Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Krása a univerzalita. Účastníci Sokolského běhu republiky získají originální medaili

Krása a univerzalita. Účastníci Sokolského běhu republiky získají originální medaili
foto: Sokolský běh republiky

Sokolský běh republiky | 15.09.2021 | přečteno: 26248×

Letošní závody Sokolského běhu republiky se blíží a spolu s tím se jejich účastníci mohou těšit na novinku, která spojuje umění a krásu s pohybem a sportem: originální medaili s univerzálním využitím, kterou navrhl sochař i sportovec v jednom, Jakub Flejšar. Jaká bude?

O návrh letošní medaile požádali pořadatelé Sokolského běhu republiky známého sochaře specializujícího se na práci se železem a současně snowboardovým trenérem Jakubem Flejšarem. „Přemýšlel jsem nad něčím, co pořád běží a pohybuje se. Abych spojil republiku i s pohybem a během, napadly mě řeky. Pak jsem ale hledal něco hezčího a došlo mi, že i takovým lipovým listem, symbolem naší republiky, probíhají vlastně veškeré živiny odspoda až nahoru,” popisuje vznik samotného návrhu sochař a odborník na land art.

Výsledkem je tedy originální medaile ve tvaru symbolu našeho národního stromu, lipového listu. Díky speciálnímu materiálu a technologii laserové výroby v české lisovně Formkov je i při využití oceli lehká. Kromě unikátnosti a pěkného vzhledu je pak medaile specifická ještě ve svém univerzálním využití. Po skončení závodů ji nemusíte ukládat do šuplíku, ale lze ji využít jako brož, přívěsek či jiný módní doplněk. Vzpomínat na Sokolský běh republiky pak můžete i po celý rok.


Přihlaste se do pondělí k Sokolskému běhu republiky výhodněji! Vyberte si některý z bezmála 50 závodů po celé České republice i v zahraničí nebo se přihlaste do individuální výzvy – do pondělí 20. 9. ke startovnému získáte tričko v designu letošních závodů za zvýhodněnou cenu, u pražského závodu je do 20. září výhodnější celý startovní balíček včetně trička. A to se vyplatí! Registrace i seznam závodů najdete na webu www.behrepubliky.cz.


Medaili si odnese každý účastník některého z hlavních závodů Sokolského běhu republiky, které se letos konají na více než čtyřiceti místech po celé ČR i v zahraničí. Pro děti, které kovový šperk spíš tolik neocení, jsou odměnou za dětské závody připraveny klasické medaile dřevěné. A co vy, už máte své místo na startovní listině zajištěno? Učiňte tak ještě dnes a těšte se na oslavu vzniku republiky pohybem i na originální medaili! Registrace zde.

Komentáře (Celkem 0)

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední

behrepubliky muž 15.09.2021 18:03:29

Letošní závody Sokolského běhu republiky se blíží a spolu s tím se jejich účastníci mohou těšit na novinku, která spojuje umění a krásu s pohybem a sportem: originální medaili s univerzálním využitím, kterou navrhl sochař i sportovec v jednom, Jakub Flejšar. Jaká bude?
Odkaz na článek

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.