Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Kratochvílová, Kohák, Svoboda, Ježek. Osobnosti chtějí rozběhnout Česko v těžkých časech

Kratochvílová, Kohák, Svoboda, Ježek. Osobnosti chtějí rozběhnout Česko v těžkých časech
foto: RAUL

Sokolský běh republiky | 23.09.2020 | přečteno: 3472×

Jeden je režisérem a hercem z povolání, druhý olympijským vítězem, třetí nejúspěšnějším paralympijským cyklistou historie a dáma v neposlední řadě světovou rekordmankou v běhu na 800 metrů. Co tyto známé osobnosti spojuje? Touha rozběhnout Česko v těžkých časech a najít důvod, proč společně oslavit založení naší země.

Jarmila Kratochvílová, Jakub Kohák, David Svoboda, Jiří Ježek s manželkou Soňou a mnoho dalších známých tváří vyrazí po celém Česku rozběhnout všechny, kteří mají chuť k pohybu na čerstvém vzduchu. Přidejte se k běžeckému happeningu v pondělí 28. září od 10 hodin nebo se nechte motivovat na oficiální běžecké oslavy naší země o měsíc později.

Právě 28. října, tedy přesně 102 po založení naší republiky, se rozběhnout nejen známé osobnosti, ale také tisíce běžců nejen po celém Česku oslavit Sokolským během republiky významné státní výročí. „V náročné době potřebují lidé povzbudit, ne strašit. I proto chceme společně rozběhnout Česko a ukázat, že pohyb na čerstvém vzduchu je pro lidi to nejzdravější,“ má jasno olympijský vítěz z Londýna David Svoboda.

Přidávají se k němu i ostatní, a to nejen známé tváře. Běžecký závod dokonce motivuje k oslavám Československa i vlastence žijící v zahraničí. Dva oficiální závody se konají v USA a pro další zájemce, kteří se závodu osobně zúčastnit nemohou, mají pořadatelé připraveno překvapení. „To odtajníme i my toto pondělí. Těšíme se na to,“ dodává Svoboda se známými parťáky v zádech.

Davida Svobodu s manžely Ježkovými a Kubou Kohákem můžete potkat v pondělí 28. září v 10 hodin u Tyršova domu na Malé Straně. Společně s nimi můžete běžet do Petřínských sadů, kde se o měsíc později poběží oficiální závod Sokolského běhu republiky. Ambasadoři, známé tváře a desítky běžců se pak sejdou i na místech dalších závodů podle přiložené mapy, tedy na místech, kde se Sokolský běh republiky bude 28. října také konat.

Komentáře (Celkem 0)

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední

behrepubliky muž 23.09.2020 09:10:46

Jeden je režisérem a hercem z povolání, druhý olympijským vítězem, třetí nejúspěšnějším paralympijským cyklistou historie a dáma v neposlední řadě světovou rekordmankou v běhu na 800 metrů. Co tyto známé osobnosti spojuje? Touha rozběhnout Česko v těžkých časech a najít důvod, proč společně oslavit založení naší země.
Odkaz na článek

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.