Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Články na Běhej.com » Můj první maraton: Sen se naplnil [článek]

Můj první maraton: Sen se naplnil [článek]

Nalezené položky: 31 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
avatar

Hořovice

Celkem 2611 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:38 (2013)
půlmaraton: 1:27:15 (2011)
maraton: 3:30:59 (2011)

pítros muž 11.05.2010 20:43:48

Taky blahopřeju, obdobně jsem dopadl, můj cíl byl do 3:45, nakonec jsem podcenil finiš přípravy, sobota byla moc hektická a pozdě jsem uleh ještě rozprouděnej, spánek slabých 5 hodin :(( . Na startu jsem se ale cítil super, do 20km jsem sršel optimismem, běželo se parádně, ale trochu jsem tlačil na pilu,postupně jsem pociťoval příchod únavy a spánkového deficitu.. Bojoval jsem s tím, ubral jsem tempo, první přechod do chůze ale až na 35 km kvůli rozbolenému kolenu, a pak už taky nějak indiánsky do cíle, poslední 1,5 km jsem musel na krev doběhnout, ten pocit poprvé proběhnout finišem při maratonu, opravdu nádhera, najednou mi byl čas 4:14 ukradenej, bude moc na co vzpomínat. I po tej chybující finišující přípravě jsem to dokázal a vím že rozhodně příště na startu budu zas a pokusím se dohnat své vyší cíle.. Následující den jsem si rozhodně musel vypsat součet chyb kterých se musím příště vyvarovat, raději si vemu i 2 dny před dnem D dovču a zajistím si maximální klid na koncentraci a finální přípravu a hlavně dostatečný spánek. Gratuluji všem dalším kdo úspěšně dokončili a taky děkuji fandícím divákům.

Motto: běhám prostě rád.. http://endorfinzavislak.blog.cz/
Nalezené položky: 31 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.