Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecký trénink » 10 km za 35 minut

10 km za 35 minut

Nalezené položky: 561 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další Poslední
avatar

Postrizin

Celkem 41 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:30 (2011)
půlmaraton: 1:13:56 (2011)
maraton: 2:39:32 (2011)

SlavoK muž 20.03.2015 09:55:46

A tebe sa zas nepaci trenovat na maraton, no a?.. :-) Mne sa ten Rudov nastrel paci ako niekolkomesacny zaklad pred odstartovanim 12–16tyzdnovej specialnej pripravy. Tak to aj Rudo myslel.

Inak tie stvrtky v desiatkovom tempe behaval Zatopek, alebo o kom si to pisal?

avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 20.03.2015 10:29:10

>> SlavoK, 20. 03. 2015 09:55:46

Co by sa nepacilo, pacilo. Len prioritne ciele, dlhodobe, som mal ine. Ked som sa vsak nan dal, rozhodne som sa nevyhybal urcitemu typu treningu „lebo mi bol neprijemny“, ci „mi to neslo“. Ale o tom, potom.

Nic proti stvrtkam v desiatkovom tempe, len je rozdiel ich odbehat 10–15 a 100, ze ano. Takze pri limitovanom case denne na trening, existuju podstatne ucinejsie typy treningov, nez stvrtky v desiatkovom tempe. Teda ak nemas zrovna 3 a pol hodiny na absolvovanie 80 a viac kuskov s medziklusom… Aj tak je to skor trening na rozvoj hodinovkoveho potencialu.

Mimochodom, moja poznamka o spola odklusanych stvrtkach v desiatkarskom tempe je skor ako protipriklad toho, co NIE JE strednotratiarsky trening a co rozhodne nie je definicia neprijemnych pocitov. Je to tak kratky usek, bezany tak volne (10karske tempo), ze by si ich musel bezat velke mnozstvo a s velmi kratkymi pauzami, aby si rozvijal to, co mas pri treningu na 10km zavod. Pocas maratonskeho treningu tym tiez nic nerozvijas, iba si mozno psychicky oddychnes (co tiez niekedy treba).

A proti Rudovmu voditku, na co sa sustredit v hrubej priprave, vobec nic nemam. Osobne si myslim, ze nie je na skodu, aj pri dlhodobom plane dat strednedobe ciele a nejake testy (na ktore treba pripravu v cykloch smerovat), nez 1 a po roka iba trenovat a nechodit na preteky. Malokto ma taku trpezlivost byt zalezeny ako hermit a cakat na svoju premenu na motyla tak dlho. Hovorime to o vykonnostnej hobickej urovni, nie o olympijskom potenciale. Momentalne mame marec, sezona sa blizi – Rudov popis pripravy sa hodi na obdobie November – polka Februara. ALF – vynechavas jarnu sezonu?

avatar

Sloviensko

rudo muž 20.03.2015 11:47:02

predpokladam uacst na zavodoch bez vyladovania aspon kazde 2 mesiace na zodpovedne zmeranej trati… ak by prislo zlepsenie, tak bude treba tempa zas trosku pritvrdit

@ Mato: vychadzam z toho ze vykonnost cez 37 nie je uspokojiva a tak nejaka sezona na jar zerjme moc neznamena, samzorejme zavody bez ladenia su vitane obcas, cim skor sa zacne s takouto zakladnou priparvou tym skor nastane to zelane zlepsenie

naprikald to mozme brat aj tak ze zacina zakladnu pripavu na jesenne zavody amoze dat nejake specialne tyzdne vyladovacie napriklad na Bechovice

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Postrizin

Celkem 41 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:30 (2011)
půlmaraton: 1:13:56 (2011)
maraton: 2:39:32 (2011)

SlavoK muž 20.03.2015 11:58:54

>> Mato, 20. 03. 2015 10:29:10

Takze pacilo, hmmm. Tak to si asi nikdy netrenoval niekde blizko spojho potencialu, inak by si si odtrpel kazdu prekliatu sekundu.

avatar

Sloviensko

rudo muž 20.03.2015 12:05:27

chlapci robite z treninku dramu jak z navstevy svokry (federalne tchyne)

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Postrizin

Celkem 41 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:30 (2011)
půlmaraton: 1:13:56 (2011)
maraton: 2:39:32 (2011)

SlavoK muž 20.03.2015 12:09:13

To je len take dotahovanie, aby rec nestala. Neni kde vybyt energiu.

EDIT: a to kolko este vecsich hovadin som napisal a vymazal. :-D

Tymto sa ospravedlnujem Alfovi a nepristojne prispevky si preeditujem a v dohladnej dobe z vlakna odstranim.

avatar

10 km: 0:39:25 (2016)
půlmaraton: 1:29:26 (2015)

runyx muž 20.03.2015 12:09:41

>> rudo, 20. 03. 2015 01:41:07

Rudo, prosimte jake by odpovidaly ty tempa pri osobaku 39:26 s dlouhodobym cilem 37:00 ? Momentalne behavamm intervaly 2km v T3:52 a 1Km v T3:40. Coz je asi rychle, co?

avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 20.03.2015 12:58:41

>> SlavoK, 20. 03. 2015 12:09:13

Toz ja ju vybit mam kde a cele to dotahovanie smeruje k tomu, co sa snazim povedat od zaciatku: ked mas ciel, nejde spravit iba 2/3 cestu a cakat kyzene vysledky. Co ako si uzivas nejaku fazu pripravy, do nekonecna sa jednym, ci svoma opakovanymi stimulmi nebudes zlepsovat, aj ked to dotiahnes do extremu.

Tiez mas pravdu v tom, ze som v maratone nedosiahol svoj potencial, aj ked som si svoje odtrpel, zaroven vsak aj uzil. Chcelo to venovat tomu 2 plne roky, co som ja nechcel a nie je mi to luto (radsej si spomeniem na plny pocit uspokojenia pri vitaznom dobehu preteku, ktory som chcel vyhrat, ako dobeh na 63. mieste za povedzme 2:27 na nejakom velkom mestskom maratone, po ktorom mi vzdy zostanu pochybnosti, ci som nemohol bezat este rychlejsie, keby…xy).

avatar

Celkem 9565 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:32 (2016)
půlmaraton: 1:22:47 (2016)
maraton: 3:22:11 (2014)

ALFcz muž 20.03.2015 13:10:38

Slavo, nic neodstraňuj!

Mato, hodlám během jara normálně závodit, ale z plného tréninku. Max třeba lehce upravím poslední 2 dny před závodem. Mám v plánu 3 závody na 15km a jeden 10km, během dubna a května. Loni jsem taky jarní závody běhal z tréninku, každý víkend a byly to nejvíce podařené závody.

Jinak, dnes zažívám to to jsi popisoval, že trénink není žádné veselé pobíhání. Ráno jsem měl po včerejších náročných 22km v terénu těžké nohy a vůbec jsem neměl chuť dát si rychlý trénink. Nakonec vůle zvítězila, pořádně jsem se rozcvičil, rozklusal a dal jsem 7km@3:55. Při běhu jsem přiměřeně trpěl, na 5.km jsem si pohrával s myšlenkou, že 5km dnes stačí. Najednou se to ale zlomilo a v pohodě jsem to dotáhl na plánovaných 7km, přičemž poslední km jsem si vyloženě užíval. Hned po doběhu propukla radost a začal jsem se těšit na další trénink. Takže jak jsi říkal, není to žádná procházka růžovým sadem, ale cítím, že to má smysl a odměna přichází po tréninku.

Ještě doplním co jsem dnes naměřil. Průměrný tep 166. Max byl 172. Tep od 5 do 7km byl 167. Z loňských hodinovek mi ANP vychází na 172 (při tempu 3:54)

Celý popis jak proběhl týden napíšu v neděli.

Motto: Nad lidskou blbostí nemůžeme zvítězit. Ale nikdy, nikdy tento boj nesmíme vzdát!
avatar

Postrizin

Celkem 41 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:30 (2011)
půlmaraton: 1:13:56 (2011)
maraton: 2:39:32 (2011)

SlavoK muž 20.03.2015 13:25:15

>> Mato, 20. 03. 2015 12:58:41

Mato za dotahovanie povazujem tie divne naznaky neviem kam smerujuce: 400m v tempe desiatky, autori co radia behat len to co cloveku ide dobre, vyhybat sa nejakemu typu treningu lebo mi je neprijemny…

kedze vsetky boli uvedene ako reakcia na mna, ale pritom so mnou nemaju nic spolocne, proste si si ma vybral ako cvicny terc aby si mohol rozvinut tu myslienku. To je v poriadku, ja sa bavim, lebo prave koli blbej chripke a blizkemu zavodu mam nadbytok energie, ktoru nemozem vybyt. Takto je z nej snad nejaky uzitok pre vsetkych co by si snad mysleli, ze sa budu v trenigu flakat a na zavodoch lamat osobaky.

avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 20.03.2015 13:44:46

>> SlavoK, 20. 03. 2015 13:25:15

Tie 400ky s Tebou nemali nic spolocne, zbytocne si vztahovacny. Boli poukazom na to, ze medzi 400vkami a 400vkami je velky rozdiel a ze zdaleka trening ST 10ky neboli tak ako strednotratiarsky trening, aby sa ta bolest zas nedemonizovala.

Co sa tyka autorov, spominam si dobre ako si jedneho citoval (Fitzgerald?), ked sme rozoberali Tvoj trening na Bechovice a poukazoval som na nedostatok specialneho tempa. Uz vtedy som hovoril, ze jeho dojem o zamerani sa na to, co bezcovi ide dobre, je hovadina a stale na tom trvam. Pamat ma vsak moze trosku zradzat, to pripustam, uz su to nejake styri roky…

avatar

Postrizin

Celkem 41 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:30 (2011)
půlmaraton: 1:13:56 (2011)
maraton: 2:39:32 (2011)

SlavoK muž 20.03.2015 14:10:36

>> Mato, 20. 03. 2015 13:44:46

Mozno som toho Fizgeralta zle citoval alebo sme sa len zle pochopili. Nejde o to trenovat to co cloveku ide dobre. Ide o to trenovat to z coho mas najlepsi pocit, ze ta to pripravi na tvoj pretek. To neznamena trenovat v konfortnej zone, naopak, ze prave v takom motivacnom treningu sa clovek dokaze este viac zmacknut. A tiez ho to kumulovane tak neunavi – princip toho, ze po uspesnom trenigu ci zavode sa lepsie a rychlejsie zregenerujes, nez po neuspesnom – pricom uspenost je ciste subjektivny pocit.

Ja si napriklad tie 1km useky davam, niekedy aj 2km, ale netesim sa na ne, nemam z nich dobry pocit a po nich necitim uspokojenie ze som to zvladol, alebo nejake uistenie ze ked som toto dal v treninku tak z toho bude dobry zevod. Ale fakt je ze ma rozbehaju a potom tempace cca o 5–10s/km pomalsie sa behaju lepsie. A ked sa dorazim na tempaci tak z neho mam prave ten dobry pocit pripravenosti na preteky.

Ale ako som uz spomenul, v tomto vlakne som len taky posuvac diskusie, radit ako na 10km optimalne trenovat nemienim. 10km cesta ani krosy obdobnych vzdialenosti ma nikdy moc nemotivovali, posuny na nich boli vzdy len sprievodnym ukazom pri priprave na polmaraton.

avatar

Postrizin

Celkem 41 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:30 (2011)
půlmaraton: 1:13:56 (2011)
maraton: 2:39:32 (2011)

SlavoK muž 20.03.2015 14:22:34

>> Mato, 20. 03. 2015 13:44:46

Apropo bolest a co boli viac… Spomeniem si na vyjadrenie Arnolda Schwarzenegra k bolesti. „Ked ti zapalim v podpazi sviecku, tak ta budu prsne svaly palit ako cert, ale z toho ti nenarastu.“

Ja som nenasiel – vramci treningovej bolesti – nic co by sa vyrovnalo predkopavaniu. A ze som toho v behu dosiahol viac a venoval mu o dost viac casu nez „kulturistike“, tak NIKDY NIC v behu ma nebolelo tak ako serie predkopavania. Napriek tomu som ich mal rad a nevynechaval ich. Pre ten pocit z dobre vykonanej prace potom.

avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 20.03.2015 14:24:46

>> SlavoK, 20. 03. 2015 14:10:36

Zial, pocit, ze Ta nieco pripravi na pretek dobre sa nerovna realita. Odskusane na sebe a odpozorovane na inych mnohokrat. Psychika hra svoju dolezitu rolu, ale fyziologiu neoklames, najma ak uz aj mas realne vedomosti o spravnej priprave. Ja mavam najlepsi pocit po odbehanych usekoch do kopca, pripadne tempacoch a dlhych behoch, ale viem, ze na dobru pripravu to zdaleka nestaci a ze nie som pripraveny dobre, ak nezaradim stredne dlhe useky v intenzite, ktora je viac ako len neprijemna (a nie, 5–10s/km od beznej rychlosti tempacu nestaci).

Mimochodom, fyziologicky ma polmaraton podstatne blizsie k desiatkarskemu treningu, ako maratonskemu. Bez schopnosti bezat osobak na maratone by si sa mal zlepsit na polke, ak mas za sebou dobru pripravu na 10km. Naopak to nielenze malokedy plati (vyjma pripadov zavaznych nedostatkov vo vytrvaloti), ale skor je indikatorom, ze maratonska priprava nejde dobrym smerom. BTW, to co som Ti uviedol uz davno, ze vylepsenie polky je limitovane tou desiatkou, stale plati a poukazuje, ze to co povazujes za sprievodny indicator, je urcujucim faktorom a stropom. Food for thought, hmm?

avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 20.03.2015 14:34:52

>> SlavoK, 20. 03. 2015 14:22:34

Pozyvam Ta na utornajsi trening strednotratiarov Slavie UK a s tym, ze das do toho pozadovanu intenzitu. Asi si nikdy nebezal trening typu 3×500m so 6–8min pauzou co najblizsie k tempu 800vky az kilaku. Zlate predkopavanie :) No, ale kedze si taky trening este asi ani nebezal a na prvych par pokusov by hlava nepustila telo do takej intenzity, mozes si skusit alternativu pre tych s mensim poctom rychlych svalovych vlakien 3×1000m so 7–8min pauzou, co najblizsie k tempu 1500vky, posledne opakovanie samozrejme najrychlejsie, bez vacsieho rozptylu ako 2,5s. To je skutocny stredovek, kedy Ta bolia aj korienky vlasov a lezis po dobehu pol hodinu skruteny do klbka… Na veceru mozes samozrejme zabudnut, lebo by si dostal okamzite hnacky.

Ked sme mali v plane takyto typ treningu, nikto neobedoval, rano sa absolvoval beh bez slova a so stvrdnutymi tvarami a malokto noc a niekedy aj dve predtym dobre spal. Po treningu, ked sa vsetci pozviechali z drahy a nejako absolvovali potacavy vyklus, vybuchla euforia, lebo sme vedeli, ze najblizsich 15–20 dni nic, ani najhorsi pretek, nebude tak boliet, ako to, co si prave absolvoval.

Mimochodom, hadam kazdy kulturista povie, ze cviky,kde zapajas velky pocet svalovych skupin pri max. vahe, ci do zlyhania (napr. drepy, ci premiestnovanie cinky) su povazovane za najtazsie. Izolovane cviky sa daju lahsie zniest, lebo bolest je… izolovana. Pri behu, kde pri max. usili vyleti laktat, ta zahlti vsade a trva dlho, kym si chopny cokolvek robit. Tym nezhadzujem bolest zazitu pri posilnovani, ale, kedze som to zazil, je lokalizovana na urcite partie. Pri treningu laktatovej odolnosti, nezostane ziadna cast tela usetrena a videl som vela inak silnych jedincov tisko vzlykat v leze a prosit o skoru smrt. Bolest totiz kulminuje az po dobehu.

avatar

Postrizin

Celkem 41 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:30 (2011)
půlmaraton: 1:13:56 (2011)
maraton: 2:39:32 (2011)

SlavoK muž 20.03.2015 15:14:18

:-D tak teraz vazne lutujem, ze nas deli 400km, a nemozme si pokecat pri vykluse.

To je prave to, ja som take treningy nikdy nebehal, tazko ma teraz pretvarat na konci kariery, ked som vzivote ani ziadny trenink atletov nevidel, natoz ho absolvovat. Ale snad to citaju aj ti, co si myslia, ze ked vidia na pulzmetri vysoke cislo, tak to je znamka tazkeho treningu. :-)

A cinky – no prave komplexne cviky su narocnejsie, povedal by som, ze sa viac podobaju behu – svojou komplexnostou zatazis spustu svalov, vycerpas cele telo. Izolovane cviky viac bolia v zmysle konkretnej bolesti, pretoze sa sustredis na ten jeden sval. Takze horsie nez predkopavanie dvojnozne je predkopavanie jednonoz. To som teda skusal len parkrat, predsa len mam svoje hranice. :-) A az prilis sa natiskali do hlavy myslienky na pretrhnute svaly roznych profikov z casakov.

Jaaj, a teraz som si spomenul… myslis, ze keby ste pri tom potacavom vykluse preskakovali okrasny plot, tak by nejaky trener z toho chcel vyberat talenty?

PS: Dufam ze to nevyznieva tak, ze chcem porovnavat kto mal kedy tazsie, bolavejsie a neviemake treninky. Ja sa za ziadneho extra drica nepovazujem, len som kedysi cvicil a teraz beham tak ako ma to bavi, s jedinym cielom, urobit si sam sebe radost.

avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 20.03.2015 15:31:52

>> SlavoK, 20. 03. 2015 15:14:18

ANi by som neprekracoval :-P Raz som sa tak dlho motal s rozvazovanim tretier po vyssie popisanom treningu, ze ked som konecne co to odklusal a chcel odist zo stadiona, uz bol, klasicky, zamknuty. Normalne by som preliezol cez plot na tribunach, ale uz len ta predstava mi nahnala slzy do oci. Moja priatelka (teraz zena) uz bola na tribune, zdarne prelezena – tiez mala po tomto treningu – a ja som ju po par pokusoch musel potupne poprosit, aby ma prisla zo spodu potlacit, inak tam prenocujem. Nakoniec nas tlacila postupne viacerych. Zeny su fakt asi tvrdsie natury, co sa tyka znasania bolesti :-)

avatar

Sloviensko

rudo muž 20.03.2015 21:32:32

>> runyx, 20. 03. 2015 12:09:41

jj to je rychle, to je na vyspickovanie formy pri vykonnosti s ktorou si spokojny

intervaly by som vyhodil pri dlhodobo zamerani a daval radsej trochu dlhsie behy

zacno orientacne naberat objemy v tempach:

4:15 – 4:30 – 4:45

pricom dlhy beh okokolo 20 az 25 km by mal drzat stabilne tempo 4:45 (na rovine) samozrejme v terene variabilne

stredne dlhy beh okolo 15km by mal drzat tempo 4:30

behy 5–10 km by mali 4:15

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Sloviensko

rudo muž 20.03.2015 21:53:16

jaj to je dobra a zabavna debata

ale aby som nesiel len do srandiciek

psychyka bezca je dolezita zlozka talentu

teda nielen telo ale aj hlava a srdce (nie fyzicka pumpa)

a trener musi spoznat jedinca a vybrat system ktory sa na tu psychiku napasuje

system vyberany na telo zvycajne skonci s tym ze bezec to vzda a prestane sportovat alebo zmenu trenera

a kto trenuje niekoho na dialku tak vie ze to konci klamanim ze treninku sa neodbehnu tak ako sa mali alebo sa vratia odbehnute ale inak s milionom roznych vyhovoriek a dovodov

cize treninkovy system sa musi napasovat na psychiku jedinca a nie na fyziologicku optimalizaciu

ovsem psychiku toez mozno menit rozvijat

ono je to v podstate dilema:

ma prist hora k mohamedovi alebo mohamed ku hore ?

preco u nas kedyis boli v sporte upsechy a behalo sa rychlejsie na elitnej urovni?

bol tvrdy system a so psychikou sa nikto nepatlal

trenink sa vydal v dennom rozkaze a ak nesplnis rozkaz ides okmazite k petepakom a ak si uz odsluzily duklista tak si zo strediska vyrazeny

a tak ako sa posle synacik na studia aby sa vratil po rokoch s nejakym diplomom

tak sa v afrike posielaju deti na treninky

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Sloviensko

rudo muž 20.03.2015 21:54:37

>> Mato, 20. 03. 2015 15:31:52

takze ona si muza vybrala podla toho, ze ktoreho z vas najlahsie vytlacila na plot ?

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Celkem 9565 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:32 (2016)
půlmaraton: 1:22:47 (2016)
maraton: 3:22:11 (2014)

ALFcz muž 22.03.2015 18:58:18

Přehled týdne:

  • Po: úseky 7×1km@3:35, pauza 3:30 (500m)
  • Út: rege 13km@6:45
  • St: volno
  • Čt: 22km@6:05 v terénu (nastoupáno 560m)
  • Pá: 7km@3:55
  • So: běžky 70min, vysoká intenzita (běžky byly původně plánovány jako 2h rege výlet, ale kamarád má formu z Vasaloppet, tak mě hnal)
  • Ne: rege 8km@6:20 (po sobotních běžkách a pár pivech :-? jsem dnes našel sílu jen na rege/detox výběh)

U tempových běhů rozklus a výklus neuvádím (většinou 2km a 2km)

Celkem za týden naběháno 66km (další týden by měl být lepší ;-) )

Zítra v plánu 10km@4:05 a pak tělo napoví …

Motto: Nad lidskou blbostí nemůžeme zvítězit. Ale nikdy, nikdy tento boj nesmíme vzdát!
avatar

Bratislava

Celkem 8391,4 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:21 (2014)
půlmaraton: 1:47:54 (2015)
maraton: 4:47:14 (2015)

ivan99 muž 22.03.2015 21:31:08

Rudo, dnes som sa zase dost necakane dostal na drahu. Pre napisane problemy som nebehal co som chcel, ale nieco rychlejsie ( 1× po dlhej dobe)poskladane z roznych temp.

Nechcem to zjednodusovat, ale zda si mi, ze to najrychlejsie tempo urcujes z cca tempa HM, ale vypocitaneho z 10K ? Samozrejme s pridaním sekund podla okolnosti.

Napr. u mna. Ak by bol obvyklý cas na 10K 46:00 (ak by nebol PB),tak 1. tempo by si doporucil okolo 4:50 ?

avatar

Sloviensko

rudo muž 22.03.2015 22:27:14

>> ivan99, 22. 03. 2015 21:31:08

tak nejak

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Sloviensko

rudo muž 22.03.2015 23:16:33

>> ivan99, 22. 03. 2015 21:31:08

Ivan medzi nami nestastnikmi co spadli z pekla do Blavy

existuje taky jeden zavod

kde po starte sice velka tlacenica a kopec a uzka cesta

ale ked so postavis dozadu a pekne pomaly sa rozklusas a prebehnes ten prvy kopcek a pockas az sa cesta otvori a je okolo uz vplno a mas za seba tak zhruba 1.5 km tak sa tam prebehne cez casomerny kobercek kde pipne medzicas presne 10,000 metrov od ciela (aspon to tak reklamovali posledne roky) a vo vysledkovke by si si mal najst aj cas na cistych 10km, pripadne si to sam kuknes na hodinkach

a vedel by si za kolko das napozaj 10km v zavode uz potom prakticky na rovine v atmosfere zavodu atd.

neviem ci stihnes prihlasku

ale potreboval by si uz naozaj aj taky nejaky test vykonnosti

lebo tie vselijake prepocty z kopcov podla tepov atd

to je len tale teoretizovanie

to ten beh co sturovci ked chlastali a nechceli im nalievat na sekeru museli utekat po peniaze

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Brno

10 km: 0:49:52 (2014)
půlmaraton: 1:53:46 (2014)

flosbell žena 23.03.2015 06:46:01

>> rudo, 22. 03. 2015 23:16:33

Ak sa nemylim (a spravne chapem na ktory zavod narazas), ten medzicas je na 11k. Ale na test dobre, pokial netrvate na presne 10k.

avatar

Sloviensko

rudo muž 23.03.2015 07:01:39

>> flosbell, 23. 03. 2015 06:46:01

dik za upresnenie

tak som to zle pochopil, skoda, vzhladom na situaciu po starte by bola moja verzia praktickejsia

dik za info

ja som to este behaval ako majstrovstva ostnateho plotu pod dohladom gulometov

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Bratislava

Celkem 8391,4 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:21 (2014)
půlmaraton: 1:47:54 (2015)
maraton: 4:47:14 (2015)

ivan99 muž 23.03.2015 07:52:54

Nevadí aj tak po Devíne je len 7 dni pred B – K.

Moj cas tu uvedený na 10K, je z jediného cestneho závodu, co som absolvoval – Malacká X. Teda nie prepoctom. Bolo to zaciatkom Novembra min. roku.

avatar

Sloviensko

rudo muž 23.03.2015 08:26:51

>> ivan99, 23. 03. 2015 07:52:54

ten poznam, ak to teda zostalo v povodnom zneni bez titulkov

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Bratislava

Celkem 8391,4 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:21 (2014)
půlmaraton: 1:47:54 (2015)
maraton: 4:47:14 (2015)

ivan99 muž 23.03.2015 08:30:28

>> rudo, 23. 03. 2015 08:26:51

Min. rok bola nová trat. Cez zámocký park. Prevysenie bolo mozno aj 100m. Predtým tam bodoval Mato, ked sa islo cez ulice.

avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 23.03.2015 08:35:24

>> ivan99, 23. 03. 2015 07:52:54

Az na to, ze namiesto tradicnej 10ky – 5ka tam a 5ka naspat, organizatori uz tretim rokom experimentuju v Malackach a vytvaraju nove trate – zvacsa dost nepresne, pripadne clenite kvoli zakrutam. Tentokrat to bolo v parku, nie na rovine, nie po asfalte a nie na 10km (udajne cca 10,1 az 10,2km). Takze ani tento udaj neber prilis vazne.

Co sa tyka Devina, tiez nechapem organizatorov – kludne si posuvaju start o 50m dopredu, ci dozadu, ale najma dobeh dali minuly rok minimalne o 170m dalej, co vytvara kludne aj 25–30s rozdiely a ked bezis pri vyrovnanej vykonnosti, tak je to celkom dost velky rozdiel a tazke porovnanie. Ak vsak trat nemas zabehnutu, tak odrazovy mostik pre stanovenie vykonnosti si najdes. Desiatku si odmerias lahko – od koberca s cipomerom cca 600m po starte, az po znacku „1km do ciela“ cca pri tuneli, vedla RUNSHOP-u na kraji River Park-u. Je sice pravda, ze minuly rok sa ten posledny kilak pretiahol snad o 20–30s, ale desiatka v strede bola plus minus par metrov celkom presna.

Nalezené položky: 561 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.