Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Sporttestery a deníky » Suunto Moves Converter - problémy s konverzí

Suunto Moves Converter - problémy s konverzí

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Praha 4- Písnice

Celkem 167474,18 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:32:53 (1983)
půlmaraton: 1:14:34 (1986)
maraton: 2:33:20 (1984)

cernyvac muž 04.11.2011 15:05:11

Vážení přátelé, mám dotaz na všechny, kteří přišli do styku se Suunto t4c a PC pody (starý program Training Manager Lite) a novým Movestick mini (program Movesconter a Moveslink). Kdysi jsem měl starý PC pod a používal starý program a fungovalo to OK, nyní se mi rozbil, tak jsem koupil nový Movestick Mini s novým programem. Kupodivu programátoři pamatovali i na možnost přenosu starých dat a vyvinuli nový program na přenos dat (Moves Converter). Avšak zatímco u „usera“ starý program akceptoval interpunkci a umožnil mi se zaregistrovat jako Vaclav Černý, Converter mi natvrdo „usera“ přetvoří na Vaclav Érný a tím se mi to samozřejmě nespojí a mám zvláš´t balík starých dat a balík nových dat. Zkoušel jsem ve starém programu uložená data stáhnout do nového uživatele cernyvac – to nejde. Zkusil jsem se zaregistrovat v novém programu jako Vaclav Érný – nejde, přehodit klávesnici z CS na EN – nefunguje. Kdybyste to už někdy někdo řešil dejte vědět. Ostatní, kteří máte ve jménu háček nebo čárku nebuďte tak blbí jako já a nepište ji tam. Jinak musím říct, že Moves Cont je perfekt.

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.