Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Půlmaraton, desítka, pětka. Milada Run láká v srpnu k severočeskému jezeru

Půlmaraton, desítka, pětka. Milada Run láká v srpnu k severočeskému jezeru
foto: Milada Run

tisková zpráva | 01.07.2020 | přečteno: 4017×

Na únorový běh u severočeského jezera Milada bylo vyprodáno, jak to dopadne v srpnu? Běžecký závod Milada Run přivítá již počtvrté stovky běžců. Vrchol sportovního seriálu Milada Tour startuje přímo z hlavní pláže a po něm bude jasné, kdo si letos odnese prize money určené pro vítěze celého seriálu.

Dnes zatopený, bývalý hnědouhelný důl a jeho revitalizované okolí je pro návštěvníky jedním z velkých lákadel. Běžci se na trasách rozhodně nudit nebudou. Přírodní povrch střídá drobná šotolina nebo nově vybudované cesty. Když si ke křišťálově čisté vodě v jezeře přidáte výhledy na Krušné hory i České středohoří odjedete domů jistě s velkým zážitkem.

Milada Run nabízí také rozmanitý výběr délky tras a kategorií. Půlmaraton se svými dvěma rozdílnými okruhy je opravdovou výzvou. Oblíbená rovinatá desítka už je na Miladě klasikou a na pětku si troufají i běžci začátečníci. Součástí je také rodinný běh a dětské závody.

V loňském roce ovládli půlmaratonskou trasu Petr Zuda a Vendula Praská. V nabité konkurenci na desítce zvítězil mezi muži mostecký Aleš Filingr, zlatý hattrick z Milady dokonala Zuzana Rusínová-Kotěšovcová. V závodě na 5 km potvrdili svou formu favorité Petr Žaloudek s Evou Slavíkovou.


TIP BĚHEJ.COM: ZAJISTĚTE SI UBYTOVÁNÍ V OKOLÍ ZÁVODU JIŽ NYNÍ!


A že jde teprve o čtvrtý ročník? Nenechte se zmást. Pořadatelé od začátku nasadili vysokou laťku. Kvalitu závodu dokazuje nadstandardní závodní servis, účast nejlepších běžců z kraje i program pro návštěvníky. Ty čeká autogramiáda olympioniků, soutěže a hry pro děti, biketrial show, bubenická show a mnoho dalšího.

Letošní novinky se postupně odhalují, ale s jistotou přibude například možnost hlídání dětí během závodu nebo prize money pro vítěze celého seriálu.

Nenechte si utéct své startovní číslo a přihlaste se včas online na www.miladatour.cz.

Komentáře (Celkem 0)

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední

tiskovazprava muž 26.02.2020 05:11:20

Na únorový běh u severočeského jezera Milada bylo vyprodáno, jak to dopadne v červnu? Běžecký závod Milada Run přivítá již počtvrté stovky běžců. Závěrečný vrchol sportovního seriálu Milada Tour startuje přímo z hlavní pláže a po něm bude jasné, kdo si letos odnese prize money určené pro vítěze celého seriálu. Začněte s tréninkem již nyní!
Odkaz na článek

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.