Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Prosim o pomoc

Prosim o pomoc

Nalezené položky: 8152 První Předchozí | 201 | 202 | 203 | 204 | 205 | 206 | 207 | 208 | 209 | 210 | Další Poslední
avatar

Steven 07 muž 24.09.2016 01:03:10

>> max39, 23. 09. 2016 23:11:16

Ahoj Maxi, moc děkuju za blahopřání:-). Mám pocit, že vzhledem k aktuální situaci je náš výsledek na Světovém poháru opravdu úspěch a vše je tak jak má být:-).

Abych to vysvětlil, nemám moc rád ty kecy typu, kdybychom s Vámi dali gol v prodloužení, ne nedali jsme, štěstí přeje většinou připraveným. Byli jste jednoznačně lepší.

Máte velkou velkou šanci na finále, zasloužíte si to, budu moc držet palce.

Steven

avatar

Sloviensko

rudo muž 24.09.2016 06:02:43

a ja zas gratulujem rusom tentokrat za presne raketove zasahy do jaskynneho systemu v Syrii, kde zlikvodovali velitelske stanoviste teroristov a zlikvodovali velitelov z USA UK Israel a tym zrusili logistikcu a inteligensnu podporu vsetkym teroristickym skupinam

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

max39 muž 25.09.2016 14:43:01

>> EdCable, 22. 09. 2016 22:43:35

>> AdCo, 22. 09. 2016 23:12:47

>> rudo, 23. 09. 2016 08:39:41

Chalani dakujem za radu.Poviem ,ze chvilu so fakt nad tymi kopackami uvazoval,no museli by to byt ozaj tie stare gumenne.Do tych umelych som ani nohu nevopchal.Tak som bol vcera v Ziline a AdKo mal si pravdu INOV 8(s) ak su oznacene S tak maju predok siroky aj na moju nohu.Zas som tam skusal vsetky mozne znacky(vyber zas nie nejak velky) no nakoniec som si vybral Inov 8 ROCLITE 280 9mm dropom.Sedia mi dost dobre.Je to celkom iny pocit ako v cestnych makuckych Nike-taky hrubsi.Dnes som ich bol hned vyskusat-parada,ziadne smykanie trosku mi plava zdrava noha no ale to uz asi nevyriesim(mozno ponozkou).Mne je totizto dobra teniska na poskodenej nohe(zhrubnuty palec a klb) a na druhej je mi vacsia.Presne by mi sedelo ak by som mal jednu o pol cisla vasciu a druhu mensiu.Ale celkovo oproti cestnym som nemal ani jedno zavahanie co do smyku sa tyka a to je to podstatne.Cena tiez prijatelna:69eur.

Ale esta mam jeden dotaz,uz nie tak pozitivny.

Mam velky problem s unavou a progresom.Ja fakt nevladzem a som unaveny tak ,ze normalne som vcera cez den zaspal( a to som sa tesil na motokros do vrchu ,ktory bol pri Ziline).Neviem ale ked idem na ten vacsi kopec tak ho vylezem z poslednyh sil,nohy sa mi cele trasu a dost sa mi toci hlava.Pride mi to,ze na tak nizkych cukroch nedam tak dobry trening-co ma ubija.Dokonca sa mi zda ,ze sa to stale zhorcuje co sa vykonnosti tyka.Ano do mierneho kopca je to fajn no ked mam ozaj zabrat,sily rychlo dôjdu.Kopec vyjdem na pokraji fyzickych moznosti.

Co je na tom este zle,ze po absolvovani takehoto lezenia si telo pyta strasne jest.Tam to drzim uz horsie.Nejem sladkosti ani nic take ale mam proplem s mliecnymi vyrobkami a masom.Vcera som v ZA vbehol do nejakeho BIO obchodu kde som si chcel kupit kokosak no namiesto toho som v chladiacim boxe zbadal zakvas a cely liter som vypil na ex!Aj ked cukry nejem ani skroby,muku vaha stagnuje(dokonca sa posunula nahor) a vykonnost tiez uz nic moc.Ak to bude takto pokracovat a pri tak velkom usili nebudem mat vysledky a nedokazem ovladnut hlad(naozaj to neni mlsnost)tak ja neviem.Mal som nejake plany a tie sa mi rucaju jak domcek z kariet.

Viete mi nejak poradit.Mozno poviete ,ze ubrat-ale z coho.Tie treningy by predsa nemali byt az tak tazko zvladnutelne??

Dakujem za reakcie.

MAX

avatar

Slaný

Celkem 3535 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:30:08 (2010)
maraton: 3:37:21 (2010)

EdCable muž 25.09.2016 15:11:42

>> max39, 25. 09. 2016 14:43:01

1.) Přečti si časy svých prispevku. Máš spát ne psát. Obecně mi přijde, že jsi až moc závislý na zdejším fóru, sám jsi to i párkrát napsal.

2.) Hubnutí je z 80 % o jídle. Pohyb je skvělý na kondicku, na tvarování postavy, má mnohe benefity. Ale k hubnutí přispívá relatovne malo.

3.) Pohyb musí být vyvážen regeneraci, jinak se zenes k přetrenovani a následně vyhoření se všemi zdravotnimi důsledky.

4.) Proto se zamer na spánek, sniž fyzickou aktivitu (vyrazne!) a klidně trochu přidej na jídle. Že jsi zaspal celý den, za to tělu poděkuj. Zafungovala ti záchranná brzda.

5.) Pokud chceš nějakou výzvu místo svého kopce, začni se systematicky vodou otuzovat.

Motto: "Sometimes, I guess there just aren't enough rocks."
avatar

Celkem 10 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:31 (2024)
půlmaraton: 1:24:58 (2023)
maraton: 3:26:43 (2022)

Meescha muž 25.09.2016 17:10:47

Maxi, já to trochu zjednoduším. Vybral sis nějakou cestu, ve které Ti radí Ruda a EdCable. Je jedno, jak moc se líbí mně, ale to je jedno, ona funguje, pokud je budeš poslouchat ve všem. Ve chvíli, kdy děláš jednu věc jinak, rozsype se plán jako domeček z karet, třeba právě tou únavou.

Když máš málo sacharidů, tak Ti asi nikdo nedoporučoval náročný pohyb, kde pojede metabolismus na cukry, nebo se pletu? Takže buď jeď svou cestou naplno, nebo plán překopej.

EdCable nemá úplně pravdu v bodě 2. Zhubnout se dá bez pohybu čistě stravou, stejně tak jako opačně minimální úpravou stravy a velkým navýšením pohybu. Rovnice o příjmu a výdeji prostě a jednoduše funguje, čímž nedoporučuji cpaní se velkým množstvím cukrů, jak si tu někdo mylně vyložil.

avatar

Zvolen

tiborw muž 25.09.2016 19:08:37

>> EdCable, 25. 09. 2016 15:11:42

Uplne suhlasim. Ja to poviem polopate. Max uber z treningu a pridaj hodinu spanku naviac! Pisat prispevky do tohto fora po 22.00h sa ani nepokusaj lebo si po teba pride velky chlpaty bobo :-)

avatar

Vesec u Turnova

Celkem 36363,3 km
Minulý měsíc 34 km
10 km: 0:45:56 (2011)
půlmaraton: 1:44:53 (2014)
maraton: 3:39:18 (2012)

Strouhal Zdenek muž 25.09.2016 19:13:53

>> tiborw, 25. 09. 2016 19:08:37 pride velky chlpaty bobo :-)Jak to vypadá a co to vlastně je?

Motto: Běhám rád!
avatar

Slaný

Celkem 3535 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:30:08 (2010)
maraton: 3:37:21 (2010)

EdCable muž 25.09.2016 19:55:25

>> Meescha, 25. 09. 2016 17:10:47

„Rovnice o příjmu a výdeji prostě a jednoduše funguje“

Jednou za cas to tady vzdy musim vysvetlovat a zase ten cas prisel:-)

Rovnice rika: Zmena hmotnosti = energeticky prijem – energeticky vydej (samozrejme muzeme to rozebrat na atomy a ziskat slozitejsi vztah, ale na pointe to nic nemeni)

Z cehoz kdekdo usuzuje, ze kdyz budeme hybat pravou stranou rovnice, bude se hybat i leva strana rovnice. To zni jako logicky zaver. Jenomze stejne logicky a stejne neuzitecny zaver zni, ze kdyz budu hybat levou stranou, bude se hybat i ta prava. Oba dva zavery jsou neuzitecne, protoze se jedna o tautologii. Hmotnost a energeticka bilance se budou VZDY spolu hybat (to je pravy vyznam te rovnice), coz nam nerika nic o pricinach a nasledcich (je to rovnice, ne implikace). Je to totalne neuzitecne paradigma.

Standardni tvrzeni, ze staci snizit prijem a zvysit vydej energie je aplikace „brainless physiology“ na tu rovnici. Odbocka: Original nazvu vymysleny patrne Timem Noakesem (byt v uplne jine souvislosti) je kouzelny, protoze vyjadruje, ze dany model nezahrnuje vliv mozku a zaroven je hloupy.

Hmotnost i energeticka bilance maji jednoho hybatele a tim hybatelem je nervova soustava v souhre s hormonalni. Je uplne jedno, jestli budeme uvazovat vliv mozku na energetickou bilanci a tim prenesene na hmotnost, nebo jestli budeme uvazovat vliv mozku na hmotnost a tim prenesene na energetickou bilanci. Ve vedeckem vyzkumu se uzivaji oba smery uvazovani, ve vysledku jsou rovnocene.

Ted se konecne dostavam k te fyzicke aktivite, tedy i cviceni. Zvysovani fyzicke aktivity nevede ke zvysovani energetickeho vydeje kalorii za kalorii. V okamziku, kdy se fyzicka aktivita stava energeticky narocnou, zacnou fungovat brzdy – telo snizi energeticky vydej a to na urovni neviditelne fyzicke aktivity (posturalni napeti, mimovolni pohyb a dalsi) a dost pravdepodobne i na urovni bazalniho energetickeho vydeje (treba produkce tepla). Taky telo zacne pozadovat vetsi energeticky prijem, tedy zkratka cviceni vyvola hlad, byt treba se zpozdenim.

V realu to pak funguje tak, ze od urcite hladiny denni fyzicke aktivity se nezvysuje celkovy denni energeticky vydej. Vubec. Mame na to dokonce i slusna observacni data, byt experimentalni zatim bohuzel chybi.

Jak vysoko ta hladina lezi? Na urovni populace se Bavime o cca 230 CPM (pocet pohybu za minutu dle aklecerometru), coz odpovida plus minus 230 kcal. Kdyz rikam populacne, tak to znamena, ze samozrejme existuji individualni rozdily. 230 kcal za den neni zase uplne malo, v dane studii to byla horni tretina pozorovanych osob. Tedy pokud ma clovek temer nulovy pohyb, pak mu muze jeho zvyseni pomoci hubnout. Ale brzy proste narazime na strop ucinnosti teto metody. Samozrejme na druhem konci spektra se ta linie prolomi zase smerem k rustu, ale tady se bavime o pohybu, ktery bude palit vice jak 1 000 kcal denne. Pokud ale clovek zacinal na 0, pak 1 000 je fakt hodne a hrozi riziko pretrenovani a samozrejme vyrazne zvyseny apetit (dost mozna na tohle max aktualne narazi).

Jo, kdyz pisu 1 000 kcal denne, tak tim myslim dodatecnych 1 000 kcal nad zakladni metabolismus. Sporttestery napr. ukazuji kcal vcetne zakladniho metabolismu, ne dodatecny.

A podobne zpetne smycky funguji i u energetickeho prijmu. Existuje pak i teorie body fat setpoint ktera to dava dohromady a tim se dostavame k modelum, ktere uvazuji vliv mozku primo na hmotnost a teprve prenesene na energetickou bilanci.

Motto: "Sometimes, I guess there just aren't enough rocks."
avatar

Slaný

Celkem 3535 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:30:08 (2010)
maraton: 3:37:21 (2010)

EdCable muž 25.09.2016 21:09:52

>> jm1, 25. 09. 2016 20:38:15

Ale jo, z nuly do urciteho bodu ten narust populacne existuje (akorat nevime, co příjem). EDIT: taky pisu „Tedy pokud ma clovek temer nulovy pohyb, pak mu muze jeho zvyseni pomoci hubnout“.

Akorat v reagovanem prispevku se pise o „velkem navyseni“. A max je imho za tim bodem.

Motto: "Sometimes, I guess there just aren't enough rocks."
avatar

Slaný

Celkem 3535 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:30:08 (2010)
maraton: 3:37:21 (2010)

EdCable muž 25.09.2016 21:12:29

>> jm1, 25. 09. 2016 20:38:15

Plus si vsimni prispevek mereneho pohybu k R2 tech modelu. Promenna je statisticky vyznamna, ale klinicky vyznam je jaky?

Motto: "Sometimes, I guess there just aren't enough rocks."
avatar

Celkem 10 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:31 (2024)
půlmaraton: 1:24:58 (2023)
maraton: 3:26:43 (2022)

Meescha muž 25.09.2016 21:23:46

Předně díky za to obsáhlé vysvětlení, Ede. Přijde mi, že tam dáváš už hodně extrémní případy, možná to jen špatně čtu. Zjednoduším, jak to myslím já a co věřím, že bude fungovat u téměř všech lidí s nadváhou. Musím přidat premisu rozumného spánku a ne nijak zásadního stresu.

  1. Minimální úprava jídelníčku a zásadnější změna pohybu (chceš-li to kvantifikovat na kilokalorie, tak řekněme 500–100 denně) = bude hubnout a ne jen ze začátku
  2. Minimální změna pohybu a zásadní změna jídelníčku = podobně jako u bodu 1
  3. Změna jídelníčku i pohybu = ideál, při kterém se dopracuje ke štíhlé postavě

Nedovedu si představit situaci, kdyby se ten trend hubnutí zlomil ještě ve chvíli, kdy má dotyčný nadváhu, prostě nedovedu, ale třeba mám v tomto ohledu nedostatečnou představivost. Minimálně nikoho takového neznám.

avatar

Steven 07 muž 25.09.2016 22:05:22

>> Meescha, 25. 09. 2016 21:23:46

Maxi obrovská gratulace, upřímná radost:-). Tomáš Tatar:-):-):-)

Hodně hodně dobrý.

Už jste tady něco dokázali,do finále můžete jít bez nervozity. Bude to hodně o morálně volních vlastnostech.

Ještě jednou blahopřeji

Steven

avatar

Steven 07 muž 25.09.2016 22:06:23

Michale promiň, blbě jsem odklikl, třeba Tě hokej nezajímá.

šlo o omyl:-).

Pěkný večer Steven

avatar

max39 muž 25.09.2016 22:16:05

>> Steven 07, 25. 09. 2016 22:05:22

Steven,moc moc moc dakujeme:-).Vela ludi sa tu s tymto muzstvom stotoznilo a priznam ,ze aj ja.

Velmi ma tesi ,ze tam maju nasi chlapci zo slovenska pevne miesto.Ano Tatar ale aj Majo Gaborik.Velku radost mi robil kapitan Kopitar-hral perfektne.Bojovnik Zuccarello ,dalej velmi dobra nominacia od Mirka Satana a na zaver perfektne coucovanie Ralpha Kruegera!!!

Vyborne zladeny tim osmich krajin.

MAX

avatar

Celkem 10 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:31 (2024)
půlmaraton: 1:24:58 (2023)
maraton: 3:26:43 (2022)

Meescha muž 26.09.2016 01:24:55

>> Steven 07, 25. 09. 2016 22:06:23

V pohodě, v rámci možností to sleduji a nedovedu si představit, jak by v Kanadě rozdýchávali, kdyby rupli ve finále s týmem-netýmem (nemyšleno zle proti hokejistům, kteří pod vlajkou Evropy válí, ale jedná se o těžkou umělotinu). Buď tam měli hrát Slováci sami a holt by ostrouhal Kopitar, nebo s námi a opět by měl smůlu Kopitar (a my štěstí). ;-)

avatar

10 km: 0:53:39 (2015)
půlmaraton: 1:56:00 (2015)

gilwen77 žena 26.09.2016 07:36:20

>> Steven 07, 25. 09. 2016 22:06:23

No jasně, ty omyle. :-D


Co mrňous – stále spinká? Nebo už přišla na to, že rodiče je třeba občas v noci poškádlit.

avatar

10 km: 0:53:39 (2015)
půlmaraton: 1:56:00 (2015)

gilwen77 žena 26.09.2016 08:15:24

>> max39, 25. 09. 2016 14:43:01

Vedeš si skvěle. Hlavně jak jsi psal o zlepšení prstu, to mě dost zajímá. V jakém stádiu ho teď máš, o kolik třeba % cítíš zlepšení?

Tvoje tělo musí být z toho odlehčení od naplavenin moc spokojené. Hlad je prevít, já Eda nečetla (moc dlouhý, sorry Ede), ale co pamatuji, on na joulomatematiku moc nevěří. Já u zdravých potravin už taky moc ne. Myslím, že by člověk musel sníst vagón kapusty, aby z toho přibral. Spíš by to dřív vys..l

Napadá mě – uber a přidej. Ale teď nevím zda přidat pohyb a ubrat jídlo nebo přidat jídlo a ubrat pohyb – sakra jsem se z toho celá domotala :-?

avatar

Sloviensko

rudo muž 26.09.2016 08:49:48

kaloricka rovnica jednoduchu NEplati.

NEmoze platit, lebo Fyzika a lebo biologia a lebo Fico

kto bez akehokolvek zdovodnenie neustale opakuje tu kaloriocku rovnicu, jednoducho ignoruje bilogiu fyziku chemiu a ich linearne kombinacie.

Ja uz nebudem opakovane vysvetlovat detajly, ved ti co sem tresnu tu rovnicu, tiez nic nevysvetluju.

MAX nedaj sa popliest.

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Sloviensko

rudo muž 26.09.2016 08:55:50

kazda babka na dedine, co chova husy a kacice, vie ze kaloricka rovnica nefunguje.

Stopovat husy (na S je hacek, teda makcen) znamena drzat hus pevne medzi kolenami, jednou rukou jej drzat otvoreny zobak a druhou rukou jej tlacit kukuricu dole gagorom.

napriek tomu, ze sa do nej tlacia tisice kalorii, ktore by vykurili lokomotivu z Ciernej nad Tisou az do Ashu… tak hus pribere len trochu tuku a ztukovanie jej pecen, a babka taku hus preda na trhu, alebo ju preda uz upecenu v Slovenskom Grobe na husacich hodoch.

Ide o nutenu premenu cukru (kukurica) na tuk a na trvale poskodenie pecene.

Ale kaloricky to nijako nesedi.

Ide o kvalitu – typ procesu a pochopenie biologie a fyziky, nie o kalorimetriu a nezmyselne pouzivanie matematiky.

Dat do ruky zbran blbcovi… a naucit niekoho matematiku, kto nerozumie biologii a fyzike…

Neblbnete, dyt jsou tady lidi – tedy aspon nekteri z nas, ze jo.

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Celkem 10 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:31 (2024)
půlmaraton: 1:24:58 (2023)
maraton: 3:26:43 (2022)

Meescha muž 26.09.2016 09:31:47

Můžeš to zjednodušit, víceméně váha Ti o poměru příjmu a výdeje nakonec řekne své. Příjem opravdu neberu jako energeticky vyjádřenou hodnotu potraviny, každý vytěží jiné množství energie ze stejné potraviny. Stejně tak každý jinak „vydává“ i při stejných fyzických tělesných parametrech. Spočítáš to Maxovi přesně? Nespočítáš.

Člověk si může vybrat cestu, jak zhubnout, jednu velmi snadnou na aplikaci (postupná úprava jídelníčku a pohybu), druhou evidentně efektivnější, nicméně náročnou na realizaci s dostatečnou sebekázní (Ruda + Ed). Jak jsem psal, pokud podle vás Max jede, nemůže jet na půl plynu, jinak se dostane do problémů, neradím, ať se na to vykašle.

avatar

Bratislava

Brutto muž 26.09.2016 09:52:18

>> Meescha, 26. 09. 2016 09:31:47

PROSIM, v mene dobra svojho aj nasho, precitaj si toto vlakno od zaciatku pekne stranu po strane.

avatar

Sloviensko

rudo muž 26.09.2016 12:10:56

>> Meescha, 26. 09. 2016 09:31:47

kuli tvoji „argumentaci“ se svet nezmeni a prirodni zakony neprestanou fungovat.

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

10 km: 0:53:39 (2015)
půlmaraton: 1:56:00 (2015)

gilwen77 žena 26.09.2016 12:13:35

Chodí spát se slepicema a počítá kalorickou rovnici u hus.

Zavání to skrytou reklamou na Drůbežárny Melbourne Ltd.

:-P
avatar

Sloviensko

rudo muž 26.09.2016 12:17:17

>> gilwen77, 26. 09. 2016 12:13:35

sakra nejak jsem si nevsim, jsem porad myslel ze chodim spat jenom s jednou.

a husim to prave nepocitam, kdyz rozumis biologii, pocitat nebudes

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Bratislava

Celkem 8391,4 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:21 (2014)
půlmaraton: 1:47:54 (2015)
maraton: 4:47:14 (2015)

ivan99 muž 26.09.2016 13:31:41

MAX,

nechcel som tu zbytocne pisat (tak isto ako urcite ini)aby sa to tu zase nezmenilo na … . EdCable vždy sa vyjadruje „k veci“ , pritom strucne a vystizne – teda konkretnou argumentaciou – nie vseobecnou.

Pozor, ja respektujem „cestu“ ktorpu si sa vydal, však je to tvoja volba a ty sa tym budes riadit.

Chlape pekne si pokrocil, tak by bola skoda to pokazit. Cize jdeno zlyhanie ti nevyhnutne nemusi priniest zlyhanie systemu ako celok.

Tesne pred tvojim prispevkom som ti chcel napisat, že celkom zvladas system dvoch stoliciek (podla tvojich vysledkov), ale dosla kríza. Tak si urci prioritu. To vypada na stravu, tak chlape zmierni intenzitu – ja viem ked to tak dobre islo chcel si viac. Ked plavas predpokladam ze je to OK. Preco tak nevies aj chodit ?

p.s.

Pisalo sa o tom dost aj v minulosti. Pre seba-kontrolu (a ako technicku pomocku ) si kup sportester, na ktorom sa da nastavit tep, ked ho dosiahnes tak zacne pipat.

Nastav si tam hodnotu 150 – mas to vysie postavene ako tu vacsina.

– takže bud sa zastavis, alebo
- pojdes uz tempom s vedomim na to
- alebo uz to (napr. na tom velkom) ukoncis s vedomim že na tak maly pulz to nedam.

Spravim si znacku a testnem sa nabuduce. Ak vysoko (teda daleko) mi to zacne pipat od predch. chodze (teste). Ako progress sleduj len tento udaj.

avatar

Steven 07 muž 26.09.2016 22:14:27

>> max39, 25. 09. 2016 22:16:05

Ano Tatar ale aj Majo Gaborik. Jasně, Marian hrál zcela excelentně všechny zápasy, i proti nám byl nepřehlédnutelný. Já vypích Tatara jako akčního hrdinu posledního sportovního dramatu:-).

Meescha, 26. 09. 2016 01:24:55*

Prima:-). Jsem moc rád, že nejsi odpůrcem hokeje, někteří by se tady našli:-). Kdysi jsme s Maxem probírali teorii Československého hokejového týmu.

A ano, dospěli jsme k názoru, že bychom mohli být velmi velmi úspěšní.

Ale je dobře, že je to aktuálně tak jak to je. Pokud zcela podceňovaný Výběr Evropy předvede ve finále dobrý výkon, je určitá šance, že na příštím poháru bude vše tak jak má být, to znamená, nebudou umělé výběry /byt skvělé výběry/ ale klání se účastní tým České republiky, tým Slovenska, popřípadě Švýcarska.

A protože jsem si neprostudoval kriteria výběru, možná to nebude hrát žádnou roli a jako další tým se postaví výběr Ameriky nad 35 let:-):-):-)

avatar

Steven 07 muž 26.09.2016 22:16:29

>> gilwen77, 26. 09. 2016 07:36:20

Co mrňous – stále spinká? Nebo už přišla na to, že rodiče je třeba občas v noci poškádlit.

Jasně, že škádlí:-). Ale má kvalitní, byť monotonní stravu:-), neustálý kontakt se dvěma dospělými dvounožci a jedním čtyřnožcem:-)

a především, velmi velmi důsledně kočárkuju, počasí tomu nahrává, takže je večer celkem grogy.

avatar

max39 muž 26.09.2016 22:41:33

>> Steven 07, 26. 09. 2016 22:14:27

"""…a jako další tým se postaví výběr Ameriky nad 35 let:-):-):-)"""

Tak ono je vselico mozne.Myslim ,ze vcera sa hodne diskutovalo ,ze vedenie NHL uvazuje aj o zapasoch typu Severna Amerika vs Vyber Europy(celej)­.Niektori zastavali myslienku ,ze by to mala byt len Kanada vs Vyber sveta.

Je to komercia-jasne.No napr.pre mna by to bolo zaujimave a rad by som pozeral taketo „pokusy“ kde by sa v jednom zapase stretli najvacsie hviezdy sveta.

Nieco ako film The Expendables s akcnymi hrdinami:-).

MAX

A vcera som zabudol na podla mna pilier Europy Jaroslava Halaka-chyta famozne.

avatar

Sloviensko

rudo muž 26.09.2016 22:51:08

a hrali to s tou sisatou loptou, nebo s poctive kulatou ?

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

max39 muž 26.09.2016 22:57:36

>> rudo, 26. 09. 2016 22:51:08

RUDO nerob si s tych chlapcov srandu-ved su to tiez sportovci ;-)

MAX

Nalezené položky: 8152 První Předchozí | 201 | 202 | 203 | 204 | 205 | 206 | 207 | 208 | 209 | 210 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.