Keňan Kebenei si odváží zlato z Bawag Grand Prix

behej.com | 10.09.2006 | přečteno: 2234×

Keňský běžec Wilson Kebenei (26) v neděli s přehledem zvítězil na 10km trati Bawag Grand Prix v Praze, když časem 28:05 o 40s porazil krajana Geoffreyho Kipngena. Róbert Štefko skončil sedmý za 29:56.

Na ženské pětce se o vítězství utkaly dvě Evropanky. Zvítězila Maďarka Aniko Kalovicsová (15:40) před Švédkou Idou Nilssonovou (15:46). Nejlepší českou běžkyní byla na 6.místě Petra Kamínková s časem 16:18.

Bawag Grand Prix (mužský Metro běh a ženský adidas běh) jsou zařazeny do poháru Behej.com, jehož průběžné výsledky přineseme bezprostředně po vyhodnocení prvních dvou pohárových běhů.