Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » Jakou zvolit minimalistickou obuv?

Jakou zvolit minimalistickou obuv?

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

10 km: 0:45:15 (2011)
půlmaraton: 1:42:09 (2012)

Marf muž 05.03.2012 18:33:10

Ahoj, chtěl bych se poradit ohledně výběru první minimalistické boty. Je mi 22 a vážím zhruba 74kg na 178cm, běhám už více než rok. Chtěl bych změnit běžecký styl po přečtení knihy Born to run. Nevím jestli rovnou koupit VFF, nebo například New Balance Minimus ZERO, nebo nějaký model od Inov8. Chtěl bych začít běhat delší běhy po asfaltu než je 10km a proto nevím jestli bude VFF vhodná hned na začátek. Děkuji za rady

avatar

Bušovice

Celkem 144 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:53:09 (2011)

ghibulo muž 05.03.2012 19:49:23

Já jsem na tom s váhou i zkušenostmi přibližně stejně a šel jsem do VFF flow (abych je nemusel sundat ani v zimě). Používám je přibližně půl roku a nemůžu si stěžovat. Jen je třeba to hned ze začátku nepřehnat a navyšovat hooodně pomaloučku… ono to třeba i vypadá, že je všechno v poho… zvýšíš kilometráž skokem a najednou se belháš s namoženým nártem. Užil jsem si to postupně s oběma nohama… ale teď už v poho. Běhám z 90% po asfaltu, zatím 6–10km/den.

Motto: dělej co chceš, dokud můžeš
avatar

Sloviensko

rudo muž 05.03.2012 22:05:29

zmenit styl sa da takmer v kazdych botach, napriklad hocaky model z kategorie racing flats (za stareho dbreho sociku to boli zavodne maratonky z Partizanskeho ci Bardejova, kym to neokopirovali v addidase )

naucit sa techniku je najlepsie doma nabposo na konerci pri behu na mieste

Motto: you can't stop, what is coming !
Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.