celkem 11099,39 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:50:37 (2015)
půlmaraton: 1:48:11 (2015)
maraton: 4:24:37 (2014)

Ondřej S. (aka
poohDA)
muž
14.05.2015 23:54:49

Vánoční výzvu je třeba přejmenovat na plavkovou. Jo a dobrou noc.

Motto: Mírné zjednodušení ušetří hodiny vysvětlování.
avatar

Sloviensko

rudo muž 14.05.2015 23:56:46

>> Steven 07, 14. 05. 2015 23:37:23

ano Tolle sa stal velkym guru

a to co podava podava tak ze lduia to vibec spravne nepochopili a tak sa zas jednemu guru-ovi podarila zavliect velku skupinu hladajucich do slepej ulicky

NOW tu nie je preto aby sme necistili minulost a neplanovalai a mnebuduovali buducnost

to je prave ta mylna interopretacia a Tolle ju tak umyselne podava

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Brno

Celkem 80953,24 km
Minulý měsíc 526 km
10 km: 0:37:39 (2014)
půlmaraton: 1:22:19 (2014)
maraton: 2:54:22 (2014)

Petr Kaňovský muž 14.05.2015 23:58:15

>> max39, 14. 05. 2015 23:37:22

Můj názor k tomu je, že by ses měl snažit především o to, aby výkyvy hmotnosti byly co nejmenší, a přitom, aby ta měla klesající trend – není dobré se soustředit jen na rychlost poklesu, protože to může vést k opakování stávajících problémů. Každopádně držím palce!

Motto: Jestliže poběžíš, neklopýtneš. :-)
avatar

10 km: 0:53:39 (2015)
půlmaraton: 1:56:00 (2015)

gilwen77 žena 15.05.2015 00:01:59

>> Steven 07, 14. 05. 2015 23:26:40

.., měla by být určitá matematická pochopitelná relace mezi počtem čekajících na reinkarnaci a již reinkarnovaných. Toto mi prostě čistě z matematického hlediska také nesedí.

Pokud by se ona duše/bytost/cosi umělo přemisťovat mezi „obhospodařovanými“ živými těly v pikosekundách, tak ty počty ani nemůžou sedět. Na všechny lidi by stačil 1 ks „duše“. Jasně, vy chlapi většinou neumíte dělat 2 věci najednou, ale jde to, fakt jo.

Ale já taky zrovna na reinkarnace nevěřím. Víc se mi líbí myšlenka, že s tělem i duch se vytratí. I když člověk nikdy neví – no snažím se žít tak, abych „hlavnímu Šéfovi“ po smrti nemusela moc vysvětlovat ;-)

avatar

Sloviensko

rudo muž 15.05.2015 00:04:58

>> Steven 07, 14. 05. 2015 23:26:40

Styeven akosi rozmysla stale v 1 rovine

je velky rozdiel

ked si v zivom ludskom tele a mas hormony a mas logicky mozog a mas fyzicke podmoenky a zazitky

chapat to vsetko z nadhladu a robit soravne rozhodnutia a nesluzit negativnym energiam

a ked si v stave medzi pozemskymi zivotmi

oslobodeny od tela od hormonov od priameho vplyvu negatovnych energii a od obmedzeni fyzickeho tela

vteday je ti vsetko jasne a vsetko chapes rouzmies a si idealnym vzornym clovekjom

takmer anjelom, pretoze nemas telo a len cistu dusu a tak si skutocny anjel, nezatazeny clovecinou

cize to jae tak kazdy je dobry teoretik ale v praxi sa vacsina ani nepokusi a aks a pokusi tak nespravne a hned to vzda

prirovnaj si to k behaniu ' kazdy si vie doma na gauci precitat knizky od najleopsich trenerov

odpisat treneinkovy plan a leziac na gauci sneivat jak da maraton pod 3H alebo pod 2:16 alebo za 2:04

alebo ti odvaznejsi vedia teopreticky ako to natrenovat regenerovat atd

aby dali maraton pod 2H

ten gauc to je ako nebo

ale ked si obujes behacie boty a vides von na cestu alebo na drahu

to je ako ked sa inkarnujes

a zrazu nedokazes ani natrenovat na rychly maraton ani zit s pochopenim a prewzitim ako anjlel v tele

mimochodom teroeticky sa veci nedaju prezit

ak ak musis prezit tisic roznych slusenosti

tak musis prwezit tisic roznych inkarnacii

akurat teraz jak sa vsetko zrychluje mozes v jednej inkarnacii prezit voacej naraz paralelne alebo rychlo postupne

a tomu brani vselico v psolocnosti ta povrchna moralka

keydisa clovek sa narodil do nejakej prifesie a robil ju cely zivit ' teraz ludia straodaju profesie kazdy chvilu pretrenunju sa prekvalifikuju a orbia uplen nieco ine ako sa vyucili alebo vystudovali

teraz to navera na obratkach

a aj ine veci v zivote naberaju na obratkach zazijes v 1 inkarnacii tolko kolko by si predtym musel cakat aj niekolko storoci

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

max39 muž 15.05.2015 00:06:23

>> Petr Kaňovský, 14. 05. 2015 23:58:15

No ved hej.Ja sa ani nechystam na nejaky zazrak v chudnuti.Ako som povedal,pokial nemôzem trenovat na plno tak mam obavy ci vôbec nejaky pokles hmotnosti bude.Obavam sa ze neudrzim stravu.Ale to uz som spominal.V kazdom pripade dakujem za radu.

MAX

avatar

Steven 07 muž 15.05.2015 00:06:51

>> gilwen77, 15. 05. 2015 00:01:59

Ale já taky zrovna na reinkarnace nevěřím. Víc se mi líbí myšlenka, že s tělem i duch se vytratí. I když člověk nikdy neví – no snažím se žít tak, abych „hlavnímu Šéfovi“ po smrti nemusela moc vysvětlovat ;-)

Jojo, vidím to podobně, to bylo to nemít dluhy vůči jiným:-). Nicméně stejně se Ti to absolutně nikdy nepodaří. Protože i dobrým slovem můžeš neskutečně ublížit:-).

Zas bych se v tom až tak moc netopil:-). Vivre, vivre, vivre, žít je třeba:-)

Steven

avatar

Brno

Celkem 80953,24 km
Minulý měsíc 526 km
10 km: 0:37:39 (2014)
půlmaraton: 1:22:19 (2014)
maraton: 2:54:22 (2014)

Petr Kaňovský muž 15.05.2015 00:08:55

>> max39, 15. 05. 2015 00:06:23

Maxi, co tak se týden snažit jist cca. rovnovážně? Nechceš ten týden zapisovat, co sníš, ať máš nějaké aktuální údaje, pro případné korekce v dalších týdnech?

Motto: Jestliže poběžíš, neklopýtneš. :-)
avatar

Sloviensko

rudo muž 15.05.2015 00:09:57

>> Petr Kaňovský, 14. 05. 2015 23:58:15

to je taka normalna korekcia rychleho trendu

130–98 == 32 kg

98–105 = 7 kg korekcia

7/32 == len asi 22%

normalne korekcie su 3/8 – 1/3

a ustaleny trend ma korekcie aj 50%

pokial sa trend neustale koriguje malymi pohybmi tak je dlhodobo udrzatelny

ale take panikove krachy ako startit

32/130== asi 25% svojej maximalnej hodnoty tak rychlo

nutne vyuzaduje dost vyraznu korekciu padu

aj v tele prebieha short covering and short profit taking

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Steven 07 muž 15.05.2015 00:14:23

>> rudo, 15. 05. 2015 00:04:58

Rudo, dobře, ale pořád mi neodpovídáš na moje zásadní otázky.

oslobodeny od tela od hormonov od priameho vplyvu negatovnych energii a od obmedzeni fyzickeho tela

jsme tam, kde jsme byli, rozumíš? Oslobodeny viz vyse, pokud Te chytim za slovo, zadna reinkarnace neni potreba, vsemu rozumim, neni duvod prozivat.

Nedostal jsem odpoved na meziprostor. Vím, že to není možné, neber ve zlém.

Moc přítomného okamžiku. Kdyby zde byla jen jedna jediná myšlenka pravdivá, naučit se vážit si života v každém přítomném okamžiku, opět zjednodušuji, nebyla napsána zbytečně.

Nevím čím se živíš, nemáš asi termíny, budgety, nevím za co máš odpovědnost, ale lidi často sklouznou k názorům typu, ok, ted to stojí za hovno, bude líp. Ne nebude, čas velice rychle plyne a je potřeba to tak vnímat a vážit si ho.

Minimálně mít dobrý pocit z každého prožitého dne, nečekat na nic, nic nepřijde, vždy budou problémy, žij ted, hned, podle možností a naplno.

Steven

avatar

max39 muž 15.05.2015 00:15:35

>> gilwen77, 15. 05. 2015 00:01:59

"""…že s tělem i duch se vytratí."""

A prave o to ide(a aj v celej tejto debate).

Je tam ten duch???

MAX

avatar

Sloviensko

rudo muž 15.05.2015 00:18:23

>> Steven 07, 15. 05. 2015 00:06:51

>> gilwen77, 15. 05. 2015 00:01:59

teraz pomaly prichadzate k jednej zakladnej chybe toho falosneho vypoctu

kde zakaldny postulat bol umyslene chybne postaveny:

kazdy clovek inkarnuje

pricom sa ani neskumal pojem :

co je to clovek?

ludske telo?

alebo ludska dusa?

alebo polozim otazku inak

aby sa z toho materilaistiocky vedci nemohli uliat:

je v kadom zijucom tele co vyzera ako clovek

naozaj skutocna ludska dusa?

vela ludi sice nad tym nberozmysla

ale intutivne citi ze oni nemaju dusu v zmysle inkarnacnom a teda su tu len 1×

preto nemaju ziadne minule zivoty nemaju si co pamatat a ziadne ine ich necakaju v buducnosti

co je absilutne v poriadku

ale prinasa to spustu haklivuch otazok

ako a kedy sa to zacalo delit ze tela s dusou a tela bez duse

kto to tak zariadil a a za akym ucelom?

a ked niekto tvrdi ze on teda nema skutocnu inkarnacnu dusu a teda on sa neinkarnuje

zacne byt potom urazney alebo utocny voci tym co maju a inkarnuju?

zacne sa hrat taka elitisticka vojna?

doteraz ked prisla debata az ku tomuto bodu nastal velky rozpor a velke obvinovanie

nieco ako za sociku:

preco mna nevzali do poioniera

preco ja nie som v SZM

preco som neni clen strany?

preco ta pekna suseda odnaproti da kazdemu len mne nie?

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Sloviensko

rudo muž 15.05.2015 00:22:48

>> Steven 07, 15. 05. 2015 00:14:23

nie

lebo cely zystem pozemskych zivotov bol vyrobeny prave koli zazitkom vo fyzickom tele

to je akoby si povedal ze zrusme bezecke preteky

kazdy napsie svoj treninkovy plan

a seftrene trener repre vyhodnoti kto vyhral

a ani to nejdem navrhnut aby si rovnake logicke myslenie zaviedol do sexu a sexoval len teoreticky

a co sa tyka toho pritomneho okamziku

pokial robis nejaky boznis a kazdy den nedas nejaky cas vyhodnotenoiu minuleho kvartalu a nejaky cas planovaniu buduceho kvartalu a hladaniu ako v buducnosti biznis plan skvalitnit a zmenit

tak si dopredu prehral

pritomny okamnzik by mal byt prave o tom ze ked teraz preflakam tuto sekundu

a nebudem aktivne tvorit buducnost

tak budem vzdy len prezivat

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Sloviensko

rudo muž 15.05.2015 00:26:20

>> Steven 07, 15. 05. 2015 00:14:23

ja neviem co sa pytas na kay medzipriestor

neni duvod prezivat ked vsetkemu rozumies v stave bez tela

prtaveze nicomu nerozumies

lebo teoria ti neda pochopenie

ale je mnozstvo dusi ktore nikdy nezili vo fyzickom tele su take cele civilizacie

a tie pozoruju tento fyzicky pokus na ZEMI s hmotnymi telami

ak si dusa a nielen zive telo

tak si kedysi pradavno mal moznost ropzhodnutia

sksuim teda aj fyzicku existenciu alebo nie

nik ta nenutil

tak preco si tu fyzicky?

alebo to teda sa snazis pochopiut a branis sa tomu

alebo si tu len 1× a teda nemas tu skutocnu dusu s inakrnacnou schopnostou

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Steven 07 muž 15.05.2015 00:27:35

Rudo, zpochybňuješ pouze to, s čím, víceméně souhlasím. Nebudu to nazývat duše, ale cosi. Ani ta duše nebyla prokázána. Ale stále platí to, co jsem napsal, žádné ideologické boje se prostě nekonají, ani není důvod.

Úmyslně takto zjednodušuju, nechci komplikovat diskusi, vzhledem k tomu, že tíhnu k tradičním hodnotám, je ti asi jasné, jaká stanoviska zastávám, ale to by diskusi na obecné úrovni komplikovalo.

Není odpověď, meziprostor, schopnosti duše, nazvěme to tak, pravomoci duše rozhodovat, důvody jednání duše, když vlastně, aby se správně rozhodla co dále, tak musí mít vyřešený problém, který chce odžít, hledisko času také abstrahujem, takže co nám vlastně zbývá?

Steven

avatar

max39 muž 15.05.2015 00:29:48

>> Petr Kaňovský, 15. 05. 2015 00:08:55

Presiel som znova na NSS.Ide len o to aby som vydrzal prvy tyzden sacharidovych abstakov a moju falosnu chemicku(praskovu) chut na sledkosti.Potom to pôjde.

Ja pri strave potrebujem aj objem.A ten dosiahnem asi len tou „zeleninovo-bielkovinovou“ stravou.

Aj tak ide u mna hlavne o tu noc a nocne jedenie.Az to vyriesim,tak mam po probleme.

MAX

Nalezené položky: 8152 První Předchozí | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.