Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » Boty Brooks

Boty Brooks

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Valašské Meziříčí

10 km: 0:39:47 (2011)
půlmaraton: 1:30:56 (2009)
maraton: 3:21:59 (2008)

Tečko muž 08.03.2007 21:05:55

Rád bych se zeptal, jestli někdo nemá zkušenosti s běžeckou obuví Brooks, konkrétně se jedná o model Brooks Radius 6 prodávaný i na eShopu těchto stránek. Mám v současné době boty Mizuno Nirvana II a musim ríct, že mě dost zklamali. Jsem sice těžší supinátor , ale aby jimy vyzdvihovaná podrážka na patě, jak píšou „X10 z odolné karbonové gumy“, odešla po necelén půl roce a odběhání cca 500 km mi připadá na boty za cenu přes 3000,– trochu divné. Proto hledám nějaké boty tlumivé s nedostatečnou pronací a tyhle se mi vcelku líbí, jenom o nich moc nevím. Proto děkuji za každou informaci o nich nebo jakoukoli radu týkající výběru bot pro výše spefikované požadavky.

PS: Vložky do bot (formthotics) byly účastníky sešlapání zmiňovaných bot.

Motto: ... kdo se vyhne klíči, vyhne se i míči ...
avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 09.03.2007 08:57:55

Supinaciu nie je treba korigovat. Boty, ktore tvrdia, ze to robia su chybne. Supinacia je prirodzeny pohyb nohy, ktorym sa tlmi dopad. Pronacia (vybocenie chodidla do vnutra) je iny pripad, aj ked o nejakej korekcii sa tu tiez da diskutovat. Boty Brooks poznam a mam a mal som mnoho parov od tejto znacky. Su dobre (zalezi od modelu samozrejme) a vo vseobecnosti su skor maksieho charakteru. Medzipodosva je maksia nez u inych znaciek, trvanlivost skor podobna. Radiusy su strednym modelom Brooksu, nieco ako Mustangy u Mizuno, alebo Responsy u Adidasu. Najviac skusenosti mam so specialkami (zavodnymi botami) od Brooks- boli najlahsie v porovnatelnej tlmivej kategorii, co som vzdy kvitoval. Trvanlivost bola horsia, ale to sa caka u specialok, kedze sa kvoli vahe setri materialom.

avatar

Valašské Meziříčí

10 km: 0:39:47 (2011)
půlmaraton: 1:30:56 (2009)
maraton: 3:21:59 (2008)

Tečko muž 09.03.2007 09:44:42

To Mato:

Pises, ze supinaci neni treba korigovat. V cem je teda chyba u opozrebeni bot, ktere popisuji vyse. Po ubehanem mnozstvi se dostat na vnejsi strane paty na mezipodesev mi opravdu pripada nenormalni. A kdyz jsme u toho, jakou botu by si mi doporučil pri tech problemech co popisuji, vysce 182 a vaze 92 kg. Beham cca 150 km mesicne. Deluji za odpoved

Motto: ... kdo se vyhne klíči, vyhne se i míči ...
avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 09.03.2007 11:11:47

Vzhladom na to, ze mas vyssiu hmotnost, tak sa Ti boty opotrebia o dost rychlejsie ako lahsim bezcom. Ber to ako fakt a mozno varovanie, aby si nevyhadzoval 4000 korun za boty. Celkovo som nadobudol dojmu, ze Nirvany su menej odolne. Skus tie Brooksy, uvidis :) Inak by som odporucil NB, nieco z kategorie cushioning. Mam skusenosti, ze tato znacka byva odolnejsia na „zneuzivanie“ :)

avatar

Valašské Meziříčí

10 km: 0:39:47 (2011)
půlmaraton: 1:30:56 (2009)
maraton: 3:21:59 (2008)

Tečko muž 09.03.2007 11:53:57

To Mato:

Vypadá to, že problém je vyřešen. Asi bude nejlíp ještě ponížit ty kyla. :O Děkuji moc za radu, zkusím se podle toho zařídit.

Motto: ... kdo se vyhne klíči, vyhne se i míči ...
Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.