Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
RSS

Závody

   
Datum ▲     Jméno Výsledky Místo Délky
9
28.09.2016 středa
Neumannova stezka Unhošť 9,6 km
Podzimním Železnorudskem - Debrnické okruhy Železná Ruda 5 - 8 km
Půlmaraton - Rumburk - Seifhennersdorf - Varnsdorf Rumburk 21,1 km
Ivančická hodinovka Ivančice 1 hodina
Svatováclavský běh Vodňany 9 km
Ještětický běh Ještětice 5/10 km + pochod
Svatováclavský běh-Memoriál A. Plcha Blažovice 11 km
Žižkovský orienťák Praha 3 6-8 km
Běh novojičínským parkem Nový Jičín 5,5 km
Přes tři krpálky, Vivat Jiráskově chatě - ZRUŠENO Náchod St. Město 6,3 km
Plzeňská hodinovka Plzeň - Skvrňany hodinovka
Svatováclavský běh Český Brod 3,25 km a kratší
Kros obchodní akademie Šumperk 5 km
Běh kolem Panské skály Kamenický Šenov - Prácheň 6 km
MilešovKa(p) Teplice 17,5 km
29.09.2016 čtvrtek
Večerní běh Folimankou Praha 2, Na Folimance 2 5,2 km
30.09.2016 pátek
Cena Běžce Vysočiny - Memoriál Luboše Svobody Jihlava 9 km
10
01.10.2016 sobota
Písecký královský maratón MČR veteránů Písek 10.5/21,1/42,2 km
Žitava - Hrádek Žitava/Hrádek nad Nisou 7 km
Nučická stezka Nučice u Rudné 6,1 km
2 míle s úsměvem Self-Transcendence Race Praha, park Stromovka Královská obora 2 míle (3,2 km)
Běh kampusem Ústí nad Labem 40 minut
Běžíme na hrad Veveří hrad Veveří/Veverská Bítýška 5/15 km
Benešovská osmička Benešov u Semil 2,25/8 km
Šumavský ŠUTR Zadov, Churáňov 21,1/42,2/63 km
Spořická šestka Spořice 6 km
2 míle s úsměvem Self-Transcendence Race U Tescomy 244, Zlín 2 míle (3,2 km)
Běh městem Valašské Meziříčí - 32.ročník Valašské Meziříčí 10 km
Koloběh s asistencí Říčany 4 km
Memoriál Michala Pětroše Ostrava-Hošťálkovice 5 a 9 km
Oslavanský podzimní kros Oslavany 5,35 km
Mizuno podzimní desítka Brno 1/5/10 km
Běh babylonskými lesy Babylon 3,2/6,6 km
Vyhlídkový běh kolem Černé Černá v Pošumaví 17,8 km
Děčínská hodinovka Děčín hodinovka
Běh Voděradskými bučinami Louňovice (25162) 15 km
Běh kolem Moravy Olomouc 10 km
Běh města Příbrami Příbram 10 km M, 5 km Ž
Říčanská výzva Říčany 24 km
Horský půlmaraton - Krkonoše Špindlerův mlýn 10/21 km
Česká pojišťovna RunTour Praha Praha 5/10 km
Výstup na Mount Everest Kopřivnice 24 hodin
Běh s Klokanem Olomouc 7/9 km
TES Valachiarun Vsetín 5/10/21 km
Craft RUNGO běh na Kuňku Pardubice 13 km
Pístovická riviéra Pístovice okr. Vyškov 8,2 km
Sousedský běh Hostivice Hostivice 5 km
Zlatý Podzim Vratimov 9,8 km
Roháčova stezka Chlístovice u Kutné Hory 9,3km
Běh okolo Kuřidla -Memoriál Fr. Kováře Strakonice-Habeš 5-7 km
Běh kolem jezera Chmelař Úštěk 0,06-9,2 km
Běh náměstím Valašské Meziříčí 0,5-1,2 km
Běh Kokořínským údolím Mělník 25 km
02.10.2016 neděle
ADRA běh 2016 Praha/Praha 6 Ladronka 12 km
Přes okres Prostějov Ivaň, okr. Prostějov 43-45 km
La Sportiva kros Jakuba Krčína Klec 8/12/24 km
Běh údolím Orlice Klášterec nad Orlicí 9 km
Duchcovský Viadukt v zámecké Duchcov M 8 km Ž 4 km
Slivovicový běh Ostrava 5 km
Václavský běh Františkovy Lázně 3,8 km
Čtvrtmaraton Mezi lesy Prostějovičky 10 km
Zichovecká 12 Zichovec 12 km
Pozořický Sopel Pozořice 5,6/11,2 km
Kozelský cross Šťáhlavice 6 km
Bludovský kros Bludov 7,5 km
Dubinský kros Pardubice Bělobranská Dubina 6/9 km
Puštíkův vrch Praha 5 - Hlubočepy 4,5 km
Pozořický Sopel Pozořice 5,2/10,4 km
Huť-Bratříkov-Huť Obec Pěnčín, část Huť, okr. Jablonec nad Nisou 10 km
Běh 1/2 maraton ve Zlíně Zlín 21 km
Městský běh Dobruškou Dobruška 5/10 km
Běh kolem Lužnice Veselí nad Lužnicí 5,67/8,09 km
04.10.2016 úterý
Běh okolo Džbánu Praha 3,7 km
05.10.2016 středa
Kaskády Šumperk 7 km
150 Kondiční běh na Kuňku Pardubice 10,3 km
Vítkovská 10 Praha 3 10 km
Liberecká pětka Liberec 5 km
06.10.2016 čtvrtek
Večerní běh Tachovem Tachov 3,3 km a kratší
Běh za novým úsměvem Praha-milíčovský les 5 km
Podzimní běh projektantů "Od hospody k hospodě" Praha 4, Krč 3.5 km
Charitativní závod Libeňský běh kolem Meteoru Praha 8 5 km
07.10.2016 pátek
Běh Březinou v Polné Polná 10,8 km
08.10.2016 sobota
Běh o únětickou 10° Únětice, Praha - západ 7 km
Maraton dvojic Žďár nad Sázavou 44 km
Kraslická desítka Kraslice 5-10 km
Ústecký Univerzitní ultramaraton Ústí nad Labem 50/100 km
Červený okruh Doksy 9.2 km
Běh kolem Mže Stříbro 9,5 km
KTRC Ondřejnický horský půlmaraton Čeladná 12/21 km
Strom Ultra Maraton Vlastibořice 42,2/50 km
Run For Movember Praha Hostivař 7/14 km
Lesní běh Říčany XCR Říčany 11 km a kratší
Běh Karlínským sadem Praha 8 Karlín 0,05- 3 km
Enervit Benešovský půlmaratón Pojizeřím Benešov u Semil 21,1 km
Střelický kros Střelice u Brna 4,5 km a kratší
Běh na Praděd Malá Morávka 9,1 km
Za bořetickým burčákem Bořetice 10 km
Běh kolem Hejtmanu Chlum u Třeboně 3,5/10 km
Triexpert Vokolo príglu Brno 14,1 km
Enervit Benešovský maratón Pojizeřím Benešov u Semil 42,2 km
ČEZ Plzeňský půlmaraton Plzeň 7/21,1 km
Ve stříbrných stopách Lukáše Bauera Vesec u Liberce 3,3/10km
Night Run 2016 - České Budějovice České Budějovice 5/10 km
09.10.2016 neděle
Borský kros Machov 10 km
Hradecký půlmaraton Hradec Králové 21,1 km
O pohár Lučan nad Nisou Lučany nad Nisou 0,5-12 km
Krosový přebor Přerovec u Opavy Nové Sedlice u OPAVY 12 km
Běh salónu Zdena Ruda nad Moravou 8,5 km
ŠtěpánCup Tanvald 4,7 km
Horský běh Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves Stará Ves u Rýmařova 13,6 km
Slovácký běh Uherské Hradiště 5/10 km
Hradecký maraton Hradec Králové 42,2 km
Drozdův lesní běh Kolín 4,2 km
Lutic Run Plzeň - Litice 7-8 km
Běh z Pístova Chodová Planá (u Mariánských Lázní) 8,38 km
Žabí běh Prachov 2/7 km
Balvanův běh Rudná 5.5 km
Lučanské rozhledny Lučany nad Nisou 12 km
Přespolní běh lyžařů Turnov - Bělá 10 km
Slivovicový běh - Praha Praha - Vokovice 5 km
12.10.2016 středa
Pardubická desítka na dráze Pardubice 10 000 m
Běh chemiků Praha 6, Petřiny 8,4 km
Šumperská hodinovka Šumperk 60 min.
13.10.2016 čtvrtek
Podzimní běh okolo Europlantu Praha 7,5 km
Kros u Erbenovy vyhlídky Ústí nad Labem 5,5 km
14.10.2016 pátek
5 Beskydských vrcholů - 5BV Rožnov pod Radhoštěm 100 - 120 km
Stovka Podkrkonoším Dolní Brusnice 110 km
5 Beskydských Vrcholů Rožnov 120 km
15.10.2016 sobota
Havířovská desítka Havířov 10 km
Běh okolo Lemberka Jablonné v Podještědí 5/10 km
Zimní brněnská běžecká tour VAŠÍ LIGY (1) Brno - Pisárky 5/10 km
Běžecká pivní štafeta Praha 6 3x1608 m
Rubenczal - Horský běžecký závod Velká Úpa - Portášky 22 km
Cestou obránců hranic Československa - ZRUŠENO Nové Město n. Metují 12,5 km
Běh Borským parkem Plzeň 6 km a kratší
Lesní běh - Faistauerúv memoriál Hodkovice nad Mohelkou 7,2 km
Radegastova výzva pro kostní dřeň Trojanovice Ráztoka 24 hodin
Rybský trhák Rybí 7 km
Slavkovský lesík Slavkov 8,1 km
Podzimní běhání Praha 11 0,65/5,7 km
Pražský maratón - Memoriál Iva Domanského Praha - Stromovka 21,1/42,2 km
Běh okolo rybníků Okříšky 10 km
Král Točné - Žaludská osma Praha - Točná 8,5 km
Night Run 2016 - Olomouc Olomouc 5/10 km
MandavaRun Varnsdorf 7,6 km
Chřibský maratón Kroměříž 42,2 km
Velká Pardubická cross-country Pardubice 10 km
Lesní Běh "Kolem Ameriky" Písek 8,13 km
16.10.2016 neděle
Kros pod Jedlovou Jiřetín pod Jedlovou 3/7 km
Přes valašské kotáry Mem. G. Bělského a I. Hejtmánka Zlín 2,7/8,2 km
Podzimní kiosk Šternberk 3,5/7 km
Jesenický Surovec Jesenice 12 km
Forestova šestka Plzeň - Záluží u Třemošné 6,1 km
Běh Smolnickým kopcem Chodov 5,2 km
Okolo Dolňáku Okříšky Okříšky 10 km
Okolo Ostaše Police nad Metují, Nebíčko 12,5 km
Kateřinický trail 5. ročník Kateřinice u Příbora 11,5 km a kratší
Forestova šestka Plzeň - Záluží u Třemošné 6,1 km
City Cross Run Praha 16 km
Hrabenovský kros Hrabenov 7,4 km
Radegastova výzva - 13 km Trojanovice - Ráztoka 13 km
Přespolní běh - Hodkovičky Praha 4 Hodkovičky 6 km
19.10.2016 středa
Malínská Osmička Nový Malín 8 km
Běh na Kraví Horu Teplice nad Metují 3,2 km
20.10.2016 čtvrtek
Večerní běh Planou Planá u Mariánských Lázní 3,41 km a kratší
21.10.2016 pátek
Běh Heulosem - Memoriál Jiřího Šmrhy Jihlava 6,6 km
22.10.2016 sobota
Grymovská pětka Grymov 5 km
Eleven Velkoosecká podzimní "12" Velký Osek 6/12 km
Přes Velkou Babu a ještě dál Brno-Medlánky 18,1 km
Vencův bezhodinkový běh Praha 6, Divoká Šárka 8 km
Loap PBT VAŠÍ LIGY (2) Praha 5/10 km
Malá Kunratická Praha 3,25 km
Malá cena Špindlerova Mlýna Špindlerův Mlýn 14,5 km
Silniční běh Hronov-Náchod Hronov, Náchod 10 km
Silesia Hervis kros 1/2marathon Opava 23/12 km
Hůrecký Krpál Hůrka u Jistebnice 4 km Ž/8 km M
Craft RUNGO divoký běh Šárkou Praha 7 km
10 km při GP PEPA Opava 10 km
Běh kolem Ostende Plzeň 6 km
Běhej Valachy Velké Karlovice - hotel Galik 12 km
EPO TrailManiacs Slapy Cholín 33/47/61km
Ještědský půlmaraton Liberec 11/21 km
23.10.2016 neděle
Roudenský běh Plzeň, Roudná 0,06 - 8,5 km
Z Dobřichovic na Šraňk Dobřichovice 3,7 km
Horokros Šumperk 16 km
37. Velká cena Monaka Slatiňany 10 km
Běh Republiky Československé Český Brod 3,25 km a kratší
Klánovický 1/2maraton Praha Klánovice 10/21,1 km
Kros okolo Žampachu a přes Kozince Žampach 10,5 km
Běh na Ruprechtický špičák Ruprechtice, Meziměstí 5,5 km
Krosová desítka s Mumií na Střížovickém vrchu Ústí nad Labem 10 km
Indiánský běh Rajhrad Rajhrad 5-10 km
26.10.2016 středa
Předlická kolejnička ústí nad labem 3,5 km