Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Jak vložit závod do termínovky

behej.com | 16.01.2017 | přečteno: 0×

Pořádáte běžecké, triatlonové či jiné závody a chcete naplnit kapacitu a dát o sobě vědět partnerům a sportovní veřejnosti? Využijte služeb naší termínovky! Jak do ní vložit závod a jak si zajistit, aby se o vás vědělo mezi sportující veřejností i obchodními partnery?

Základní zápis údajů jak do tištěné, tak online termínovky je letos zcela zdarma. Při vkládání závodu si můžete zvolit i placenou službu přednostního zobrazení. Druhou letošní novinkou je zcela nová služba pro pořadatele: možnost bezplatného vedení online registrací přímo na našem webu.

Zejména menší a středně velké závody uvítají možnost využití offline časomíry za velmi výhodných podmínek. Pokud tuto možnost využijete, závodníci, kteří se přihlásí přes náš portál, budou mít automaticky výsledky vyexportovány do svých tabulek. Získáte tak velmi efektivní nástroj a moderní službou pro účastníky svých akcí předčíte konkurenci! Pro více informací pište na terminovka@behej.com.

Sledujte též aktuální nabídky propagace vašich závodů v dalších našich kanálech – online banerem na webu, v časopise Běhej a na našem Facebooku!


VLOŽTE SVŮJ ZÁVOD DO NAŠÍ DATABÁZE


 1. Přihlášení závodu je možné po registraci na našem webu a přihlášení uživatele.
 2. Závod, který byl již v minulosti v termínovce uveden, zaregistrujte pomocí zeleného tlačítka „Vytvoř nový závod z kopie tohoto“, které je umístěno pod konkrétním závodem. Pokud vkládáte nový závod, který nikdy v naší termínovce uveden nebyl, použijte tlačítko Přidat závod.
 3. V obou případech je nutno vyplnit údaje podbarvené modře a zeleně. Údaje podbarvené jinou barvou jsou pouze dobrovolné. Doporučujeme ale i jejich vyplnění, čím více údajů závodníci budou znát, tím je větší pravděpodobnost, že si vyberou právě váš závod.
 4. Odeslání závodu dokončíte kliknutím na tlačítko „Přidat závod“, které je na stránce zcela dole.


ZÍSKEJTE ÚČASTNÍKY OTEVŘENÍM REGISTRACÍ NA PORTÁLU WWW.BEHEJ.COM


VARIANTA 1: CENA 0 Kč

 • plné údaje o závodu v online termínovce + tištěné při dodání dat do 31.1.
 • možnost bezplatného vedení online registrací na závod přímo na webu www.behej.com (ke spuštění od 1.2. 2017)

VARIANTA 2: CENA 299 Kč

předchozí nabídka +

 • prioritní záznam v online termínovce
 • 1 ks výtisk tištěné termínovky (expedice ve druhé půli února, do vyčerpání zásob)
 • sleva 500 Kč na speciální inzertní balíček pro pořadatele

VARIANTA 3: CENA 999 Kč

předchozí nabídka +


BUĎTE VIDĚNI! PROPAGUJTE SVŮJ ZÁVOD ZA VÝHODNÝCH PODMÍNEK


 Speciální inzertní balíček pro pořadatele závodů za 4 999 Kč (původní cena nabídky 17 500 Kč)

 • Balíček za 299 Kč
 • Zvýrazněný záznam v tištěné termínovce doplněný fotografií vaší akce
 • Rozhovor o vašem závodu formou článku na našem webu (NOVINKA!!!)
 • Upozornění na článek na našem Facebooku (NOVINKA!!!)

Pozn.: Nabídka Speciálního inzertního balíčku trvá do 1. 2. 2018. Ceny všech inzertních formátů jsou uváděny bez DPH!

Své dotazy a poptávku směřujte na terminovka@behej.com.

Pozn.: Registrace závodníků probíhají ve spolupráci s Primarun, která je též dodavatelem offline i online časomíry.


Často kladené otázky:


OBECNÉ


Kdo je Behej.com, co je termínovka a kdo je Primarun?

Behej.com je lídrem mezi běžeckými servery, které se soustředí právě na účastníky běžeckých závodů a pořadatele. Termínovka je kalendář závodů (běhy, triatlony, běžky), kde se na jednom místě dozvíte vše potřebné a máte možnost se na vybraný závod i přihlásit. Primarun je poskytovatel komplexních služeb spojených s pořádáním soutěžních akcí. Nově nabízí i levné ale vysoce kvalitní řešení pro měření časů, a to i v prostředí bez mobilního pokrytí.

Proč bych měl přijmout Vaši nabídku? Co mi to jako pořadateli přinese, resp. co ušetří?

Oproti jiným termínovkám nabízíme hned několik služeb v jednom (zdarma či za velmi lidové ceny): základní či nadstandartní propagaci Vašeho závodu v online i tištěné podobě, registrace na Váš závod přímo přes termínovku (vedete si jen přehled o platbách). Pokud použijete i námi nabízenou časomíru Primarun (chceme časem nabízet i jiné časomíry), jednoduše si vyexportujete výsledky zpět k nám a zobrazíte je účastníkům i široké běžecké veřejnosti během okamžiku. Data jsme následně schopni automaticky vložit do populárních běžeckých tabulek a účastní na Vašem závodě může běžec bodovat do žebříčku. Na trhu aktuálně není srovnatelného řešení!

Vztahuje se tato nabídka i na jiné sporty, které máte v termínovce? Duatlon, triatlon, běžky?

Ano, do tabulek je možno zařadit i tyto sporty.

Pro jaké typy závodů je Vaše časomíra nejideálnější?

Ruční časomírou, kterou nabízíme, lze snadno měřit závody, kde nedobíhá větší množství najednou. Naše doporučení je: jeden závodník na 100 m závodů. Tedy na závod o délce 10 km je to počet 100 závodníků, půlmaraton 210 závodníků. Časomíru lze použít jak pro závody s intervalovým startem, tak s hromadným startem. Offline verzi časomíry ocení hlavně horské závody.

Mám vlastní časomíru, mohu ji napojit na Vaše řešení online registrací a exportu výsledků do tabulek a žebříčku Behej.com?

Obecně ano. Některé časomíry mají možnost vlastního importu dat do systému Behej.com. Kontaktujte poskytovatele těchto služeb, abychom našli společné řešení.

Garantujete nějakou míru naplněnosti či minimální množství jeho účastníků?

Garantovat zájem o Vaši akci nelze, ale budeme dělat maximum proto, aby právě Vaše akce našla nejen maximální množství účastníků, ale důraz byl kladen i na míru jejich spokojenosti právě s pojetím a naturelem právě Vaší akce. Chceme i závodníky motivovat k vyšší frekvenci účastí na závodech, včetně běžecké turistiky.

Budete respektovat mou výši startovného? Doporučujete nějakou výši startovného, aby se závod zaplnil?

Respektovat ji budeme. Výši startovného ani doporučovat nemůžeme, jenom pořadatel ví, jaké má náklady a kdo je cílová skupina..

Chci proces přihlašování urychlit, měl bych proto zájem o větší zviditelnění mého závodu na Vašich webových stránkách, v časopise Běhej a na Vašem FB. Na koho se mohu obrátit?

Napište nám na inzerce@behej.com.


REGISTRACE


Pokud povedete registrace za mne, budete zajišťovat i registrace na místě před startem?

Ne, zajišťujeme pouze přihlášky předem. Pořadatel si zvolí, do kdy se mohou přihlášky přijímat. Defaultně bude nastavené uzavření v 22:00 kalendářní den před startem.

Budu mít jako pořadatel vyhrazeny VIP místa (volňásky) pro mé partnery?

Pořadateli přijdou data v excelové tabulce. Koho si bude chtít doplnit, je jen na něm.

Kdo bude evidovat přeregistrace a urgence výsledků?

V první verzi si musí přeregistrace řešit pořadatel, později doplníme i tuto službu. Urgence výsledků a další reklamace týkající se závodu řeší pořadatel. Také reklamaci času si musí vyřešit pořadatel a poslat do Běhej.com opravenou výsledkovou listinu.

Fronty před závodem se tvoří tak jako tak, když si závodníci jdou vyzvednout startovní čísla a tašky. Budete řešit i toto, např. zasíláním těchto propriet poštou?

Nebudeme, tato možnost je na úvaze pořadatele.

Může registrovaný závodník sám přihlásit i jiné závodníky, například členy klubu?

Nemůže, protože pro zařazení do tabulek je nutno mít unikátní identifikační číslo u Behej.com.

Mohu ze své registrace přihlásit děti na dětské běhy?

Ano, u dětských závodů bude jednodušší přihlašování rodiči. Pro hlavní závody vždy platí: 1 registrace do systému Behej.com umožní 1 přihlášku na daný závod.


PLATBY


Kdy a jak proběhne platba? Nyní při nahlášení závodu do vaší termínovky? Před závodem samotným? Po něm?

Pořadatel bude k platbě vyzván při zadání závodu do termínovky. Závod samotný se v termínovce objeví do tří dnů od zadání (provádíme formální kontrolu, aby se zamezilo falšování). Placené funkce začnou fungovat po spárování platby.

Když pořádám více závodů nebo mám celý seriál a chci měření časomírou, budu platit 999 Kč za každý závod?

Ano, za každý závod lépe řečeno akci (více běhů třeba v jednom dni). Pokud má pořadatel např. více tratí, dětské závody atd je to bráno jako jedna akce dohromady. Pokud ale konáte např. deset závodů v roce, zaplatíte 10× 999 Kč.

Je cena za závod omezena nějakým počtem startujících?

Není, je možno jakýkoli počet. Stejně jako u bezplatné verze.

Před zveřejněním této nabídky jsem zaplatil dosud platný poplatek za zalistování mého závodu do Vaší termínovky. Jak nyní postupovat?

Poslali jsme Vám email s pokyny. Pokud jste jej nedostal, napište nám na terminovka@behej.com. Obecně – máte možnost vrácení peněz nebo převedení na vyšší služby, které nabízíme.


OSOBNÍ DATA


Jak máte data chráněna a co když se systém zhroutí?

Data jsou uložena v datovém centru s garantovanou vysokou dostupností stejně jako data u jiných aplikací. Pořadatel si navíc může stahovat data průběžně.

Koho budou osobní data? Získám jako pořadatel všechny údaje, které od běžců získáte?

Osobní údaje jsou majetkem Behej.com s.r.o. Uživatel (běžec) zároveň s přihlášením odsouhlasí jaké údaje budou organizátorovi postoupeny pro účely konání akce: jméno, příjmení, ročník narození, název oddílu, mailovou adresu atd. S citlivými osobními daty nebudeme obchodovat a jejich sběr provádíme za účelem poskytování na míru šitých služeb, ze kterých se můžete kdykoliv odhlásit v případě nespokojenosti.

Jak bude Behej.com využívat osobní data účastníků mého závodu?

Opačně pořadatel závodu, který již nějakou databázi osobních údajů má, nebude nikterak tato data poskytovat zpětně Behej.com.

Budu mít jako pořadatel šanci oslovit účastníky mého závodu emaily s obchodní nabídkou partnerů, ev. informacemi o dalších ročnících závodu?

Řídí se platnou legislativou. Mail slouží primárně k zaslání výsledků. Pokud má závodník zájem o zasílání dalších nabídek musí toto odsouhlasit před odesláním přihlášky.