Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní » Běhání u filmu

Běhání u filmu

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Lulla71 muž 13.03.2012 21:53:58

Asi většina z vás běhá někde venku… Ale když je ošklivo a chce se mi proběhnout, jdu do fitka na pás. Nevíte někdo, jestli se dá někde běhat a koukat u toho na film? Něco jako „běhací pás v kině“? Dík

avatar

Sloviensko

rudo muž 13.03.2012 22:47:51

>> Lulla71, 13. 03. 2012 21:53:58

neporadim ti s fitkami v CZE, tu je to bezne ze kazdy pas ale aj cyklo ma svoju obrazovku a sama si vilis TV kanal ale tam mozem pripnut video z nejakeho prehravaca, myslim ze modry zub tam ide.

Videl som reklamu na programove vybavenie ktore na kazdy pas s obrazovkou umozni premietat trasu niektoreho velkeho maratonu a je to zladene s rychlostou pasu takze vidis akoby si bezala ten maraton v tom tempe ako ides na pase, da sa volit tempo maratonu a pas ta nuti alebo si volis rychlost pasu a video z trasy sa prisposobuje, je to dobre na naucenie sa trasy maratonu ktory nepoznas, momentalne ale ten link na to nemam, neviem asi som ho sem pred mesiacmi niekde na fore aj dal.

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Pardubice

ypres.bass muž 13.03.2012 23:31:32

já jsem se na běhacím páse učil na maturitu (to bylo poprvé a naposled co jsem dal běh/krok/běh/krok asi 90km :-) )

Motto: Kdo spěchá dřív umře...
avatar

Lulla71 muž 26.03.2012 16:37:13

Tak jsem v Praze nic podobného neobjevil. Kdybyste na něco kápli, dejte vědět.

RUDO ty jsi z SK? Pošli odkaz na fitko!:)

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.