Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Senohraby čeká zajímavý duel

Senohraby čeká zajímavý duel
foto: Jarmila Holasová

behej.com | 11.11.2013 | přečteno: 2168×

Startovní listina nedělního Podzimního běhu lyžařů slibuje zajímavé souboje o vítězství. Čtyřnásobný vítěz Petr Pechek se pokusí obhájit první místo. Největším soupeřem mu bude letošní a celkově trojnásobný vítěz Velké kunratické Jan Procházka. O stupně vítězů se ovšem budou ucházet i Petr Losman, Jan Mrázek či Jan Havlíček.

Chceš číst dále?

Celý článek je pouze pro předplatitele časopisu Běhej. Předplatné začíná již na 282 Kč. Pokud jím jste, patrně nejste přihlášeni. Je také možné, že Váš přihlašovací účet není propojen s předplatným. To jednoduše učiníte zde. V případě potíží nás kontaktujte na casopis@behej.com.