Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » křečové žíly

křečové žíly

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Celkem 3511 km
Minulý měsíc 0 km
maraton: 3:53:38 (2012)

tereza žena 18.03.2007 10:22:51

Mam docela slusne diky dedicnosti „zadelano“ na krecove zily. Chtela jsem se proto zeptat, jetli nekdo vite, zda behani je to to prave orechove? BMI mam 22.5, mam po dvou tehotenstvich, veprove a tucna jidla nejim. Kdyz to jen trochu jde, po kazdem behu si sednu aspon na hodku s nohama nahoru. A jeste jeden dotaz, slysela jsem, ze s krecovymi zilami se nema chodit do sauny, je to pravda? Vitam kazdy nazor a radu. Diky.

avatar

Zdiměřice

johari žena 18.03.2007 12:54:41

Ahoj! Krecove zily mam take podedene a jiste mi jeste nejake naskacou :-/.. Prilis se ale nezaobiram tim, zda bych mela ci nemela behat, jezdit na kole, jist tucna jidla ci veprove… jim vse a delam vse, co me bavi… a ziju, krecaky se nezhorsuji, spise naopak (dle doktora)… Co se sauny tyce, s tim ti bohuzel prilis neporadim, nechodim tam.. nicmene mi take nekdo tvrdil, ze se tam s krecakama nema chodit. Ja bych rekla, ze do sauny by nemel chodit nikdo, kdo ma jakekoliv kardiovaskularni onemocneni.. ale v rannem stadiu by krecaky snad vadit nemusely, nevim..

Motto: gnothi sauton
avatar

Celkem 3511 km
Minulý měsíc 0 km
maraton: 3:53:38 (2012)

tereza žena 18.03.2007 16:08:36

Tak to jsem rada. Moc se tim netrapim, nijak katastrofalni to neni a ani se moc neomezuji. Spis do budoucna, abych treba necemu predesla.

avatar

Raškovice okr. FM

Celkem 7705 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:18 (2010)
půlmaraton: 1:29:55 (2011)
maraton: 3:17:01 (2010)

minusak muž 18.03.2007 21:31:45

Můj subjektivní pocit je, že se mi křečáky zhoršovaly, když jsem dělal silniční kolo. Za těch pět let co běhám, bych se hodnotil jako setrvalý stav. Nicméně já nenaběhám přes 1500km za rok.

Motto: Komu není shůry dáno, v Apatyce nekoupí
Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.