Běžecké tabulky
18668 závodů
254674 závodníků
1367604 záznamů
254674 závodníků
1367604 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Palestra Kbelská 10, 02.03.2019, Praha - Kbely
věkový průměr závodníků: 45.3 let |
nejmladší závodník: Dingová Anna (2006) |
nejstarší závodník: Culka Václav (1935) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen | čas▲ | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heczko Robert | 1978 | 00:32:12 | AC Slovan Liberec | 214 | |
2. | Vích Damián | 1998 | 00:32:25 | TJ Dukla Praha | 211 | |
3. | Šulc Vojtěch | 1996 | 00:32:28 | AC TEPO Kladno | 210 | |
4. | Zenkl Adam | 1995 | 00:32:38 | SSK Vítkovice | 208 | |
5. | Auersvald Miloš | 1992 | 00:32:50 | Sprint klub Čáslav | 206 | |
6. | Filingr Aleš | 1992 | 00:32:58 | BK FC Kadaň | 204 | |
7. | Mika Tomáš | 1987 | 00:33:11 | H-H Smíchov | 201 | |
8. | Schoval František | 1988 | 00:33:30 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 199 | |
9. | Vrzala Matouš | 1994 | 00:33:37 | SSK Vítkovice | 197 | |
10. | Pecina David | 1974 | 00:34:12 | Test Eleven Team | 193 | |
11. | Pavlišta David | 1984 | 00:34:28 | SK Svěrák | 190 | |
12. | Blažek Jaroslav | 1993 | 00:34:51 | Havlíčkova Borová | 187 | |
13. | Peřinka Filip | 1988 | 00:35:02 | Česká Kamenice | 186 | |
14. | Kabelka Jiří | 1977 | 00:35:03 | SK Vinohrady | 186 | |
15. | Herel Luboš | 1971 | 00:35:03 | Kolín | 186 | |
16. | Procházka Josef | 1971 | 00:35:07 | Děčín | 186 | |
17. | Kudrna Zbyněk | 1980 | 00:35:08 | Enduraining | 186 | |
18. | Pazdera Lukáš | 1986 | 00:35:11 | Here To Win Team | 185 | |
19. | Šnábl Petr | 1984 | 00:35:16 | Praha 2 | 185 | |
20. | Šťastný Tomáš | 1979 | 00:35:19 | Praha 4 Modřany | 185 | |
21. | Wohl Pavel | 1997 | 00:35:22 | Modrá hvězda Praha | 185 | |
22. | Pavlišen Petr | 1999 | 00:35:25 | Drtič Bezděkov | 184 | |
23. | Mrázek Lukáš | 1982 | 00:35:31 | 184 | ||
24. | Kačírek Jiří | 1974 | 00:35:43 | Praha | 182 | |
25. | Vinický Petr | 1984 | 00:35:50 | 181 | ||
26. | Bacílek Karel | 1975 | 00:35:50 | 181 | ||
27. | Vavrečka Martin | 1991 | 00:35:51 | 181 | ||
28. | Bartoš Dalibor | 1975 | 00:35:52 | LIAZ Jablonec | 181 | |
29. | Šinka Ladislav | 1997 | 00:35:55 | Chebští fofři | 181 | |
30. | Smrčka Miloš | 1954 | 00:36:07 | BK Říčany | 180 | |
31. | Adamec Radek | 1991 | 00:36:07 | Vyškov | 180 | |
32. | Štros David | 2000 | 00:36:11 | USK Praha | 180 | |
33. | Staněk Martin | 1986 | 00:36:13 | AC Slovan Liberec | 180 | |
34. | Kvasnička Daniel | 1978 | 00:36:16 | HKNMPSM | 179 | |
35. | Pařízek Ondřej | 1991 | 00:36:17 | SK ROVER | 179 | |
36. | Holík Michal | 1990 | 00:36:19 | Praha 4 | 178 | |
37. | Skála Václav | 1983 | 00:36:19 | 178 | ||
38. | Hlas Jakub | 1989 | 00:36:20 | ASK Slavia Praha | 178 | |
39. | Tejkal Šimon | 1988 | 00:36:21 | Praha | 178 | |
40. | Friček Jan | 1980 | 00:36:24 | Praha 9 | 178 | |
41. | Maryška Miloš | 1981 | 00:36:25 | Varnsdorf | 178 | |
42. | Frydrych Pavel | 1981 | 00:36:25 | Děčín | 178 | |
43. | Klika Petr | 1979 | 00:36:26 | Praha | 178 | |
44. | Koravský Roman | 1969 | 00:36:34 | ELEVEN Run Team | 177 | |
45. | Okluský Miroslav | 1989 | 00:36:36 | 177 | ||
46. | Vichera Pavel | 1978 | 00:36:38 | Nymburk | 177 | |
47. | Hoffman Martin | 1984 | 00:36:40 | Karlovy Vary | 177 | |
48. | Hach Lukáš | 1984 | 00:36:42 | Štefko Running Team | 175 | |
49. | Švejdar Slávek | 1971 | 00:36:44 | Triatlet Karlovy Vary | 175 | |
50. | Šunka Jan | 1976 | 00:36:46 | Louňovice | 175 | |
51. | Opolecký Martin | 1984 | 00:36:47 | SK Vinohrady | 175 | |
52. | Šeděnka Michal | 1987 | 00:36:52 | FENIX SPORT BLANSKO | 175 | |
53. | Polák Marek | 1987 | 00:36:54 | HCT Atlet | 174 | |
54. | Čížek Jan | 1996 | 00:36:54 | AC Slovan Liberec | 174 | |
55. | Píšek Jaroslav | 1990 | 00:36:57 | Boršov nad Vltavou | 174 | |
56. | Zábojník Marcel | 1998 | 00:36:57 | Beroun | 174 | |
57. | Dubec Jan | 1984 | 00:37:00 | Triexpert | 174 | |
58. | Dragoun Radek | 1993 | 00:37:02 | 174 | ||
59. | Helus Milan | 1976 | 00:37:04 | Chrást | 174 | |
60. | Kudrna David | 1977 | 00:37:10 | SK SLAVOJ ČÁSLAV | 172 | |
61. | Zigl Michal | 1982 | 00:37:10 | Jihlava | 172 | |
62. | Wolf Tomáš | 1979 | 00:37:14 | RunBo Team Liberec | 172 | |
63. | Šemotl Robin | 1992 | 00:37:14 | Mariánské Lázně | 172 | |
64. | Kysela Pavel | 1976 | 00:37:18 | 172 | ||
65. | Harčarík Jozef | 1978 | 00:37:19 | obec Fričkovce | 172 | |
66. | Černý Tomáš | 1990 | 00:37:23 | BKČS | 171 | |
67. | Valenta Karel | 1974 | 00:37:24 | BK Varnsdorf | 171 | |
68. | Klimeš Petr | 1980 | 00:37:25 | SDH Třísov | 171 | |
69. | Vocetka Tomáš | 1992 | 00:37:27 | Adidas Runners Prague | 171 | |
70. | Skála Roman | 1973 | 00:37:29 | Praha | 171 | |
71. | Tall Pavel | 1969 | 00:37:37 | SK CNB | 169 | |
72. | Bena Petr | 1969 | 00:37:38 | Štefko Running Team | 169 | |
73. | Vávrová Kateřina | 1985 | 00:37:38 | Spartak Praha 4 | 169 | |
74. | Hanzlová Radka | 1994 | 00:37:42 | USK Praha | 169 | |
75. | Kasal Jan | 1990 | 00:37:42 | AMU Praha | 169 | |
76. | Tvrz Matěj | 1999 | 00:37:43 | Dexter BSK racing | 169 | |
77. | Dočkálek Libor | 1973 | 00:37:47 | Dobříš | 169 | |
78. | Taušer Josef | 1977 | 00:37:49 | Dlouhá Ves | 169 | |
79. | Dobiáš Michael | 1973 | 00:37:50 | SK Babice/Trailpoint | 169 | |
80. | Chlup Jaroslav | 1980 | 00:37:51 | Hostivice | 169 | |
81. | Králík Petr | 1985 | 00:37:52 | 168 | ||
82. | Vitouš Pavel | 1989 | 00:37:54 | 168 | ||
83. | Ondruch Adam | 1990 | 00:37:56 | X-TRAIL Orlová | 167 | |
84. | Linhart Martin | 1977 | 00:37:57 | 167 | ||
85. | Doležel Lukáš | 1985 | 00:37:57 | MP Praha | 167 | |
86. | Lášek Tomáš | 1986 | 00:38:00 | Jaroměř | 167 | |
87. | Harnoš Petr | 1986 | 00:38:01 | Veselí nad Moravou | 167 | |
88. | Baxa Petr | 1979 | 00:38:04 | ČAH | 167 | |
89. | Seidl Jan | 1986 | 00:38:04 | Žatec | 167 | |
90. | Soukup Petr | 1973 | 00:38:05 | BOOTCAMPS | 167 | |
91. | Frydrych Tomáš | 1977 | 00:38:05 | Zábřeh | 167 | |
92. | Kašpařík Tomáš | 1975 | 00:38:09 | Přerov | 166 | |
93. | Svoboda Erik | 1968 | 00:38:10 | Písek | 166 | |
94. | Suchý Jiří | 1959 | 00:38:13 | Praha 4 | 166 | |
95. | Haupt Petr | 1975 | 00:38:14 | 165 | ||
96. | Borovský Jindřich | 1982 | 00:38:14 | 165 | ||
97. | Janda Martin | 1980 | 00:38:16 | KOB Dobruška | 165 | |
98. | Malík Jakub | 1991 | 00:38:18 | BOROVANY | 165 | |
99. | Gdula Tomáš | 1997 | 00:38:18 | Hvězda SKP Pardubice | 165 | |
100. | Zímová Jana | 1984 | 00:38:20 | MK Kladno | 165 |