Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Kat.: Pohlaví: |
# jméno ročník klub body závodů
1. Sahajda Tibor 1990 TJ Obal Servis Košice 1896 8
2. Ilavský Miroslav 1987 Dubnica nad Váhom 1850 8
3. Orálek Daniel 1970 Behejbrno.com 1825 8
4. Petr Jiří 1979 Kovalovice 1810 8
5. Pástor Imrich 1974 TJ Obal Servis Košice 1801 8
6. Flégl Vlastimil 1986 Vrchlabí 1791 8
7. Zimmermann Marián 1985 Krompachy 1788 8
8. Navrátil Tomáš 1988 AK Kroměříž 1784 8
9. Bitala Václav 1977 PSK Olymp Praha 1781 8
10. Puškár Michal 1986 Trnava 1768 8
11. Pavlišta Vít 1985 Slovan Liberec 1756 8
12. Blaha Tomáš 1976 AK Kroměříž 1754 8
13. Žaludek Přemysl 1977 Cyklogat Zlín 1752 8
14. Sedláček Josef 1970 AK Kroměříž 1751 8
15. Pechek Petr 1983 Maratonstav Úpice 1748 8
16. Míč Robert 1992 VSK UNI Brno 1747 8
17. Bučo Robin 1996 Litoměřice 1745 8
18. Krunka Kamil 1986 SK Nové Město nad Metují 1744 8
19. Podroužek Dušan 1974 AC Slovan Liberec 1738 8
20. Hradecký Jaromír 1985 Skuteč 1733 8
21. Procházka Josef 1971 Děčín 1731 8
22. Žaloudek Jan 1981 AK Most 1726 8
23. Miler Jiří 1975 AC Mladá Boleslav 1725 8
24. Čivrný Jiří 1980 SK Nové Město nad Metují 1723 8
25. Exner Jakub 1983 PTEAM JIHLAVA 1723 8
26. Vokolek Michal 1972 Pardubice 1723 8
27. Srb Vladimír 1978 Jihlava 1719 8
28. Svatoň Jan 1983 Příbram 1712 8
29. Soural Lukáš 1982 UNI Brno - ASC Bučovice 1710 8
30. Vaněček Michael 1979 ŠuTri Prachatice 1704 8
31. Dvořák Pavel 1982 Fosa Prostějov 1701 8
32. Kratochvíl Miloš 1975 Hvězda Pardubice 1696 8
33. Kamas Tomáš 1976 ŠKP Košice 1685 8
34. Kupidlovský Daniel 1976 Praha 1684 8
35. Tichý Peter 1969 AK Čadca 1681 8
36. Eremka Libor 1988 Humpolec 1680 8
37. Lhota Zbyšek 1984 KK Železný Brod 1676 8
38. Klement Jiří 1988 MTB Chřiby-Lubná 1675 8
39. Kučera Petr 1975 SK Salix Grymov 1674 8
40. Mockovčiak Marek 1978 Prešov 1673 8
Nalezené položky: 39486 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další Poslední